Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tłusty czwartek, ile zjadłeś(aś) pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=764)

AbdulTsw 19.02.2009 23:47

A ja teraz jem 3 na dobranoc i na tym skończę :P

igortsw 19.02.2009 23:52

No 8 minut do końca dnia więc już na spokojnie mogę powiedzieć - 9 i koniec.
W sumie 8,9 zjadłem o wpół do 7, a potem amen.
Martwi mnie, że forma spada w tym roku nawet dwu cyfrówki nie zaliczyłem :D

Gucio25 19.02.2009 23:58

no i zaraz przed północą zjadłem 12..
2008 - 11 pączków - 11 mistrzostwo Wisły.
2009 - 12 pączków ... :)

Wichar87 20.02.2009 00:05

ja 10 i nic więcej nie dało rady :D

3rider 20.02.2009 00:12

mozecie przeniesc takie tematy na jakies inne forum, niekoniecznie TWSD. ja rozumiem, ze jest luzny pokoj... ale bez przegiec.

fcz1985 20.02.2009 00:29

10 pączków wieczorem spalone na siłce i wybiegane:-)

dj_ibutti 20.02.2009 00:31

No uważaj Maślana bo przytyjesz jeszcze :rotfl:

West 20.02.2009 06:56

o ****ica,
13 wczoraj i jeden dzis na sniadanie,
caly rok mam z glowy

zuraw9 20.02.2009 07:26

Ja zjadłem 11 za każdego zawodnika po jednym (rezerwowi mogą sami:-P )

fcz1985 20.02.2009 08:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 677832)
No uważaj Maślana bo przytyjesz jeszcze :rotfl:

Jak przytyję to znaczy, że zbliża się jesień mojego życia:P

kms 20.02.2009 10:11

Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE:
25 minut pływać
30 minut skakać na skakance
35 minut biegać
1,5 godziny jeździć na rowerze
2 godziny robić makijaż
4 godziny sprzątać pokój

no to teraz spalac te paczki !

fcz1985 20.02.2009 18:10

A ile kalorii spalam nabijając posty na forum??:D

wienek 20.02.2009 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciejj (Post 677380)
34 i wciąż jem

i jak tam, na ilu się skończyło ? :D

ale to chyba te malutkie , tak jeden na raz do buzi :)

fcz1985 jak tak będziesz nabijał to za chwile się nie uniesiesz ;)

Ni_Ma 20.02.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kms (Post 677895)
Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE:
25 minut pływać
30 minut skakać na skakance
35 minut biegać
1,5 godziny jeździć na rowerze
2 godziny robić makijaż
4 godziny sprzątać pokój

no to teraz spalac te paczki !

ojej czy dam radę aktywnie robić makijaż przez 14 godz? :lol:

DominoForza 02.03.2011 21:04

odświeżamy pomalutku

Arkas 03.03.2011 08:54

No, na dobry początek dnia 3 już poszły :]
Podobno dawniej oprócz jedzenia tłustych rzeczy w ten dzień nie stronili tez od alkoholu :D

podszywacz 03.03.2011 09:20

Ja na razie "ziroł" ale widzę że szefowa się postarała i właśnie wjechała dostawa kilku kartonów z "Czarodzieja". Planuję ze trzy.

EDIT: Jeden już wciągnięty :-)

tomo 03.03.2011 11:05

Kończę szóstego, obiad chyba z głowy :)

Marszałek 03.03.2011 11:41

Z tymi kaloriami to jakaś masakra. Wczoraj późnym wieczorem zjadłem 4 pączki,świeżutkie. Dzisiaj 2. Wstaje rano i słyszę oraz czytam, kalorie!!Wszędzie dookoła kalorie.Tradycja rzecz święta bym powiedział, każdy wie ile może zjeść i na ile ma ochotę. Jeść i nie słuchać plebsowego,kalorie. W zasadzie aby spokojnie zjeść pączka to trzeba zamknąć się w jakiejś szopie na odludziu,wyłączyć radio,Tv,wywalić gazety. Bo zaraz"mędrcy" przypomną ci,kalorie.

Przypomina mi to amerykańskie debilizmy. Na śniadanie lody albo pizza,odgrzewana rzecz jasna, na obiad frytki, ale wszystko z colą diet lub light,bo wiecie, kalorie.

U nas podobnie. Kultury żywieniowej nie ma już prawie wcale, nikt w zasadzie już nie kontroluje tego co je,o której je i jak je. No ale w tłusty czwartek zawsze słyszy się kalorie. Jak młody człowiek zaczyna się zastanawiać co jest związanego z tłustym czwartkiem,to wie że kalorie. A dlaczego jest ten tłusty czwartek,po co on jest to nie istotne. Na pierwszym miejscu zewsząd kalorie.

_ukoL 03.03.2011 11:48

Wystartowałem fantastycznie, bo z rana trzy świeżutkie ale teraz spasowałem, nie chce mi się więcej. Może na zamknięcie dnia dorzucę jeszcze trzy.

JAR0 03.03.2011 11:49

Ja narazie skromne trzy sztuki, ale się rozkręcam :-D

Gwiaździsty 03.03.2011 11:53

Narazie 2 (jeden po drugim). Kolejne zabezpieczone (5 szt.) leżą spokojnie w torebce. Pączki polane lukrem, z różą i skórka pomarańczową.
Jędząc pączki pamietajmy o niedawnym legijnym królu Pączku (Iwański), który opuścił naszą ekstraklasę by swoją słodkością czarować Turków. :)

gigant 03.03.2011 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1059091)
Narazie 2 (jeden po drugim). Kolejne zabezpieczone (5 szt.) leżą spokojnie w torebce. Pączki polane lukrem, z różą i skórka pomarańczową.
Jędząc pączki pamietajmy o niedawnym legijnym królu Pączku (Iwański), który opuścił naszą ekstraklasę by swoją słodkością czarować Turków. :)

Chodzisz z torebką??

JAR0 03.03.2011 12:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1059099)
Chodzisz z torebką??

Na tęczową trybune :shock:

;)

Gwiaździsty 03.03.2011 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 1059099)
Chodzisz z torebką??

W papierzanej torebce leżą pączki. W cukierniach w takie cos czasami pakują.

!!IRIVER!! 03.03.2011 12:52

Ja dzisiaj zamiast śniadania zjadłem dwa pączki. Później pewnie jeszcze z jednego. Jakoś nie podchodzą mi w tym roku...

crazykaro 03.03.2011 13:04

Nie wiem czy tylko mi sie wydaje ale w tłusty czwartek pączki są inne, gorsze niż w pozostałe dni roku.
Przed chwilą 3 chapnąłem

DominoForza 03.03.2011 13:22

kalori nie widac czyli ich nie ma , (nie jestem ateista)
to tradycja trzeba wsunac jakiegos paczka ,na ten czas 2
smuci zaniechanie tradycjii co roku mniej tego ,juz nie chodzi mi o tlusty czwartek ale np. lany poniedzialek ,za dzieciaka gonilem z wiadrami caly mokry nawet przy zerowej temp. a teraz to ledwo wyjdzie sie a zaraz miejska albo police

Coglin 03.03.2011 14:03

kurde, chyba zawyzam forumowa srednia - narazie 9 w pracy.
w domu jeszcze kilka bedzie.

WISŁAZWE 03.03.2011 14:06

Do tej pory 4 sztuki, po południu może dojdą kolejne, się spali jutro na meczu :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl