Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   English Forum (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Garabag VS Wisla (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7487)

ultral 30.07.2010 18:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kowalski (Post 948652)
Wow, Borat visited us again:>

Borat was shot in eastern Europe by the way :D

tofik 30.07.2010 18:36

Ye even that little grey-haired dude could score like 2 goals or more...;/

Q:How much do you pay to your best players ?

ultral 31.07.2010 09:54

tofik sen azerisen?

tofik 31.07.2010 10:14

haha noo, was just curious

ultral 31.07.2010 15:29

ur name is azeri))

Kandzior 31.07.2010 15:31

How do you think? Your team will win? Cause I wonder... :lol:

Birsa 01.08.2010 16:12

You are excited that your team won with Rosemborg, but we won with Parma, Shalke and Barcelona. You are 13 years old, and you are very excited that your team won in the first game in Krakow. You didn't watch the match, we had goal attemp and our player shot in the post. If he scored goal we could win 3-0 or 4-0. You think that Garabag fans are better than ours?! Garabags supports only screaming after the goal attemp :-).
Edytka:
Wiecie co? Podejrzewam, że to jakiś gówniarz z Poznania bawi się w internetowego bohatera. BRAWO ULTRAL! Właśnie otrzymałeś +100 do odwagi...

rafkur 01.08.2010 17:06

Ludzie po jaki ch... karmicie trola?

ps. angielski ogarniam ale nie czuję potrzeby dyskusji z jakimś dzieciakiem, który pewnie nawet na ten ich stadion Tofikowy nie przyjdzie.


I te licytacje kto kogo pokonał.... żałosne to jest.

Jean_Paulista 02.08.2010 10:46

ultral sen köpeksin! siktirgit!

AS82 03.08.2010 08:02

Husaria on Kharabach

orzeu 03.08.2010 09:20

Birsa prosilem. Nie zamierzam rzucac slow na wiatr, wylatujesz.

Ultral you're boring and rude. Red card, you're out.

Marcinklon 05.08.2010 07:02

Ultral you're whit vuvuzela or Barca shirt ?

http://galeria.wislakrakow.com/20100...v/DGO_3066.jpg

WiślakMyślenice 05.08.2010 13:51

Orzeu zrób coś z tym raz na zawsze. Nie interesuje mnie to jak, ważne żeby podziałało (np. miesiąc odpoczynku z powodem pokemoństwa albo prowokowania)...

pirat.z.karaibow 05.08.2010 18:57

Good game, good luck in next round.

A Wy- trochę pokory :-)

Jean_Paulista 06.08.2010 10:27

ta, powinniśmy posypać głowy popiołem... :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl