![]() |
ZDF Niemiecki potwierdzam, bo sam oglądam.
|
z tego co znalazłem na stronie z wynikami live,to mecz Niemców jest na ZDF a nasz dla nie mających Polsatu pokazuje DSF ale nie wiem czy można im tam wierzyć :)
ciekawy wynik 2 połowy meczu Czechy-Francja... 10-5,ale i tak wygrana francuzów |
jak ktos nie ma polsatu, to polecam ipla!! super jakosc
|
3 zespoły z grupy wychodzą czy 2?
Edit: Remis 34-34. Frajerstwo ze strony Słoweńców niestety... :/ |
no to panowie zaczynamy powoli mecz ze Szwedami:D mam nadzieje, że nie będzie drugiego Potopu Szwedzkiego i damy rade:) Życzę wam tego i mi abyśmy wygrali i awansowali, a i żeby Niemcory zostali w grupie :)
|
Cytat:
|
No to nawet lepiej jakby Niemcy dziś wygrali bo mielibyśmy od razu zaliczone 2 pkt za zwycięstwo z nimi,no ale teraz wygrana i w piątek i się nie będzie czym martwić.
|
Widoczne flagi Legii i Pogoni Szczecin.
Najlepiej wygrać 3 mecze i nie kalkulować. |
ze Szwedami ciezko jak zawsze i tak pewnie bedzie do konca
swietny Szmal i ten Rosinski rewelacyjnie |
Cięzko, cięzko ale końcówka 1 połowy bardzo dobra.Szmal dalej broni na wyokim poziomie no i młody Rosiński bardzo pozytywnie zaskakuje.Oby tak dalej !
|
co to za muzyka teraz idzie?
|
Cytat:
YMCA pojawił się trans: ITI Spie...! ;) |
Ależ ten Rosiński gra.
A Szmal nie chce być gorszy :D |
Skuteczność jest dramatyczna,gdyby nie Szmal oba mecze w plecy.
|
Stosując nomenklaturę poznańską - "Idziemy na majstra". :D
WILU TS - nie przesadzaj. Działa to tak samo w drugą stronę, tamci też mają dramatyczną skuteczność. |
Cytat:
|
No i pięknie, awans jest. Teraz walka o 1 miejsce.
Już mnie nawet nie zaskakuje to że Szmal wszystko broni :P |
No i pięknie, mamy awans do następnej gryupy.Chciałbym doczekać czasów gdy Nasi piłkarze bedą się tak liczyć w Europie i na świecie jak w tej chwili szczypiorniści.
|
Pięknie 2 zwycięstwo :)
|
I jest wygrana ale nie zachwyciliśmy dziś... jest sporo do poprawy.Awans cieszy ale możne być ciężko z lepszymi rywalami.
teraz jakieś grupy znów będą czy ćwierćfinały? ITI spier****j też obecne na meczu, wisiało na fladze legii :) |
:hura: :hura: Byle tak dalej!
|
Wygrana jest i w sumie tylko to się liczy, ale musimy poprawić grę w ofensywie w kolejnych meczach, bo nie oszukujmy się i Szwedzi i Niemcy to solidne drużyny, ale są też mocniejsi, na których dzisiejsza skuteczność nie wystarczy.
|
Bez rewelacji ale pewna wygrana. W pierwszych meczach nie trzeba grac rewelacyjnie - rozkrecimy sie.
Trzeba poprawic skutecznosci i gre w przewadze w obronie - dzisiaj zamiast odjechac Szewdom gdy lapali kary to doszlo do remisu po 22, ale wtedy jak klasowy druzyna wrzuclismy drugi bieg i do widzenia. Szmal jest genialny i ciagle zaskakuje choc wydaje sie, ze juz lepiej bronic nie mozna. To co dzisiaj wyprawial w sytuacjach sam na sam. Rewelacyjnie ROsinski - duzo lepiej od Jazski i M.Jurecki wazne i trudne gole w koncowce. w pitake mecz o 1 miejsce |
Kolejny świetny mecz Sławka Szmala. Co on wyprawia w tej bramce ;D to ludzkie pojęcie przechodzi.
Lubię tą drużynę. Bo oni mają jaja. Zawsze grają do końca. Bardzo fajnie dziś zagrał Rosinski, nie boi sie podejmować ryzyka. Jaszka przewidywalny. Mam nadzieje że w drugiej rundzie rozkreci się Józek z Marcin Lijewskim. Jest dobrze. Ale jeszcze są rzeczy do popraw. Do przodu panowie! |
Jaszka bardziej rozgrywa i z tego co widać robi to naprawdę bardzo dobrze, Rosiński robi to gorzej lecz ma inne warunki fizyczne od Jaszki (lepsze) i dlatego może rzucać więcej. W meczu Szwedów z Niemcami trzymam mocno kciuki za Skandynawów :D
|
heh no to zapowiada sie ze Szwdzi albo Germance zaraz wylecą z turnieju :D
U nas jest poprawnie,ale sam nie jestem tak wtajemniczony w ręczną jak w noge :) |
Patrząc na wyniki z innych grup to można powiedzieć że wykrystalizowały się takie 2 drużyny - faworyci: Polska, Hiszpania. Te ekipy grają najbardziej przekonująco jak dla mnie. In minus postawa mistrza świata - Francji (dziś męczyła się ze średnimi Czechami, ostatecznie wygrywając 20-21)
|
Cytat:
podział na dwie grupy GRUPA I 1A 2A 3A 1B 2B 3B GRUPA II 1C 2C 3C 1D 2D 3D Awans po 3 najlepsze ekipy a potem 3 miejsce gr I - 3 miejsce gr II - mecz o 5 miejsce. Itd. |
I w dalszej fazie turnieju zostają zaliczone punkty z rywalami w grupie,którzy też przeszli dalej.Czyli np gdyby Polska wygrała teraz ze Słowenią to ma na starcie 4 pkt za wygrane ze Słowenią i Szwecją lub Niemcami zależy która z tych drużyn wejdzie
|
Tych mistrzostw w ogóle nie powinno się w TV pokazywać.
Na parkiecie widnieje reklama parszywej firmy trudniącej się hazardem. Dlaczego płemieł z tym nic nie zrobi?! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl