![]() |
Imie dobrze jak się mocno kojarzy, mocną literą jest litera "K" i dobrze jak by się nią zaczynało i kończyło tak powstała nazwa firmy KODAK. Psy łatwiej zapamiętują imiona z "R" która też jest mocna.
kidler kodi kendi kortes karlos kiko |
Goniżyd.
10 znaków. |
mój brat chciał raz dać na imie kotu KAPSEL :D
z kolei kolega nazwał swojego TIESTO może któreś przypadnie Ci do gustu ale wydaje mi się że Tiago jest dobre, bo krótkie i chwytliwe |
Pyra, ewentualnie Bulwa.
|
Jak ma być coś Wiślackiego to proponuję Nourdin na cześć wygranych derbów :)
|
FIGO - takie piłkarskie. :-D
|
Jak dla mnie dla psa dobrze brzmia imiona Bogów(greckich lub rzymskich). Masz tu cały panteon :
http://www.bragus.republika.pl/ Z fajniejszych: Amon, Ares, Bachus, Buto, Kastor, Fago, ... |
No z Wiślackich, tych aktualnych to masz sporo:
Mario, Erik, Dragan, Osman, Cleber, Gordan, Nourdin, Branco :D |
Cytat:
|
Cytat:
:lol: Zdecydowanie najlepsza propozycja. |
Stefan.
10 znaków |
Buster.....
|
Chester
10 znaków |
Spayk (czyt. Spajk :D)
|
Zabójca. :P
10 znaków. |
Goniżyd :D:D:D
|
Kropka :D (10 znaków)
|
Crazy Karo
albo Komornik |
nazwij do Jihad (dżihad).
|
Cezar
12345 |
Cytat:
|
Jestem za Goniżydem ;)
|
Nero.
10 znaków. |
Korfanty, Pułtusk, Bronek, Jarek.
Edit: Wycofuję, Goniżyd wygrywa w pierwszej turze :) |
Goniżyd ahahahahahhahahahahahha
|
Nourdin !, na cześć i chwałę
|
Chciałem dać psu na imię "Buda" ale nikt w domu nie chciał się zgodzić i mam "Dragona" ;]
|
Akbar, ku cześć i chwale :P
|
Goniżyd najlepsze :rotfl:
|
Moja propozycja to Glut.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl