![]() |
Najgorsze jest to ze nie wiadomo czy zagramy na Reymonta.. dzis 21 czerwca a roboty jeszcze sporo (mowa oczywiscie o chociaz jednej trybunce, chociaz obiecywali 3).. moga sie nie wyrobic i wtedy moze sie powtorzyc druga Levadia
|
Klasa rywala z pewnością porównywalna do Levadii, czyli spokojnie do przejścia... gdyby nie fakt że znowu rywale będą w 100% dyspozycji a my dopiero w fazie przygotowań do sezonu.
Także pudła i błędy z naszej strony nieuniknione, jeśli rywal to wykorzysta to możemy skończyć jak rok temu. |
Przeciwnik wydaje się łatwy, ale nasze grajki już pokazywały, że potrafią odpaść z takimi właśnie drużynami. Wierzę w nasze zwycięstwo, tak samo, jak wierzyłem rok temu, i tak samo jak wierzyłem w dwumeczach z Vaalerengą i Dinamem.
|
Ja jestem optymistą, stawiam na 3:0 na Litwie i 2:1 w Krakowie. Myślę, że dwa razy Wisła tych samych błędów nie popełni i przejdą do kolejnej rundy:). Henio, nie może popełnić błedów eMeSa i musi przygotować zespół na lipiec.
Tak na dobrą sprawę czy wogóle wyobrażacie sobie porażkę z tym zespołem? |
Robic te transfery bo znow sie wyglupimy...
Zreszta przy kazdym przeciwniku bym tak napisal znajac nasze "mozliwosci" |
Hehehe...widzę że sami optymiści.
Ja wiem że życie nauczyło nas pokory(levadia),no ale bez jaj Panowie... Toć to ogóreczki takie że masakra.Faktycznie jak z nimi nie pojedziemy to ja już nie wiem co będzie. |
Na ich stronie oficjalnej napisali że Wisła to jeden z trudniejszych rywali na jakich można trafić w drugiej rundzie eliminacyjnej.
|
I dodali że mamy zawodnika na Mistrzostwach Świata w RPA.
|
Cytat:
Poki co mamy w polu 12 zdrowych zawodników więc z optymizmem bym sie wstrzymał |
Akurat tej ekipie sporo do Levadii brakuje, estońska drużyna zupełnie zdominowała swoją ligę, a Ci Litwini są aktualnie na 7 miejscu w lidze, z ogromną stratą do lidera...Tamte ligi charakteryzują się tym, że dwie, góra trzy pierwsze drużyny prezentują jakiś poziom, a dalej jest przepaść. Na pewno inaczej bym mówił, gdyby Wisła wylosowała drużynę z czołówki tej ligi - w tej sytuacji odpadnięcie z takim rywalem powinno być równoznaczne z zaoraniem wszystkich polskich stadionów i zakazem gry w piłkę w naszym kraju. Jestem bardzo daleki od lekceważenia kogokolwiek, no ale bez przesady...
|
|
Cytat:
|
Oj , nic się nie zmieniliście. Już widzę te same teksty , co rok temu na Levadii.. 'Pojedziemy ich 4:0 ' , ' Rozdupcymy ich ! '. Nie mówię , że to oni są faworytem , ale po tym co stało się rok temu wszystkich trzeba brać poważnie.
|
Wiem, że Levadia, Valerenga i widziałem rówież na tegorocznym mundialu mecze Anglików, Włochów czy Hiszpanów ale bez przesady uważać trzeba mobilizować się trzeba wzamcniać się trzeba ale jeśli nie z takimi Litwinami mamy wygrywać to z kim ??
|
Wszystko zależy od zaangażowania. Jeżeli nawet w takim składzie podejdziemy do tego rywala na serio i zagramy na 100% to spokojnie wygramy. Jeżeli kupimy nawet 5 nowych a olejemy ich to będzie druga Levadia i kompromitacja na całą Europę...
|
Cytat:
|
Nie ma nawet co porównywać FK Szawle do Levadii , bo to są drużyny z podobnych(jeżeli chodzi o poziom) lig , ale grające o zupełnie inne cele.
Na papierze jesteśmy zdecydowanym faworytem i zapewne na 10 dwumeczów 9 wygralibyśmy z nimi na pełnym luzie. Jeżeli piłkarze zagrają tak jak przystało na profesjonalistów , to nie zdarzy się ten 1 z 10 niepożądanych wyników rywalizacji o awans do kolejnej rundy. Plusem naszego rywala może być to , że będą w rytmie meczowym , bo sezon na Litwie trwa. |
Cytat:
|
Z Vaalerenga byliśmy lepsi tylko oczywiście "zabrakło skuteczności" :)
|
Jak my sie boimy meczu w II rundzie to po co nawet wchodzic do etapu grupowego przecie to bedzie pogrom. Ja nie mowie tego w kontekscie Wisly ale gdzie nie wejsc to placz jakie to trudne bylo losowanie dla polskich klubow.
A dac se siana i tyle po co sie meczyc, urlopy beda dluzsze, kluby zaostrzedza na przelotach. Jestesmy dnem pilkarskiej Europy i to chyba wszyscy chca na nasze kluby trafic zeby latwo przejsc do kolejnej rundy |
Nie ma sie co oszukiwac, ze jest z nami coraz gorzej. Kiedys bysmy sie zastanawiali nie czy tylko ile wygramy. Zagrac na pewnym poziomie musimy, zeszloroczne olewactwo nie moze sie powtorzyc. Mysle jednak, ze Szawle to zupelnie inna polka niz Levadia. Estonczycy to hegemon ich ligi z reprezentantami kraju i regularnymi wsyetpami w pucharach. Litwinom udalo sie zdobyc miejsce pucharowe i szykuja sie do debiutu w Europie. Obecny sezon wychodzi juz im zdecydowanie gorzej. Ich plusem jest to, ze sa w grze oraz to, ze Wisla ma obecnie bardzo mala kadre, a nawet jesli ktos dojdzie to nie bedzie duzo czasu na zgranie.
W dodatku teraz rewanz u siebie - nawet jesli nie na R22 to napewno na Hutniku wiec te 6k bedzie. Poza tym wg mnie sklad jest teraz troche lepszy. Jovanic, Cleber, Singlar, Gargula w miejsce Pawelka, Jopa, Loba i Jirsaka + lepszy mam nadzieje Pawel Brozek. Lekcewazyc nie wolno, ale zwyciestwo, i to najlepiej 2, musi byc. |
Cytat:
|
wpadek stulecia już mieliśmy kilka. Co roku ta sama gadka, że tym razem już się nie damy nabrać na "łatwego przeciwnika". Ja od porażki z Panathinaikosem w dogrywce już nigdy nie będę pewny żadnego awansu. Życzę Chłopakom i nam, żebyśmy mieli tych kilka meczów więcej w sezonie oprócz PP i ekstraklasy.
|
Czy losowanie 2 rundy el.(Wisełka) nie było wg Was troche dziwne??
nie losowali drużyn tylko, grupy gdzie były poszczególne drużyny, losowano czy zagrają na wyjeździe czy u siebie troche to było dziwne.:-p |
Przecież zawsze był podział na grupy po 10 drużyn.Nic dziwnego w tym nie ma.Losowanie niczym się nie różniło od tych z przed np. roku.
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli wierzyć papierowym wyliczeniom, to mimo wszystko Wisła powinna sobie poradzić, tym bardziej, że mając w pamięci wszelkie perturbacje związane z odpadnięciem w rywalizacji z mistrzem Estonii, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie znów chciał tego przerabiać. Rok temu zadecydowały błędy Jopa i Mariusza. Dzisiaj pierwszego już w Wiśle nie ma, natomiast nowy bramkarz powoduje, że rywalizacja staje się poważniejsza na tej pozycji. Może, po kontuzji, wniesie coś jeszcze Garguła. Myślę, podobnie jak kilku poprzedników: na Litwinów, to powinno wystarczyć. A co będzie dalej...? Może jeszcze za wcześnie, by o tym pisać :lol: |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Trzeba realnie stwierdzić, że szanse na awans są 50:50. Doszło do tego, że trzeba czuć respekt przed takimi "potęgami" jak ... Szawle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl