![]() |
tez tak to czytam, probuje poznac korzenie tej 'afery' i do tej pory nie poznalem argumentow ktore swiadczylyby ze zwolniono wybitnego szkoleniowca bramkarzy, skoro nie padaja zadne to znaczy ze czlowiek nie posiadal umiejetnosci o ktorych mozna nawet napisac
|
Jedyni , którzy w ostatnim czasie dzielą kibiców jest - SKWK. To oni piszą kontrowersyjne teksty na temat Kasperczaka i bardzo mocno bronią Macieja Skorży. Ja mam pytanie czy głównym celem Skwk jest podzielenie kibiców ? Nie ma ważniejszych spraw ? Udowodniliście , że macie w dupie Kasperczaka okej. Jak o to Wam chodziło wielkie brawa. Nie rozumiem też Waszego pojęcia kibic. Na nowym stadionie jest miejsce dla każdego dla krawaciarzy, fanatyków, dzieci i kobiet. Każdemu należy się szacunek czy chodzi dla klubu czy chodzi bo po prostu lubi danego zawodnika czy ma inny powód swoich wizyt na Reymonta. I tak w ostatnim czasie podzieliście kibiców, proszę się nie dziwić jak wyniki jakiekolwiek zbiórki będą mizerne.
|
Cytat:
Wygląda to tak jak gdyby tytuł artykułu był tylko pretekstem tego by przyłożyć Łaciakowi i jeszcze to pokreślenie tchórzliwie. Nie ważne czy Łaciak był dobrym czy złym trenerem ważne, że ma na pieńku z SKWK, że zdradził ruch kibicowski. Wiadomi, że zgoda buduje itd. a jak widać tu są takie emocje, że aż strach |
Marcinnno w ostatnim meczu akurat wyniki zbiórek były rekordowe już po kontrowersyjnych felietonach :D
Gdyby osoby piszace "te" art patrzyły na kase to akurat ton felietonó byłby zdecydowanie inny. Kominek w adwokata ilości emocji w art nie będe się tutaj bawić. Z mojego punktu widzenia tj osoby, która od 2-3 lat jest troche oddalona od piłki CV Łaciaka wydaje się mocno średnie (nowego trenera bramkarzy zresztą też). Natomiast zgodzę się, że większość ludzi wśród tych działających w SKWK absolutnie nie ocenia zawodników, trenerów, sztab etc tylko po osiągnięciach oraz po tym jakimi są profesjonalistami. Przynajmniej ja mam taki stosunek, opraz wiele osób, które znam podziela to zdanie. Jesli powiedzmy piłkarz A byłby wychowankiem Cracovii, na swoim osiedlu powiedzmy Oświecenia gonił młodych za to, że są za Wisłą i jednocześnie był najlepszym polskim piłkarzem od lat nagle zażyczył sobie przejścia do Wisły nigdy bym do tego ręki nie przyłożył i prędzej położyłbym się pod autem wysłannika klubu, który chce podpisać z nim umowę niż zgodził sie, żeby taka łajza grała w naszym klubie. Dlatego np protestoweano ws ew zatrudnienia w Wiśle bardzo dobrego szkoleniowca jakim był Stawowy (bynajmniej nie jest on zwykłym kibicem ksc) W SKWK ludzie dzielą się natomiast co do konkretnych zasad czy też kryteriów doboru sztabu czy pilkarzy. Zapewne znalazłbyś ludzi, którzy pewnie nie pałają sympatią do Frankowskiego, ale nie protestowaliby przeciwko jego zatrudnieniu, znajdziesz też ludzi, którzy uważają, że to co zrobił jest nie do zaakceptowania i nie powinien mieć z Wisłą nigdy nic więcej wspólnego. Stowarzyszenie to nie monolit o czym nawet Rav dobrze wie. Chociaż akurat w kwestii Łaciaka za wyjątkiem jednostek panuje raczej powszechna zgoda (min za sprawy pozaboiskowe). Z mojej strony kończe dyskusje. Ja akurat mam w Stowarzyszeniu inną działkę niż personalia tj sprawy infrastruktury stadionu i organizacji. Starałem się jedynie wytłumaczyć szarym i mniej szarym kibicom ocb. |
A nie lepiej zawrzeć rozejm ? Teraz najważniejszą sprawą jest stadion, po co wdawać się w przepychanki ze swoimi ? Wisła powinna łączyć,a nie dzielić !
|
A Laciak pracujacy z mlodzieza juz nie przeszkadza ? Czy dalej krucjata bedzie trwala ?
Z ciekawosci pytam, bo afera o podzialy jest a Laciak w Wisle dalej pracuje. |
blanco - nie wszystko jest takie łatwe do zrealizowania.
To już mój ostatni post w temacie w tym tygodniu. Za mało mam czasu do zajmowania się tą wojną. Ważniejsze sprawy są w toku. ;) |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
To wszystko jest żałosne. Szkoda, że ważniejsza jest dla Was chora ambicja niż interes klubu.
|
Poprostu Laciak mial na pienku z SKWK i dobrze ze wylecial (zostal zdegradowany). Zadna szuja ktora leci sobie w kulki z Wisla i jej kibicami nie powinna byc godna reprezentowania ABG chociazby byl najlepszym pilkarzem/trenerem na swiecie. Sa inne wartosci niz tylko sukces.
To co nam funduje obecnie SKWK i TWSD to jest cios ponizej pasa dla kibicow. To jest walka dwoch ston ktore kiedys tam w przeszlosci sie poroznily i teraz chca zaspokoic swoje ambicje, podniesc wlasne ego za pomoca tak poczytnych, waznych portali czy organizacji probuja na swoja strone przeciagnac jak najwiecej kibicow bo w tej walce jeden kibic= jeden punkt. Kto zbierze wiecej wyznawcow jest fajniejszy i wygral wojne. I przez to mamy multum nieobiektywnych artykulow na stronie SKWK i TWSD, stad wojna o Laciaka i Kasperczaka, o wszystko co moze tylko poroznic. Wszedzie gdzie mozna osmieszyc SKWK badz TWSD jest wykorzystywane do tej wojny. Jest to wstydem dla kibicow Wisly ze organizacja ktora dziala najbardziej w realu i ktora skupia najwiecej kibicow w swiecie wirtualnym walcza miedzy soba zamiast wspolpracowac na najwyzszym poziomie. Wy sie ****a powinniscie uzupelniac a nie obrzucac sie blotem i dzielic kibicow. Ktos powinien ustapic ale jak sie dwoch glupkow bije to zaden nie ustapi wiec nadszedl czas gdy kibice musza sie podzielic i stanac po stronie SKWK badz TWSD. Inaczej jesli nadal bedzie tak ze SKWK ma monopol na prawde w realu a TWSD monopol na prawde w wirtualu to predzej czy pozniej znowu obie strony sie poroznia. Dla mnie idealnym rozwiazaniem byloby aby SKWK posiadalo rownie poczytna strone jak witryna TWSD i swoje forum ktore by przyciagalo ludzi. Jak wiemy wspolpraca SKWK z TWSD jest raczej niemozliwa a wiec najlepiej aby SKWK swoje forum zalozylo i przez forum zaczeloprzkonywac do siebie ludzi. Czy wy nie widzicie ze to jest chore ze kibic Wisly nadaje na SKWK? Jak mozna taka pozyteczna organizacje swojego klubu obrazac. Moze i pisza nieobiektywnie czesto, moze i maja braki ale walcza o swoje racje i skoro ktos ich nie rozumie to trudno. Wspolpraca miedzy TWSD a SKWK jest slaba a w dobie gdzie kazdy ma internet niekorzystnie dla ruchu kibicowskiego jest aby tak bylo. SKWK musi miec rownie poczytna strone na ktorej by informowalo o akcjach itp Inaczej dalej bedziemy mieli to co nam serwuja Panowie "z gory" |
Cytat:
|
Cytat:
Popieram, niby dla wszystkich Wisła jest na 1 miejscu, a tu wychodzi szydło z wora i ważniejsze są chore kłótnie i swoje racje. Oby tak dalej panowie, nie zdziwcie się jak na tych kłótniach pejsy skorzystają i Wisła w Krakowie będzie 2, albo 3 siłą. Ich propaganda będzie się szerzyć,a te kłótnie dają jej przyzwolenie, oni też budują nowy stadion który trzeba zapełnić... Tyle z mojej strony |
Cytat:
|
chocby ostatnia sonda odnosnie Skorzy
"Maciej Skorża: Praca w Legii to moje marzenie" a powiedzial: Praca w Legii to spelnienie marzen DZIECIECYCH.. (mieszkal na Mazowszu, pierwsze kroki stawial w Legii i chcial za mlodu prowadzic pierwsza druzyne Legii) chyba jest roznica? no i odpowiedzi, z ktorych ostatecznie musialem wybrac "Mógł się powstrzymać, ale nadal go cenię -" , tyle tylko ze kazda z nich jest negatywnie do niego nastawiona.. bo ja sie nie zgadzam z tym "mogl sie powstrzymac" ale wybralem ja bo jest najbardziej lagodna.. brakuje chocby "a co takiego zlego powiedzial?" a wybierajac "rozumiem go" jednoznacznie daje do zrozumienia ze jednak cos jest na rzeczy.. niby jest to niezauwazalne albo bardzo cwaniacko to rozwiazane nie wiem czy beda zamieszczone slowa prezesa SKWK i zdjecie jakie dostal, ale mozna to znalezc na oficjalnej, |
Cytat:
jak dla mnie niedokładne info. Chyba można było napisać co Prezes SKWK powiedział i jaki ładny napis był na zdjęciu... ale oczywiście nie ma co chwalić SKWK... |
A teraz tak popatrzcie szczerze i obiektywnie. Niby dajemy temu klubowi kase za bilety, zeby sie utrzymywal, rowniez na innych plaszczyznach pozwalamy temu klubowi zarobic. Wisla jest nasza pasja, a mimo to czasami nasze dzialania moga byc na szkode klubu. Chocby sprawa z przeciekami informacji na forum, teraz casus Laciaka. A co jesli okaze sie ze Laciak jest lepszym trenerem bramkarzy od Kurdziela? Gdzieniegdzie, ludzkie zacietrzewienie i zawisc nie pozwalaja nam przymknac oko na niektore rzeczy i zawsze jestesmy sklonni znalezc dziure w calym byle tylko "poczuc" ze ma sie racje.
Ja tam sie nie wtracam w spor SKWK z TWSD, bo na tym moim zdaniem najbardziej moze ucierpiec jedynie Wisla. Kto mial racje - czas pokaze. Tyle. EDIT. SpoXteR: pamietaj tylko ze to zawsze jest jedynie interpretacja:P. Taki maly zarcik:P |
Prosiłem o artykuły
Cytat:
|
Te artykuly na stornie TWSD odnosnie Skorzy i Laciaka. Nie sa do konca obiektywne oraz powstaly jedynie po to aby okazalo sie ze TWSD jest madrzejsze od SKWK. Co by zlego SKWK napisalo to zaraz TWSD pisze riposte ze co oni chca od Laciaka a Skorza to ****. Jestescie smieszni, wykorzystujecie Wisle do wojen miedzy soba ale zaden sie do tego nie przyzna bo wazniejsze wlasne ego od dobra Wisly. Zalosne
|
Generalnie dyskusja sprowadza się do tego że jedni chcą pokazać jak to nie są "bardziej wiślaccy" od drugich a ci drudzy, nie wiedzieć czemu, wdają się w tą demagogiczną retorykę. Typowo k...a polską notabene.
Weźcie się wszyscy porządnie palnijcie w łeb raz a dobrze i zastanówcie się NAD PRIORYTETAMI . Władze budują klub od nowa, jest szansa na powrót Wielkiej Wisły i fajnie by było gdyby wszyscy zainteresowani w obecnej sytuacji odłożyli na bok animozje i wzięli się ostro do roboty! Trzeba pomóc klubowi zapełnić ten stadion! |
rav - jeśli to ma tak wyglądać, że będziesz się odgryzał sugerując moje nieczyste intencje, to dajmy sobie spokój. W tej chwili zwyczajnie przeginasz - nie jestem Twoim giermkiem i nie masz mojego bezwarunkowego poparcia, szczególnie w jakichś głupawych krucjatach z SKWK. Zapytam wprost - masz jakiekolwiek podstawy do takich złośliwych insynuacji? "Jechałem z Tobą" wcześniej? Czy może to już jest taka optyka, że kto nie z wami ten przeciw wam?
Pomijając manipulację którą wytknął Ci Kuba, to cała ta sprawa jest mocno dęta. Tego, że Łaciak poleci spodziewałem się również, ale dlatego że był zwykłą zapchajdziurą po Kazimierskim. Co byś nie pisał: kolesiowi brak kwalifikacji, a że przy okazji nagrabił sobie u kibiców - tym gorzej dla niego. SKWK ma prawo mieć do niego pretensje, decyzje podejmuje jednak klub. Zrzucanie winy na Stowarzyszenie to zwykła gówniażeria, szczególnie tak "dobrze" udokumentowane. Jesteś pewien, że nie usłyszałeś tego co chciałeś słyszeć? Stanowisko SKWK "wywołało" temat? Jasne. A biedny prezes tak bardzo się wystraszył, że od razu naszego genialnego trenera zredukował na jego dawną pozycję. Jesteś w stanie powiedzieć, że niesłusznie? Że Łaciak ma kompetencje na stanowisko trenera pierwszego składu? Prosty rachunek zysków i strat - Łaciak jest trenersko nikim (pisze tu o sportowej pozycji, nazwisku) i w dodatku ma na pieńku z kibicami. Co przemawia za nim? Faktem jest, że rzuciłeś wątpliwe oskarżenie, którego nie chcesz (nie jesteś w stanie) niczym poprzeć, czym wywołałeś ostrą reakcję SKWK (zasłużoną, bo zmanipulowałeś tekstem i rzuciłeś zarzut bez pokrycia), a teraz wydajesz oświadczenia i robisz z siebie ofiarę. Jeżeli o mnie chodzi, to możesz dalej nawalać się z SKWK, Twój cyrk i Twoje małpy. Tyle, że nie wiem komu to ma służyć, bo czemu szkodzi, to akurat wiadomo. Klubowi. Ale grunt, że jesteś tutaj jedynym sprawiedliwym. MCDave - daruj sobie Te teksty o "niezasłużonej" martyrologii Łaciaka, bo one kompletnie mnie nie wzruszają. Został po prostu zdjęty ze stanowiska, do którego nie miał kwalifikacji i to jest fakt, cała reszta to Twoje dywagacje. Dla Ciebie "świeża krew, dla mnie człowiek kompletnie bez doświadczenia". Potrafisz to zanegować? Ale najlepiej grać na uczuciach. |
Dobra k**wa, a nie możymy po prostu uznać, że oboje (Kurdziel i Łaciak) są za słabi jak na potrzeby takiego klubu jakim jest niewątpliwie Wisła Kraków? Nie możemy w końcu przestać na siebie (za przeproszeniem) szczekać, ujadać i c**j wie co jeszcze? Druga strona Błoń tylko na to czeka, parchy i leszki będą się napierdalać że (cytat) : "pieski się zagryzą" ? SKWK przesadza z miłością do Skorży i jego współpracowników, ale też nie należy ich besztać z błotem bo robią wiele dobrego dla Wisełki. Każdy powinien zatroszczyć się o Wisłę, powinniśmy być sobie braćmi nie? Gdzie ta wiślacka brać? Bo tego k**rwa za ch**a tu nie widzę. Jak macie dalej wąty to po razie i zapominamy o sprawie.
Odpowiada takie rozwiązanie? |
No i wlasnie o to chodzi co pisze Wolfy. To nie jest wojna o jakas ideologie, o sluszna sprawe tylko wojna miedzy pewnymi osobami z TWSD i SKWK o udowodnienie swojej madrosci (tzn im sie tak wydaje ze ten kto wygra jest madrzejszy, fajniejszy i w ogole ma wiecej znajomych na naszej klasie). Parodia po prostu, klotnia miedzy SKWK i TWSD. Obrzucanie sie blotem w artykulach i podzial kibicow. Przeciez wiadomo ze artykuly ze stron SKWK i TWSD doprowadzaja do podzialu ludzi, widac to po tekstach pod artykulami chociazby. Szkoda tylko ze Wy tacy Wislacy wielcy, nie chcecie tego widziec i dzialacie na szkode Wisly tworzac obozy anty SKWK i anty TWSD. Artykulami chcecie zmanipulowac zwyklych kibicow ktorzy nawet nie zdaja sobie sprawy w co sa wciagani, poslugujecie sie ludzmi jak zywa amunicja. Bo powiedzcie co z tego ze SKWK wyrazilo swoja opinie na temat Kasperczaka, Skorzy, Laciaka, czy to jest naprawde godne pisania poematow na temat SKWK? Rozumiem jakby napisali ze Basałaj to smiec a Wisla to stara..., ale to tylko zdanie o jakichs najemnikach ktore nie powinno rzutowac na opinie ze SKWK jest zle lub dobre. Bo to tak jakby mnie jako czlowieka oceniac po tym jakie mam zdanie na temat noszenia skarpetek. Przeciez to nie jest ****a wazne ale wy nadmuchaliscie konflikt do takich rozmiarow ze jestescie sie poklocic na pokaz o to czy Laciak dzis byl ladnie ubrany czy o to ze Kasperczak nosi za krotkie spodnie. Hanba dla obu organizacji a cierpia na tym osoby zwiazane z SKWK i TWSD z pasji i milosci ktore wcale nie chcialyby sie wplatywac w ta wojne a sila rzeczy sa lub musza.
|
Cytat:
Może nagrabił sobie u członków SKWK i ludzi ślepo wierzących w ich intencje i działania, ale wątpię żeby normalnego obiektywnego kibica interesowały sprawy zakulisowe. |
Cytat:
Pasuje, czy będziemy się ciągnąć za słówka? |
Cytat:
A chodzi o to, że chcąc nie chcąc SKWK wyraża skrajnie subiektywne opinie w imieniu wszystkich kibiców. Opinie w wielu sprawach narzucane są z góry. Niestety, ale nie wszyscy podzielają ich zdanie i nie wszyscy z tym zdaniem się zgadzają, a jednak muszą bo przecież są kibicami a wypowiada się stowarzyszenie kibiców. Co gorsze- tu nie ma sposobu żeby ten problem rozwiązać. Nie mniej w poprzednim poście popełniłem gafę dzieląc niefortunnie kibiców na gorszych i lepszych. Przepraszam za to, nie bierzcie tego pod uwagę. Wyraziłem się niefortunnie. |
Cytat:
|
Cytat:
Nazwa stowarzyszenia nie daję pozwolenia na wypisywanie pierdół na stronie internetowej, w imieniu kibiców jako 30 tysięcy. |
Alez daje.. bo oni sa jej czlonkami, maja swojego prezesa i oni ustalaja co jak ma byc na walnych zgromadzeniach.. i nie liczy sie w tym glos internetu, dochodzi? dla Ciebie moga to byc pier.doly, dla kogos innego juz, takze kazdego nie zadowolisz.. 30 tys bedzie jak bedzie tyle czlonkow zapisanych w SKWK (czynnych czlonkow, a nie tych ktorzy zapisali sie po to zeby dostac tanszy karnet) i jak chociaz kazdy z nich raz na pol kilka miesiecy przyjdzie na spotkanie i wezmie udzial w dyskusji
i to nie jest zadna wladza..chec sterowaniem ludzmi.. to nie jest ich praca za ktora dostaja pieniadze.. to jest ich pasja , chec robienia czegos wiecej dla Wisly z milosci do niej, zupelnie za darmo, a czesto i doplacajac do interesu czy zaniedbujac rodziny, szkole, prace itd.. chcac to zmienic tak jak wyzej juz napisalem.. tyle |
Cytat:
Szkoda tylko, że wszystkie strony konfliktu zapominają, że to Wisła jest najważniejsza w tym wszystkim. Szkoda, że nikt nie chce przyjąć do wiadomości, że TYLKO w jedności siła. Szkoda, że każdy chce ZA WSZELKĄ CENĘ postawić na swoim. Przypomina to trochę PO i PIS. Nikt nikomu nie popuści. Zawsze to ja muszę mieć ostatnie zdanie w każdej sprawie. A dobro obywateli? Przecież nie o to tutaj chodzi, prawda? |
Jeblo odkad TWSD zaczelo kropkowac strone SKWK (tzn juz wczesniej..) ale to byl gwozdz do trumny.. skoro dla kogos z Wisly strona SKWK (PRO-PRO-PRO-WISLACKA!!) to konkurencja to ja nie mam pytan. i ja sie nie dziwie obrotem takich spraw, dlatego do porozumienia zapewne nigdy nie dojdzie.. a szkoda
strony Cracovii, Amiki czy Rafalow Stecow nie sa blokowane, a Wislacka strona juz tak.. niesamowite |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl