![]() |
A ja teraz jem 3 na dobranoc i na tym skończę :P
|
No 8 minut do końca dnia więc już na spokojnie mogę powiedzieć - 9 i koniec.
W sumie 8,9 zjadłem o wpół do 7, a potem amen. Martwi mnie, że forma spada w tym roku nawet dwu cyfrówki nie zaliczyłem :D |
no i zaraz przed północą zjadłem 12..
2008 - 11 pączków - 11 mistrzostwo Wisły. 2009 - 12 pączków ... :) |
ja 10 i nic więcej nie dało rady :D
|
mozecie przeniesc takie tematy na jakies inne forum, niekoniecznie TWSD. ja rozumiem, ze jest luzny pokoj... ale bez przegiec.
|
10 pączków wieczorem spalone na siłce i wybiegane:-)
|
No uważaj Maślana bo przytyjesz jeszcze :rotfl:
|
o ****ica,
13 wczoraj i jeden dzis na sniadanie, caly rok mam z glowy |
Ja zjadłem 11 za każdego zawodnika po jednym (rezerwowi mogą sami:-P )
|
Cytat:
|
Aby spalić jednego pączka (ok. 100g - 378 kcal) trzeba AKTYWNIE:
25 minut pływać 30 minut skakać na skakance 35 minut biegać 1,5 godziny jeździć na rowerze 2 godziny robić makijaż 4 godziny sprzątać pokój no to teraz spalac te paczki ! |
A ile kalorii spalam nabijając posty na forum??:D
|
Cytat:
ale to chyba te malutkie , tak jeden na raz do buzi :) fcz1985 jak tak będziesz nabijał to za chwile się nie uniesiesz ;) |
Cytat:
|
odświeżamy pomalutku
|
No, na dobry początek dnia 3 już poszły :]
Podobno dawniej oprócz jedzenia tłustych rzeczy w ten dzień nie stronili tez od alkoholu :D |
Ja na razie "ziroł" ale widzę że szefowa się postarała i właśnie wjechała dostawa kilku kartonów z "Czarodzieja". Planuję ze trzy.
EDIT: Jeden już wciągnięty :-) |
Kończę szóstego, obiad chyba z głowy :)
|
Z tymi kaloriami to jakaś masakra. Wczoraj późnym wieczorem zjadłem 4 pączki,świeżutkie. Dzisiaj 2. Wstaje rano i słyszę oraz czytam, kalorie!!Wszędzie dookoła kalorie.Tradycja rzecz święta bym powiedział, każdy wie ile może zjeść i na ile ma ochotę. Jeść i nie słuchać plebsowego,kalorie. W zasadzie aby spokojnie zjeść pączka to trzeba zamknąć się w jakiejś szopie na odludziu,wyłączyć radio,Tv,wywalić gazety. Bo zaraz"mędrcy" przypomną ci,kalorie.
Przypomina mi to amerykańskie debilizmy. Na śniadanie lody albo pizza,odgrzewana rzecz jasna, na obiad frytki, ale wszystko z colą diet lub light,bo wiecie, kalorie. U nas podobnie. Kultury żywieniowej nie ma już prawie wcale, nikt w zasadzie już nie kontroluje tego co je,o której je i jak je. No ale w tłusty czwartek zawsze słyszy się kalorie. Jak młody człowiek zaczyna się zastanawiać co jest związanego z tłustym czwartkiem,to wie że kalorie. A dlaczego jest ten tłusty czwartek,po co on jest to nie istotne. Na pierwszym miejscu zewsząd kalorie. |
Wystartowałem fantastycznie, bo z rana trzy świeżutkie ale teraz spasowałem, nie chce mi się więcej. Może na zamknięcie dnia dorzucę jeszcze trzy.
|
Ja narazie skromne trzy sztuki, ale się rozkręcam :-D
|
Narazie 2 (jeden po drugim). Kolejne zabezpieczone (5 szt.) leżą spokojnie w torebce. Pączki polane lukrem, z różą i skórka pomarańczową.
Jędząc pączki pamietajmy o niedawnym legijnym królu Pączku (Iwański), który opuścił naszą ekstraklasę by swoją słodkością czarować Turków. :) |
Cytat:
|
Cytat:
;) |
Cytat:
|
Ja dzisiaj zamiast śniadania zjadłem dwa pączki. Później pewnie jeszcze z jednego. Jakoś nie podchodzą mi w tym roku...
|
Nie wiem czy tylko mi sie wydaje ale w tłusty czwartek pączki są inne, gorsze niż w pozostałe dni roku.
Przed chwilą 3 chapnąłem |
kalori nie widac czyli ich nie ma , (nie jestem ateista)
to tradycja trzeba wsunac jakiegos paczka ,na ten czas 2 smuci zaniechanie tradycjii co roku mniej tego ,juz nie chodzi mi o tlusty czwartek ale np. lany poniedzialek ,za dzieciaka gonilem z wiadrami caly mokry nawet przy zerowej temp. a teraz to ledwo wyjdzie sie a zaraz miejska albo police |
kurde, chyba zawyzam forumowa srednia - narazie 9 w pracy.
w domu jeszcze kilka bedzie. |
Do tej pory 4 sztuki, po południu może dojdą kolejne, się spali jutro na meczu :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl