Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków 15 sierpnia niedziela godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7536)

Wojtas 12.08.2010 23:40

Ruch jest teraz cieniutki ale my tez wiec mecz moze byc wyrównany :)

co do rotacjii w skladzie to Boguski na razie trybuny,i niech w koncu Rios zagra i cos pokaze

Kula pewnie nic wielkiego nie wymysli wiec byle jakie zwyciestwo bedzie cenne,...w takiej formie....

Arturo Qr2nów 12.08.2010 23:45

Tu wiele będzie zależało od chęci i "świeżości" naszych galacticos. Wiadomo, część była na kadrach, część bardzo ciężko harowała pod okiem Kulawika, a jeszcze inni są w kiepskim stanie psychicznym po Karabachu... Módlmy się by Kulawik nie zechciał wpuścić do składu Jelenia, Rado i innego Bruda, ot tak po koleżeńsku. Warto też odmówić litanie w intencji naszej obrony, bo zanosi się na nowe ustawienie z Bunozą i Cleberem, które chyba nie miało okazji zagrać ze sobą i tu nadzieja w - osłabionym przed sezonem - ataku Ruchu. Na kolanach warto też zaliczyć rundkę (niekoniecznie do Częśtochowy) za to, by na boisku nie pojawił się Boguski. W wymienianie składu raczej nie ma sensu się bawić, bo Kula i tak zrobi swoje, ale jakbym musiał :D To:
--------------Jovanic--------------
--------Cleber - Bunoza - Diaz--
Cikos-------------------------------
-----------Sobolewski-------------
-------------------------Wilk-------
---------Kirm--------------Paljic---
----------------------Brożek-------
---------------Rios-----------------

Ewentualnie w miejsce Paljica , Garguła.

arti 13.08.2010 08:14

Musimy to wygrać. Guzik mnie obchodzi jak.

Grantar 13.08.2010 09:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 959475)
co do rotacjii w skladzie to Boguski na razie trybuny,i niech w koncu Rios zagra i cos pokaze

Patrzyłem na statystyki piłkarzy w meczach pucharowych i w punktacji kanadyjskiej najlepszy jest Boguski.
Fakt że zagrał 2 beznadziejne mecze może być powodem posadzenia Bogusia na ławce ... ale na trybuny to już przesada, zwłaszcza ze to nie jest gwiazdeczka którą trzeba czasem zdołować .... ja np Paweł B czy Małecki ...

A Rios ? powoli .... na razie proponowałby 30 minut .......

Jagul 13.08.2010 09:46

Nie wydaje mi się, żeby Rios dostał szanse od pierwszej minuty.
Mam nadzieje, że Kulawik postawi znowu na Rado. Ogólnie Ruch to już nie to samo, co sezon temu. Poza tym stracili 2 najlepszych napastników, a następcy póki co zawodzą. Rywal spokojnie do "rozjechania" (oczywiście przy odpowiednim zaangażowaniu i grze).
Fajnie jakby Brożek zagrał z takim zaangażowaniem jak w reprezentacji...

JrQ- 13.08.2010 10:55

Cytat:

Fajnie jakby Brożek zagrał z takim zaangażowaniem jak w reprezentacji...
ŻE CO!?

Przecież Brożka to na boisku w ogóle widać nie było.

daniel123 13.08.2010 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grantar (Post 959590)
A Rios ? powoli .... na razie proponowałby 30 minut .......

30 minut bo mlody czy co bo nie rozumiem,on u Nas jest na wypozyczeniu to raz,a dwa nie mamy drugiego tak dobrze wyszkolonego technicznie grajka w zespole,trzy Boguski czy Brozek chyba czas by w koncu na lawce usiedli,niech jak najszybciej nowy trener przyjdize z zagranicy bo u Nas beda wiecznie grac za nazwisko.

yogul 13.08.2010 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Barocco (Post 959298)
jak dla mnie

Pawełek - Cikos - Bunoza Cleber Brożek - Kirm Diaz Garguła Małecki - Rios Brożek

dałbym odpocząć Sobolowi, Rado jest troche surowy technicznie, w żadnym wypadku nie wystawiałbym Kowalskiego ani Boguskiego - Ci dwaj muszą sobie odpocząć od piłki na kilka kolejek - a Kowalski to sobowtór Jopa - do widzenia.

na zmianę Łobodziński (za słabszego z pary Kirm Małecki) i Żurawski (za Gargułę lub słabszego z pary Rios Brożek)

skład fajny, ale nie po to kupowaliśmy zastępce Sobola żeby Diaza pchać na ŚP.
Poza tym z Arka to Piotrek zagrał slabo, a Diaz dobrze, więc po co zmiana na LO

iq1000 13.08.2010 11:34

Jovanic - Cikos Cleber Bunoza Diaz - Kirm Garguła Sobolewski Małecki - Rios Brożek

z ławki Żurawski, Wilk, Piotr Brożek

moskit 13.08.2010 12:37

nie tylko wislakrakow.com robi live z konferencj dzisiejszej. pod tym adresem tez będzie http://www.xn--maopolska-rub.tv/port...przed-sezonem/

Grantar 13.08.2010 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniel123 (Post 959670)
30 minut bo mlody czy co bo nie rozumiem,on u Nas jest na wypozyczeniu to raz,a dwa nie mamy drugiego tak dobrze wyszkolonego technicznie grajka w zespole

30 minut - bo jakoś nie chcę mi się wierzyć że Rios to mistrz nad mistrzami techniki piłkarskiej, a nawet gdyby to była prawda to jednak piłka nożna jest grą zespołową i nowy trybik trzeba wkładać ostrożnie. 30 minut na podmęczonego przeciwnika to dobre na debiut ...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez daniel123 (Post 959670)
Boguski czy Brożek chyba czas by w koncu na lawce usiedli,niech jak najszybciej nowy trener przyjdzie z zagranicy bo u Nas bedą wiecznie grac za nazwisko.

Brożek posadzony w pierwszej połowie w Azerbejdżanie ... w drugiej połowie pokazał że potrafi grać ...
Boguski siedział na ławce w drugiej połowie w Azerbejdżanie i w pierwszej połowie z Arką ... wiec taka świętą krową nie jest ....
Mam przeczucie że teraz całkiem odstawiony od składu będzie na następne pół roku stracony.

wolfy 13.08.2010 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 959366)
Zajebisty skład!
4-4-3. Tylko czy sędzia się zgodzi.

Biorąc pod uwagę, że w transferach poszliśmy w ilość, to próba wykorzystania tego nie jest taka głupia...

Kirm i Pajlić grają jakby ich nie było, więc może nikt nie zauważy?

Jagul 13.08.2010 14:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 959781)
Biorąc pod uwagę, że w transferach poszliśmy w ilość, to próba wykorzystania tego nie jest taka głupia...

Kirm i Pajlić grają jakby ich nie było, więc może nikt nie zauważy?

Akurat tu się nie zgodzę. Gdyby w ostatnim spotkaniu z Arką nasi piłkarze umieli przerzucić piłkę na drugą stronę do Kirma, to mielibyśmy jeszcze więcej okazji. Niestety my woleliśmy grać super bezproduktywnym Pietią, który w całym spotkaniu miał 1 (słownie: JEDNO) dobre zagranie. Ze strony Kirma padła bramka i były najgroźniejsze sytuacje.

zapalony 13.08.2010 15:20

Kulawik powiedzial na konferencji co do spotkania z Ruchem, ze sadzi, ze 'Rios bedzie dobrym strzalem', wiec chyba w koncu mozemy spodziewac sie jego debiutu.

Markus 13.08.2010 15:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zapalony (Post 959891)
Kulawik powiedzial na konferencji co do spotkania z Ruchem, ze sadzi, ze 'Rios bedzie dobrym strzalem', wiec chyba w koncu mozemy spodziewac sie jego debiutu.

Zatem tym bardziej nie będzie wytłumaczenia dla dalszego pomijania przez niego Riosa w pierwszym składzie. Bardzo potrzebujemy nowych, wartościowych zawodników w ofensywie. Na pewno może dać drużynie więcej niż Rado, czy będący w beznadziejnej formie Boguski.

Mam nadzieję, że nie zabraknie także Garguły. Bez niego nasz środek pola w ofensywie kompletnie nie istnieje.

vaazon 13.08.2010 16:27

Osobiście liczę na to, że Rado znowu dostanie szansę. Może niekoniecznie w pierwszym składzie, ale na 15/20 minut powinien wejść.

63.5 Kg 13.08.2010 16:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vaazon (Post 959942)
Osobiście liczę na to, że Rado znowu dostanie szansę. Może niekoniecznie w pierwszym składzie, ale na 15/20 minut powinien wejść.

Osobiscie licze ze jej nie dostanie bo mamy wystarczajaco szeroki sklad zeby mogl rac a nie mlodzian ktory kpoie pilke po boiskach Wawelu...

vaazon 13.08.2010 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 959944)
Osobiscie licze ze jej nie dostanie bo mamy wystarczajaco szeroki sklad zeby mogl rac a nie mlodzian ktory kpoie pilke po boiskach Wawelu...

Według mnie Jirsak i Boguski powinni być poza 18 meczową, dzięki czemu młodzi chłopcy będą mieć miejsce. Nie powiesz mi chyba, że aktualnie ci dwaj zawodnicy prezentują się lepiej od Rado?

mitmichael 13.08.2010 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 959602)
Nie wydaje mi się, żeby Rios dostał szanse od pierwszej minuty.

Szkoleniowiec przyznał, że w meczu z chorzowskim Ruchem zamierza poczynić pewne zmiany w składzie. Kibice mogą się spodziewać debiutu Andresa Riosa w barwach Białej Gwiazdy. „Nie ukrywam, że z Arką chciałem wpuścić Riosa, ale musiałem ratować środek pola, gdzie Sobolewski zostawił troszeczkę zdrowia. Arka przeszła na trzech napastników, wolałem wzmocnić środek pola Cezarym Wilkiem niż zagrać va banque ofensywnie z Riosem. Myślę, że na Ruchu może to być dobry strzał” – stwierdził Tomasz Kulawik.


Nie po to Rios został sciagniety by siedziec na lawce. Potrzeba swiezej krwi w zespole. Kogos kto zdecyduje sie pociagnac druzyne a Rios jest w stanie to zrobic. On przewyzsza umiejetnosciami nie jednego napastnika z naszej ligi. Kulawik musi w koncu na niego postawic.

tarantulaw2 13.08.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 960056)
Szkoleniowiec przyznał, że w meczu z chorzowskim Ruchem zamierza poczynić pewne zmiany w składzie. Kibice mogą się spodziewać debiutu Andresa Riosa w barwach Białej Gwiazdy. „Nie ukrywam, że z Arką chciałem wpuścić Riosa, ale musiałem ratować środek pola, gdzie Sobolewski zostawił troszeczkę zdrowia. Arka przeszła na trzech napastników, wolałem wzmocnić środek pola Cezarym Wilkiem niż zagrać va banque ofensywnie z Riosem. Myślę, że na Ruchu może to być dobry strzał” – stwierdził Tomasz Kulawik.


Nie po to Rios został sciagniety by siedziec na lawce. Potrzeba swiezej krwi w zespole. Kogos kto zdecyduje sie pociagnac druzyne a Rios jest w stanie to zrobic. On przewyzsza umiejetnosciami nie jednego napastnika z naszej ligi. Kulawik musi w koncu na niego postawic.

Masz rację. Zresztą sam Wilk powiedział , że wszedł on a nie Rios tylko po to , by poukładać grę z Sobolem.

spinna 13.08.2010 20:45

Tomasz Kulawik przed meczem z Ruchem Chorzów.
Wideo z konferencji.
O Brożku, Cleberze, Riosie...
http://kiks.tv/2010/08/kulawik-kazdy...a-tutaj-robie/

junior1906tsw 13.08.2010 21:29

Czyli w końcu się doczekałem, Rios będzie w pierwszym składzie.

=Metatron= 14.08.2010 08:37

Ciekawe, jakie będą tu opinie, jak Rios zagra cały mecz i niczym się nie wyróżni ?
Co do samego meczu, Ruch nie odpadły z LE z drużyną z Malty, więc może być za silny dla naszych.
Remis 0:0 albo wygrana Wisły 1:0 po przypadkowym golu. Znów ktoś będzie strzelał, wyjdzie z tego dośrodkowanie i wygramy :)

junior1906tsw 14.08.2010 09:07

Jakie mają być, nikt się zapewne nie zdziwi :D Bo tu każdy jest przygotowany na ewentualną porażkę w słabym stylu z przyzwyczajenia.

SpoXsteR 14.08.2010 18:23

Cytat:

W sobotnim treningu wziął udział Paweł Brożek, ale po nim zgłosił ból w mięśniu przywodziciela. Z tego samego powodu „Brozio” nie trenował w piątek i dlatego też nie zagra w meczu z chorzowskim Ruchem.

Do meczowej osiemnastki nie załapali się również Łukasz Garguła i Tomas Jirsak. Być może ci dwaj zawodnicy zagrają w poniedziałkowym meczu Młodej Wisły z Młodym Ruchem. Do kadry powrócił natomiast Cleber, który z powodu kontuzji nie mógł zagrać w pierwszym meczu ligowym.


Osiemnastka meczowa na spotkanie z Ruchem Chorzów:

bramkarze: Milan Jovanić, Mariusz Pawełek
obrońcy:
Piotr Brożek, Gordan Bunoza, Erik Cikos, Cleber, Junior Diaz, Mateusz Kowalski
pomocnicy: Andraż Kirm, Wojciech Łobodziński, Dragan Paljić, Kamil Rado, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk
napastnicy: Rafał Boguski, Patryk Małecki, Andres Rios, Maciej Żurawski
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rozka_na_ruch/

Markus 14.08.2010 18:50

Chciałbym poznać merytoryczne uzasadnienie Kulawika, dlaczego w kadrze znalazło się miejsce dla Rado, czy Boguskiego. a nie znalazło dla Garguły.

Coraz mocniej widać, że Kulawik wprowadza niezdrowe metody selekcji piłkarzy do składu - grają nie najlepsi, tylko najbardziej lubiani.

63.5 Kg 14.08.2010 18:57

Jest faktycznie dziwna sytuacja ze w skladzie nie ma miejsca dla obu rozgrywajacych zawodnikow...

Wasiu 14.08.2010 19:02

Prezentuja sie slabo na treningach to nie graja, proste. Ja nie widze roznicy miedzy gra Rado a Jirsaka. A Gargula wrocil po kilkutygodniowej kontuzji, trzeba go ostroznie do skladu wprowadzac. Dobra decyzja.

Markus 14.08.2010 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 960684)
Prezentuja sie slabo na treningach to nie graja, proste. Ja nie widze roznicy miedzy gra Rado a Jirsaka. A Gargula wrocil po kilkutygodniowej kontuzji, trzeba go ostroznie do skladu wprowadzac. Dobra decyzja.

Cleber tak samo. Jego to ograniczenie nie obowiązuje, a Gargułę tak?

To tłumaczenie nie trzyma się kupy. W dodatku Garguła wcale nie musiałby grać przecież od początku do końca.

No ale Rado jak widać ma miejsce poza wszelką kolejnością i rywalizacją. Znów są "równi" i i równiejsi".

Oby jak najszybciej został zatrudniony nowy trener, który nikogo nie będzie forował i uprzywilejowywał.

Cfaniak 14.08.2010 19:22

Rowni rowniejszymi, a jaka jest pewnosc ze gargula lepiej sie prezentuje niz rado na treningach? nie wiemy tego, no chyba ze ktos uczeszcza na boczne boisko i obserwuje treningi to niech sie wypowie


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl