Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Finały NBA, Komu kibicujesz i dlaczego Celtom? ;) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7358)

RAFi89 10.07.2010 21:57

Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale polska reprezentacja do lat 17 (oczywiście w koszykówce) właśnie awansowała do finału MŚ w tej kategorii.
Spora niespodzianka w wykonaniu naszej drużyny.

Ogryzek 10.07.2010 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 932273)
Nie wiedziałem gdzie o tym napisać ale polska reprezentacja do lat 17 (oczywiście w koszykówce) właśnie awansowała do finału MŚ w tej kategorii.
Spora niespodzianka w wykonaniu naszej drużyny.

Ciekawe ilu z tych młodych chłopaków będzie miało szansę pograć w naszej lidze koszykarzy? Pomijam najzdolniejszych którym może się uda kariera za granicą. (Przemysław Karnowski - już ma 212 a przy tym jest zwrotny)
Polskie kluby ekstraklasowe do tej pory średnio były zainteresowane w szkoleniu i zatrudnianiu młodych Polaków. Tym bardziej cieszy ich sukces:)

sergio 10.07.2010 22:20

Będzie gdzieś transmisja z meczu finałowego?

Chętnie bym obejrzał finałowy mecz z Amerykanami

sessegnon 10.07.2010 22:30

Transmisja tylko na www.fibatv.com

Gratulacje dla chłopaków i trenera.Miejmy nadzieje, że rodzi się nam kolejna wielka drużyna po siatkarzach i szczypiornistach:) Oni też zaczynali od sukcesów juniorskich.

kreseq 11.07.2010 09:19

http://www.pzkosz.pl/ - Tutaj bedzie radiowa transmisja. Na oficjalnej za ok 30 zl mozna kupic mozliwosc ogladania meczu na zywo.

SpoXsteR 11.07.2010 15:44

58 do 41 po 2 kwartach dla USA , pod koniec drugiej kwarty nam odjechali.. a tak dosyc rowno z nimi walczylismy, roznice byly niewielkie, czasem 6pkt
chyba za wysokie progi, ale i tak brawa za walke, choc do konca meczu jeszcze troche :)

SZYMEK_TSW 11.07.2010 16:05

http://www.livescorehunter.com/index...pup&Itemid=190 - relacja video

DevilMayCry 11.07.2010 16:28

Niestety różnica w umiejętnościach jest ogromna.Trzeba przyznać ,że młodzi amerykanie potrafią się bawić piłką.Grają niesamowicie efektownie.

SZYMEK_TSW 11.07.2010 16:32

no amerykanie showtime, ale i tak super sukces naszych koszykarzy, tylko życzyć im wytrwałości, dobrych trenerów i jeśli będą się czuli na siłach to spróbowali w ncaa, bo sądzę ze oferty się pojawią

Slayer666 04.10.2010 20:41

Koniec czekania na koszykówkę spod znaku NBA- wczoraj zaczęły się pierwsze gry przedsezonowe. Knicksi ze STATem i Galinarim pokonali Armani Jeans z Mediolanu, a Netsi ograli Maccabi. Teraz w Londynie trwa mecz Minnesoty z Lakersami. Po pierwszej kwarcie mamy remis 27. Transmisje można znaleźć na necie. Ja teraz lecę oglądać, potem coś naskrobię o tym, jak widzę nadchodzący sezon.

kieu 05.10.2010 14:08

Na zachodzie bez zmian - dominować będą Lakers wzmocnieni dodatkowo Matt'em Barnesem. Jak zawsze mocni Dallas i Spurs (choć coraz starszy Duncan). Zobaczymy jak będą wyglądać "nowi" Jazz bez Boozera ale za to z Jeffersonem i Suns bez Amar'e ale za to z Türkoğlu.
Durant może poprowadzić Oklahomę do wyższego niż zeszłoroczne 8 miejsce kosztem Denver, gdzie mają duży problem z Carmelo Anthonym. Portland czy Rockets liczyć się będą tylko ze zdrowymi wysokimi - Yao i Odenem.

A na wschodzie? Mocni Bulls osłabieni brakiem Boozera do grudnia, mocni Magic, jak zawsze mocny Boston (wzmocniony Shaqiem), ale chyba Miami jest głównym faworytem do wygrania konferencji.

Dla zainteresowanych - mecze NBA Europe Toru do oglądnięcia w środę i czwartek na C+.




murray 01.06.2011 21:25

Finały finałami, Heat wygrali, choć w tym roku wyjątkowo kibicuję drużynie z Zachodu.
No właśnie, finały, finały, a tu pewna era się kończy.
http://www.tout.com/m/9944wo

leszekm_ 01.06.2011 21:28

Heat będą wygrywać przez następne parę lat rok w rok, albo przynajmniej dochodzić do finałów. Pakę mają niemożliwą.

mr_kwolf 01.06.2011 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1104842)
Heat będą wygrywać przez następne parę lat rok w rok, albo przynajmniej dochodzić do finałów. Pakę mają niemożliwą.

Jak Bullsi nie stracą nikogo ze swojego zespołu (Rose-Booz-Noah) i będą w stanie ściągnąć jeszcze jakiego topowego SG to myśle, że są w stanie z nimi powalczyć. Oni mają "rozwojowy zespół" i Rose będzie jeszcze lepszy.

Martinus 01.06.2011 21:36

Jestem całym sercem za Dallas - Dla takich ludzi jak Kidd czy Nowitzki to pewnie ostatnia szansa na pierścień...
Co do Shaq'a, cóż żal było patrzyć jak rozmieniał się na drobne.Ze starej gwardii zostaje jeszcze Hill - ciągle w niesamowitej formie :)

kieu 01.06.2011 21:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1104843)
Jak Bullsi nie stracą nikogo ze swojego zespołu (Rose-Booz-Noah) i będą w stanie ściągnąć jeszcze jakiego topowego SG to myśle, że są w stanie z nimi powalczyć. Oni mają "rozwojowy zespół" i Rose będzie jeszcze lepszy.

No i nie zapominajmy o Oklahomie. Też rozwojowy, mądrze budowany team, z dwoma all star w składzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl