Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w Pucharze Polski 2010/2011 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7567)

Manager89 20.09.2010 15:23

Kurto-Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić- Rado, Jirsak, Wilk, Garguła, Małecki-Boguski

Daif1906 20.09.2010 15:26

Gdzie bedzie transmisja Wisla-Dolcan w tv?

szprotson 20.09.2010 15:27

nie bedzie transmisji w TV, tylko relacja LIVE

63.5 Kg 20.09.2010 16:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Manager89 (Post 983587)
Kurto-Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić- Rado, Jirsak, Wilk, Garguła, Małecki-Boguski

Przeciez Cikos ma kontuzje...

Adaśko 20.09.2010 17:14

Czy ktoś wybiera się do Ząbek na jutrzejszy mecz? Proszę odpowiedź tutaj lub na priv.

Wojtas 20.09.2010 23:48

Ja tam lubie mecze PP

rok temu gralismy z Hetmanem i Bytovia i byly dwa fajne wyjazdy

teraz Dolcan Ząbki czyli tez "egzotyczny" rywal z gatunku "nastepny mecz z nimi za 100 lat"

Maaskant widze podchodzi do PP bardzo powaznie ,i dobrze dawno zadnego trofeum poza MP nie zdobylsimy.

Adaśko 21.09.2010 06:05

heh.. śniło mi się, że pechowo przegraliśmy 4:3 i Wisła odpadła, oby się sen nie spełnił :D

wolfy 21.09.2010 07:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 983927)
Maaskant widze podchodzi do PP bardzo powaznie ,i dobrze dawno zadnego trofeum poza MP nie zdobylsimy.

Sytuacja się zmieniła i wcale nie jest powiedziane, ze dostaniemy się do pucharów z ligi. Dzięki "ofensywie transferowej" obecnie jesteśmy takim średniakiem na poziomie Bełchatowa.
Dlatego PP jest dla nas ważny, bo z niego jest szansa na miejsce pucharowe dla teoretycznie słabszych drużyn. Czyli m.in. dla nas.

Speedy 21.09.2010 07:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 983927)

Maaskant widze podchodzi do PP bardzo powaznie ,i dobrze dawno zadnego trofeum poza MP nie zdobylsimy.

lepiej za szybko nie odpadać, bo może okazać się to jedyną drogą do europejskich pucharów :-p

PhantomRanger 21.09.2010 09:23

Szkoda, że transmisjii TV nie będzie. Trzeba będzie liczyć na relacje txt. Niestety w radiu Kraków też nie ma relacji, a to byłoby fajne uzupełnienie z relacją tekstową.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 983948)
lepiej za szybko nie odpadać, bo może okazać się to jedyną drogą do europejskich pucharów :-p

I zaczynalibyśmy od III rundy bodajże zmagania. We mnie jednak tli się iskierka nadziei, że będzie bój o LM.

Karherop 21.09.2010 09:50

Słabszego rywala w 1 lidze trudno znaleźć , więc jeśli nasz drugi skład z nimi nie wygra , to tylko daje do myślenia o tym ile dani zawodnicy mogą , lub juz nie moga dać Wiśle . Nie mówie , że jeden mecz powinien decydowac o wszystkim , ale jeśli Garguła czy Kowalski beda sie frajersko ogrywac to cos tu jest nie tak ..


Licze na przekonujące 4:1 z naszej strony ;p

Kameleon 21.09.2010 11:35

http://satkurier.pl/news/59169/116-f...tvn-turbo.html
Paranoja, kupili Puchar a nie mają pieniędzy by pokazywać... :D

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 13:34

Skład na Dolcan:

Pawełek
Kowalski
Chavez
Bunoza
Paljić
Kirm
Sobolewski
Jirsak
Garguła
Małecki
Paweł Brożek

Rezerwowi:
Jovanić
Boguski
Rios
Cleber
Wilk
Boukhari
Żurawski

Spiker właśnie powitał "aktualnych mistrzów Polski, zespół Wisły Kraków"

he he ;]

Maxior 21.09.2010 14:14

GOOL!! Brożek:D:D

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 14:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 984147)
GOOL!! Brożek:D:D

Kiro asysta ;]

"Kolejna pewna interwencja Chaveza"

JacaTS 21.09.2010 14:19

Niby dlaczego nie chcą wpuścić naszych na sektor? Bo co? Bo są zameldowani w Małopolsce? No paranoja, trzeci świat!

krakfilm 21.09.2010 14:20

A on dalej swoje! "Niebezpieczne wyjście Pawełka, piłka wypada z jego rąk, sytuację ratuje Paljić"

IncognitoTSW 21.09.2010 14:33

Oficjalna :
Cytat:

29'Ładna akcja Dolcanu, w końcu konkretne podanie w pole karne, ale Pawełek wyłapuje to podanie
wislakrakow.com :
Cytat:

29'Celny strzał Patryka Koziary wyłapuje w pozycji leżącej Mariusz Pawełek

Chodziło o tą samą akcję?

szczepanwislak 21.09.2010 14:54

z tego co widzimy mamy dużą przewagę , znowu dominujemy środek pola , długo utrzymując się przy piłce. ale jakoś znowu mało okazji i znów ten brak skuteczności..
zobaczymy , jak druga część gry wypadnie z naszej strony. trzeba jak najszybciej strzelić tą 2 bramkę aby w razie jakiegoś nieszczęścia uniknąć niepotrzebnej nerwówki. Ale grunt , że wygrywamy i to spotkanie wydaje się jak najbardziej rozstrzygniete na naszą korzyść

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 14:55

"Nie wszystko stracone - jest Pawełek" - komentują miejscowi kibice :|

ania410 21.09.2010 15:03

co z tymi kibicami dlaczego ich nie wpuszczaja?

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 15:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ania410 (Post 984178)
co z tymi kibicami dlaczego ich nie wpuszczaja?


Z relacji:

"Na sektorze widać kilka znajomych twarzy. Ale są to kibice Wisły nie zameldowani w Małopolsce. Pozostali nadal za płotem..."

P.S. Zmiana w Wisełce, po przerwie za Brozia wchodzi Andy

P.S.2 W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska

mic1992 21.09.2010 15:06

strzelić jeszcze jedna bramkę i kontrolować przebieg gry, takie mecze są tylko po to zeby wygrać

rios za brożka, skoro maaskant sciąga brożka po 45 minutach, oznacza to że Pa. Brożek jest pewniakiem do pierwszej 11

ania410 21.09.2010 15:13

"W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska"
Ja sie pytam dlaczego dopiero w przerwie? czy to sie kiedyś zmieni?

MłodePokolenie 21.09.2010 15:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ania410 (Post 984188)
"W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska"
Ja sie pytam dlaczego dopiero w przerwie? czy to sie kiedyś zmieni?

Płacą normalnie za bilet by oglądnąć i po dopingować tylko połówkę - bezsens.

St@chu 21.09.2010 15:16

Gazeta.pl

47. min.Stało się. Ostatnia drużyna w tabeli pierwszej ligi wyrównała stan meczu. Do siatki Pawełka w sytuacji sam na sam trafił Stańczyk.

I podają wynik 1-1...

Ciekawe...

Żeby nie być gołoslownym bo już zmienili

http://img704.imageshack.us/img704/6...adolcan.th.jpg

ania410 21.09.2010 15:18

"...a tu nagle zdecydowanie wyszedł Mariusz Pawełek i zaskoczył wszystkich pewnym przejęciem piłki"

:)

Dekiel 21.09.2010 15:20

Niespodzianka Wisła remisuje w ZąbkachPP - tak apropo gazety :D

iiYama 21.09.2010 15:21

jakim cudem jak na oficjalnej wciąż 0-1

Semper Fidelis 1985 21.09.2010 15:23

na oficjalnej , na com i livescorach jest 65min i 0-1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl