Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

El'kabat 16.02.2012 17:08

4 i starczy :)

LanceTS 16.02.2012 17:29

Ja zawsze min. 5 a w tym roku tylko 1. I może po meczu jeszcze 1 zjem i to będzie na tyle.

rafkur 16.02.2012 17:39

Zjadłem 3 ( 2 do południa i jeden przed chwilą ) i mam nadzieję, że to "przepowiednia" tego co zobaczę wkrótce na R22 czyli 3 goli strzelonych przez naszych ( 2 do przerwy i 1 po ))))

przemo 16.02.2012 17:39

Pięć pyszniusich pączusiów :p

może się jeszcze jakieś trafią :)

!!IRIVER!! 16.02.2012 17:48

JEDEN.

10 znaków.

OpEnTaNy 16.02.2012 17:55

1 przed meczem 5 zostawilem sobie na powrot zeby ewentualnie oslodzic sobie porazke lub doslodzic wygrana :p

zgrybus 16.02.2012 18:04

1 , jakos nie smakowal :(

DAVE 16.02.2012 18:16

hmmm... jakieś 7 lat temu sam załozyłem taki temat... ;)

a zjadłem na razie dwa ...

rocco_1906 16.02.2012 18:17

skromne 4 :) juz nie te czasy kiedy sie jadło po 8 i wiecej :D

gypsy 16.02.2012 18:18

Tylko jeden w tym roku! A zawsze minimum 4, 5 wpadało. Ale dziś jestem zabiegana w związku z meczem i to dlatego...

Sliver12 16.02.2012 18:20

Na razie 2 i to będzie już chyba tyle. Ale dodatkowe kalorie się mogą przydać, bo stresik na meczu może być nie mały

gris 16.02.2012 18:31

Ja 7 dziś i starczy na ten rok :P

laurence 16.02.2012 18:38

6 pączków zjedzonych. Dziś pobiłem za to rekord w ilości kupionych pączków ..... dokładnie było ich 350 :D

igortsw 16.02.2012 19:15

Gdzie te czasy gdy 13 pączków nie stanowiło problemów... Dzisiaj 3 pączki, wczoraj też 3 pączki(ale te od babci smakują o niebo lepiej!)

buczo1985 16.02.2012 19:51

3 sztuki :)

Junior_Battle 16.02.2012 20:11

14.

Ale wchodzą gorzej niż zawsze

christof20 16.02.2012 20:55

3 sztuki tylko :)

yoda79 16.02.2012 21:08

5:) a niby się znowu odchudzam.

Wizard 16.02.2012 23:36

3, ale jakość bez smaku. Chyba starzeje się człowiek, kiedyś to i 10 się wepchało :/

stawski 17.02.2012 02:28

1 z różą, dwa z adwokatem i jeden donut. Resztę mi dzieci zjadły :D

blanco 17.02.2012 02:59

0 :(
Jutro nadrobię, choć to chyba nie to samo.

Gucio25 17.02.2012 13:03

10.
wszystkie z lidla z nadzieniem wieloowocowym - chyba najlepsze sklepowe pączki - polecam :)

fan1906 17.02.2012 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1218965)
10.
wszystkie z lidla z nadzieniem wieloowocowym - chyba najlepsze sklepowe pączki - polecam :)

daj spokój w życiu nie wezmę do ust takiego świństwa.produkt mrożony o średnicy ok. 2 cm
pączki to tylko własnej roboty a jak już brak czasu chęci to ze sprawdzonej cukierni.

Gucio25 18.02.2012 22:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fan1906 (Post 1219216)
daj spokój w życiu nie wezmę do ust takiego świństwa.produkt mrożony o średnicy ok. 2 cm
pączki to tylko własnej roboty a jak już brak czasu chęci to ze sprawdzonej cukierni.

widziales w ogole te pączki na oczy? ;)

gigant 06.02.2013 20:59

Odświeżam, żeby nie zakładać nowego tematu.
Jeszcze zero, ale własnie się szykuję:p

Kocur 06.02.2013 21:54

Jeszcze czwartku nie ma a już żrecie? ;)

Kibicka 06.02.2013 21:59

ja już jednego :/ jutro już nie tykam...ewentualnie jednego faworka :P

WISŁAZWE 06.02.2013 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1297677)
ja już jednego :/ jutro już nie tykam...ewentualnie jednego faworka :P

Nie liczy się!

Jutro musi być przynajmniej jeden pączek :)

alterego 06.02.2013 22:08

juto z rana szybki kurs do lidla i minimum 3 ;)

Kaan 06.02.2013 23:09

Zero kanapek do pracy na jutro. Będę jechał na pączkach. Zastanawiam się jeszcze nad obiadem...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:00.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl