Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7180)

rafal777 06.04.2010 14:14

Taaaa w Śląsku nie ma super napadziorów i dlatego ma grać Burliga z Diazem. W Lechii za to jest niesamowita gwiazda, wielki talent, szybki jak błyskawica Tomasz Daaaawidowski!! Człowiek przez wszystkich na tym forum porównywany do kalek wszechczasów, uznany za najgorszy transfer Wisły w histori. Ten właśnie słaby piłkarz uciekał naszym obrońcom jak chciał i był niczym lecący pocisk, taranujący wszystko na swojej drodze!! I Wy macie czelność pisać że w drużynie rywala nie ma dobrych napastników? Na taką obronę jak widac Dawidowski starcza, to starczy każdy, powtarzam każdy grajek :)

martinius028 06.04.2010 14:23

Dawidowski we wszystkich meczach Lechii sprawia spore problemy obrońcom drużyny przeciwnej więc rafal777 to nie jest zbyt mocny argument. Wracając jednak do samego meczu ze Śląskiem to powinniśmy wyjść najmocniejszym składem i wg mnie to by było tak : Pawełek/Juszczyk-Alvarez Głowacki Marcelo Diaz-Mały Ba Jirsak Pi. Brożek-Hristow Boguski

Co do bramkarza to wg mnie obaj są na podobnym poziomie i o występie powinna decydować dyspozycja dnia.
Obrona jak zwykle. W pomocy Łobo zostawiłbym na 2 połowe. Atak Brożek potrzebuje odpoczynku bo widać że nie wychodzi mu nic praktycznie. Boguski chyba wraca do formy a Hristowa nie sprowadzili chyba tylko po to by z ławki oglądał naszych rodzimych zawodników więc powinien dostać kolejną szanse przy słabej dyspozycji Brożka. W 60 minucie także myśle że Krzysiek Mączyński powinien wejść za Jirsaka.

blank_screen 06.04.2010 15:38

tak sie martwimy kogo wystawic na Slask, kogo oszczedzac na Lecha, a przeciez Kuchenni tez moga sie wykartkowac, wedlug moich obliczen, bazujac na 90minut.pl, to po trzy kartki maja Stilic i Gancarczyk, byloby bardzo milo z ich strony jakby zlapali z Ara po kartce, wszystko w rekach sedziow

FredzIo 06.04.2010 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 881402)
W 60 minucie także myśle że Krzysiek Mączyński powinien wejść za Jirsaka.

Ja to bym chciał, żeby od początku grał Mączyński z tego co widziałem dotychczas wynika, że Jirsak jest po prostu kiepskim piłkarzem, a Krzysiek zawsze jak wchodzi to prezentuje się ciekawie. Fajnie by było go zobaczyć w większym wymiarze czasowym.

Dean 06.04.2010 15:57

No tak. Kasperczak moim zdaniem wystawi na Śląska: Juszczyk - Avarez, Burliga, Jop(Głowacki) Diaz - Łobo Mączyński Ba Piotrek - Mały Boguski(Brożek)

Wygrać trzeba. :)

szymek 06.04.2010 16:02

Podajemy informacje związane z goszczeniem naszych braci z Wrocławia.



Wszystkich zainteresowanych organizacją meczu ze Śląskiem informujemy:


- Zbiórka kibiców Śląska została zaplanowana na godzinę 14.00 pod stadionem Wisły przy ul.Reymonta 22.Prosimy wszystkich fanów Śląska udających się na ten mecz własnym środkiem transportu o przybycie na parking pod stadion Wisły od strony restauracji "U Wiślaków".

- o godzinie 14.30 nastąpi odjazd 7 podstawionych dla fanów WKSu autobusów MPK, które przewiozą Wrocławian pod stadion Hutnika. Autobusami podróżować będą tylko kibice Śląska,a wejście do nich będą miały wyłącznie osoby posiadające smyczki z kuponami na catering podczas meczu.


- na stadionie dla wszystkich Wrocławian przygotowany zostanie darmowy catering. Postaramy się, aby dla kibiców Śląska było "wytyczone" specjalne stoisko. Prosimy ,aby kibice Wisły korzystali z innych stoisk.

- po meczu pod stadion Hutnika podstawionych zostanie 10 autobusów MPK i do nich zapraszamy również wszystkich naszych kibiców,którzy nie mają transportu z Hutnika, a mają ochotę na wspólną zabawę z fanami Śląska.Pierwszeństwo skorzystania z autobusu mają oczywiście fani Śląska. Autobusy przewiozą wszystkich na Reymonta, gdzie dla gości z Wrocławia przygotowany zostanie darmowy poczęstunek, piwo.

Wrocławian serdecznie zapraszamy do Krakowa, życzymy udanego pobytu.

Stavanger 06.04.2010 18:05

W tym meczu ( tak samo, jak w każdym następnym ) interesują nas 3 punkty. To oczywiste. Z tą obroną to nie przesadzajmy, musimy w tym spotkaniu zagrać pełnym składem. Wiem, że są insynuacje, że sędzia nas wykartkuje, że kolejny mecz z Lechem itp. Ale na Śląsk, który nie będzie się przed nami kładł musimy mieć optymalną 11. Obstawiam 2:1 dla nas.

grzesiek9000 06.04.2010 18:12

Moim zdaniem skład na mecz ze Sląskiem powinien byc następujący
Juszczyk - Alvarez , Głowacki, Diaz, Pi. Brożek - Małecki, Ba, Jirsak, Kirm - Boguski, Christow.
Wisełko - Tylko zwycięstwo !!!

3rider 06.04.2010 18:17

kasy z biletami beda otwarte czy zarzad znow probuje za wszelka cene zmniejszyc frekwencje na Wisle? moze kiedys do nich dotrze, ze niektorzy nie maja opcji kupic biletu w tyg.? nie mowie o sobie, ale pare setek takich kibicow jest

OPTIMUS_(konto_usunięte) 06.04.2010 18:45

Trzeba grać wszystkimi dostępnymi źródłami. Bo coś czuje że nasi gwiazdorzy nie będa mieli za wielkiego ciśnienia na ten mecz i może się skończyć remisem . Trzeba trzymać bezpieczną przewagę kosztem Marcelo czy nawet Głowackiego.

AdiWiślak. 06.04.2010 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grzesiek9000 (Post 881501)
Moim zdaniem skład na mecz ze Sląskiem powinien byc następujący
Juszczyk - Alvarez , Głowacki, Diaz, Pi. Brożek - Małecki, Ba, Jirsak, Kirm - Boguski, Christow.
Wisełko - Tylko zwycięstwo !!!

Myslę ,że dobre zestawienie defensywy, bo w przypadku kartki dla Arka ,na Lecha przynajmniej Marcelo będzie. Ale jeśli chodzi o Hristova , to wolę jednak żeby w tym ataku stał i nic nie robił Broziu niż ten Hristov..

Wojtas 06.04.2010 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez OPTIMUS (Post 881522)
Trzeba grać wszystkimi dostępnymi źródłami. Bo coś czuje że nasi gwiazdorzy nie będa mieli za wielkiego ciśnienia na ten mecz i może się skończyć remisem . Trzeba trzymać bezpieczną przewagę kosztem Marcelo czy nawet Głowackiego.



Jak oni nie maja cisnienia na ten mecz to niech wogole nie graja

...

takich rzeczy nawet nie biore pod uwage ..

meczy jak tak malo ze kazdy musi byc na 100% ,bo szczescia jak w Warszawie miec juz nie musimy a Amikowcy tylko sie czają zeby nas wyprzedzic.

Ja bym jednak z obroną nie kombinowal ,bo jak damy ciala ze Slaskiem to mecz z Amika bedzie nerwowy a wtopa moze byc oplakana w skutkach.
W kazdym razie Heniek jest na tyle doswiadczony ze nich decyduje ,my skladu nie ustalamy :)

3rider 07.04.2010 22:07

TYLKO WYGRANA!!!!!
Koniec przekazu.

SlawekS 08.04.2010 07:53

Nie ma co kombinować. Trzy punkty ze Śląskiem są łatwiejsze niż trzy punkty z Lechem i nie możemy sobie pozwolić by ich nie zdobyć. Najsilniejszy skład i do boju!

farben 08.04.2010 21:13

Wisła Kraków: pokonać Śląsk, który wiosną w gościach nie przegrywa

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...-nie,id,t.html

Dean 09.04.2010 08:50

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=22979

Czyli kartki gwarantowane?

swinia 09.04.2010 10:02

Nie ma co kombinować. Niech grają Marcelo i Głowa. Mistrzostwa nie zdobywa się w meczach z Lechem i Legią, tylko w meczach ze słabszymi drużynami. Teraz najważniejszy dla nas jest s Śląsk, przecież oni nie przyjadą razem z kibicami do Krakowa napić się piwa. O Lechu będziemy myśleć po zakończeniu meczu ze Śląskiem.

1q2 09.04.2010 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 882438)

Na bank i to czerwone...nawet gdyby siedzieli na ławce to i tak by im je dał.

Daniel Alves 09.04.2010 21:12

jezeli jutro wygramy to z Lechem gramy o mistrza:)(jeżeli wygramy).

Wizard 09.04.2010 22:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daniel Alves (Post 882706)
jezeli jutro wygramy to z Lechem gramy o mistrza:)(jeżeli wygramy).

Śmiem zaryzykować, że dokładnie na odwrót - jeżeli jutro stracimy punkty to dopiero wtedy gramy z Lechem o mistrza ;)

Wojtas 09.04.2010 23:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wizard (Post 882740)
Śmiem zaryzykować, że dokładnie na odwrót - jeżeli jutro stracimy punkty to dopiero wtedy gramy z Lechem o mistrza ;)



ale jak jutro wygramy to Kuchenki nie beda nam siedziec na plecach tylko beda te 4 pkt.

mamy wygrac i mam nadzieje ze nasi widzac sytuacje i wygrana Amiki spreza sie na Slask podwojnie.

na trybunach przyjazna le na boisku walka i jeszce raz walka.

KOMINEK 09.04.2010 23:36

Zaczynają mnie niepokoić pomysły naszego trenera na zestawianie zespołu.
Już zmiany które zrobił Kasperczak w meczu z Polonią wzbudziły we mnie wiele wątpliwości. Zostawił ledwo człapiącego Ba zdjął Piotrka.

Teraz również nie podoba mi się zapowiedź zestawienia naszego środka Ba z Jirsakiem – kto tu będzie ofensywnym a kto defensywnym pomocnikiem ? Obaj to nie są wojownicy mogący zdominować środek.
Czy nie można cofnąć Piotrka na obronę, Diaza dać na środek do pary z Ba a na lewej flance wpuścić Kirma, który chyba jednak lepiej czuje się na lewej niż prawej.

Ale chyba boss przywiązał się do pomysłu że po prawej Piotrek z tył Diaz i nic tego nie zmienia a szkoda.

rozarian 10.04.2010 01:00

W takim ustawieniu środka pomocy widzę ogromne zagrożenie sprokurowania kartek dla Marcelo i Głowackiego.Kto powstrzyma kontry Śląska w postaci prostopadlych podań,skoro wolny Ba i nie mający o tym zielonego pojęcia Jirsak to defensywne atrapy Sobola?W roli dramatycznych strażaków będą musieli występować nasi stoperzy,a wtedy przynajmniej o 50% wzrośnie szansa dla sędziego,by ich czymś obdarował.

kolumb 10.04.2010 06:01

http://krak.tv/kategoria-9,film-1251.html trenejro raczej optymistą przed meczem. Na konfie wydaje się być spokojny o wynik :)

artek1906 10.04.2010 07:25

myślę, że Głowa z Marcelo muszą zagrać dziś. Nie ma innej opcji. A jeżeli wynik będzie spokojny to jednego z nich można zmienić. Nie ma co kalkulować. Teraz każdy mecz jest o mistrzostwo. I co z tego jeśli wyjdziemy pełnym składem na lecha i wygramy jak, przegramy ze Śląskiem w innym składzie. Henry jest doswiadczony wie co robi. ELO

Daniel Alves 10.04.2010 07:56

Brozek by nam sie przydal w formie na Lecha. Mam nadzieje ze wyjdzie po przerwie i huknie 3 bramki:)

Marcin_fan 10.04.2010 08:57

jaki skład obstawiacie dzis na Śląsk ?? ??

Devonisch 10.04.2010 09:03

Chyba nie będzie dziś meczu....

Marcin_fan 10.04.2010 09:09

bardzo możliwe.... ciekawe jak z LM mężczyzn w Łodzi... i innym rozgrywkami....

BRTS39 10.04.2010 09:12

Jest duże prawdopodobieństwo że nie będzie, chyba że przezyją.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl