Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Dyskusje, propozycje - konkurs o Wiśle (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7528)

grogoriogreg 28.11.2010 22:49

Co do podwajania punktów, to oczywiście była to mało poważna propozycja, właśnie ze względu na to, że to niekoniecznie jest na rękę czołówce.

Ale myślę, że od następnej edycji, byłby to świetny pomysł, tylko trzeba by to ogłosić na samym początku konkursu. (np. hitowe mecze liczone razy 2 :) )

PhantomRanger 28.11.2010 23:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 1019317)
Co do podwajania punktów, to oczywiście była to mało poważna propozycja, właśnie ze względu na to, że to niekoniecznie jest na rękę czołówce.

Ale myślę, że od następnej edycji, byłby to świetny pomysł, tylko trzeba by to ogłosić na samym początku konkursu. (np. hitowe mecze liczone razy 2 :) )

To byłaby ciekawa propozycja, jednak w obecnej edycji jest to nie możliwe, bo wszyscy jak jeden mąż musieliby na to przystać, a jest za mało czasu.

Mnożenie przez 2 hitowych [ Legia i Cracovia - jeśli nie spadnie ] to tak, ale nie więcej. Jeśli Cracovia poleci wtedy tylko mecz z Legią mnożyć razy 2. Dla mnie mecze z Lechem to żaden hit czy prestiż.

WISŁAZWE 29.11.2010 19:54

To myślę, że najlepsza opcją będzie typowanie do czwartku, tylko póki co mało osób zabiera głos i pewnie mało też wie, a propozycja jest dla wszystkich a nie tylko dla czołówki - aby podgrzać atmosferę w ostatniej kolejce, gdzieś musi być gorąco jak za oknem zima :)

WISŁAZWE 30.11.2010 21:38

Parę priv'ów poszło do ludzi biorących udział w konkursie :)

PRZYPOMINAM I TU TYPUJEMY DO CZWARTKU DO GODZINY 23:59.

filemon 30.11.2010 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1020312)
Parę priv'ów poszło do ludzi biorących udział w konkursie :)

PRZYPOMINAM I TU TYPUJEMY DO CZWARTKU DO GODZINY 23:59.

do każdego? :>

co do podwajania punktów.. czy ja wiem.. raczej jestem sceptyczny.. Tak jak jest jest chyba dobrze, chociaż z drugiej strony podwajanie punktów to trochę świeżości. Mnie jest to totalnie obojętne. A może jakiś bonus dla kogoś, kto w jednorazowym typowaniu meczu dostanie maxa? :>

WISŁAZWE 30.11.2010 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1020326)
do każdego? :>

co do podwajania punktów.. czy ja wiem.. raczej jestem sceptyczny.. Tak jak jest jest chyba dobrze, chociaż z drugiej strony podwajanie punktów to trochę świeżości. Mnie jest to totalnie obojętne. A może jakiś bonus dla kogoś, kto w jednorazowym typowaniu meczu dostanie maxa? :>

Do każdego hmm 230 priv'ów to do jutra bym nie wysłał chyba :)

Ty filemon nie dostałeś bo już typ oddałeś, śledzisz temat to wiesz o co biega :)

tarantulaw2 01.12.2010 13:10

też śledzę, nie zawsze typ oddaję bo nie zawsze mam jak, ale dostałem ;)

madenn 01.12.2010 13:44

trzeba wyjaśnić czy dajemy punkty za dokladny wynik w meczu , który skończy się karnymi, czy są punkty za wytypowanie remisu( choć nie zawsze musi sie tak skonczyć ) czy bawimy się w strzalenie kto ile trafi razy

filemon 01.12.2010 13:57

może taka mała propozycja ode mnie. Czy w tabelkach generalnych mogłyby być obok punktów, w nawiasie, liczba spotkań, w których gracz typował? Np. (punkty - dane z ostatniej tabelki, liczba spotkań - przypadkowa, gdyż nie mam takich danych):
39. szczepanwislak 226 pkt (19)
40. filemon 225 pkt (20)
41. DevilMayCry 224 pkt (16)

WISŁAZWE 01.12.2010 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 1020515)
trzeba wyjaśnić czy dajemy punkty za dokladny wynik w meczu , który skończy się karnymi, czy są punkty za wytypowanie remisu( choć nie zawsze musi sie tak skonczyć ) czy bawimy się w strzalenie kto ile trafi razy


Tu racja wezmę pod uwagę przy nowej edycji, bo dotąd można było typować karne czy dogrywkę a punkty były najwyżej przyznawane za 90 minut meczu :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez filemon (Post 1020518)
może taka mała propozycja ode mnie. Czy w tabelkach generalnych mogłyby być obok punktów, w nawiasie, liczba meczy, w których gracz typował? Np. (punkty - dane z ostatniej tabelki, liczba meczy - przypadkowa, gdyż nie mam takich danych):
39. szczepanwislak 226 pkt (19)
40. filemon 225 pkt (20)
41. DevilMayCry 224 pkt (16)

Odpowiem tak, tabela generalna jest już gotowa, nie ma czegoś takiego w nawiasach, choć powiem szczerze, że też ciekawe - jak znajdę czas to pomyślę o tym, ale nie obiecuje :)

filemon 01.12.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1020778)
Odpowiem tak, tabela generalna jest już gotowa, nie ma czegoś takiego w nawiasach, choć powiem szczerze, że też ciekawe - jak znajdę czas to pomyślę o tym, ale nie obiecuje :)

Nie no wiem, że jest bez nawiasów, narazie, toteż proponuję taką innowację ;)

madenn 02.12.2010 14:04

kolejka odwołana to koniec gry
a chciałem zająć wyższe miejsce:(

gratulacje dla Zwyciescy

mobik88 02.12.2010 14:37

No to już mamy problem rozwiązany!

tarantulaw2 02.12.2010 14:38

No no, gratulacje :)

wislak227 02.12.2010 18:30

Miałem jeszcze nadzieję na wskoczenie do pierwszej dziesiątki, ale cóż... Powalczymy na wiosnę, teraz za cel mam pierwszą piątkę ;-)

Zwycięzcy oczywiście gratuluję wytrwałości i szczęścia :)

WISŁAZWE 02.12.2010 20:22

Tabela końcowa podana w temacie konkursowym :)

suchyTSW 02.12.2010 20:30

No szkoda, że odwołali, miałem nadzieję jeszcze na jakiś awans, ale cóż. Myślę, że nie było tak źle, w końcu była to moja pierwsza edycja i 14 miejsce :P

WISŁAZWE 03.12.2010 20:49

Wielka Tabela Wszech Czasów - jest już dostępna tutaj -> http://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=7783

Wszelkie uwagi, komentarze można zamieszczać tutaj lub w temacie z Tabelą.
Na dniach jak czas pozwoli to wrzucone będę poszczególne edycje i jeszcze małe tabelki :)

Pozdrawiam typerów i typerki.


Temat z Tabelą przyklejony, żeby nie zginał gdzieś na entej stronie forum i żeby coś został na pamiątkę :)

WISŁAZWE 11.12.2010 20:28

Jak by ktoś chciał pobrać sobie jakieś tabelę na pamiątkę czy jak to wrzucam tu w formacie PDF edycję 4:

http://www15.speedyshare.com/files/25653273/download/EDYCJA%204..pdf



Jutro wrzucę 5 edycję.

WISŁAZWE 12.12.2010 11:44

Statystki 5 edycji podane w temacie Tabeli Wszech Czasów.
Z czasem kolejne :)

WISŁAZWE 12.12.2010 20:42

Edycja 5 w wersji PDF: http://www.speedyshare.com/files/25673716/EDYCJA_5.pdf

brylant17 22.12.2010 20:43

Mam kilka pomysłów dotyczące Konkursu o Wiśle, można by go trochę urozmaicić np.Graficzny skład fajnie by to wyglądało i przyjazne dla oka.Można by wprowadzić rzut karny tak/nie za trafiony karny np.2 pkt więcej za nie trafiony nie.Zmiany kto za kogo, aktualnie typujemy same zmiany, ale kto za kogo by podniosło trochę emocji: np:

Żurawski za Rios'a

i w tym wypadku byśmy zyskali dwa pkt więcej.


Można to by było przetestować, podczas obozów Wisły i wtedy zobaczymy czy się sprawdzi czy nie :P

gypsy 23.12.2010 10:16

O tych zmianach też myślałam, że fajnie by było typować, kto kogo zmieni ;) Graficzny skład też byłby ciekawym urozmaiceniem, ale myślę, że to możnaby stworzyć już na tej stronie internetowej (o ile taka w ogóle powstanie, bo nie wiem, czy prace nie stanęły czasem w miejscu...).

Ofsajd 23.12.2010 12:15

prace stanęły na pewien czas, z braku czasu, ale mam plan na sparingi udostępnić stronę do testów.

WISŁAZWE 10.01.2011 15:35

Witam, pojawił się mały problem z dalszym ciągiem Tabeli, ponieważ przez przypadek, usunęły się ważne tabele z mojego dysku i trzeba będzie od nowa robić, mam nadzieję że do końca tygodnia uda się narobić i podsumowanie po 7 i 8 edycji a także pozostałe tabelki ukażą się niebawem.

Pozdrawiam.

WISŁAZWE 19.02.2011 22:48

Witam po dłuższej przerwie, na początku tygodnia przedstawię jak ma się sytuacja z nowym sezonem Konkursu, pod warunkiem że nadal są chętni do brania w nim udziału.


Wiele wskazuje na to, że mecz z Arką będzie próbą przed oficjalnym startem strony, ale o wszystkim poinformuje Ja lub Ofsajd na początku tygodnia ! Śledzić temat.

Mam nadzieję, że są chętni :)


Z Wiślackim pozdrowieniem.

grogoriogreg 19.02.2011 23:26

nie no chyba ponad 100 uczestników się nie rozmyśliło ;)

WISŁAZWE 20.02.2011 00:20

Mam nadzieję, że się nie rozmyślili właśnie.

Za pewne pierwszy mecz to będzie test, więc trzeba będzie założyć nowy temat z Konkursem.
Myślę, że ten obecny temat zostanie jako temat informacyjno- dyskusyjny dotyczący właśnie działanie strony konkursowej, będzie tu można zgłaszać swoje zastrzeżenia, wyrażać opnie, dyskutować.

PhantomRanger 20.02.2011 07:54

Ja bym się spodziewał nawet 200 chłopa przy starcie stronki, bo każdy chciałby zobaczyć czym to się je nawet Ci, którzy do tej pory nie brali udziału w zabawie.

Ala1955 20.02.2011 08:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 1053328)
Ja bym się spodziewał nawet 200 chłopa przy starcie stronki, bo każdy chciałby zobaczyć czym to się je nawet Ci, którzy do tej pory nie brali udziału w zabawie.

Hej to "chłopa" nie bardzo mi się podoba... Czuję się dyskryminowana :>


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl