Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

19sebawro06 12.09.2010 20:20

sorry ze nie w temacie ale można nabyć bilety przez internet ?? mieszkam ponad 200 km od karkowa dlatego pytam

WhiteStarDvisionTheBest 12.09.2010 20:21

Zagramy pewnie w bramce Jovanic,od prawej Cikosz,Bunoza,Cleber,mam nadzieje,że Brożek.W pomocy na prawej Maly w srodku Wilk na lewej Palić przed Wilkiem Boukhari i na szpicy Brożek z Riosem..tzn ja bym tak chcial zeby totak wyglądalo..jak nie bedzie certyfikatu dla Marokanczyka to Żuraw ,jak Pietia nie da rady to Palić a w jego miejsce Kirm :) PS. mozliwe ze pomieszałem coś z nazwiskami..:) jakas literówka czy coś to przepraszam.

filemon 12.09.2010 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 978677)
Zagramy pewnie w bramce Jovanic,od prawej Cikosz,Bunoza,Cleber,mam nadzieje,że Brożek.W pomocy na prawej Maly w srodku Wilk na lewej Palić przed Wilkiem Boukhari i na szpicy Brożek z Riosem..tzn ja bym tak chcial zeby totak wyglądalo..jak nie bedzie certyfikatu dla Marokanczyka to Żuraw ,jak Pietia nie da rady to Palić a w jego miejsce Kirm :) PS. mozliwe ze pomieszałem coś z nazwiskami..:) jakas literówka czy coś to przepraszam.

Pietia 2 tyg. pauzuje, wiec Paljic do obrony, Sobol do pomocy (bo jest kapitanem) i daj Boże żeby certyfikat Marokańczyka dotarł.

JrQ- 12.09.2010 20:29

Cytat:

mam nadzieje,że Brożek.W pomocy na prawej Maly
Brożek kontuzja, a Mały po ostatnich wyczynach pewnie prędko się z ławki nie podniesie.

Ludzie, zrozumcie, że Żuraw, Paljic, Cleber muszą grać, bo:
1) drużyna to też atmosfera
2) trener musi przez kogoś przekazywać polecenia

Poza tym sadzacie na ławie Żurawia, tymczasem on zawsze jakąś asyste/bramke/dobre zagranie wciśnie.
Liczę na dobrą grę Pawła Brożka na R22 :]

I jeszcze raz, wszyscy na mecz!!!

przemekw 12.09.2010 20:36

Ten mecz będzie bardzo ważny dla Wisły. Jeżeli cała drużyna zagra tak jak Andy Rios to jest szansa na jakiś przyzwoity wynik. Mam nadzieję, że powróci Piotr Brożek. Dał bym również szansę Kirmowi od początku meczu. Może ciekawy mecz zaliczy Patryk Małecki.

filemon 12.09.2010 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez przemekw (Post 978699)
Ten mecz będzie bardzo ważny dla Wisły. Jeżeli cała drużyna zagra tak jak Andy Rios to jest szansa na jakiś przyzwoity wynik. Mam nadzieję, że powróci Piotr Brożek. Dał bym również szansę Kirmowi od początku meczu. Może ciekawy mecz zaliczy Patryk Małecki.

ile razy mozna, ze Pietia pauzuje 2 tygodnie. natomiast jesli druzyna zagra jak Rios, to podan w calym meczu bedziemy mieli 10 ;)

didzej132 12.09.2010 20:42

Nie wiecie czy jak się pomyliłem w podawaniu pesela bilecie to mogą być jakieś problemy czy coś ??

Sylwek1906 12.09.2010 20:55

Wie ktoś coś na temat certyfikatu czy czegoś tam Boukhariego ? (jak pomyliłem nazwisko to sory)

igortsw 12.09.2010 21:09

Trochę się wczoraj przejechałem ze stwierdzeniem, że Korona nie będzie miała tylu atutów, żeby móc nam pomieszać szyki, skoro na Konwiktorskiej pokazała co pokazała, to w pierwszym meczu na R22 też nam prezentu może nie sprawić.

filemon 12.09.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 978708)
Nie wiecie czy jak się pomyliłem w podawaniu pesela bilecie to mogą być jakieś problemy czy coś ??

przy normalnej kontroli nie powinno być, natomiast przy czymśś 'wiekszym' owszem.

SpoXsteR 12.09.2010 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez didzej132 (Post 978708)
Nie wiecie czy jak się pomyliłem w podawaniu pesela bilecie to mogą być jakieś problemy czy coś ??

Wam to tak wszystko trzeba otwarcie pisac.. pomyslcie troszke.. na reprze full osob wchodzilo na czyjes bilety, nie mialy w ogole ze soba zadnych dokumentow, przeciez nie kazdy ma dowody osobiste.. i nie kazdy z kartka A4 gdzie jest przepisany PESEL czeka przed bramka.. bo i jaki to dowod na to ze to jego PESEL? rownie dobrze mogl sobie wymyslec, albo przepisac z biletu, mialy bledy itp.. jest taki oficjalny regulamin, nic wiecej.. nikt przeciez nie bedzie kazdej osobie z grupy 18tys! sprawdzal czy mu sie jakies numerki zgadzaja i czy ma kogos inny bilet.. jest jedna zasada , masz bilet = wchodzisz, nie goraczkujcie sie tak..

didzej132 12.09.2010 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 978738)
Wam to tak wszystko trzeba otwarcie pisac.. pomyslcie troszke.. na reprze full osob wchodzilo na czyjes bilety, nie mialy w ogole ze soba zadnych dokumentow, przeciez nie kazdy ma dowody osobiste.. i nie kazdy z kartka A4 gdzie jest przepisany PESEL czeka przed bramka.. bo i jaki to dowod na to ze to jego PESEL? rownie dobrze mogl sobie wymyslec, albo przepisac z biletu, mialy bledy itp.. jest taki oficjalny regulamin, nic wiecej.. nikt przeciez nie bedzie kazdej osobie z grupy 18tys! sprawdzal czy mu sie numerki zgadzaja i czy ma kogos inny bilet.. jest jedna zasada , masz bilet = wchodzisz, nie goraczkujcie sie tak..


OK tylko nie byłem pewien ;)

master777 12.09.2010 22:12

Mamy niezłego pecha z tym kalendarzem, trafiamy na zespoły które są rewelacjami tej rundy zamiast na potentatów którzy grają źle - Polonię obejmie Janas i już nie będzie tak łatwo wygrać, legia z czasem też może zacznie coś grać na poziomie cracovii, pożyjemy zobaczymy. Byle by tylko za tydzień Niedzielan nie zjadł żywcem całej naszej defensywy.

wolfy 12.09.2010 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez master777 (Post 978785)
Mamy niezłego pecha z tym kalendarzem, trafiamy na zespoły które są rewelacjami tej rundy zamiast na potentatów którzy grają źle - Polonię obejmie Janas i już nie będzie tak łatwo wygrać, legia z czasem też może zacznie coś grać na poziomie cracovii, pożyjemy zobaczymy. Byle by tylko za tydzień Niedzielan nie zjadł żywcem całej naszej defensywy.

Ta - Arka, Ruch, Widzew, Bytom - same objawienia ligi. Mamy mega-farta, że na początku trafiliśmy na takich leszczy, inaczej moglibyśmy mieć bilans jak Cracovia. Szczególnie po tej karuzeli trenerskiej i kompletnej demolce obrony.

Wcale nie jest powiedziane, że ze Śląskiem, Legią czy Polonią zdobylibyśmy choćby jeden punkt. Szczególnie, że ta ostania jakoś się prezentowała dopóki Wojciechowski nie zaczął się produkować w mediach.

Z leszczy do łyknięcia to nam został jeszcze tylko Górnik, bo wiadomo jak jest z derbami...

Wojtas 13.09.2010 00:04

No i co trzeba bedzie uwazac na Niedzielana bo widac ze forma i czucie piki jest ,jelsi dodac dodatkowy smaczek checi pokazania sie na Wisle to niech Maaskant juz od teraz glowi sie jak tu ustawic obrone.

Korona zagrala calkiem calkiem i mimo iz bedzie piekło na trybunach ,wynik moze byc rózny :D

Oldpara 13.09.2010 00:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 978816)
Z leszczy do łyknięcia to nam został jeszcze tylko Górnik, bo wiadomo jak jest z derbami...

No i Legia :)

wolfy 13.09.2010 00:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 978826)
No i Legia :)

Żebyś się nie zdziwił...
Zresztą, mecze między nami zawsze są trudne bez względu na prezentowaną przez oba zespoły formę. Dobrze przynajmniej, że nie mają już Muchy w składzie:)

Oldpara 13.09.2010 00:09

No na razie nawet Górnik gra lepiej

murray 13.09.2010 00:16

Legia gra taki piach, że spokojnie można by budować zamki. Jeżeli za tydzień pokona Zagłębie, powinni się przenieść na Dolny Śląsk. Bo mają tam szczęście.

Damian1241 13.09.2010 12:10

a jak dzisiaj? duże kolejki po bilety?:D

wroobel88 13.09.2010 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian1241 (Post 978970)
a jak dzisiaj? duże kolejki po bilety?:D

tak - http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23930 :)

Damian1241 13.09.2010 12:33

no wlasnei dopiero jak napisalem to przeczytalem to na stronie. juz dzisiaj wszystkie bilety pojda jak tak bedzie
:D:)

krakus76 13.09.2010 13:18

Spokojnie. To drugi dzień sprzedaży. Sprzedaliby może wszystkie gdyby takich punktów było 10 a nie 1. Jak tak ma wyglądać sprzedaż przy następnym meczu i kolejnych to tylko pogratulować .... Profesjonalizm pełną gębą.

Damian1241 13.09.2010 14:59

skoro ludzie czekaja po 3 godz w kolecje.to jak ktos pracuje od rana to chyba nie ma szansy kupic sobie biletu.Czy nie mozna by zrobic sprzedazy przez internet ?? to jest troche smieszne zeby 3 kasy tylko byly otwarte tym bardziej ze jak juz widzieli jakie sa kolejki to mogliby otworzyc wiecej.

Smok 13.09.2010 15:12

Od 11 stałem dokładnie 3,5 godziny. Jak tego nie zmienią, to nastepny mecz oglądnę sobie w foteliku, z nóżkami na ławie i pifkiem w ręce. przynajmniej będę miał powtórki na bieżąco i zdrowe gardło na następny dzień. WIELKI ---- DLA ORGANIZATORÓW.

Damian1241 13.09.2010 15:14

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...icznym_tempie/

La Furia Dell' Est 13.09.2010 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Damian1241 (Post 979090)
skoro ludzie czekaja po 3 godz w kolecje.to jak ktos pracuje od rana to chyba nie ma szansy kupic sobie biletu.Czy nie mozna by zrobic sprzedazy przez internet ?? to jest troche smieszne zeby 3 kasy tylko byly otwarte tym bardziej ze jak juz widzieli jakie sa kolejki to mogliby otworzyc wiecej.

Trochę śmieszne? Cholera jasna-od kiedy wprowadzono karnety, kupowałem co runde......a teraz na pierwszy mecz ligowy na Nowym Stadionie...jakiś MARIAN kupuje bilet w tej samej cenie i w tym samym czasie co MY karnetowcy.......A gdzie sie podziała przedsprzedaz dla KARNETOWCÓW???? 'FFANCULO:evil:

7 kotów 13.09.2010 16:30

M.in. przez korone nie zdobylismy mistrzostwa. Mam nadzieje ze pilkarze beda o tym pamietac.
Nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyc. Wisly.
Otwarcie stadionu, frajerska druzyna, nic tylko wyjsc, lac i patrzec czy rowno puchna.

Daif1906 13.09.2010 16:46

Wie ktos moze ile narazie biletow poszlo?a ja nie musialem stac w kolejce bo w sobote bylem:D
Na G to chyba zaraz biletow nie bedzie o ile jeszcze sa

Carrot 13.09.2010 16:54

Na G3 wyprzedane.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl