![]() |
http://archiwum.legialive.pl/photos2...chalke1_f9.jpg u mnie coś takiego,a dawałem to zdjęcie do quizu kibicowskiego:)
|
http://games.softpedia.com/screenshots/1-2417_3.jpg nic szczególnego;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
U mnie też tylko avatar ;d
http://wislakrakow.com/forum/customa...tar33991_2.gif |
|
|
|
|
dzizasss moje jest tak niecenzuralne, że wolę nie wklejać bo mnie jeszcze zbanują...:) :/
|
Cytat:
U mnie tylko avatar:). |
http://republika.pl/blog_wh_3229812/...ipe_20_22_.jpg
:lol: jakiś amant z argentyńskiego tasiemca Dałem bo pierwszy z brzegu, tak to Lusi FELIPE Scolari, FELIPE Massa itp. Typowe. |
u mnie poprawnie, pierwsze co wyskoczylo to nowe szale z mojej kolekcji :)
http://img172.rockyou.com/imagehost/...1266878257.jpg |
|
http://images48.fotosik.pl/238/36c749a29eed90f4med.jpg u mnie Wisla na 100 % wyszla sciana u mnie w sypialni :)
|
http://farm4.static.flickr.com/3558/...64b4678abe.jpg
No i ODLOT!! :) a zdjecie numer 3 juz cos znajomego.. http://areksen.tripod.com/sitebuilde...ures/jazda.gif |
http://www.theonematt.com/tbwb/wp-co...9/03/tomko.jpg
hehe, nawet podobny do mnie |
|
|
|
|
|
|
|
|
o k....
http://www.collect-antiques.net/Doll...ipper-doll.jpg natomiast wynik nr 4 to: http://assets.speedtv.com/images/eas...skipper2_m.jpg nice :) |
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl