Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [26. kolejka] PIAST Gliwice - WISŁA Kraków, wtorek 27.04.2010 18:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7209)

anthony09 26.04.2010 22:23

No to trochę nie ciekawie ale ja jestem dobrej myśli, bo się nam skrzydła ostatnio rozwinęły (Mały, Łobo) a Brożek powoli łapie formę i coś mi się tak wydaje, że Brameczke walnie Piastowi ;) My się nie mamy jak na razie martwić o defensywe bo dobrze wiemy, że to my będziemy prowadzić grę a nie oni więc to my mamy strzelać 2,3 bramki a gdy wpadnie chociażby jedna na Gliwiczan to i tak się nic nie stanie

ardianek 26.04.2010 22:25

ale ja nie mowie juz nawet o meczu z Piastem ale o reszcie sezonu. Mecz w warszawie, na bramce juszczyk, na obronie diaz? ;| JUSZCZYK na bramce do konca sezonu.. o zgrozo

Ogryzek 26.04.2010 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 888854)
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.

Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane;)

Po co takie kombinacje z żółtkiem dla Marcelo? Gra niewarta świeczki jak pokazał mecz z Lechem. Trzeba wygrać z każdym (więc też z Koroną) a nie kombinować. Bo 1 porażkę (remis) mamy wkalkulowaną i pewnie będzie to porażka z Legią. A trzeba wygrać 4 pozostałe mecze żeby zdobyć MP.

Wojtas 26.04.2010 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 889075)
Trudniejszy okazal sie mecz z Polonia, ktora nad nami gorowala przez 2/3 meczu niz potyczka z Lechem i niech to da naszym do myslenia. Piast bedzie walczyl na 120%, my musimy ich przebic wlasnie agresja, siasc na nich pressingiem tak samo jak na Lechu. Mozemy zapomniec o bazowaniu na "wyzszosci pilkarskiej" w takich meczach, tutaj punkty sie WYRYWA.

Niech Kasper im opowie o slabosciach w meczu z Czarnymi Koszulami, gdzie ulegalismy walecznoscia na kazdym kroku. Oni beda ciac , my nie mozemy ulec i byc dluzni! Mistrzem Polski zostanie najbardziej waleczny zespol



Dokladnie ,MP zdobywa sie punktami z Gliwic czy z Bytomia a nie z Poznania czy Warszawy.
Stara regula a jak prawdziwa

Piast jest w strefie spadkowej i jutro beda wlaczyc chyba anwet na wiecej niz jak piszesz 120%..

Musimy sie nastawic na mega walke,zwlasza ze jest jeszce TYLKO 5 MECZY.Teraz trzeba pokaza kto ma jaka moc..... teraz mi przypomina troche jazde po drodze szybkiego ruchu ,jak jest po prostym to kazdy szybko jedzie, a tylko wjazd pod gore weryfikuje kto ma jaki silnik.....

Panowie jestemy juz blisko ,musimy dac rade !!!

massoud 27.04.2010 07:40

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358..._bramkarz.html

Wisła kontra 17-letni bramkarz (Tomasz Kasprzik, brat Grzegorza)

farben 27.04.2010 09:59

Wisła ranna po Lechu, do Gliwic jedzie bez dwóch

http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...?kategoria=664

Crusi 27.04.2010 10:40

Orientuje sie ktos jak tam wyglada sprawa z Issa Ba? Wykurowal sie juz czy tez go zabraknie w skladzie?

tofik 27.04.2010 10:44

Trenował z zespołem więc powinien być w 18 meczowej.

crazykaro 27.04.2010 12:03

Brozio będzie miał idealną szansę na strzelania dzisiaj bramek bo w bramce Piasta stanie 17-latek

AdiWiślak. 27.04.2010 12:28

17-latek , dla którego to może być życiowa szansa. Dobry występ z Wisłą może być decydujący dla jego dalszej 'kariery' w Ekstraklasie. Więc nie opowiadajmy bzdur , że Paweł nastrzela goli - no nie nastrzela ! Jest w fatalnej formie, nie dochodzi do sytuacji , nie oddaje strzałów, więc jak on ma strzelić te gole ? Popełniono jesienią straszny błąd. Niepotrzebnie go męczyli. Trzeba było odpuścić , zrobić operacje , ograć się w końcówce tego sezonu, i solidnie przygotować się do kolejnego. I tak nic nie gra w tym sezonie..

prober 27.04.2010 12:46

Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce, jeśli atak Wisły zagra swoje. Nawet jakby Piast miał Buffona czy Butta w bramce to Wisła powinna wygrać. Spójrzcie na chłodno: Biała Gwiazda właśnie walczy o trzeci z rzędu tytuł mistrzowski. Jedzie do jednej z najsłabszych drużyn w lidze i musi wygrać. Więc jeśli trzeba się czegokolwiek obawiać to nieskuteczności w ataku, Wilczka i Olszara (po 5 bramek w tym sezonie) czy murowania bramki przez Piasta. Ale nie żółtodzioba w bramce...

Tak jak los sprzyja Lechowi (Dawidowski nie zagra w Poznaniu) tak jeszcze więcej przychylił się właśnie nam (podstawowy bramkarz pauzuje za czerwoną kartkę).

joshts 27.04.2010 13:17

Pawełkowi pomaga różaniec. Test Juszczyka

http://www.futbolnews.pl/informacje/...juszczyka.html

AdiWiślak. 27.04.2010 13:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez prober (Post 889316)
Ludzie, nawet szczytowa motywacja nie pomoże temu 17-latkowi w bramce, jeśli atak Wisły zagra swoje.

O tak, tutaj się zgodzę . Tylko jest jedno małe ale. Nie gramy na swoim przyzwoitym poziomie od roku ; ))

SpoXsteR 27.04.2010 14:19

Co z tego ze 17 lat?
a moze okaze sie perelka i juz w meczu Wisla bedzie blyszczal

motywacje ma wystarczajaca = Wisla

konrad1991tsw 27.04.2010 14:37

Może gdyby nie fakt że to Piast Gliwice i liga polska to uwierzyłbym że ten 17-latek może nam zaszkodzić. Ale w naszej lidze takie cuda się nie dzieją... Liczę na spokojne zwycięstwo i tyle w temacie.

OPTIMUS_(konto_usunięte) 27.04.2010 14:49

Tak jak napisałem wcześniej TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ . Każda inna opcja niż wygrana oznacza zwykłe frajerstwo i brak walki. To co prezentuje Piast to żenada bezdyskusyjnie najsłabsza drużyna w lidze więc o czym tu mówić . Jak mamy mieć MP to takiego Piasta powinniśmy wgnieść w ziemie i naładować im cały worek goli . Nawet w takiej formie w jakiej jesteśmy jesteśmy w stanie wygrać wyraźnie. Więc WYGRAMY innej opcji nie ma.

crazykaro 27.04.2010 17:08

A widział ktoś kiedyś dobrego bramkarza 17-letniego? Dlaczego nie ma takich bramkarzy w klubach zachodnich mimo że napastnicy i pomocnicy się zdarzają?

BRTS39 27.04.2010 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez joshts (Post 889326)
Pawełkowi pomaga różaniec. Test Juszczyka

http://www.futbolnews.pl/informacje/...juszczyka.html

Rozwaliło mnie to :D W sumie talizmany i wmawianie sobie że to pomaga to niezły pomysł.

martin_6 27.04.2010 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 889426)
A widział ktoś kiedyś dobrego bramkarza 17-letniego? Dlaczego nie ma takich bramkarzy w klubach zachodnich mimo że napastnicy i pomocnicy się zdarzają?

Zdarzać się zdarzają. Casillas albo Akinfiejev gdzieś w tym wieku wywalczyli sobie miejsca w bramkach w swoich klubach.

kolend 27.04.2010 17:46

co się dzieje z Ba? coś poważnego złapał?
szkoda, wielka szkoda, że nie gra :/

Żuczek 27.04.2010 17:46

I po co znowu Brożka w pierwszym składzie wystawiać?

tofik 27.04.2010 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolend (Post 889448)
co się dzieje z Ba? coś poważnego złapał?
szkoda, wielka szkoda, że nie gra :/

Spokojnie Ba jest na ławce. Ostatnio nie grał więc tak z marszu nie wskoczy do składu.

AS82 27.04.2010 18:21

Narazie *****ia ,nic nie gramy

mic1992 27.04.2010 18:22

w obecnej formie Brożek strzeli bramke jedynie z 3 metrów na pustą bramkę

skeba 27.04.2010 18:24

Motywacje to my mamy tylko na Lecha, Legię.
Na razie klops. Brożek miał 2 sytuacje, ale to nie ten Paweł.
Tak jak ktoś powiedział, on musi mieć pustaka, by strzelił, obym sie mylił

brylant17 27.04.2010 18:26

goooooooooool Boguś :D jedziemy :D

Marcinkrakwoj 27.04.2010 18:26

Bogus.... bardzo dobrze.

skeba 27.04.2010 18:27

Yeaaaah. Brożek świetnie, Boguski jeszcze lepiej !!!

Zawsze jak kogoś pokrytykuje, to później się rehabilitują. Wczoraj pisałem na forum Legii, ze czesto tak jest, ze druzyna gorsza wygrywa spotkanie. 2 minuty po notce, padła bramka dla nich he

mic1992 27.04.2010 18:27

zwracam honor, brożek kapitalnie teraz uderzył, kapitalnie obronił kasprzik, i formalność boguskiego

Mam nadzieje że piast się teraz otworzy i dostaną brame na 2-0

Proximus 27.04.2010 18:28

Chyba spalony był. Ale nieważne Wisła prowadzi i jest zajebiście.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl