Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Jak Cię widzi wujek Google? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7211)

LuKaS TSW 26.04.2010 21:48

http://archiwum.legialive.pl/photos2...chalke1_f9.jpg u mnie coś takiego,a dawałem to zdjęcie do quizu kibicowskiego:)

eryk_cartman 26.04.2010 21:49

http://games.softpedia.com/screenshots/1-2417_3.jpg nic szczególnego;)

Mateuusz 26.04.2010 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez aadrian321 (Post 889103)
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar29456_1.gif wyskoczyło mi zdjęcie moje zjecie z tego forum :D

nie ma nic pod tym adresem

Jot 26.04.2010 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mateuusz (Post 889109)
nie ma nic pod tym adresem

Jest, wchodząc w link musisz być zalogowany na forum.

Arturo Qr2nów 26.04.2010 22:07

Wpisuje swój nick w "google grafika" i...:
http://images32.fotosik.pl/380/edb9f3f036f76f21.jpg
:-D

maTyS. 26.04.2010 22:08

http://c.wrzuta.pl/wi13142/1f74c3750...0zywy%3F%3F%3F

hahahaha <lol>

zawszewiernyts 26.04.2010 22:29

U mnie też tylko avatar ;d
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar33991_2.gif

LanceTS 26.04.2010 22:50

http://statuskit.com/catalog/images/...cose_Meter.jpg
Hłehłe

DominoForza 26.04.2010 23:27

haha
http://img.wiadomosci24.pl/g2/c8/b9/...21_7059_p.jpeg

KoPer 26.04.2010 23:32

http://www.kuradomowa.com/kuchnia/ziola/koper.jpg

można było się spodziewać :P

Kuba_WD 26.04.2010 23:38

http://wislakrakow.com/forum/customa...tar38137_1.gif -_-

Kibicka 26.04.2010 23:52

dzizasss moje jest tak niecenzuralne, że wolę nie wklejać bo mnie jeszcze zbanują...:) :/

koyoot 26.04.2010 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 889164)
dzizasss moje jest tak niecenzuralne, że wolę nie wklejać bo mnie jeszcze zbanują...:) :/

:lol: :lol: :lol: :lol:

U mnie tylko avatar:).

felipe 27.04.2010 00:04

http://republika.pl/blog_wh_3229812/...ipe_20_22_.jpg

:lol: jakiś amant z argentyńskiego tasiemca


Dałem bo pierwszy z brzegu, tak to Lusi FELIPE Scolari, FELIPE Massa itp. Typowe.

BIEZANOWIAK_CHICAGO 27.04.2010 00:06

u mnie poprawnie, pierwsze co wyskoczylo to nowe szale z mojej kolekcji :)

http://img172.rockyou.com/imagehost/...1266878257.jpg

Genio 27.04.2010 00:21

http://3.bp.blogspot.com/_TrKPnlJBKL...00-R/genio.jpg

piotrek chicago 27.04.2010 00:43

http://images48.fotosik.pl/238/36c749a29eed90f4med.jpg u mnie Wisla na 100 % wyszla sciana u mnie w sypialni :)

areksen 27.04.2010 00:52

http://farm4.static.flickr.com/3558/...64b4678abe.jpg



No i ODLOT!! :)


a zdjecie numer 3 juz cos znajomego..

http://areksen.tripod.com/sitebuilde...ures/jazda.gif

tomko 27.04.2010 02:09

http://www.theonematt.com/tbwb/wp-co...9/03/tomko.jpg
hehe, nawet podobny do mnie

HazikKrK 27.04.2010 03:30

http://i45.tinypic.com/vfi51i.jpg :-)

Coglin 27.04.2010 06:55

http://www.negotiatorsrealestate.com...ges/coglin.jpg

Jarza 27.04.2010 08:08

OMG!!!

http://www.se.pl/media/pics/2009/01/...12_460x370.jpg

kms 27.04.2010 08:17

http://www.hji.co.uk/blogs/pictures/...over-Spray.png

orginalne :D

Ar222 27.04.2010 08:26

http://www.manmadecreations.com.au/i...Web%20view.jpg

hmmm....

Sevi 27.04.2010 08:36

http://www.itusozluk.com/img.php/e37...373/merve+sevi
:D

Kobieta_Wislak 27.04.2010 08:36

http://www.dziennik.pl/files/archive...35_155149l.jpg
hmm...

elomike 27.04.2010 08:43

http://userserve-ak.last.fm/serve/126/37539263.gif

hahahahaha

Skipper 27.04.2010 08:43

o k....

http://www.collect-antiques.net/Doll...ipper-doll.jpg

natomiast wynik nr 4 to:

http://assets.speedtv.com/images/eas...skipper2_m.jpg

nice :)

DYRU 27.04.2010 09:06

http://th00.deviantart.net/fs15/300W...yu_by_Dyru.jpg

Kocur 27.04.2010 09:15

http://www.koty.pogodzinach.net/grafika/kocur2.gif


:foch:



:rotfl::rotfl::rotfl:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl