![]() |
Prawdziwy walczak! Właśnie takich piłkarzy nam zawsze brakowało.
|
Cleber- dzięki za Twoje oddanie, za bramkę z Barcą której nigdy nie zapomnę, że wróciłeś do Wisły po Tereku- że pokazywałeś, co to znaczy mieć Wisłę w sercu!
Mam nadzieję, że na tym Twoja rola w Wiśle się nie kończy. |
trudno w to uwierzyć :-/ kur... jaki pech !!!!!!!!!!!
Cleber JESTEŚ WIELKI , Zawsze możesz liczyć na nas kibiców. Wielkie dzięki za całokształt. |
Dziękuję!
Powrotu do zdrowia!! Zostań! Kraków to nienajgorsze miejsce do życia |
Nieustępliwy, grający agresywnie i do końca. Takiego go zapamiętam
Cleber, DZIĘKUJĘ! |
Przykro to słyszeć, jeden z niewielu graczy Wisły których darzę szacunkiem. Oby tylko Wasz klub nie zostawił go całkiem na lodzie, bo to faktycznie wzór profesjonalisty. Cleber szacunek od Legionisty.
|
Charyzma, ambicja, wola walki, gra do ostatniego gwizdka, nauka innych. Dziękuję Cleber. Dziękuję za bramkę strzeloną Barcelonie, za serce jakie oddałeś Wiśle!
|
Dzięki! Powodzenia!
|
Cleber 1906%
|
na scauta go!
SZACUN i duuuuuuuuużo zdrowia! |
Obrigado Cleber!
|
Takich ludzi nam właśnie potrzeba, nie tylko w piłce, ale również w naszym życiu, na co dzień.
Ambicja, nieustępliwość i wielki profesjonalizm, za to własnie Tobie Cleber dziękuję. |
Dzięki za wszystko Cleber! I powodzenia w innej roli w Wisełce!
|
Dziękuję za wszystko, Cleber. Jesteś wielki. Brak mi słów...
|
Dzięki wielkie za wszystko Cleber !
Mam nadzieję że klub pomyśli o nowej roli w klubie dla ciebie ! |
Dzięki Cleber za lata gry na najwyższym poziomie, za profesjonalizm, i bramki. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!
|
Za Profesjonalizm na treningach, za szczerość w każdej wypowiedz,i za serce na zostawiane na boisko DZIĘKUJEMY
|
Dziękuje Cleber, chciałbym żeby więcej zawodników podchodziło do swojej pracy w taki sposób jak Ty.
|
Za wszystko, nietylko za gol z Barcą -Dzięki
|
Szacuneczek ;)
|
I tym sposobem mamy nowego piłkarza-legendę w Wiśle. Myślę że chyba spokojnie można go postawić w jednym rzędzie z takimi piłkarzami jak: Reyman, Kmiecik czy Lipka.
Miałbym sugestię do władz naszego klubu aby zastrzec numer Clebera. Myślę że nawet za parę lat będzie mnóstwo kibiców którzy z największą ochotą założą koszulkę z jego numerem i nazwiskiem. I żeby skończyć optymistycznie: najwyższa pora żeby pałeczkę w Wiśle przejął Cleber-junior (można przytrzymać numer Clebiego do momentu aż do kadry pierwszej drużyny przebije się junior, tak żeby grał z numerem ojca). |
Clebi z nami z kibicami! Specjalne podziękowanie na najbliższych meczach na pewno się szykuje!
|
Cytat:
Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako brak szacunku dla Clebera! On jest WIELKI...! |
Wielki szacunek za wszystko!!!
Cleber mój idol !!! |
Cytat:
Prawidłowo postawione pytanie brzmi: jakie jest zdanie większości kibiców? |
"Skrajności?". Cleber swoją postawę na boisku, walkę przy stanie 3:1 do samego końca, nie odstawienie nogi, przypłacił: końcem kariery sportowej i być może (oby nie!) kłopotami zdrowotnymi do końca życia. Tak, to czyni go żywą legendą.
Cleber, byłeś, będziesz i jesteś wielki! |
Dzięki za wszystko i powodzenia w dalszym życiu !!!
|
Dzieki Cleber za to ze grales u Nas, za to ze jak wychodziles na boisko to zawsze dawales z siebie maks na jaki Cie w danym momencie bylo stac, dzieki ze nigdy nie slodziles, nie ubarwiales w wywiadach tylko mowiles jak jest, dzieki za te kilka bramek w Naszych barwach, dzieki ze na kazdym kroku jak sie wypowiadales to czuc bylo i widac ze byles dumny z tego ze jestes Wislakiem!
W nablizszej przyszlosci zycze Ci duzo zdrowia, szczescia w rodzinie i oby udalo Ci sie zrealizowac plany zwiazane z Naszym klubem (czytaj, abys zostaj skautem Naszym). W dalszej perspektywie abys wniosl cegielke do zbudowania nowej Wielkiej Wiselki i aby Twoj syn u Nas gral i tak sam jak Ty zapisal sie w naszej pamieci. Parabéns mais uma vez e boa sorte na nova realidade Cleber! |
Cleber dzięki za reprezentowanie naszych barw w meczach na arenie ligowej i międzynarodowej, za wspaniałe bramki (m.in. derbowe, z Barceloną, z Legią), za profesjonalizm i za wolę walki.
|
http://www.youtube.com/watch?v=RRnjQ4_alk8
Jeden z najsolidniejszych obrońców jakich mieliśmy w ostatniej dekadzie. Szkoda, że ta feralna kontuzja przytrafiła się praktycznie tuż po ogłoszeniu przez niego, że chce pograć jeszcze rok. Dziękuję za wszystkie mecze i zdrowie zostawione na boisku, trzymaj się chłopie! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl