Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7385)

SpoXsteR 21.06.2010 15:01

Najgorsze jest to ze nie wiadomo czy zagramy na Reymonta.. dzis 21 czerwca a roboty jeszcze sporo (mowa oczywiscie o chociaz jednej trybunce, chociaz obiecywali 3).. moga sie nie wyrobic i wtedy moze sie powtorzyc druga Levadia

Rob_Zombie 21.06.2010 15:12

Klasa rywala z pewnością porównywalna do Levadii, czyli spokojnie do przejścia... gdyby nie fakt że znowu rywale będą w 100% dyspozycji a my dopiero w fazie przygotowań do sezonu.
Także pudła i błędy z naszej strony nieuniknione, jeśli rywal to wykorzysta to możemy skończyć jak rok temu.

christof20 21.06.2010 15:17

Przeciwnik wydaje się łatwy, ale nasze grajki już pokazywały, że potrafią odpaść z takimi właśnie drużynami. Wierzę w nasze zwycięstwo, tak samo, jak wierzyłem rok temu, i tak samo jak wierzyłem w dwumeczach z Vaalerengą i Dinamem.

AZS_Lublin 21.06.2010 15:17

Ja jestem optymistą, stawiam na 3:0 na Litwie i 2:1 w Krakowie. Myślę, że dwa razy Wisła tych samych błędów nie popełni i przejdą do kolejnej rundy:). Henio, nie może popełnić błedów eMeSa i musi przygotować zespół na lipiec.
Tak na dobrą sprawę czy wogóle wyobrażacie sobie porażkę z tym zespołem?

arti 21.06.2010 15:17

Robic te transfery bo znow sie wyglupimy...
Zreszta przy kazdym przeciwniku bym tak napisal znajac nasze "mozliwosci"

Hiroji Hanzo 21.06.2010 15:19

Hehehe...widzę że sami optymiści.
Ja wiem że życie nauczyło nas pokory(levadia),no ale bez jaj Panowie...
Toć to ogóreczki takie że masakra.Faktycznie jak z nimi nie pojedziemy to ja już nie wiem co będzie.

Kryniu 21.06.2010 15:27

Na ich stronie oficjalnej napisali że Wisła to jeden z trudniejszych rywali na jakich można trafić w drugiej rundzie eliminacyjnej.

Kryniu 21.06.2010 15:28

I dodali że mamy zawodnika na Mistrzostwach Świata w RPA.

bridgeburner 21.06.2010 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hiroji Hanzo (Post 918073)
Hehehe...widzę że sami optymiści.
Ja wiem że życie nauczyło nas pokory(levadia),no ale bez jaj Panowie...
Toć to ogóreczki takie że masakra.Faktycznie jak z nimi nie pojedziemy to ja już nie wiem co będzie.

Będzie wypadało przeprosić kibiców:lol:
Poki co mamy w polu 12 zdrowych zawodników więc z optymizmem bym sie wstrzymał

rw88 21.06.2010 15:37

Akurat tej ekipie sporo do Levadii brakuje, estońska drużyna zupełnie zdominowała swoją ligę, a Ci Litwini są aktualnie na 7 miejscu w lidze, z ogromną stratą do lidera...Tamte ligi charakteryzują się tym, że dwie, góra trzy pierwsze drużyny prezentują jakiś poziom, a dalej jest przepaść. Na pewno inaczej bym mówił, gdyby Wisła wylosowała drużynę z czołówki tej ligi - w tej sytuacji odpadnięcie z takim rywalem powinno być równoznaczne z zaoraniem wszystkich polskich stadionów i zakazem gry w piłkę w naszym kraju. Jestem bardzo daleki od lekceważenia kogokolwiek, no ale bez przesady...

SpoXsteR 21.06.2010 15:42

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...roczna_lekcje/

As 21.06.2010 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 918086)
Akurat tej ekipie sporo do Levadii brakuje, estońska drużyna zupełnie zdominowała swoją ligę, a Ci Litwini są aktualnie na 7 miejscu w lidze, z ogromną stratą do lidera...Tamte ligi charakteryzują się tym, że dwie, góra trzy pierwsze drużyny prezentują jakiś poziom, a dalej jest przepaść. Na pewno inaczej bym mówił, gdyby Wisła wylosowała drużynę z czołówki tej ligi - w tej sytuacji odpadnięcie z takim rywalem powinno być równoznaczne z zaoraniem wszystkich polskich stadionów i zakazem gry w piłkę w naszym kraju. Jestem bardzo daleki od lekceważenia kogokolwiek, no ale bez przesady...

Valerenga tez cudem sie przed spadkiem uratowala a jednak dupy nam skopali. Niestety poziom naszej ligi pikuje dosc ostro w dol wiec nie podniecalbym sie zbytnio mysla iz latwo ich przejdziemy.

AdiWiślak. 21.06.2010 15:44

Oj , nic się nie zmieniliście. Już widzę te same teksty , co rok temu na Levadii.. 'Pojedziemy ich 4:0 ' , ' Rozdupcymy ich ! '. Nie mówię , że to oni są faworytem , ale po tym co stało się rok temu wszystkich trzeba brać poważnie.

KOMINEK 21.06.2010 15:44

Wiem, że Levadia, Valerenga i widziałem rówież na tegorocznym mundialu mecze Anglików, Włochów czy Hiszpanów ale bez przesady uważać trzeba mobilizować się trzeba wzamcniać się trzeba ale jeśli nie z takimi Litwinami mamy wygrywać to z kim ??

Jagul 21.06.2010 15:47

Wszystko zależy od zaangażowania. Jeżeli nawet w takim składzie podejdziemy do tego rywala na serio i zagramy na 100% to spokojnie wygramy. Jeżeli kupimy nawet 5 nowych a olejemy ich to będzie druga Levadia i kompromitacja na całą Europę...

funkykoval 21.06.2010 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 918089)
Valerenga tez cudem sie przed spadkiem uratowala a jednak dupy nam skopali. Niestety poziom naszej ligi pikuje dosc ostro w dol wiec nie podniecalbym sie zbytnio mysla iz latwo ich przejdziemy.

i w następnym roku zdobyła wicemistrzostwo Norwegii (2004), a później mistrzostwo (2005) czyli grając z Wisłą byli już na fali wznoszącej. Z całym przeprodzeniem Szawle to drużyna, która przed krachem w lidze litewskiej mogła co najwyżej walczyć o utrzymanie, upadek kilku zespołów spowodował to, że wywalczyli prawo startu w pucharach, ale to poziom Hutnika Kraków/Stali Rzeszów. Odpadnięcie = wysłanie grajków w kosmos.

Mareq 21.06.2010 15:57

Nie ma nawet co porównywać FK Szawle do Levadii , bo to są drużyny z podobnych(jeżeli chodzi o poziom) lig , ale grające o zupełnie inne cele.
Na papierze jesteśmy zdecydowanym faworytem i zapewne na 10 dwumeczów 9 wygralibyśmy z nimi na pełnym luzie.
Jeżeli piłkarze zagrają tak jak przystało na profesjonalistów , to nie zdarzy się ten 1 z 10 niepożądanych wyników rywalizacji o awans do kolejnej rundy.
Plusem naszego rywala może być to , że będą w rytmie meczowym , bo sezon na Litwie trwa.

rw88 21.06.2010 16:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez As (Post 918089)
Valerenga tez cudem sie przed spadkiem uratowala a jednak dupy nam skopali. Niestety poziom naszej ligi pikuje dosc ostro w dol wiec nie podniecalbym sie zbytnio mysla iz latwo ich przejdziemy.

Tyle, że gdzie tu porównywać ligi litewską i norweską, dwa różne światy. Do tego Valarenga jest bardzo utytułowanym rywalem, który akurat wtedy kończył etap swojej słabszej formy. Ale i tak liczę, że po kompromitacji stulecia z Levadią podejdą do tego meczu z zębem, z ambicją pożarcia rywala.

tofik 21.06.2010 17:08

Z Vaalerenga byliśmy lepsi tylko oczywiście "zabrakło skuteczności" :)

saklak1906 21.06.2010 17:16

Jak my sie boimy meczu w II rundzie to po co nawet wchodzic do etapu grupowego przecie to bedzie pogrom. Ja nie mowie tego w kontekscie Wisly ale gdzie nie wejsc to placz jakie to trudne bylo losowanie dla polskich klubow.
A dac se siana i tyle po co sie meczyc, urlopy beda dluzsze, kluby zaostrzedza na przelotach.

Jestesmy dnem pilkarskiej Europy i to chyba wszyscy chca na nasze kluby trafic zeby latwo przejsc do kolejnej rundy

Wasiu 21.06.2010 17:25

Nie ma sie co oszukiwac, ze jest z nami coraz gorzej. Kiedys bysmy sie zastanawiali nie czy tylko ile wygramy. Zagrac na pewnym poziomie musimy, zeszloroczne olewactwo nie moze sie powtorzyc. Mysle jednak, ze Szawle to zupelnie inna polka niz Levadia. Estonczycy to hegemon ich ligi z reprezentantami kraju i regularnymi wsyetpami w pucharach. Litwinom udalo sie zdobyc miejsce pucharowe i szykuja sie do debiutu w Europie. Obecny sezon wychodzi juz im zdecydowanie gorzej. Ich plusem jest to, ze sa w grze oraz to, ze Wisla ma obecnie bardzo mala kadre, a nawet jesli ktos dojdzie to nie bedzie duzo czasu na zgranie.
W dodatku teraz rewanz u siebie - nawet jesli nie na R22 to napewno na Hutniku wiec te 6k bedzie. Poza tym wg mnie sklad jest teraz troche lepszy. Jovanic, Cleber, Singlar, Gargula w miejsce Pawelka, Jopa, Loba i Jirsaka + lepszy mam nadzieje Pawel Brozek.
Lekcewazyc nie wolno, ale zwyciestwo, i to najlepiej 2, musi byc.

wolfy 21.06.2010 18:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 918097)
Od dołu puka tylko San marino i Luksemburg.Jak oni ich nie przejdą to będzie koniec świata;)

Puka? Naszych młodzieżowców pokonali, przyszłość nie rysuje się zbyt ciekawie...

nt5 21.06.2010 18:33

wpadek stulecia już mieliśmy kilka. Co roku ta sama gadka, że tym razem już się nie damy nabrać na "łatwego przeciwnika". Ja od porażki z Panathinaikosem w dogrywce już nigdy nie będę pewny żadnego awansu. Życzę Chłopakom i nam, żebyśmy mieli tych kilka meczów więcej w sezonie oprócz PP i ekstraklasy.

farciarz 21.06.2010 18:38

Czy losowanie 2 rundy el.(Wisełka) nie było wg Was troche dziwne??

nie losowali drużyn tylko, grupy gdzie były poszczególne drużyny, losowano czy zagrają na wyjeździe czy u siebie troche to było dziwne.:-p

sessegnon 21.06.2010 18:47

Przecież zawsze był podział na grupy po 10 drużyn.Nic dziwnego w tym nie ma.Losowanie niczym się nie różniło od tych z przed np. roku.

rw88 21.06.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 918185)
Puka? Naszych młodzieżowców pokonali, przyszłość nie rysuje się zbyt ciekawie...

A z najlepszymi na świecie w szkoleniu piłkarskim Holendrami przegraliśmy niedawno na wyjeździe pechowo 2:3 i co w związku z tym? Nasze szkolenie dogania holenderskie?

Vinci 21.06.2010 19:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 918091)
Wiem, że Levadia, Valerenga i widziałem rówież na tegorocznym mundialu mecze Anglików, Włochów czy Hiszpanów ale bez przesady uważać trzeba mobilizować się trzeba wzamcniać się trzeba ale jeśli nie z takimi Litwinami mamy wygrywać to z kim ??

Nastroje w temacie adekwatne do tego, co słychać było na trybunach. Fatalne potknięcie z Levadią, później mistrzostwo przegrane w gorzkim stylu i każdy z nas czeka na te puchary z równie wielką niecierpliwością, co obawami. Po takich wpadkach, to zrozumiały i naturalny odruch.

Jeżeli wierzyć papierowym wyliczeniom, to mimo wszystko Wisła powinna sobie poradzić, tym bardziej, że mając w pamięci wszelkie perturbacje związane z odpadnięciem w rywalizacji z mistrzem Estonii, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie znów chciał tego przerabiać.

Rok temu zadecydowały błędy Jopa i Mariusza. Dzisiaj pierwszego już w Wiśle nie ma, natomiast nowy bramkarz powoduje, że rywalizacja staje się poważniejsza na tej pozycji. Może, po kontuzji, wniesie coś jeszcze Garguła. Myślę, podobnie jak kilku poprzedników: na Litwinów, to powinno wystarczyć. A co będzie dalej...? Może jeszcze za wcześnie, by o tym pisać :lol:

rafal777 21.06.2010 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 918091)
Wiem, że Levadia, Valerenga i widziałem rówież na tegorocznym mundialu mecze Anglików, Włochów czy Hiszpanów ale bez przesady uważać trzeba mobilizować się trzeba wzamcniać się trzeba ale jeśli nie z takimi Litwinami mamy wygrywać to z kim ??

Może nie dam sobie ręki uciąć ale pewnie pisałeś coś w podobnym stylu przed meczem z Levadią...Tylko nie piszcie mi teraz że to inna klasa rywala. To i to są ogórki ale Kasperczak dziś fajnie powiedział: "nie mówcie w TV, że to są słabe drużyny bo jacy niby my jesteśmy"...To mówi chyba wszystko. Bez wzmocnień będą męki i śmierć na SS...

SpoXsteR 21.06.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 918283)
Kasperczak dziś fajnie powiedział: "nie mówcie w TV, że to są słabe drużyny bo jacy niby my jesteśmy"...

gdzie tak niby powiedzial? bo w jego komentarzu tuz po losowaniu na oficjalnej stronie nic takiego nie pisze..

_ukoL 21.06.2010 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rw88 (Post 918210)
A z najlepszymi na świecie w szkoleniu piłkarskim Holendrami przegraliśmy niedawno na wyjeździe pechowo 2:3 i co w związku z tym? Nasze szkolenie dogania holenderskie?

Nie ma żadnej różnicy, przegrywamy i z tymi i z tymi. Trzeba się przyzwyczaić.
Trzeba realnie stwierdzić, że szanse na awans są 50:50. Doszło do tego, że trzeba czuć
respekt przed takimi "potęgami" jak ... Szawle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl