![]() |
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale polska reprezentacja do lat 17 (oczywiście w koszykówce) właśnie awansowała do finału MŚ w tej kategorii.
Spora niespodzianka w wykonaniu naszej drużyny. |
Cytat:
Polskie kluby ekstraklasowe do tej pory średnio były zainteresowane w szkoleniu i zatrudnianiu młodych Polaków. Tym bardziej cieszy ich sukces:) |
Będzie gdzieś transmisja z meczu finałowego?
Chętnie bym obejrzał finałowy mecz z Amerykanami |
Transmisja tylko na www.fibatv.com
Gratulacje dla chłopaków i trenera.Miejmy nadzieje, że rodzi się nam kolejna wielka drużyna po siatkarzach i szczypiornistach:) Oni też zaczynali od sukcesów juniorskich. |
http://www.pzkosz.pl/ - Tutaj bedzie radiowa transmisja. Na oficjalnej za ok 30 zl mozna kupic mozliwosc ogladania meczu na zywo.
|
58 do 41 po 2 kwartach dla USA , pod koniec drugiej kwarty nam odjechali.. a tak dosyc rowno z nimi walczylismy, roznice byly niewielkie, czasem 6pkt
chyba za wysokie progi, ale i tak brawa za walke, choc do konca meczu jeszcze troche :) |
http://www.livescorehunter.com/index...pup&Itemid=190 - relacja video
|
Niestety różnica w umiejętnościach jest ogromna.Trzeba przyznać ,że młodzi amerykanie potrafią się bawić piłką.Grają niesamowicie efektownie.
|
no amerykanie showtime, ale i tak super sukces naszych koszykarzy, tylko życzyć im wytrwałości, dobrych trenerów i jeśli będą się czuli na siłach to spróbowali w ncaa, bo sądzę ze oferty się pojawią
|
Koniec czekania na koszykówkę spod znaku NBA- wczoraj zaczęły się pierwsze gry przedsezonowe. Knicksi ze STATem i Galinarim pokonali Armani Jeans z Mediolanu, a Netsi ograli Maccabi. Teraz w Londynie trwa mecz Minnesoty z Lakersami. Po pierwszej kwarcie mamy remis 27. Transmisje można znaleźć na necie. Ja teraz lecę oglądać, potem coś naskrobię o tym, jak widzę nadchodzący sezon.
|
Na zachodzie bez zmian - dominować będą Lakers wzmocnieni dodatkowo Matt'em Barnesem. Jak zawsze mocni Dallas i Spurs (choć coraz starszy Duncan). Zobaczymy jak będą wyglądać "nowi" Jazz bez Boozera ale za to z Jeffersonem i Suns bez Amar'e ale za to z Türkoğlu.
Durant może poprowadzić Oklahomę do wyższego niż zeszłoroczne 8 miejsce kosztem Denver, gdzie mają duży problem z Carmelo Anthonym. Portland czy Rockets liczyć się będą tylko ze zdrowymi wysokimi - Yao i Odenem. A na wschodzie? Mocni Bulls osłabieni brakiem Boozera do grudnia, mocni Magic, jak zawsze mocny Boston (wzmocniony Shaqiem), ale chyba Miami jest głównym faworytem do wygrania konferencji. Dla zainteresowanych - mecze NBA Europe Toru do oglądnięcia w środę i czwartek na C+. |
Finały finałami, Heat wygrali, choć w tym roku wyjątkowo kibicuję drużynie z Zachodu.
No właśnie, finały, finały, a tu pewna era się kończy. http://www.tout.com/m/9944wo |
Heat będą wygrywać przez następne parę lat rok w rok, albo przynajmniej dochodzić do finałów. Pakę mają niemożliwą.
|
Cytat:
|
Jestem całym sercem za Dallas - Dla takich ludzi jak Kidd czy Nowitzki to pewnie ostatnia szansa na pierścień...
Co do Shaq'a, cóż żal było patrzyć jak rozmieniał się na drobne.Ze starej gwardii zostaje jeszcze Hill - ciągle w niesamowitej formie :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl