Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Koszarawa Żywiec - Wisła Kraków na 100-lecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7550)

Karherop 05.09.2010 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 974718)
Cytat z oficjalnej:

Już nawet biuro prasowe leje z naszego Rafała ;]

myśle że nie ma osoby w klubie która by nie widziała jaką maniane odprawia Boguski od parunastu miesięcy

już 4-0 , brzydko zepsują święto w Żywcu , ale niech sobie postrzelają

KOMINEK 05.09.2010 13:35

Jak to ma byc sparing to powinni pojechać jak najwyżej ale kurde szkoda tych z Żywca.

snyrting 05.09.2010 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 974723)
Boguski chyba w Białymstoku wyjdzie w pierwszym składzie

Bo strzelił III ligowemu zespołowi dwie bramki ;)?

Oj, awansowałem troche Koszarawę, oni grają w lidze okręgowej.

Karherop 05.09.2010 13:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 974731)
Bo strzelił III ligowemu zespołowi dwie bramki ;)?


III ligowemu ??? to jest VI Liga ( regionalna Bielsko Biała )

oczywiście liczac że ekstraklasa to I

martinius028 05.09.2010 13:38

No to mają honorowego gola dla osłody :D
Dobrze że Jeleń bramkę walnął może to podbuduje chłopaków z ME

Wojtator 05.09.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 974723)
Boguski chyba w Białymstoku wyjdzie w pierwszym składzie

do tego czasu straci ,,formę''

1:4

PvD 05.09.2010 13:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 974728)
Jak to ma byc sparing to powinni pojechać jak najwyżej ale kurde szkoda tych z Żywca.

tak ale wyobraź sobie forum gdybyśmy tam pojechali i przegrali 2:0 albo 2:1 by Żywiec miał miłe świeto

Forum ver1: Brak ambicji, mimo że sparing powinni zagrać na full
Forum ver2: Wstyd pojechała nas jakaś Koszarawa Żywiec
Forum ver3: Cupiał kończ waść wstydu oszczędź. Trzeba piłkarzykom pensje obniżyć bo się opier....
itd itp

szprotson 05.09.2010 13:40

N/N już niemal leżąc w polu karnym zdołał jakimś cudem pokonać Mariusza Pawełka

i własnie, daltego Mario powinien być pierwszym na treningach, a drugim na meczach.

brylant17 05.09.2010 13:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 974738)
N/N już niemal leżąc w polu karnym zdołał jakimś cudem pokonać Mariusza Pawełka

i własnie, daltego Mario powinien być pierwszym na treningach, a drugim na meczach.

zaczyna się napinka....

PvD 05.09.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 974738)
N/N już niemal leżąc w polu karnym zdołał jakimś cudem pokonać Mariusza Pawełka

i własnie, daltego Mario powinien być pierwszym na treningach, a drugim na meczach.

to ja sobie pozwolę na ripostę
Cytat:

Brawo Mariusz Pawełek!!! Damian Stolarczyk zdołał ograć dwóch naszych obrońców i oddać groźny strzał. "Mario" wyciągnął się jak długi i w ekwilibrystycznym podskoku zdołał zatrzymać piłkę ręką! Piękna interwencja naszego bramkarza

Cinek1906 05.09.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 974738)
daltego Mario powinien być pierwszym na treningach, a drugim na meczach.



hahaha :D
Ale, jeśli Boguś się odrodził to wspaniale! :)

Kluvi 05.09.2010 13:47

jaka napinka jak Pawełek będzie grał w 1 składzie to kwestią czasu będą jego "babole". On już taki jest po prostu.
Ciekawe co z Navasem można by było też go zakontraktować, bramkarzy nigdy za mało..

brylant17 05.09.2010 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kluvi (Post 974744)
jaka napinka jak Pawełek będzie grał w 1 składzie to kwestią czasu będą jego "babole". On już taki jest po prostu.
Ciekawe co z Navasem można by było też go zakontraktować, bramkarzy nigdy za mało..

moją odpowiedzią niech będzie to:


Cytat:

Spokojnie, to tylko sparing :) To że Wisła strzeli 15 goli albo straci 3 nie ma wielkiego znaczenia
live wisla.krakow.pl

IncognitoTSW 05.09.2010 13:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 974739)
zaczyna się napinka....

Jaka napinka? on jest za słaby na 1 bramkarza Wisły i każdy o tym wie.

Cinek1906 05.09.2010 13:56

Cytat:

Zawodnicy idą do szatni, która jest po drugiej stronie ulicy. Ciekawe, czy ruch jest specjalnie wstrzymywany na tę okazję?;-)
no ladnie :D

szprotson 05.09.2010 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 974747)
Jaka napinka? on jest za słaby na 1 bramkarza Wisły i każdy o tym wie.

Własnie nie.
Chodzi o to, że na treningach Mario jest naprawde bardzo dobry. Po prostu w trakcie meczu coś mu czasem pali kory.
A dobrego bramkarza prócz umiejętności ce..... dawka szczęścia, której Mario z pewnością nie posiada.
To jest super treningowy bramkarz, a średni ligowy.
Dlatego broni, bo na treningach prezenutje sie bardzo dobrze.

E; Ja to bym wolał by bronił pewnie bez baboli, bym nie musiał telepać się ze strachu przy każdej wrzutce w pole karne.

IncognitoTSW 05.09.2010 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 974751)
Własnie nie.
Chodzi o to, że na treningach Mario jest naprawde bardzo dobry. Po prostu w trakcie meczu coś mu czasem pali kory.
A dobrego bramkarza prócz umiejętności ce..... dawka szczęścia, której Mario z pewnością nie posiada.
To jest super treningowy bramkarz, a średni ligowy.
Dlatego broni, bo na treningach prezenutje sie bardzo dobrze.

Ja bym wolał, żeby to odwrotnie się prezentowało. Średni na treningach a w meczach świetny.

bravelukas 05.09.2010 14:30

"Ach ten Rafał. Chrapek zagrał mu idealnie, Boguski wyszedł sam na sam z Jasińskim, obiegł go, strzelił, ale... Jasiński zdołał sięgnąć piłkę i obronił strzał"

Przynajmniej piłka do bramki leciała, a nie tak jak z Legia:)

PiotrG 05.09.2010 14:33

2-7
To żeśmy im stulecie uczcili.

szprotson 05.09.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bravelukas (Post 974766)
"Ach ten Rafał. Chrapek zagrał mu idealnie, Boguski wyszedł sam na sam z Jasińskim, obiegł go, strzelił, ale... Jasiński zdołał sięgnąć piłkę i obronił strzał"

Przynajmniej piłka do bramki leciała, a nie tak jak z Legia:)

znając życie, Rafał po obiegnięciu bramkarza strzelił łydką albo czymś równie dziwnym niebędącym stopą.

Pamietam jak dziś debiut Boguskiego, jak z przewrotki walnął :P od tego wydarzenia, ani razu nie próbował powtórzyć swego wyczynu :D

E: masz racje, nie zapadła mi w pamięci. Masz moze gdzies filmik tej bramki?

Junior_Battle 05.09.2010 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 974770)
Pamietam jak dziś debiut Boguskiego, jak z przewrotki walnął :P od tego wydarzenia, ani razu nie próbował powtórzyć swego wyczynu :D


ale pier^!@# !!!!

Rok temu z Zagłębiem strzelił gola z przewrotki (niesłusznie nie uznany)

PiotrG 05.09.2010 14:37

Kontrakt ma do 2015, więc może jeszcze kiedyś się pokusi.

Brożek ustrzelił hattricka, strzelił również Boukhari. Może Paweł po takim strzelaniu się wreszcie odblokuje...

Mareq 05.09.2010 14:37

Będzie co oglądać w skrócie z meczu.

rafalek 05.09.2010 14:38

Ojojoj...szkoda mi Koszarawy - tym razem premierowy gol Boukhariego...

Junior_Battle 05.09.2010 14:40

jeszcze 2 %-)

snyrting 05.09.2010 14:42

To się Mały z dobrej strony pokazał trenerowi ;) Przy wyniku 2-8 dostać kartkę za niesportowe zachowanie jest nie lada wyczynem.

bravelukas 05.09.2010 14:44

"Czerwona kartka dla Małeckiego za niesportowe zachowanie! Najpierw Małecki dostał żółtą kartkę, ale chwilę potem sędzia pokazał mu już czerwony kartonik"

Ten to tylko by pyskował, zesłać go do robót publicznych, jak więźniów, to może by pokory nabrał" :)

IncognitoTSW 05.09.2010 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez snyrting (Post 974779)
To się Mały z dobrej strony pokazał trenerowi ;) Przy wyniku 2-8 dostać kartkę za niesportowe zachowanie jest nie lada wyczynem.

I to w sparingu...

medyk 05.09.2010 14:45

niestety mały jest typowym burakiem, mam nadzieje ze ktoś mu wreszcie klawiature przemebluje to moze coś zrozumie bo słowo mówione do tego inteligenta nie trafia.

Syn Kangura z 1984 05.09.2010 14:46

Tylko się zbytnio nie podniecajcie tym wynikiem, tak samo jak nie załamujcie się wynikiem wczorajszym :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl