Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tatuaże (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=709)

emsi 08.03.2009 17:20

Bez problemu zrobią ci w Kulcie, a nie musisz mieć projektu powiesz tatuażyście co chcesz i zrobi Ci elegancko.

Pozdrawiam

M152T4L 08.03.2009 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 689159)
Bez problemu zrobią ci w Kulcie, a nie musisz mieć projektu powiesz tatuażyście co chcesz i zrobi Ci bez problemu.

Pozdrawiam

Wielkie dzięki ;)

A nie orientujesz się może w cenach (ile maksimum może kosztować)?

Szofer 08.03.2009 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 689160)
Wielkie dzięki ;)

A nie orientujesz się może w cenach (ile maksimum może kosztować)?

jakbys sie dowiedzial o te ceny to dalbys info :) interesuje mnie cos podobnego...

ja_ka_ 08.03.2009 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jelon (Post 688606)
tekst jest po łacinie bo po polsku by sie nie zmieścił ;p a tak na poważnie poprostu mi sie podoba i tyle ;) tatoo jest dla mnie i mi sie musi podobać :)

Jelon ile ta niewątpliwie przyjemność Cię kosztowała?

uher 08.03.2009 18:10

Stówka za godzinę.
Gość z Kultu, nie wiem czy jest to właściciel chodzi na Wisłę, więc nie będzie problemu.

M152T4L 10.03.2009 17:25

Tatuaż podobno jeszcze trzeba smarować czymś przez pierwsze dni. Czy to prawda? Ile taka maść kosztuje i jak długo ją trzeba używać?

Wasiu 10.03.2009 17:49

Alantan.
Kosztuje z 10 zeta, do zdobycia w aptekach.

Około 3 dni polecaja smarowac. Przemyc tatuaz mydlem i potem posmarowac. Ze 3 razy dziennie.

WRzŚ 10.03.2009 20:09

http://www.photoblog.pl/aniatattoo/archiwum
najlpesy jest w przedostatnim rzedzie, pierwszy od prawej.

Jelon 10.03.2009 20:16

koszt to 300 zł

ALANTAN + koniecznie maść nie żadne żele .

emsi 10.03.2009 20:17

Wuerzetś nie reklamuj pasiastego studia na Grodzkiej, chyba, że chcecie się dziarać u bardzo pro Cracovia właścicielki, co dziarała pół JG to tam idźcie, i też lepiej nie z motywami Wiślackimi.

W Krakowie tylko Kult polecam wg mnie dużo bardziej pro tatuaże (miałem porównania dziar znajomych co robili i tu i tu), i nie trzeba dawać zarobić gorszej stronie Błoń. Aha Kult jeśli chodzi o kolorowe tatuaże jest zdecydowanie numerem jeden w Krakowie.

Pozdrawiam

M152T4L 10.03.2009 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 690430)
W Krakowie tylko Kult polecam wg mnie dużo bardziej pro tatuaże (miałem porównania dziar znajomych co robili i tu i tu), i nie trzeba dawać zarobić gorszej stronie Błoń. Aha Kult jeśli chodzi o kolorowe tatuaże jest zdecydowanie numerem jeden w Krakowie.

Pozdrawiam

emsi właśnie o Kulcie myślałem. A czarny wychodzi taniej niż kolorowy, czy to tylko zależy od czasu robienia?

emsi 10.03.2009 20:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez M152T4L (Post 690440)
emsi właśnie o Kulcie myślałem. A czarny wychodzi taniej niż kolorowy, czy to tylko zależy od czasu robienia?

Zawsze kolor to dodatkowe koszty. ale każdy tatuaż to indywidualna wycena tatuatora i nie ma prostej matematyki ile za co, bo wiele czynników jest od tego zależnych takich nawet jak to czy tatuator lubi dziarać tgo typu motywy jakie chcesz sobie zrobić :)

Pozdrawiam

1q2 11.03.2009 01:23

I pamiętajcie że warto zainwestować w konkretną osobę dziarającą, bo to pamiątka na całe życie.+ kwestie typu żółtaczki itp które można gratisem dostać gdy ktoś nie przestrzega zasad a i tacy się zdarzają.

Gdzie pewnie im więcej kasy biorą , to automatycznie nie znaczy że lepiej tatuują.
Lata temu kilku graczy naszego klubu porobiło sobie dziary w niby profesjonalnym studiu a wyszły kupy takie ze ja p....Musiano im w innym studiu to poprawiać.

Ale reasumując Kult ma dobra opinie:)

hunter TSW 11.03.2009 08:42

Zgadzam sie z Emsim że nad wyborem studia należy sie zastanowić. A już szczególnie jęsli chodzi o tematyke wiślacką. Dostałem nr od kumpla z roboty do studia chyba na
floriańskiej. Zadzwoniłem popytałem o ceny itd. Na koniec gość mnie pyta co bym chciał sobie zrobić. Mówie mu że na plecach może czcionką ok. 10 - 15 cm A B G . Na co typ mi odpowiada " A B G niech bedzie. Niestety !!! " Rozłączyłem sie i więcej tam nie dzwonie. Generalnie warto sie zastanowić komu zostawi sie pieniążki . A o "Kulcie" też słyszałem same superlatywy. Pozdrawiam.

Jelon 12.03.2009 15:14

ja również chciałem zrobić w kulcie ale niestety jak się dowiedziałem cenę jaka mi została podyktowana to zbladłem :) polecam tą osobę u której ja robiłem tatuaż osoba PEWNA (lepsza strona błoń) jeżeli ktoś by chciał się wydziobać to polecam proszę o pw. a napisze dane kontaktowe do osoby i adres (powiem tylko że studio znajduje się na ulicy grodzkiej) pozdrawiam !
aha i przytoczę słowa osoby która mnie dziabała
"jeżeli tatuaż ma być dla ciebie tylko rysunkiem na ciele to lepiej sobie go nie rób ,tatuaż to jest sztuka ,sposób na życie :) "

diablo885 19.03.2009 03:12

M152T4L, podobno trzeba smarowac ale lepiej nie smaruj bo czasem sie robia biale kropki na dziarze od tego nawet jak dokladnie nakladasz.. ja na pierwszym nakladalem i mam na jednej literze mala biala kropke a juz jak nastepnym razem sie dziabalem to nie smarowalem i wyglada o wiele lepiej od tamtego..

Wonsy_BW 12.05.2009 18:40

Potrzebny mi jest Chiński napis Wisła albo Wierność.jeżeli ktoś dysponuje takim napisem to był bym mu wdzięczny za podeslanie

Verinho 12.05.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wonsy_BW (Post 725988)
Potrzebny mi jest Chiński napis Wisła albo Wierność.jeżeli ktoś dysponuje takim napisem to był bym mu wdzięczny za podeslanie

Po taką poradę to chyba będziesz musiał się udać do jakiegoś baru "sajgonki" , albo na jakiś bazar gdzie jest pełno osobników z "przymrużonymi" oczami, co by nie rozmywać tematu kończe i pozdrawiam po polsku i Wiślacko ;)

Wislak1906_TS 12.05.2009 19:47

http://www.google.pl/language_tools?hl=pl

Tutaj możesz spróbować sobie coś przetłumaczyć. Za poprawność nie biorę odpowiedzialności :) (mi się niestety nie wyswietlają chińskie znaczki...)

Wonsy_BW 12.05.2009 20:12

chyba zeczywiscie bede musial gdzies do jakies knajpy orientalnej zajrzec :PPPP

Hardcore Tattoo 17.05.2009 20:21

Wiślackie tatuaże poszukiwane!!
 
Hej!

Poszukuję wiślackich tatuaży do materiału do magazynu tatuatorskiego. Poprzednia moja wiadomość na ten temat została usunięta, nie wiem czemu. Moderatorzy nie raczyli mi odpowiedzieć na zapytanie. Próbuję więc raz jeszcze.

Może teraz nikt nie usunie mojego posta.

Jeśli ktos ma wislacką dziarę i chce się ja pokazać, proszę o kontakt:
[email protected]

Pozdr
Kaśka

mlynek 19.05.2009 12:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wonsy_BW (Post 726062)
chyba zeczywiscie bede musial gdzies do jakies knajpy orientalnej zajrzec :PPPP

Uważaj żeby ci tych sajgonek nie wydziarali zamiast Wisły albo Wierności bo obiło mi się o uszy że były takie przypadki ;p

WzT 19.05.2009 18:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emsi (Post 690430)
W Krakowie tylko Kult polecam

Gdzie znajduje się to studio?

TSW_PDW 19.05.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WzT (Post 730804)
Gdzie znajduje się to studio?


Szpitalna 22

emsi 19.05.2009 19:06

Ul. Szpitalna - tu masz stronkę ze wszelkimi informacjami http://www.tattoo.biz.pl/kult/?static=129

Pozdrawiam

Mistel 19.05.2009 23:14

Pisałem do kultu maila o herb Wisły, to odpisali że nie robią takich wzorów...

NicolaMexx 31.05.2009 02:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 730984)
Pisałem do kultu maila o herb Wisły, to odpisali że nie robią takich wzorów...

to dobre bo ja mam herb Wisły na piersi zrobiony w kulcie przez Agnieszkę którą serdecznie polecam :)

Dla niezorientowanych info odnośnie Kultu:

- jest to trzecie najlepsze studio tatuażu w Polsce
- pracują tam ludzie z wieloletnim doświadczeniem i ogromem nagród na przeróżnych konwencjach
- jest to w związku z powyższymi jedno z droższych miejsc ale nie oszukujmy się, jakość jest w cenie..

Żeby uprzedzić pytanie, koszt wykonania mojego tatuażu to w przybliżeniu było 300 zł za herb o wymiarach 10 cm x 8 cm co trwało w okolicach 3 godzin z pięknym cieniowaniem i projektem ( herb jest nieco zmieniony na potrzeby dostosowania do tatuażu obok ).

Pozdrówka

S88 31.05.2009 10:42

Mozemy zobaczyc zdjecie?

stanley88 01.06.2009 12:45

Siemka! Macie moze str. na ktorej moge dobrac sobie czcionke na tatuaż?

NicolaMexx 02.06.2009 01:22

Oczywiście :) Proszę bardzo :)

http://img231.imageshack.us/img231/7...az136kopia.jpg

Dla nie kumatych CzR - Chłopcy z Reymonta! Niektórzy sugerowali zrobienie CHzR ale dla mnie lepiej wygląda CzR.. Co do przerobienia samego herbu zmuszony byłem to wykonać gdyż idiotycznie wygladało przy tatuażu z drugiej strony klatki..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl