Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków-Zagłębie Lubin godz. 14.45,21.XI (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7724)

PANDEM0NIUM 15.11.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1012053)
Wilk w spotkaniu z Koroną pamiętał miał też obowiązki gry do przodu i to mu słabo wychodziło tzn. miał dużo strat poza tym potrzebujemy zawodnika który potrafi zagrać prostopadłą piłkę do napastnika Wilk tej umiejętności nie posiada.
Oceniam jego umiejętności bardzo wysoko ma naprawdę spory potencjał i duże ambicje w przyszłości będzie z niego najlepszy defensywny pomocnik ligi.

Podczas gry w Koronie był chwalony wielokrotnie między innymi za grę do przodu. Może rzeczywiście nie jest wirtuozem jeśli chodzi o rozdzielanie piłek do napastników, z tym się zgodzę ale posiada dalekie celne podanie co pokazał w Koronie oraz namiastkę tego w Wisełce. Przed chwilą czytałem jego bografie na wiki i tam jest napisane że rzekomo w wieku juniorskim często grał z rocznikami starszymi co nie pozostało bez wpływu na jego dalsze ukształtowanie jako zawodnika. To by tłumaczyło jego twardą grę w odbiorze. Tym mi zaimponował. Nie oszczędza się, pomimo tego że wygląda podobnie jak Justin Bieber jednak na boisku gra jak młody Sobolewskii. Zresztą Sobol ostatnio powiedział że jak był w jego wieku to nie był taki dobry jak Cezary aktualnie. Ja będe z zainteresowaniem śledził jego występy, licze na niego jak na mało którego zawodnika Wisły. Moim zdaniem powinien znacznie częściej przebywac na boisku. Przecież on ma już 24 lata. To już jest w pełni ukształtowany zawodnik.

Titto 15.11.2010 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 1012067)
Podczas gry w Koronie był chwalony wielokrotnie między innymi za grę do przodu. Może rzeczywiście nie jest wirtuozem jeśli chodzi o rozdzielanie piłek do napastników, z tym się zgodzę ale posiada dalekie celne podanie co pokazał w Koronie oraz namiastkę tego w Wisełce. Przed chwilą czytałem jego bografie na wiki i tam jest napisane że rzekomo w wieku juniorskim często grał z rocznikami starszymi co nie pozostało bez wpływu na jego dalsze ukształtowanie jako zawodnika. To by tłumaczyło jego twardą grę w odbiorze. Tym mi zaimponował. Nie oszczędza się, pomimo tego że wygląda podobnie jak Justin Bieber jednak na boisku gra jak młody Sobolewskii. Zresztą Sobol ostatnio powiedział że jak był w jego wieku to nie był taki dobry jak Cezary aktualnie. Ja będe z zainteresowaniem śledził jego występy, licze na niego jak na mało którego zawodnika Wisły. Moim zdaniem powinien znacznie częściej przebywac na boisku. Przecież on ma już 24 lata. To już jest w pełni ukształtowany zawodnik.

Jirsak zagrał z Legią dobry mecz w ofensywie zaliczył asystę. Wilk dał dobrą zmianę wszedł aby wzmocnić naszą defensywę. Na boisku powinni się pojawić dwaj nominalni rozgrywający czyli Garguła i Jirsak. Na to, że Sobola wygryzie ze składu nie ma szans, bo sam Maaskant mówi że to właśnie od Radka zaczyna ustalenie składu potrafi zmotywować ew. opier*olić kolegów z drużyny ma tak zwane "zdolności przywódcze" których nie ma Wilk.

wwf 15.11.2010 23:38

Jestem przekonany że z Zagłębiem wygramy.

Nie przewiduje powtórki z Legła ,legła Warszawa, ale jakieś skromne 1-0 biorę w ciemno. Byle tylko wygrać i zapisać 3 pkt.

1q2 15.11.2010 23:47

1-0 nie będzie.2 mecze bez straty gola to więcej szczęścia niż umiejętności więc pewnie coś w końcu stracimy
To będzie ciężki ale też bardzo ciekawy mecz.Serce podpowiada że pójdziemy za ciosem, logika że będzie to droga przez mękę.

Generalnie to ten mecz coś wyjaśni.Czy nasi mają rezerwy, które po Legii zostaną odblokowane i mając ten psychologiczny luz - zagramy dobry mecz, czy też mamy jedynie przebłyski a realna wartość zespołu na dziś jest nadal kiepska

Wojtas 16.11.2010 00:34

Jak dla mnie mecz pokaze czy poklady ambicjii i determniacjii zostaly juz wyczerpne czy jednak ten zespol interesuje walka w tym roku o Puchary ,ew MP

niby zwykly mecz a cos pokaze i to waznego :)

Syn Kangura z 1984 16.11.2010 00:37

Ja jestem pewny że z przodu coś wpadnie, a jak wpadnie jedno to wpadnie i drugie. Byle tylko z tyłu na zero ;)

canarinhos 16.11.2010 00:44

Mi w tej chwili przypomniał się mecz, kiedy Wisła pokonała Zagłebie 2-1 , a bramkę bodajże w 93 minucie po podaniu Kosy z rzutu wolnego strzelił Marek Zieńczuk. Horror był. Ja mam nadzieję, że będą trzy punkty i tym razem :)

Christofor 16.11.2010 00:45

A ja jestem ciekaw jak się zaprezentują trybuny - ostatni mecz w roku, niedziela, pasuje by znowu przyszedł komplet publiczności, bo inaczej to będzie słąby prognostyk na wiosne...

WIELKI_CZŁOWIEK 16.11.2010 05:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kris Dee (Post 1011924)
Nie kombinujmy. Zwycięskiego składu się nie zmienia.

oooo wlasnie. Wyjscie innym skladem niz w meczu z Legia to bedzie co najmniej jakies dziwactwo.

A z Wilkiem nie przesadzajmy, to jest pilkarski klon Radka Sobolewskiego, waleczny, silny, bardzo utalentowany DEFENSYWNY pomocnik, lepszy na dzien dzisiejszy chocby w celnosci wslizgow (nie chodzi mi o mecz z Lechem :P, to wyjatek), slabszy jezeli chodzi o cechy przwodcze, byc moze ze wzgledu na wiek. Poza tym zawodnicy rownorzedni i slabsi w rozgrywaniu niz Tomek czy Nourdin.

zet 16.11.2010 12:04

mam nadzieje, ze psychicznie Wislacy sa na fali i podejrzewam, ze gdyby runda byla dluzsza rozjechaliby reszte do konca.
OBY.

christof20 16.11.2010 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Syn Kangura z 1984 (Post 1012157)
Ja jestem pewny że z przodu coś wpadnie, a jak wpadnie jedno to wpadnie i drugie. Byle tylko z tyłu na zero ;)

Jeśli tylko Bartczakowi nie wyjdzie znowu "strzał życia", to powinno być dobrze:) W tym sezonie to jest ich najskuteczniejszy zawodnik.

saklak1906 16.11.2010 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WIELKI_CZŁOWIEK (Post 1012180)
oooo wlasnie. Wyjscie innym skladem niz w meczu z Legia to bedzie co najmniej jakies dziwactwo.

Ta a moze np jak Gargula nie bedzie cie dobrze czul tego dnia tez go wystawisz. Trener ma zestawic najsilniejszy sklad tego dnia a nie z zeszlego tygodnia.

Jirsak jest tego dobrym przykladem, nie miescil sie nawet na lawke rezerwowych w jednym meczu a w drugim zalicza b.dobry mecz i asystuje.

lucas1906 16.11.2010 12:30

Jeżeli na mecz z Legią wyszliśmy z jednym defensywnym pomocnikiem to jaki jest sens wychodzić dwoma w meczu z Zagłębiem.
Stare przysłowie mówi, że zwycięskiego składu się nie zmienia i ja bym nie wprowadzał większych roszad.
Chyba, że ktoś naprawdę błyśnie na treningach i będzie sie wyróżniał. :)

Na marginesie trzeba pamiętać, że Bunoza I Sobol są zagrożeni kartkami. Przynajmniej do meczu z Polonią pasowałoby, żeby obydwaj mogli zagrać.

wieczor 16.11.2010 21:51

Takie pytanie z innej beczki ... orientuje się ktoś ile zostało wejściówek ?

h3po4 16.11.2010 21:57

jak kupowałem dziś to mówili że jeszcze dużo ;)

rafil 16.11.2010 22:06

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...y_na_sektor_g/

WIELKI_CZŁOWIEK 17.11.2010 04:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1012255)
Ta a moze np jak Gargula nie bedzie cie dobrze czul tego dnia tez go wystawisz. Trener ma zestawic najsilniejszy sklad tego dnia a nie z zeszlego tygodnia.

Jirsak jest tego dobrym przykladem, nie miescil sie nawet na lawke rezerwowych w jednym meczu a w drugim zalicza b.dobry mecz i asystuje.

Tiaaaa, dokladnie o to mi chodzilo, jak Gargula spadnie z drabiny podczas domowych remontow to G. mnie to obchodzi ze bedzie caly polamany, ma wyjsc w meczu z Zaglebiem poniewaz dobrze zagral z Legia, jak bedzie mial biegunke lub atak serca ''i don,t care''. Pomysl prosze zanim odpiszesz w niezupelnie madry sposob. Maaskant powiedzial, ze nie jest trenerem ktory lubi roszady w skladzie ale caly czas szuka optymalnego zestawienia. Po cudach z Piotrkiem Brozkiem w srodku, mysle ze ten wlasnie sklad jest optymalny, z reszta chyba nie tylko ja tak mysle. Co do wyjscia z dwoma defensywnymi mecz z Lechem byl swietnym przykladem jak to dziala. *1)

Objasniena:
*) Zastrzega sie iz w przypadku kontuzji lub czasowej niedyspozycji gracza, zaleca sie trenerowi nie wystawianie go, nawet w przypadku efektownego zwyciestwa nad Legia.

SĘDZIA ZGRED 17.11.2010 06:31

Z Zagłebiem wygramy spokojnie, ono nie jest w jakiejś wielkiej formie żeby się ich bać, no chyba że będą się murowali cały mecz to może być lipa , ale jeśli tylko będą chcieli coś ugrać to myśle że dostaną lanie . Wyrównany mecz będzie tylko do pierwszej bramki dla Wisły.

dawiss 17.11.2010 07:08

Nie chce zle wrozyc, ale Gornik, Lech czy Slask tez nie byli w formie... a punkty tracilismy.

mobik88 17.11.2010 09:12

Wiecie czy stronę Wisły można uruchamiać w komórce? Czy ma odpowiednik wap ?

Oldpara 17.11.2010 09:38

Wlasnie czytam i odpowiadam z komorki. Dziala bez problemow forum, wislakrakow.com oraz glowna.

mobik88 17.11.2010 10:10

Ale format i rozmiar strony przystosowany jest do wielkości wyświetlacza komórki, czy taką wielką stronę rozwala na mały ekranik?

4fan_player 17.11.2010 10:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mobik88 (Post 1012688)
Ale format i rozmiar strony przystosowany jest do wielkości wyświetlacza komórki, czy taką wielką stronę rozwala na mały ekranik?

Pisze tego posta z komórki. Możesz sobie zrobić stronę taką wielką ale również możesz sobie ustawić taką która jest przystosowana do wielkości wyświetlacza. Ściągasz po prostu Opere mini i jazda :)

KrasnalFN 17.11.2010 14:13

Ale jemu chodzi o to czy jest mobilna strona, a nie czy da się oglądać, bo tak to każdą stronę mozna oglądać w Operze Mini...

Nie ma póki co takiej strony.

nh79 17.11.2010 15:14

z wywiadu z Maaskantem z oficjalnej wynika, ze jesli Brozek zagra dzis pelne spotkanie to moze nie zagrac z Zaglebiem.Mowi tez, ze Zurawski jest w swietnej formie i swietnie sie prezentuje na treningu.Zastanawiam sie czy rzeczywiscie tak jest czy nasz trener jest po prostu swietnym psychologiem i takimi wypowiedziamu podbudowuje pilkarzy, ktorzy po prostu pokazuja wiecej w meczu czujac poparcie trenera tak jak ma to miejsce z Pawelkiem.

tofik 17.11.2010 18:19

Beenhaker też cmokał jak widział Żurawia na treningach, a ten w meczach pokazywał jedno wielkie nic :) Oby trener nie wpadł w tę pułapkę.

orm 17.11.2010 21:11

Bilety się już kończą na wszystkie sektory -- szkoda, że przynajmniej jeszcze jedna trybuna nie jest otwarta. A miał być już cały stadion...Ale cóż wybory już w niedzielę i trzeba o tym pamietać

bonawentura 17.11.2010 21:26

Nie filozujmy, tylko idźmy na mecz i kibicujmy. Ja miałem ochotę się wybrać, olać wybory w swojej mieścinie, ale cóż pewnie wyjdzie na to, że wróce z Krakowa do siebie. Także kibicujcie ile się da!

wieczor 17.11.2010 22:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orm (Post 1012892)
Bilety się już kończą na wszystkie sektory -- szkoda, że przynajmniej jeszcze jedna trybuna nie jest otwarta. A miał być już cały stadion...Ale cóż wybory już w niedzielę i trzeba o tym pamietać


Skąd masz takie info :)?

mobik88 18.11.2010 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wieczor (Post 1012961)
Skąd masz takie info :)?

Ale że wybory są w niedziele czy że bilety sie kończą?

Na G już nie ma!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl