Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Imię dla psa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7713)

Marcinklon 07.11.2010 22:19

Imie dobrze jak się mocno kojarzy, mocną literą jest litera "K" i dobrze jak by się nią zaczynało i kończyło tak powstała nazwa firmy KODAK. Psy łatwiej zapamiętują imiona z "R" która też jest mocna.

kidler
kodi
kendi
kortes
karlos
kiko


NowaHutaWNH 07.11.2010 22:19

Goniżyd.
10 znaków.

bunny 07.11.2010 22:19

mój brat chciał raz dać na imie kotu KAPSEL :D
z kolei kolega nazwał swojego TIESTO
może któreś przypadnie Ci do gustu ale wydaje mi się że Tiago jest dobre, bo krótkie i chwytliwe

rafil 07.11.2010 22:33

Pyra, ewentualnie Bulwa.

Kandzior 07.11.2010 22:33

Jak ma być coś Wiślackiego to proponuję Nourdin na cześć wygranych derbów :)

Lacrima 07.11.2010 22:33

FIGO - takie piłkarskie. :-D

Belzebub 07.11.2010 22:44

Jak dla mnie dla psa dobrze brzmia imiona Bogów(greckich lub rzymskich). Masz tu cały panteon :
http://www.bragus.republika.pl/
Z fajniejszych:
Amon, Ares, Bachus, Buto, Kastor, Fago, ...

!!IRIVER!! 07.11.2010 23:05

No z Wiślackich, tych aktualnych to masz sporo:
Mario, Erik, Dragan, Osman, Cleber, Gordan, Nourdin, Branco :D

WISŁAZWE 08.11.2010 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1007170)
No z Wiślackich, tych aktualnych to masz sporo:
Mario, Erik, Dragan, Osman, Cleber, Gordan, Nourdin, Branco :D

Jest jeszcze Czarek chyba, że miniaturka to może Mały. Jest jeszcze opcja, że bardzo waleczny to na cześć kapitana Sobol :lol:

Syn Kangura z 1984 08.11.2010 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 1007113)
Goniżyd.
10 znaków.


:lol: Zdecydowanie najlepsza propozycja.

Kris54 08.11.2010 13:52

Stefan.

10 znaków

MatMario 08.11.2010 13:54

Buster.....

Bialagwiazda 08.11.2010 17:30

Chester

10 znaków

Alexxik13 08.11.2010 17:34

Spayk (czyt. Spajk :D)

Micek14 08.11.2010 17:39

Zabójca. :P
10 znaków.

xdarek 08.11.2010 17:45

Goniżyd :D:D:D

Matti1231 08.11.2010 17:45

Kropka :D (10 znaków)

atomek21 08.11.2010 17:51

Crazy Karo

albo

Komornik

Donson 08.11.2010 18:18

nazwij do Jihad (dżihad).

damian755 08.11.2010 18:22

Cezar
12345

miba 08.11.2010 18:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez NowaHutaWNH (Post 1007113)
Goniżyd.
10 znaków.

:rotfl::rotfl::rotfl:

pablo92TSW 08.11.2010 18:34

Jestem za Goniżydem ;)

Marcinnno 08.11.2010 19:23

Nero.

10 znaków.

DrewniaQ 08.11.2010 19:38

Korfanty, Pułtusk, Bronek, Jarek.

Edit: Wycofuję, Goniżyd wygrywa w pierwszej turze :)

Grodo 08.11.2010 19:50

Goniżyd ahahahahahhahahahahahha

siara 08.11.2010 19:55

Nourdin !, na cześć i chwałę

TSWalos 08.11.2010 20:04

Chciałem dać psu na imię "Buda" ale nikt w domu nie chciał się zgodzić i mam "Dragona" ;]

pirat.z.karaibow 08.11.2010 20:04

Akbar, ku cześć i chwale :P

tarantulaw2 08.11.2010 20:10

Goniżyd najlepsze :rotfl:

leyzer87 08.11.2010 20:17

Moja propozycja to Glut.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl