Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Cleber - dziękujemy! Wszyscy razem i każdy z osobna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7707)

Mario Nh 05.11.2010 11:19

Prawdziwy walczak! Właśnie takich piłkarzy nam zawsze brakowało.

Marcinkrakwoj 05.11.2010 11:21

Cleber- dzięki za Twoje oddanie, za bramkę z Barcą której nigdy nie zapomnę, że wróciłeś do Wisły po Tereku- że pokazywałeś, co to znaczy mieć Wisłę w sercu!
Mam nadzieję, że na tym Twoja rola w Wiśle się nie kończy.

theOne 05.11.2010 11:37

trudno w to uwierzyć :-/ kur... jaki pech !!!!!!!!!!!
Cleber JESTEŚ WIELKI ,
Zawsze możesz liczyć na nas kibiców. Wielkie dzięki za całokształt.

ociec Ciemka 05.11.2010 11:47

Dziękuję!
Powrotu do zdrowia!!
Zostań! Kraków to nienajgorsze miejsce do życia

vilgefortis 05.11.2010 11:59

Nieustępliwy, grający agresywnie i do końca. Takiego go zapamiętam

Cleber, DZIĘKUJĘ!

spidey 05.11.2010 11:59

Przykro to słyszeć, jeden z niewielu graczy Wisły których darzę szacunkiem. Oby tylko Wasz klub nie zostawił go całkiem na lodzie, bo to faktycznie wzór profesjonalisty. Cleber szacunek od Legionisty.

Gargamel 05.11.2010 12:03

Charyzma, ambicja, wola walki, gra do ostatniego gwizdka, nauka innych. Dziękuję Cleber. Dziękuję za bramkę strzeloną Barcelonie, za serce jakie oddałeś Wiśle!

rafal777 05.11.2010 12:09

Dzięki! Powodzenia!

radek2323 05.11.2010 12:58

Cleber 1906%

troj88 05.11.2010 12:59

na scauta go!

SZACUN i duuuuuuuuużo zdrowia!

banasik 05.11.2010 13:02

Obrigado Cleber!

rabi86 05.11.2010 13:03

Takich ludzi nam właśnie potrzeba, nie tylko w piłce, ale również w naszym życiu, na co dzień.
Ambicja, nieustępliwość i wielki profesjonalizm, za to własnie Tobie Cleber dziękuję.

mrawczu 05.11.2010 13:10

Dzięki za wszystko Cleber! I powodzenia w innej roli w Wisełce!

FraMat 05.11.2010 13:31

Dziękuję za wszystko, Cleber. Jesteś wielki. Brak mi słów...

Krystian168 05.11.2010 13:48

Dzięki wielkie za wszystko Cleber !

Mam nadzieję że klub pomyśli o nowej roli w klubie dla ciebie !

SĘDZIA ZGRED 05.11.2010 13:52

Dzięki Cleber za lata gry na najwyższym poziomie, za profesjonalizm, i bramki. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!

wooojo 05.11.2010 13:52

Za Profesjonalizm na treningach, za szczerość w każdej wypowiedz,i za serce na zostawiane na boisko DZIĘKUJEMY

kfilk 05.11.2010 14:13

Dziękuje Cleber, chciałbym żeby więcej zawodników podchodziło do swojej pracy w taki sposób jak Ty.

wojti11795 05.11.2010 14:16

Za wszystko, nietylko za gol z Barcą -Dzięki

SZYMEK_TSW 05.11.2010 14:20

Szacuneczek ;)

wislak68 05.11.2010 15:15

I tym sposobem mamy nowego piłkarza-legendę w Wiśle. Myślę że chyba spokojnie można go postawić w jednym rzędzie z takimi piłkarzami jak: Reyman, Kmiecik czy Lipka.

Miałbym sugestię do władz naszego klubu aby zastrzec numer Clebera. Myślę że nawet za parę lat będzie mnóstwo kibiców którzy z największą ochotą założą koszulkę z jego numerem i nazwiskiem.

I żeby skończyć optymistycznie: najwyższa pora żeby pałeczkę w Wiśle przejął Cleber-junior (można przytrzymać numer Clebiego do momentu aż do kadry pierwszej drużyny przebije się junior, tak żeby grał z numerem ojca).

Dean 05.11.2010 15:18

Clebi z nami z kibicami! Specjalne podziękowanie na najbliższych meczach na pewno się szykuje!

TS Girl 05.11.2010 15:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak68 (Post 1004694)
Miałbym sugestię do władz naszego klubu aby zastrzec numer Clebera.

Przykro mi że poza tematem, ale muszę powiedzieć: nie popadajmy z skrajności w skrajność...
Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako brak szacunku dla Clebera!

On jest WIELKI...!

martinius028 05.11.2010 15:31

Wielki szacunek za wszystko!!!
Cleber mój idol !!!

wislak68 05.11.2010 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TS Girl (Post 1004700)
Przykro mi że poza tematem, ale muszę powiedzieć: nie popadajmy z skrajności w skrajność...
Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako brak szacunku dla Clebera!

On jest WIELKI...!

Nie jestem pewien jakie skrajności masz na myśli. Zdaje sobie sprawę że ocena kto jest a kto nie jest legendą klubu jest subiektywna. Moim zdaniem Clebi w pełni zasłużył sobie na takie wyróżnienie. Rozumiem jednak że ktoś może mieć zdanie odmienne.
Prawidłowo postawione pytanie brzmi: jakie jest zdanie większości kibiców?

dj_ibutti 05.11.2010 15:36

"Skrajności?". Cleber swoją postawę na boisku, walkę przy stanie 3:1 do samego końca, nie odstawienie nogi, przypłacił: końcem kariery sportowej i być może (oby nie!) kłopotami zdrowotnymi do końca życia. Tak, to czyni go żywą legendą.

Cleber, byłeś, będziesz i jesteś wielki!

Cannavaro 05.11.2010 15:43

Dzięki za wszystko i powodzenia w dalszym życiu !!!

Feniks1983 05.11.2010 15:48

Dzieki Cleber za to ze grales u Nas, za to ze jak wychodziles na boisko to zawsze dawales z siebie maks na jaki Cie w danym momencie bylo stac, dzieki ze nigdy nie slodziles, nie ubarwiales w wywiadach tylko mowiles jak jest, dzieki za te kilka bramek w Naszych barwach, dzieki ze na kazdym kroku jak sie wypowiadales to czuc bylo i widac ze byles dumny z tego ze jestes Wislakiem!

W nablizszej przyszlosci zycze Ci duzo zdrowia, szczescia w rodzinie i oby udalo Ci sie zrealizowac plany zwiazane z Naszym klubem (czytaj, abys zostaj skautem Naszym). W dalszej perspektywie abys wniosl cegielke do zbudowania nowej Wielkiej Wiselki i aby Twoj syn u Nas gral i tak sam jak Ty zapisal sie w naszej pamieci.

Parabéns mais uma vez e boa sorte na nova realidade Cleber!

R33 05.11.2010 15:59

Cleber dzięki za reprezentowanie naszych barw w meczach na arenie ligowej i międzynarodowej, za wspaniałe bramki (m.in. derbowe, z Barceloną, z Legią), za profesjonalizm i za wolę walki.

MCX 05.11.2010 16:02

http://www.youtube.com/watch?v=RRnjQ4_alk8

Jeden z najsolidniejszych obrońców jakich mieliśmy w ostatniej dekadzie.

Szkoda, że ta feralna kontuzja przytrafiła się praktycznie tuż po ogłoszeniu przez niego, że chce pograć jeszcze rok.

Dziękuję za wszystkie mecze i zdrowie zostawione na boisku, trzymaj się chłopie!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl