![]() |
Cytat:
niestety nie mam jak potwierdzic tego edit, jednak nie, wlasnie zdementowali w rmf ze nie mają takich planow edit2. marszalku nie wiosek,a pola łaki kolo wiosek :) |
Cytat:
|
Kotek strona dzała, po tym jak ci się załaduje kliknij na /TV/newstacja2.htm
|
no nie do konca ***** z mostem, bo jak go wezmie woda, to zatrzyma sie dopiero na stopniu wodnym Dąbie, razem ze wszystkimi innymi mostami ktore wezmie ze sobą po drodze
jak komus nie działały te zdjecia na imageshack, to wrzucam na rapida: http://rapidshare.com/files/38871751...05-18.rar.html Majchrowski mowil na konferencji, ze nie beda wysadzac wałow w Tyncu.. |
Cytat:
|
Cytat:
Trzymaj: http://i41.tinypic.com/140kqrd.jpg 2 są podobne więc wrzucam jedno. |
Cytat:
http://tv.grecco.cba.pl/TV/newstacja2.htm u mnie działa, albo po prostu skopiuj do przeglądarki i wklej. |
Cytat:
Chyba czas udać się do tesco po zapas wody |
Cytat:
W zalewanie prewencyjne jakiś siosek bym specjalnie nie wierzył,chodż odkąd samolot w Smoleńsku spadł to..... Niemniej nie ma co wzbudzać paniki ,niepotrzebnie. |
Co z mostem Piłsudskiego i Kotlarskim?
|
Jak na razie spokój. Dębnicki jest zagrożony, bo ma najniższej położone przęsła spośród wszystkich mostów w Krakowie.
|
W razie jakby co:
http://planowanie.um.krakow.pl/bppzoom/z.php?ID=104 Q1 - woda stuletnia Q0,1 - woda tysiacletnia |
13:30 - 923cm w Bielanach, ciągle Wisła wzbiera, i nurt też wzrasta...
Za RK, powalone drzewo na Alejach pomiędzy Jubilatem a Kleparzem, w stronę W-wy... |
Cytat:
|
czy ktoś wie czy można pomagać jako wolontariusz?
|
jak wygląda sytuacja drogowa na Opolskiej? Są korki?
|
Cytat:
|
Cytat:
Za każdym razem gdy w Krakowie pojawi się większa woda, most Dębnicki jest zagrożony, ze względu na to że jest za niski. Czy w ogóle możliwa jest przebudowa / podniesienie takiego mostu ? I jakie koszty by to za sobą pociągnęło ? |
Ten most i tak był chyba jakiś czas temu remontowany i podnoszony więc pewnie bardziej się już nie da, bo to by sie zapewne wiązało z przebudową całego skrzyzowania pod jubilatem.
|
Stary Bieżanów troche zalany, ulica Bieżanowska zalana. Na nowym Bieżanowie u góry elegancko i raczej nie grozi nam tu żadne zalanie. Do złocienia nie ma dojazdu, część bloków zalane.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A orientuje się ktoś czy zakopianką do Zakopca można dojechać?
|
za myslenicami zablokowana
|
Cytat:
|
Zakopianka zalana w Stróży. Woda z potoków wylewa się na zakopiankę na granicy Stróży i Myślenić, narazie przejezdnie. Jak będzie dalej czas pokaże.
|
Nie jestem konstruktorem ale wiem ze wszystko sie da ;)
Problem lezy gdzie indziej: - zbyt mala ilosc zbiornikow retencyjnych (brakuje okolo 300-400 !!), jazow i stopni wodnych - glownie na malych doplywach do duzych rzek ale nie tylko. - laczenie funkcji retencyjnej z energetyczna przez co rezerwa w zbiornikach jest zbyt mala - brak terenow zalewowych, no i skandaliczne decyzje o zabudowie polderow czego skutki widac bylo we Wroclawiu na Kazanowie (chyba taka nazwa dzielnicy) - slaba regulacja rzek, choc tutaj sa dyskusje czy rzeki powinno sie regulowac i "splaszczac" czy raczej pozwolic swobodnie meandrowac - za malo walow Wszystko z prostej przyczyny. Kasa. Swinna Poreba na Skawie budowana jest prawie 25 lat i ostatnio wstrzymano calkowicie budowano bo "kryzys". Tutaj musi *******nac cos konkretnie, tak samo jak z wypadkiem samolotu. Zalany Wrocław nikogo nie nauczyl ze jest zle. Zalane wioski i male miasteczka wszyscy maja w dupie. Zalac musi Warszawe albo np. spektakularnie urwac kawalek Wawelu, moze wtedy ktos zareaguje.... |
|
Cytat:
|
Na alejach w stronę Warszawy zakorkowane, powodem jest drzewo które spadło na samochód....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl