![]() |
Ten temat służy tylko do składnia kondolencji. Jeśli chcecie się dzielić swoimi przemyśleniami zapraszam na polityczny
Każdy ma prawo do różnych przemyśleń i odczuć a to nieraz wywołuje odzew i chęć dyskusji. Bardzo proszę żebyście uszanowali ten podział. Maile zostały przeniesione do tematu Politycznego |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl