![]() |
sorry ze nie w temacie ale można nabyć bilety przez internet ?? mieszkam ponad 200 km od karkowa dlatego pytam
|
Zagramy pewnie w bramce Jovanic,od prawej Cikosz,Bunoza,Cleber,mam nadzieje,że Brożek.W pomocy na prawej Maly w srodku Wilk na lewej Palić przed Wilkiem Boukhari i na szpicy Brożek z Riosem..tzn ja bym tak chcial zeby totak wyglądalo..jak nie bedzie certyfikatu dla Marokanczyka to Żuraw ,jak Pietia nie da rady to Palić a w jego miejsce Kirm :) PS. mozliwe ze pomieszałem coś z nazwiskami..:) jakas literówka czy coś to przepraszam.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ludzie, zrozumcie, że Żuraw, Paljic, Cleber muszą grać, bo: 1) drużyna to też atmosfera 2) trener musi przez kogoś przekazywać polecenia Poza tym sadzacie na ławie Żurawia, tymczasem on zawsze jakąś asyste/bramke/dobre zagranie wciśnie. Liczę na dobrą grę Pawła Brożka na R22 :] I jeszcze raz, wszyscy na mecz!!! |
Ten mecz będzie bardzo ważny dla Wisły. Jeżeli cała drużyna zagra tak jak Andy Rios to jest szansa na jakiś przyzwoity wynik. Mam nadzieję, że powróci Piotr Brożek. Dał bym również szansę Kirmowi od początku meczu. Może ciekawy mecz zaliczy Patryk Małecki.
|
Cytat:
|
Nie wiecie czy jak się pomyliłem w podawaniu pesela bilecie to mogą być jakieś problemy czy coś ??
|
Wie ktoś coś na temat certyfikatu czy czegoś tam Boukhariego ? (jak pomyliłem nazwisko to sory)
|
Trochę się wczoraj przejechałem ze stwierdzeniem, że Korona nie będzie miała tylu atutów, żeby móc nam pomieszać szyki, skoro na Konwiktorskiej pokazała co pokazała, to w pierwszym meczu na R22 też nam prezentu może nie sprawić.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
OK tylko nie byłem pewien ;) |
Mamy niezłego pecha z tym kalendarzem, trafiamy na zespoły które są rewelacjami tej rundy zamiast na potentatów którzy grają źle - Polonię obejmie Janas i już nie będzie tak łatwo wygrać, legia z czasem też może zacznie coś grać na poziomie cracovii, pożyjemy zobaczymy. Byle by tylko za tydzień Niedzielan nie zjadł żywcem całej naszej defensywy.
|
Cytat:
Wcale nie jest powiedziane, że ze Śląskiem, Legią czy Polonią zdobylibyśmy choćby jeden punkt. Szczególnie, że ta ostania jakoś się prezentowała dopóki Wojciechowski nie zaczął się produkować w mediach. Z leszczy do łyknięcia to nam został jeszcze tylko Górnik, bo wiadomo jak jest z derbami... |
No i co trzeba bedzie uwazac na Niedzielana bo widac ze forma i czucie piki jest ,jelsi dodac dodatkowy smaczek checi pokazania sie na Wisle to niech Maaskant juz od teraz glowi sie jak tu ustawic obrone.
Korona zagrala calkiem calkiem i mimo iz bedzie piekło na trybunach ,wynik moze byc rózny :D |
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą, mecze między nami zawsze są trudne bez względu na prezentowaną przez oba zespoły formę. Dobrze przynajmniej, że nie mają już Muchy w składzie:) |
No na razie nawet Górnik gra lepiej
|
Legia gra taki piach, że spokojnie można by budować zamki. Jeżeli za tydzień pokona Zagłębie, powinni się przenieść na Dolny Śląsk. Bo mają tam szczęście.
|
a jak dzisiaj? duże kolejki po bilety?:D
|
Cytat:
|
no wlasnei dopiero jak napisalem to przeczytalem to na stronie. juz dzisiaj wszystkie bilety pojda jak tak bedzie
:D:) |
Spokojnie. To drugi dzień sprzedaży. Sprzedaliby może wszystkie gdyby takich punktów było 10 a nie 1. Jak tak ma wyglądać sprzedaż przy następnym meczu i kolejnych to tylko pogratulować .... Profesjonalizm pełną gębą.
|
skoro ludzie czekaja po 3 godz w kolecje.to jak ktos pracuje od rana to chyba nie ma szansy kupic sobie biletu.Czy nie mozna by zrobic sprzedazy przez internet ?? to jest troche smieszne zeby 3 kasy tylko byly otwarte tym bardziej ze jak juz widzieli jakie sa kolejki to mogliby otworzyc wiecej.
|
Od 11 stałem dokładnie 3,5 godziny. Jak tego nie zmienią, to nastepny mecz oglądnę sobie w foteliku, z nóżkami na ławie i pifkiem w ręce. przynajmniej będę miał powtórki na bieżąco i zdrowe gardło na następny dzień. WIELKI ---- DLA ORGANIZATORÓW.
|
|
Cytat:
|
M.in. przez korone nie zdobylismy mistrzostwa. Mam nadzieje ze pilkarze beda o tym pamietac.
Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyc. Wisly. Otwarcie stadionu, frajerska druzyna, nic tylko wyjsc, lac i patrzec czy rowno puchna. |
Wie ktos moze ile narazie biletow poszlo?a ja nie musialem stac w kolejce bo w sobote bylem:D
Na G to chyba zaraz biletow nie bedzie o ile jeszcze sa |
Na G3 wyprzedane.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl