Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

Ogryzek 20.03.2010 10:15

Wygrana 1-0 to zakrawa na maksimum szczęścia. Niestety ale strzelić 1 bramkę i nic z tyłu nie stracić oto wyzwanie dla naszych kopaczy:)

MaG* 20.03.2010 11:01

Piękna pogoda ! Głośny doping!
Dziś jest ten dzień kiedy się przełamiemy!!
Mówię wam ;) Mój typ 3-0 i wskakujemy na właściwe obroty ;)

Matis013 20.03.2010 11:06

O której Godzinie planowany jest przyjazd Kibiców Lechii pod stadion ???;p Wie Ktoś może !!!??

Marcinnno 20.03.2010 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Matis013 (Post 873146)
O której Godzinie planowany jest przyjazd Kibiców Lechii pod stadion ???;p Wie Ktoś może !!!??


O 13:00 mają zbiórkę na Reymonta.:)

Marszałek 20.03.2010 11:19

Będzie dobrze,pogoda jest w sam raz. Gorzej być nie może. Wierze,że w pierwszej połowie przesądziły losy pojedynku,aby w drugiej słaniając się na nogach dowieźć 3 pkt. Za to ostatnie podziękujmy,już wiecie komu.

Baala 20.03.2010 11:21

------------Pawełek
Alvarez---Marcelo--Głowacki---Diaz
Małecki---Sobolewski---Ba---Pi. Brożek
---------Christov----Pa. Brozek

tak według mnie poewinien wyglądać skład na ten mecz.

wislacki mati 20.03.2010 12:29

Piękna pogoda, mecz przyjaźni, cały stadion wypełniony nic tylko wygrać!

lorddavy 20.03.2010 13:12

Dzisiaj liczę na zwycięstwo po przyzwoitej grze 1:0 po golu Pawła Brożka.

sqallpl 20.03.2010 13:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 873155)
------------Pawełek
Alvarez---Marcelo--Głowacki---Diaz
Małecki---Sobolewski---Ba---Pi. Brożek
---------Christov----Pa. Brozek

tak według mnie poewinien wyglądać skład na ten mecz.

Na moje oko nie ma mozliwosci aby Kasperczak wystawil Małeckiego na skrzydle. Obym sie nie mylil, dla dobra ogolu ;)

Małecki jest napastnikiem i skrzydlowym przez najblizsze kilka lat sie nei stanie. Nie potrzeba wiecej jego popisow na tej pozycji zeby sie o tym przekonac.

Nie pamietacie co sie stalo kiedy wrocil do ataku w poprzedniej rundzie?

To raczej trener Skorza lubil kombinowac z pozycjami zawodnikow, czasem sie sprawdzalo ale z reguly nie bardzo.

HEDu 20.03.2010 13:45

nie rozumiem tego zdania "Małecki jest napastnikiem i skrzydlowym przez najblizsze kilka lat sie nei stanie."

jesli jest i tym i tym, to czemu na boku pomocy nie moze grac (przeciez jest skrzydłowym), nie zauwazylem by miał duze braki w odbiorach zeby nie moc byc bocznym.

sqallpl 20.03.2010 13:50

Zle zdanie skonstruowalem. Chodzilo o to, ze !moim zdaniem! z Maleckiego nie bedzie dobrego, (typowego) skrzydlowego pomocnika. Powinien grac na ataku jesli ma z niego byc pozytek.

MCX 20.03.2010 13:54

Małeckiemu nieźle wychodziły dwójkowe akcje z Brożkiem. Mam na myśli chociażby akcję, kiedy rozklepali Zagłębie w Lubinie i Małecki strzelił bramkę. Skoro nieźle im się w ten sposób współpracowało, a Boguski na razie jest cieniem samego siebie to moim zdaniem warto postawić na nich obu w ataku.

sqallpl 20.03.2010 13:59

Wlasnie po tym meczu o ktorym mowisz, duzo osob pisalo ze to jest jego miejsce i tam zawsze powinien grac. Jesli dobrze pameitam to rowniez mowili o tym komentatorzy C+.

novac185 20.03.2010 14:26

----------------pawełek------------------
burliga - marcelo - głowacki - brozek pi.
alvarez - ba - mączynski - kirm
-------małecki - brozio pa.----------------

Ja bym własnie zaproponowałł składe w ten sposób. A co wazne do dodania to wtedy mamy zajebiaszczą ławke rezerwowych na zmiane: Juszczyk,boguski, sobolewski, irsak, diaz, łobo,jop,
Pamietajmy ze najwieksza siła w szerokiej kadrze a co za tym idzie pewną ławke rezerwowych.
A mnie osobiscie bardzo podobał sie w ost. frag. meczu Mączynski, dobry koles i opanowany;)
Co o tym sądzicie?? ;););) xD

tommiyacht 20.03.2010 14:42

gdzie najlepiej uderzać autem pod Hutnika ?

ACe 20.03.2010 14:55

Lechia gra dziś w rezerwowym składzie.

Kapsa - Bąk, Wołąkiewicz, Kozans, Mysona – Bajić, Pietrowski, Nowak, Rogalski – Zabłocki, Wiśniewski.

brasilia79 20.03.2010 15:03

o widze kolega weszlo.com przeglądał i na oficjalnej tez juz jest

novac185 20.03.2010 15:07

Nie gra rezerwowym, ja słyszałem wywiad z kafarskim i on tak operuje składem ma 15-16 równorzednych zawodników i nimi operuje na przemian

ACe 20.03.2010 15:10

Jako że jestem z Gdańska, wiem jak wygląda normalny, a jak rezerwowy skład :)

Bajić i Rogalski to największe drewna w Lechii, Pietrowski ma zawał serca, jak ma okazję na gola. Nowak i Zabłocki ostatnio bez formy, jedynie Wiśnia może coś zagrać, tyle, że sam?

Obrona i bramkarz w porządku.

HEDu 20.03.2010 15:15

Dawidowski, Surma, Lukjanovs, Kaczmarek. Mysle tych brakuje.

Czyli w ofensywie graja na "przypadek", a obrona i bramkarz stały.

dostuffca 20.03.2010 15:16

Ktoś wie czy mecz będzie jednak na Public Sporcie (a jak nie czy przez przypadek, czy z premedytacją, za karę, whatever?)? Wydaje mi się, że w tygodniu przewijały się informacje, że ma być, a tu w rozpisce lipa

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

Bartuk1906 20.03.2010 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 873247)
Ktoś wie czy mecz będzie jednak na Public Sporcie (a jak nie czy przez przypadek, czy z premedytacją, za karę, whatever?)? Wydaje mi się, że w tygodniu przewijały się informacje, że ma być, a tu w rozpisce lipa

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota


Na Public Sporcie będzie transmisja Odra-Korona ;-/

AS82 20.03.2010 16:23

Czemu oni nie biegaja w przodzie tylko sie snuj po boisku ?

DrunkenBear 20.03.2010 16:25

Mały i centry, to istna maskara :/... nie może kto inny wykonywać?

Robek 20.03.2010 16:27

no to powrot z dalekiej podrozy

legol 20.03.2010 16:29

po Bełchatowie - myślalem - silny przeciwnik, na wyjezdzie, bedzie ok
po Arce - hmm, niefart, przelamia sie pozniej
po Jadze - hm cos sie dzieje niedobrego
dzis - z tego juz nic nie bedzie, rozgonic to towarzystwo i zbudowac ta druzyne od nowa

Sami 20.03.2010 16:33

Dramatycznie to wygląda.. ZERO gry bez piłki..

koyoot 20.03.2010 16:33

Powiedzcie mi, kto wmurowal nogi naszym w ziemie ze gdy jeden z naszych ma pilke ci sie stoja i patrza jak szpoki w ****e?

7 kotów 20.03.2010 16:36

Katastrofalnie gramy.

WiślakMyślenice 20.03.2010 16:36

Szkoda nerwów, straconego czasu, Cupiała, Kasperczaka i tych którzy dla Wisły chcą jak najlepiej. Osiągnąłem już apogeum mojego w****ienia. Nie mam ochoty patrzec na tą żenade, a o jakichkolwiek pucharach (nawet krajowych) możemy zapomniec. Skończył się dzień dziecka ;-(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl