Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7417)

MaG* 07.06.2010 15:18

Mam nadzieję ,że coś w końcu się ruszy w tym klubie. Roboty jest od cholery i to w planie na lata.
Oby Basałaj dobrał sobie dobrych pomocników i Cupiał dał mu trochę czasu na zrealizowanie tych planów.
Ciekawe czy nowy dyr sportowy to też będzie ktoś kto już u nas pracował.

Reser 07.06.2010 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 910133)
Mam nadzieję ,że coś w końcu się ruszy w tym klubie. Roboty jest od cholery i to w planie na lata.
Oby Basałaj dobrał sobie dobrych pomocników i Cupiał dał mu trochę czasu na zrealizowanie tych planów.
Ciekawe czy nowy dyr sportowy to też będzie ktoś kto już u nas pracował.


Powiem tak. Nie trzeba być wielkim filozofem, aby zrobić Akademię Piłkarską i Centrum Treningowe. To jest priorytet, ale aby to zrobić potrzebne są odpowiednie środki finansowe. I na to trzeba liczyć.

maRgrabkarz 07.06.2010 15:29

Jak będzie, zobaczymy ale jakoś powiało dla mnie optymizmem po ogłoszeniu Basałaja oficjalnie Prezesem. Wiele wiadomo zależy od widzi mi się Dużego Dziecka ale przynajmniej wreszcie jest jakiś Prezes, który jasno określa na czym mu zależy i co chce wprowadzić a przy tym ma też jakąś wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Bo jakbym usłyszał od kolejnego Prezesa ogólnikowe: "Chcemy budować wielką Wisłę!" to bym mu od razu odpowiedział: "Idź Pan spać!". Najeżdżacie na Wilczka, ale akurat w tym systemie ma odpowiadać tylko za finanse, czyli za coś, z czego do tej pory żył, to więc źle?

QBAS 07.06.2010 15:34

Jakby udało się na dyr sportowego Mielcarskiego zakontraktować byłby to bardzo dobry sygnał.

Po pierwsze to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Co więcej, gdzieś czytałem że Mielcarski jeśli wróci do nas to postawi warunki, że będzie musiał mieć większą niezależność.

Idąc tym tropem, jeśli zobaczymy go u nas będzie to oznaczało, że Cupiał chyba próbuje coś na nowo zbudować i nie popełniać starych błędów.

KoPer 07.06.2010 16:19

tak sobie oglądam filmik z Basałej na oficjalnej i przechodzi mi przez głowę myśl: chłopie, ale masz prze**bane ...

Teraz dokłądnie widać jak wiele dziedzin z funkcjonowania klubu było zaniedbane i jak dużo na głowie ma w tym momencie Basałaj. Miejmy nadzieje, że gdy zaległości zostaną odrobione będzie mógł działać rozwojowo.

SpoXsteR 07.06.2010 16:21

przemowienie Basalaja
http://www.youtube.com/watch?v=Mws3S...layer_embedded

TymonPRO 07.06.2010 16:39

Co by nie mówić dobrze gada chłop,Panie Bogdanie liczymy na pana

Mario Nh 07.06.2010 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 910169)

5:00

Mielcarski? Oby.

Hiroji Hanzo 07.06.2010 18:07

Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo!
Pozdrawiam Wiślaków!!!

WiślakMyślenice 07.06.2010 18:11

Cytat:

Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo!
Pozdrawiam Wiślaków!!!
To co, mieli powiedzieć że będziemy skupować zawodników jak Polonia i przepłacać? Za dużo już razy nosa w transferach żeby popełnili ten sam błąd.

Maciuś 07.06.2010 18:24

Raczej za duzo ostatnio bylo wciskania kitu na temat "juz dajemy kase, cierpliwosci".

willow 07.06.2010 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hiroji Hanzo (Post 910220)
Jestem jak najbardziej na TAK jeśli chodzi o zatrudnienie Basałaja,jednakże oprócz słów o budowaniu piłkarskich akademii,i o polityce długofalowej Wisły Kraków.
Jednego mi jednak brakło.Chociaż słówka które wlałoby cień optymizmu,w serca nasze ,po słowach z ust prezesa że jednak coś też robimy z obecną kadrą.Wzmacniamy.Dajemy kasę za transfer...Troszke mi tego brakło,ale mam nadzieję że sie ruszy ...i to grubo!
Pozdrawiam Wiślaków!!!

Być może Basałaj wolał wypowiadać się na temat spraw, na które ma jakiś wpływ, a nie na temat rzeczy, które tak na prawdę od niego nie zależą. A jestem przekonany, że właśnie na transfery to on wpływy mieć nie będzie żadnego.
Jeśli zatrudnienie v-ce prezesa musi konsultować z RN i Cupiałem, to o czym my mówimy...

tofik 07.06.2010 19:06

Czy nie ma lepszych kandydatów od Mielcarskiego na dyr sportowego ? Co on właściwie może Wiśle zagwarantować. To, że klepie banały w C+ jest jakimś atutem ? To, że kopał piłkę za granicą, to znaczy że umie zarządzać pionem sportowym ? Kpina tu trzeba ludzi wykształconych i doświadczonych.

brylant17 07.06.2010 19:11

Mam nadzieję, że pan Bogdan przyciągnie sponsora :P i nie spocznie na laurach* Życzę owocnej i długiej pracy w Wisełce :P


*jak to się pisze?

PhantomRanger 07.06.2010 19:20

Ja mam nadzieje, że Pan Bogdan popracuje dłużej niż do czerwca przyszłego roku. Dać mu czas 3-4 lat [chociaż zaniedbania sięgają nawet 10 o ile nie więcej], a być może coś w kwestii skautingu i marketingu ruszy się. Jest przynajmniej konkretny i wie co należy zbudować od podstaw i wierze, że z tym prezesem Wisłe może nie w tym, ale za 2-3 lata czekają wspaniałe chwile w Europejskich pucharach. A skauting powinien opierać się na przeszukiwaniu niższych polskich lig a nie jeździć po bałkanach i sprowadzać wynalazki.

Wojtas 07.06.2010 23:04

10 minutowa konferencje Basalaja mozna by ujac w jedno zdanie

"Panowie ,roboty w ****u i jeszcze wiecej "

praktycznie kazdą elementarna dziedzine ,gdzie na zachodzie jest to juz dawno wykonane(baza,profesjonali trenrzy,szkołki,marketing,scouci,muzea ,) ..dzis slyszymy ze Basalaj ma to w planach...

fajnie ,ale czy to nie tak z 5 lat za pózno...
teraz widac jak ten klub kuleje ,niby taka marka a bida jak sie tak popatrzy głebiej

wiec panie Basalaj powodzenia ,przywroc pan Blask naszej kochanej Wisle.

dj_ibutti 07.06.2010 23:15

4:45 - "To nie może być tak, że zawodnika oglądamy na YouTubie ... yyyy jak słyszałem w jakimś klubie tak robią"

Tylko nie "w jakimś", nie "w jakimś!" Wisła to nie JAKIŚ klub :rotfl: :rotfl:

1q2 07.06.2010 23:21

Ja to w przypływie naiwności pomyślałem - przyjdzie z ekipą - pojedzie konkretami.Przyszedł sam,poględził trochę i tyle - konkret jeden - będą szli pogadać o stadionie :lol:

Nie przeczę że wisielczy humor po tej konferencji mi się udziela, ale cóż można napisać po takim wystąpieniu.
To że w klubie od dawna rządził Kononowicz i swój program zrealizował w 100% to już oficjalnie wiemy.
Na dziś nie ma niczego - ani skautingu,ani marketingu ani bazy ani szkółki z prawdziwego zdarzenia - Stadion budują ale zasługa nasza w tym żadna.
Trochę się zagalopowałem - nie było niczego - od dziś mamy prezesa, czyli już coś.Oprócz tego zwykła gadanina że ma być wszystko.

Reasumując - w tej ekstraklasie to chyba bardzo mało płacą;)

brylant17 08.06.2010 05:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 910405)
Ja to w przypływie naiwności pomyślałem - przyjdzie z ekipą - pojedzie konkretami.Przyszedł sam,poględził trochę i tyle - konkret jeden - będą szli pogadać o stadionie :lol:

Nie przeczę że wisielczy humor po tej konferencji mi się udziela, ale cóż można napisać po takim wystąpieniu.
To że w klubie od dawna rządził Kononowicz i swój program zrealizował w 100% to już oficjalnie wiemy.
Na dziś nie ma niczego - ani skautingu,ani marketingu ani bazy ani szkółki z prawdziwego zdarzenia - Stadion budują ale zasługa nasza w tym żadna.
Trochę się zagalopowałem - nie było niczego - od dziś mamy prezesa, czyli już coś.Oprócz tego zwykła gadanina że ma być wszystko.

Reasumując - w tej ekstraklasie to chyba bardzo mało płacą;)

i po co się czepiasz? już go skreślasz może sam idź i pokaż na co cię stać, zaje... nastawienie

spinna 08.06.2010 12:32

a mnie się bardzo podoba jak się nowy prezses wypowiada. Jeśli tylko wprowadzi w czyny to co zapowiedział to czekają nas tluste lata
Tutaj relacja z konferencji, raczej same konkrety, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://kiks.tv/2010/06/nowy-stary-pr...-wisle-krakow/

skeba 08.06.2010 20:00

Mam nadzieję, ze Bodzio Basałaj poradzi sobie w tym chlewiku.
Nie wydaje wam sie, ze Basalaj jest podobny do Palikota ?

Wojtas 08.06.2010 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spinna (Post 910541)
a mnie się bardzo podoba jak się nowy prezses wypowiada. Jeśli tylko wprowadzi w czyny to co zapowiedział to czekają nas tluste lata
Tutaj relacja z konferencji, raczej same konkrety, jakby ktoś jeszcze nie widział: http://kiks.tv/2010/06/nowy-stary-pr...-wisle-krakow/



a ja mam wraznienie ze jakby tam usiadl nawet Edek ,operator koparki z naszego stadionu ,to mialby mniej wiecej podobne plany

przeciez to kazdy wie ze potrzeba scoutow,marketingu itd

grunt to jak zrobic zeby puste slowa przelozyc na czyny i za to Basalaj bedzie rozliczony

bo zlotoustych to w tym klubie nie brakowało

QBAS 11.06.2010 00:27

Już to chyba gdzieś pisałem, ale się powtórzę: podoba mi się co i jak Basałaj mówi. Scouting, marketing, pełny stadion, szkolenie młodzieży, boiska treningowe itd

Za jakiś czas zobaczymy czy tylko mówi czy działa też tak kolorowo jak to przedstawia

Maciuś 11.06.2010 06:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 912078)
Scouting, marketing, pełny stadion, szkolenie młodzieży, boiska treningowe

O tym powinno sie pomyslec minute po przejeciu Wisly przez Cupiala a nie po 10 latach.

jarcze 12.06.2010 13:33

Jeśli ktoś będzie przeprowadzał rozmowę/wywiad z Basałajem to ja bym się chętnie dowiedział czy rzeczywiście Cleber może liczyć na pracę w klubie po zakończeniu kariery i w jakiej roli (czy rzeczywiście wedle jego opinii mógłby być skautem)?

QBAS 12.06.2010 14:10

Nie tylko Clebera się to jarcze tyczy. Myślę, że spokojnie można by zaproponować jakąś rolę w klubie Sobolowi czy Głowie (może Baszczyńskiemu??) po zakończeniu ich karier. Nawet jeśli Głowa pojechał by na ostatnie lata gry do Turcji. Tacy zawodnicy to skarb dla klubu i mam nadzieję, że Basałaj mówiąc o polityce historycznej także takie aspekty brał pod uwagę

qchar90 14.06.2010 19:48

widzę że wreszcie nasz zarząd wziął sie do roboty,
kompletuje skład sztabu
Jarosz mówi ze pracuja nad wzmocnieniami
Basalaj sie zajmie stadioniem, scoutingiem itp.
Tak dalej i znów beda piekne dni na Reymonta 22.

Maćko 14.06.2010 23:59

Bardzo się cieszę, że Kaziu Moskal został drugim trenerem. To jest dla mnie wiadomość dnia.

nesta 15.06.2010 11:46

Podobaja mi sie pierwsze dni Basalaja. Widac, ze jak sie chce, ma plan to mozna podejmowac szybko decyzje, nie trzeba z kazda *******a czekac po kilka tygodni, czekac na akceptacje z RN. Jest bramkarz, asystent, bedzie nowy trener bramkarzy.. Wreszcie ktos sie tym klubem zajal!

Arturo Qr2nów 15.06.2010 12:13

Skoro mamy już niemal skompletowany pion sportowy, to myślę, że warto byłoby się zainteresować psychologiem sportowym. Koszty zatrudnienia takowego w skali budżetu Wisły są żadne, a tak na dobrą sprawę to nawet nie musiałby być etatowym pracownikiem klubu, a załatwić kilka sesji raz na jakiś czas. Zapewne niektórym by to pomogło.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:45.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl