![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jestem przekonany że z Zagłębiem wygramy.
Nie przewiduje powtórki z Legła ,legła Warszawa, ale jakieś skromne 1-0 biorę w ciemno. Byle tylko wygrać i zapisać 3 pkt. |
1-0 nie będzie.2 mecze bez straty gola to więcej szczęścia niż umiejętności więc pewnie coś w końcu stracimy
To będzie ciężki ale też bardzo ciekawy mecz.Serce podpowiada że pójdziemy za ciosem, logika że będzie to droga przez mękę. Generalnie to ten mecz coś wyjaśni.Czy nasi mają rezerwy, które po Legii zostaną odblokowane i mając ten psychologiczny luz - zagramy dobry mecz, czy też mamy jedynie przebłyski a realna wartość zespołu na dziś jest nadal kiepska |
Jak dla mnie mecz pokaze czy poklady ambicjii i determniacjii zostaly juz wyczerpne czy jednak ten zespol interesuje walka w tym roku o Puchary ,ew MP
niby zwykly mecz a cos pokaze i to waznego :) |
Ja jestem pewny że z przodu coś wpadnie, a jak wpadnie jedno to wpadnie i drugie. Byle tylko z tyłu na zero ;)
|
Mi w tej chwili przypomniał się mecz, kiedy Wisła pokonała Zagłebie 2-1 , a bramkę bodajże w 93 minucie po podaniu Kosy z rzutu wolnego strzelił Marek Zieńczuk. Horror był. Ja mam nadzieję, że będą trzy punkty i tym razem :)
|
A ja jestem ciekaw jak się zaprezentują trybuny - ostatni mecz w roku, niedziela, pasuje by znowu przyszedł komplet publiczności, bo inaczej to będzie słąby prognostyk na wiosne...
|
Cytat:
A z Wilkiem nie przesadzajmy, to jest pilkarski klon Radka Sobolewskiego, waleczny, silny, bardzo utalentowany DEFENSYWNY pomocnik, lepszy na dzien dzisiejszy chocby w celnosci wslizgow (nie chodzi mi o mecz z Lechem :P, to wyjatek), slabszy jezeli chodzi o cechy przwodcze, byc moze ze wzgledu na wiek. Poza tym zawodnicy rownorzedni i slabsi w rozgrywaniu niz Tomek czy Nourdin. |
mam nadzieje, ze psychicznie Wislacy sa na fali i podejrzewam, ze gdyby runda byla dluzsza rozjechaliby reszte do konca.
OBY. |
Cytat:
|
Cytat:
Jirsak jest tego dobrym przykladem, nie miescil sie nawet na lawke rezerwowych w jednym meczu a w drugim zalicza b.dobry mecz i asystuje. |
Jeżeli na mecz z Legią wyszliśmy z jednym defensywnym pomocnikiem to jaki jest sens wychodzić dwoma w meczu z Zagłębiem.
Stare przysłowie mówi, że zwycięskiego składu się nie zmienia i ja bym nie wprowadzał większych roszad. Chyba, że ktoś naprawdę błyśnie na treningach i będzie sie wyróżniał. :) Na marginesie trzeba pamiętać, że Bunoza I Sobol są zagrożeni kartkami. Przynajmniej do meczu z Polonią pasowałoby, żeby obydwaj mogli zagrać. |
Takie pytanie z innej beczki ... orientuje się ktoś ile zostało wejściówek ?
|
jak kupowałem dziś to mówili że jeszcze dużo ;)
|
|
Cytat:
Objasniena: *) Zastrzega sie iz w przypadku kontuzji lub czasowej niedyspozycji gracza, zaleca sie trenerowi nie wystawianie go, nawet w przypadku efektownego zwyciestwa nad Legia. |
Z Zagłebiem wygramy spokojnie, ono nie jest w jakiejś wielkiej formie żeby się ich bać, no chyba że będą się murowali cały mecz to może być lipa , ale jeśli tylko będą chcieli coś ugrać to myśle że dostaną lanie . Wyrównany mecz będzie tylko do pierwszej bramki dla Wisły.
|
Nie chce zle wrozyc, ale Gornik, Lech czy Slask tez nie byli w formie... a punkty tracilismy.
|
Wiecie czy stronę Wisły można uruchamiać w komórce? Czy ma odpowiednik wap ?
|
Wlasnie czytam i odpowiadam z komorki. Dziala bez problemow forum, wislakrakow.com oraz glowna.
|
Ale format i rozmiar strony przystosowany jest do wielkości wyświetlacza komórki, czy taką wielką stronę rozwala na mały ekranik?
|
Cytat:
|
Ale jemu chodzi o to czy jest mobilna strona, a nie czy da się oglądać, bo tak to każdą stronę mozna oglądać w Operze Mini...
Nie ma póki co takiej strony. |
z wywiadu z Maaskantem z oficjalnej wynika, ze jesli Brozek zagra dzis pelne spotkanie to moze nie zagrac z Zaglebiem.Mowi tez, ze Zurawski jest w swietnej formie i swietnie sie prezentuje na treningu.Zastanawiam sie czy rzeczywiscie tak jest czy nasz trener jest po prostu swietnym psychologiem i takimi wypowiedziamu podbudowuje pilkarzy, ktorzy po prostu pokazuja wiecej w meczu czujac poparcie trenera tak jak ma to miejsce z Pawelkiem.
|
Beenhaker też cmokał jak widział Żurawia na treningach, a ten w meczach pokazywał jedno wielkie nic :) Oby trener nie wpadł w tę pułapkę.
|
Bilety się już kończą na wszystkie sektory -- szkoda, że przynajmniej jeszcze jedna trybuna nie jest otwarta. A miał być już cały stadion...Ale cóż wybory już w niedzielę i trzeba o tym pamietać
|
Nie filozujmy, tylko idźmy na mecz i kibicujmy. Ja miałem ochotę się wybrać, olać wybory w swojej mieścinie, ale cóż pewnie wyjdzie na to, że wróce z Krakowa do siebie. Także kibicujcie ile się da!
|
Cytat:
Skąd masz takie info :)? |
Cytat:
Na G już nie ma! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl