![]() |
Kurto-Cikos, Chavez, Bunoza, Paljić- Rado, Jirsak, Wilk, Garguła, Małecki-Boguski
|
Gdzie bedzie transmisja Wisla-Dolcan w tv?
|
nie bedzie transmisji w TV, tylko relacja LIVE
|
Cytat:
|
Czy ktoś wybiera się do Ząbek na jutrzejszy mecz? Proszę odpowiedź tutaj lub na priv.
|
Ja tam lubie mecze PP
rok temu gralismy z Hetmanem i Bytovia i byly dwa fajne wyjazdy teraz Dolcan Ząbki czyli tez "egzotyczny" rywal z gatunku "nastepny mecz z nimi za 100 lat" Maaskant widze podchodzi do PP bardzo powaznie ,i dobrze dawno zadnego trofeum poza MP nie zdobylsimy. |
heh.. śniło mi się, że pechowo przegraliśmy 4:3 i Wisła odpadła, oby się sen nie spełnił :D
|
Cytat:
Dlatego PP jest dla nas ważny, bo z niego jest szansa na miejsce pucharowe dla teoretycznie słabszych drużyn. Czyli m.in. dla nas. |
Cytat:
|
Szkoda, że transmisjii TV nie będzie. Trzeba będzie liczyć na relacje txt. Niestety w radiu Kraków też nie ma relacji, a to byłoby fajne uzupełnienie z relacją tekstową.
Cytat:
|
Słabszego rywala w 1 lidze trudno znaleźć , więc jeśli nasz drugi skład z nimi nie wygra , to tylko daje do myślenia o tym ile dani zawodnicy mogą , lub juz nie moga dać Wiśle . Nie mówie , że jeden mecz powinien decydowac o wszystkim , ale jeśli Garguła czy Kowalski beda sie frajersko ogrywac to cos tu jest nie tak ..
Licze na przekonujące 4:1 z naszej strony ;p |
http://satkurier.pl/news/59169/116-f...tvn-turbo.html
Paranoja, kupili Puchar a nie mają pieniędzy by pokazywać... :D |
Skład na Dolcan:
Pawełek Kowalski Chavez Bunoza Paljić Kirm Sobolewski Jirsak Garguła Małecki Paweł Brożek Rezerwowi: Jovanić Boguski Rios Cleber Wilk Boukhari Żurawski Spiker właśnie powitał "aktualnych mistrzów Polski, zespół Wisły Kraków" he he ;] |
GOOL!! Brożek:D:D
|
Cytat:
"Kolejna pewna interwencja Chaveza" |
Niby dlaczego nie chcą wpuścić naszych na sektor? Bo co? Bo są zameldowani w Małopolsce? No paranoja, trzeci świat!
|
A on dalej swoje! "Niebezpieczne wyjście Pawełka, piłka wypada z jego rąk, sytuację ratuje Paljić"
|
Oficjalna :
Cytat:
Cytat:
Chodziło o tą samą akcję? |
z tego co widzimy mamy dużą przewagę , znowu dominujemy środek pola , długo utrzymując się przy piłce. ale jakoś znowu mało okazji i znów ten brak skuteczności..
zobaczymy , jak druga część gry wypadnie z naszej strony. trzeba jak najszybciej strzelić tą 2 bramkę aby w razie jakiegoś nieszczęścia uniknąć niepotrzebnej nerwówki. Ale grunt , że wygrywamy i to spotkanie wydaje się jak najbardziej rozstrzygniete na naszą korzyść |
"Nie wszystko stracone - jest Pawełek" - komentują miejscowi kibice :|
|
co z tymi kibicami dlaczego ich nie wpuszczaja?
|
Cytat:
Z relacji: "Na sektorze widać kilka znajomych twarzy. Ale są to kibice Wisły nie zameldowani w Małopolsce. Pozostali nadal za płotem..." P.S. Zmiana w Wisełce, po przerwie za Brozia wchodzi Andy P.S.2 W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska |
strzelić jeszcze jedna bramkę i kontrolować przebieg gry, takie mecze są tylko po to zeby wygrać
rios za brożka, skoro maaskant sciąga brożka po 45 minutach, oznacza to że Pa. Brożek jest pewniakiem do pierwszej 11 |
"W przerwie kibice Wisły zaczęli wchodzić na sektor gości. Wisi flaga Wisły oraz płótno Wisły i Śląska"
Ja sie pytam dlaczego dopiero w przerwie? czy to sie kiedyś zmieni? |
Cytat:
|
Gazeta.pl
47. min.Stało się. Ostatnia drużyna w tabeli pierwszej ligi wyrównała stan meczu. Do siatki Pawełka w sytuacji sam na sam trafił Stańczyk. I podają wynik 1-1... Ciekawe... Żeby nie być gołoslownym bo już zmienili http://img704.imageshack.us/img704/6...adolcan.th.jpg |
"...a tu nagle zdecydowanie wyszedł Mariusz Pawełek i zaskoczył wszystkich pewnym przejęciem piłki"
:) |
Niespodzianka Wisła remisuje w ZąbkachPP - tak apropo gazety :D
|
jakim cudem jak na oficjalnej wciąż 0-1
|
na oficjalnej , na com i livescorach jest 65min i 0-1
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl