Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Pany ! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7694)

Donson 01.11.2010 13:27

Jak zwykle.
Cała runda zaczyna sprowadzać się do jednego meczu.
Taka zgraja jak jest teraz, która z niewielkimi wyjątkami nie identyfikuje się z klubem tylko "kasuje co miesiąc" ma dupie takie dywagacje na temat prestiżu danego spotkania.
Trener mało winien bo banda kolesi gada w I zespole w 8 językach!!!

Mecz z nimi nie jest w naszej sytuacji najważniejszy ze względów sportowych.
Natomiast marka może ucierpieć bo niemal każdy ich zapiął w tej rundzie, więc i my musimy się sprężyć.

Karherop 01.11.2010 15:03

Wystawienie samych Polaków to odwazny pomysł , biorąc pod uwage że rok temu w Sosnowcu grało ich wraz z rezerwowymi aż 9 , a i tak dostaliśmy w dupe .

Nie mniej jednak ten mecz po prostu musimy wygrać , każdy inny wnik sprawi że duża cześć kibiców postawi bardzo duży krzyżyk na Maaskancie , który ciężko mu będzie odbudować .
Dla jego dobra , niech wkońcu posadzi na ławce Boukhariego , bo to już się robi aż przykre .

Dobrze że derby są już w piątek , bo czym szybciej zmażemy tą plame tym lepiej . Z tak słabą Craxa po prostu trzeba zwyciężyć , tyle że gra Wisły w tej chwili nie jest gwarantem niczego .

Daif1906 01.11.2010 17:02

Wlasnie my wiemy co to sa derby...a taki Bunoza Chavez itd.Oni musza w ten mecz 100000% umiejetnosci wsadzic...bo to najwazniejszy mecz.Mam nadzieje ze na koniec meczu bd tylko 1 hasło: WISŁA PANY!

sandomingo 01.11.2010 17:49

Dramatycznie słaba Cracovia z nowy trenerem na ławce kontra grająca bez ładu, składu i obrony Wisła z Boukharim.

To jest pewne. A co z tego wyjdzie?
Obawiam się że zwycięstwo starozakonnych lub w najlepszym wypadku remis.
Cracovia w tej całej swojej bryndzy wyjdzie mimo wszystko maksymalnie zmobilizowana, bo po pierwsze nowy trener, po drugie to już dla nich naprawdę mecz ostatniej szansy a po trzecie zwycięstwo z nami to całkowita poprawa nastrojów w klubie i okolicach.
A Wisła? Każdy mecz pokazuje, że jeżeli rywal rzuca się na nas od pierwszego gwizdka to jest gorąco, zwłaszcza z Chavezem i Bunozą w obronie.
Jeżeli gra drużyna z nożem na gardle i nowym trenerem u siebie z drużyną środka tabeli, to nie patrząc na nazwy drużyn typ 1x jest najbardziej prawdopodobny

mariutto 01.11.2010 18:00

Boję się tego meczu jak nigdy! Choć... ostatnio prawie zawsze się boję, widząc formę piłkarzy.

Wiślak-1990 01.11.2010 18:12

a bilety beda dostepne w wolnej sprzedarzy?

szczebrzeszcz 01.11.2010 18:20

jest 6 meczy
wypadałoby zdobyć 6 pkt,

a na wiosnę resztę żeby się utrzymać, czyli jakieś 13-15pkt

jest tragicznie, przegraną z Legią już trzeba wliczyć, a pkt. zdobyć z Cracovią i Arką

AYALA 01.11.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 1002683)

a na wiosnę resztę żeby się utrzymać, czyli jakieś 13-15pkt

Klub z 45 mln zł budżetem ma walczyc o utrzymanie ?:shock:
W takiej sytuacji Cupiał powinien wręczyc dymisje Basałajowi w trybie natychmiastowym.Chłop sobie wogóle nie radzi

JohnyTS 01.11.2010 18:30

Osobiście proponuje przed derbami iść na trening ''kopoczy", wywiesić transparent i coś pośpiewać. Niech wiedzą czym są dla nas DERBY.

63.5 Kg 01.11.2010 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1002686)
Klub z 45 mln zł budżetem ma walczyc o utrzymanie ?:shock:
W takiej sytuacji Cupiał powinien wręczyc dymisje Basałajowi w trybie natychmiastowym.Chłop sobie wogóle nie radzi

Pamietajmy ze wszystko jest za przyzwoleniem Cupiala.
Jakby takiego przyzwolenia na to co sie dzieje w klubie nie bylo ,to juz by dawno polecialy jakies glowy...

szczebrzeszcz 01.11.2010 18:32

a gdzie są te myliony za Głowackiego, Marcelo i Diaza:>

będą w zimę...?

dużo ich musi być żeby kadrę uzupełnić...
no i jeszcze muszą się zgrać...

będzie jakość...?

wątpię :(

PS. Górnik tez miał miliony... i Zagłębie...

thebo4 01.11.2010 18:33

Witam. Mam pytanie. jak będzie z biletami na cracovie? Będzie jakieś pierwszeństwo czy kto pierwszy ten lepszy? i ile będzie biletów?

kamilo584 01.11.2010 18:37

Powinni zagrać 1 4 4 2 . bo kogo tu sie bać . Mój proponowany skład
-------------------------------Pawełek----------------------------------------
Cikos---------------Chavez--------------Bunoza------------------Piotr BROŻEK

Małecki----------------Sobolewski---------------Garguła-------------------Kirm

--------------Brożek------------------Rios--------------------

Wisielak 01.11.2010 18:38

Przynajmniej w ME ekstraklasie mamy 99% na pogrom :D

63.5 Kg 01.11.2010 18:49

Z biletami na Craxe bym sie wsztrzymal bo pewnie w czwartek wielka konisyja ligowa walnie nam zakaz za POZnan...

ooona 01.11.2010 18:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 1002683)
jest 6 meczy
wypadałoby zdobyć 6 pkt,

a na wiosnę resztę żeby się utrzymać, czyli jakieś 13-15pkt

jest tragicznie, przegraną z Legią już trzeba wliczyć, a pkt. zdobyć z Cracovią i Arką

Jest 5 meczy i realne do zdobycia w/g mnie jest 5 punktów. Każda większa zdobycz punktowa będzie przyjemną niespodziaką. Smutno i realnie więc: Cracovia - 1 pkt., Legia - 0 pkt., Lubin - 3 pkt., Polonia - 0 pkt., Arka - 1 pkt. W transfery zimowe nie wierzę i sądzę, że jeśli nastąpią to będą klasy Bukhariego lub Branco.Nie będą to istotne wzmocnienia, a nawet uzupełnienia składu. Czyli wiosną będzie 14 meczy i trzeba walczyć o jakieś 14-15 pkt. Kończąc ligę z 35 punktami znajziemy się gdzieś pomiędzy 10 a 12 miejscem, co będzie odpowiadało naszym możliwościom. Może przy zmianie celu i spięciu się na Puchar Polski uda sie tą drogą zapukac do Europy.Pytanie pozostaje - tylko po co??

killzone 01.11.2010 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczebrzeszcz (Post 1002683)
przegraną z Legią już trzeba wliczyć

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ooona (Post 67363)
Legia - 0 pkt


:shock:

Dajcie spokoj, az tak zle nie bedzie. :-p

blanco 01.11.2010 19:12

Panowie jak czytam Wasze wypowiedzi to aż żal mi się robi.... Połowa forum już widzi lanie od Cracovii i I ligę w przyszłym sezonie. Raz na wozie,raz pod wozem,takie jest życie. Na wszystko potrzeba czasu i cierpliwości. Dajmy Maaskant'owi pracować spokojnie,cały czas wierzę w tego chłopa. Moja recepta jest prosta: rozwiązać kontrakty z leszczami, pościągać gości pasujących Robertowi w zimie i się zgrywać na wiosnę ( poświęcając w ten sposób sezon w pi.z.d.u) .
Przyjdzie czas,że znów będziemy na szczycie, głowa do góry Bracia ku chwale Białej Gwiazdy !!

Titto 01.11.2010 19:17

Jest dokładnie tak jak napisał ktoś wcześniej Cracovia ma problem z wykańczaniem akcji.
Normalnie w meczu potrafi stworzyć sobie kilka naprawdę świetnych sytuacji na zdobycie bramki.
W tym meczu zapewne będzie widać efekt miotły Szatałowa.
Nie jesteśmy faworytem co więcej to Cracovia ma więcej atutów przed tym meczem: Gra na własnym stadionie czy też to, że ich pomocnicy są bardziej produktywni od naszych.
A Wisłę chcę widzieć kur*a W-A-L-C-Z-Ą-C-Ą!

bebeto 01.11.2010 19:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1002702)
Z biletami na Craxe bym sie wsztrzymal bo pewnie w czwartek wielka konisyja ligowa walnie nam zakaz za POZnan...

Bez przesady nic wielkiego się znowu nie działo.

węgorz2 01.11.2010 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1002717)
Bez przesady nic wielkiego się znowu nie działo.

oczywiscie ,nawet nie wyszlismy ze swojego sektora ,chyba ze piszemy o tej garstce LECHA rozbijającej się o nasze szyby

węgorz2 01.11.2010 19:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez thebo4 (Post 1002691)
Witam. Mam pytanie. jak będzie z biletami na cracovie? Będzie jakieś pierwszeństwo czy kto pierwszy ten lepszy? i ile będzie biletów?

z mojej wiedzy juz rozdysponowane chyba sa ale ...nie mi tu wyrokować

zet 01.11.2010 19:42

nie jestem trenerem, nie jestem prorokiem, judki kiedys sie odbija od dna, i boje sie tylko, aby nie byla to Wiselka.........

czera84 01.11.2010 19:53

Co wy ciągle z tym Riosem?W ostatnich meczach nic nie pokazuje.Próbuje być obiektywny.Zamiast Riosa do ustawienia 442 wpuściłbym Papieża z ME.Naprawdę

Marszałek 01.11.2010 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ooona (Post 1002708)
: Cracovia - 1 pkt., Legia - 0 pkt., Lubin - 3 pkt., Polonia - 0 pkt., Arka - 1 pkt. W ??

Z Cracovią to sądzę,że punkt uda się uciułać,choć jak patrzę na naszą obronę to i tego pewny nie jestem. Ale zakładam przed meczem 1 pkt. Na korzyść Parchatych przemawia to,że mają nowego trenera i "nowa miotła" może tutaj zadziłać. Poza tym zepną się aby pokazać,że nie są aż takim dziadostwem jak ogólnie się o nich sądzi. Chodź bez względu na wszystko i tak będą dziadostwem czystej wody. Co do Legii to się zgodzę. Manu,który poza szybkością nic nie posiada i nabuzowany Kucharczyk raczej nie pozostawią nam żadnych wątpliwości. Pierwszy będzie objeżdżał pomocnika sic! Paljica a Kucharczyk będzie uciekał niezdarnym i niezorganizowanym obrońcom. Nie ma szans coś napewno wpadnie do naszej siatki. Z Lubinem to 3 też uważam,że ugramy, ale podania. Bunoza do Pawełka, Pawełek do Clebera i dzida do przodu. Goście grają poukładany futbol, wiedzą co i jak zagrać. Wykonawców mają miernych ale czasami jak im zaskoczy to wygląda to ciekawie i skutecznie. Nie mam koncepcji na Polonię i Arkę bo nie widziełm ich w tym sezonie za dużo, w każdym razie nie na tyle aby coś wywnioskować.

Ogólnie w dalszym ciągu bronię tezy,że w ostatnich kolejkach uda nam się uciułać te 5 punktów. Myślę,że dadzą nam je Polonia i Arka. 20 punktów jest do zrobienia. 9-11 pozycja na koniec rundy.

iiYama 01.11.2010 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czera84 (Post 1002733)
Co wy ciągle z tym Riosem?W ostatnich meczach nic nie pokazuje.Próbuje być obiektywny.Zamiast Riosa do ustawienia 442 wpuściłbym Papieża z ME.Naprawdę

Rios nic nie zagrał z Widzewem gdzie go Maaskant ustawił jako wysuniętego napastnika. To był eksperyment treneiro który nie zdał egzaminu.Jako cofnięty jest o wiele bardziej pożyteczny.

Na bramce pewnie zagra Pawełek.

W obronie wiadomo że na stoperze Chavez z Bunozą bo innej opcji nie ma. Na lewą obronę Pietia - przynajmniej wie jakie ciśnienie jest na ten mecz.

Na skrzydłach Małecki - też będzie gryzł trawę i Kirm który wykazuje ostatnio dużo ochoty do gry i niezłą szybkość.

W środku Sobol z Gargułą. To nie jest mecz na granie dwóch defensywych pomocników.

Za Boukhariego Rios operujący za Brożkiem.

masterlag 01.11.2010 21:34

Małecki może i będzie gryzł trawę, ale wszyscy wiemy, że nasz Patryk niestety się chyba za bardzo spina na Lecha, Legię i Cracovię. Kocha Wisłę ten facet i być może właśnie te zbyt wielkie chęci plątają mu poniekąd nogi.
Oczywiście jestem chyba ostatnią osobą, która by go zdejmowała, ale mam nadzieję, że po 1. będzie w pełni sprawny, a po 2. przemyśli sobie to wszystko trochę, wyluzuje i da z siebie wszystko i wyjdzie to na plus.
Poza tym, to Boukhari OUT! Za niego za Brożka niech idzie Garguła, a Rios na skrzydełko za Kirma np. Pietie bym widziała w składzie, za Palijcia lub może i za Kirma. Paweł w ataku musi być, bo któż by miał grać zamiast niego? No chyba nie Żuraw... Sobol i Wilk na środku to dobry pomysł choć w sumie na Craxe wystarczy jeden ;). Niestety na środek obrony nie mamy wyjścia...

Może generalnie niech oni podejdą do tego meczu, jak do spotkania z ostatnią drużyną w tabeli, bardzo słabą, a nie jak do derby? Może im kurde będzie lepiej szło?

Nic mnie nie obchodzi, oprócz zwycięstwa w tym meczu. Niech robią co chcą, grają jak chcą ale 3 punkty mają być!

Jeszcze jedno- jak się ma sprawa z Szatałowem? Bo Weszło wyciągnęło pewien fragment, że Jurij nie może ich trenować teraz więc... Jeśli zasiądzie na ławce, to może być ew. walkower czy jak?
Niech jeszcze pociągną Pasy tą swoją piękną serię ;)

kro91 01.11.2010 21:41

nie wiem panowie jak wy ale ja mysle ze jesli padnie wysoki wynik to kazdy z nas bd w ch** zadowolony. Wiadomo ze to najslabsza druzyna lecz przed derbami kazdy motywuje sie podwójnie :) Wg mnie ostatni wystep chaveza nie byl taki zly w porownaniu do kowalskiego to niebo i ziemia wiec jemu dalbym szanse wraz z Bunoza;) Pawelek-Czikos-Chavez-Bunoza-Piotrek Brozek - Kirm - Sobol -Gargula-Palijc-Rios-Brozek ja widze to tak ;)

Chrisman 01.11.2010 21:43

tyle tylko ze po zmianie boukhariego stracilismy 3 bramki

Baala 01.11.2010 21:58

Pawełek
Branco-Nalepa-Chavez-P.Brożek
Małecki-Guła-Sobol-Kirm
Brożek-Rios

Na ławce Chrapek i Papież.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl