Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   X Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn w Austrii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6882)

John1906 20.01.2010 19:38

ZDF Niemiecki potwierdzam, bo sam oglądam.

LuKaS TSW 20.01.2010 19:42

z tego co znalazłem na stronie z wynikami live,to mecz Niemców jest na ZDF a nasz dla nie mających Polsatu pokazuje DSF ale nie wiem czy można im tam wierzyć :)

ciekawy wynik 2 połowy meczu Czechy-Francja... 10-5,ale i tak wygrana francuzów

gianbuffon 20.01.2010 19:46

jak ktos nie ma polsatu, to polecam ipla!! super jakosc

!!IRIVER!! 20.01.2010 19:47

3 zespoły z grupy wychodzą czy 2?

Edit: Remis 34-34.
Frajerstwo ze strony Słoweńców niestety... :/

janko04 20.01.2010 20:21

no to panowie zaczynamy powoli mecz ze Szwedami:D mam nadzieje, że nie będzie drugiego Potopu Szwedzkiego i damy rade:) Życzę wam tego i mi abyśmy wygrali i awansowali, a i żeby Niemcory zostali w grupie :)

John1906 20.01.2010 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 844349)
3 zespoły z grupy wychodzą czy 2?

Edit: Remis 34-34.
Frajerstwo ze strony Słoweńców niestety... :/

Wychodzą 3 drużyny z każdej grupy.

LuKaS TSW 20.01.2010 20:26

No to nawet lepiej jakby Niemcy dziś wygrali bo mielibyśmy od razu zaliczone 2 pkt za zwycięstwo z nimi,no ale teraz wygrana i w piątek i się nie będzie czym martwić.

John1906 20.01.2010 20:30

Widoczne flagi Legii i Pogoni Szczecin.

Najlepiej wygrać 3 mecze i nie kalkulować.

dynek.pl 20.01.2010 21:08

ze Szwedami ciezko jak zawsze i tak pewnie bedzie do konca
swietny Szmal i ten Rosinski rewelacyjnie

bartek89TS 20.01.2010 21:13

Cięzko, cięzko ale końcówka 1 połowy bardzo dobra.Szmal dalej broni na wyokim poziomie no i młody Rosiński bardzo pozytywnie zaskakuje.Oby tak dalej !

janko04 20.01.2010 21:16

co to za muzyka teraz idzie?

John1906 20.01.2010 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 844400)
co to za muzyka teraz idzie?

http://www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
YMCA

pojawił się trans: ITI Spie...! ;)

KuLwIk 20.01.2010 21:20

Ależ ten Rosiński gra.

A Szmal nie chce być gorszy :D

WILU TS 20.01.2010 21:27

Skuteczność jest dramatyczna,gdyby nie Szmal oba mecze w plecy.

!!IRIVER!! 20.01.2010 21:51

Stosując nomenklaturę poznańską - "Idziemy na majstra". :D

WILU TS - nie przesadzaj. Działa to tak samo w drugą stronę, tamci też mają dramatyczną skuteczność.

bartek89TS 20.01.2010 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WILU TS (Post 844411)
Skuteczność jest dramatyczna,gdyby nie Szmal oba mecze w plecy.

To samo można by powiedziec w drugą strone...

KuLwIk 20.01.2010 21:59

No i pięknie, awans jest. Teraz walka o 1 miejsce.

Już mnie nawet nie zaskakuje to że Szmal wszystko broni :P

bartek89TS 20.01.2010 21:59

No i pięknie, mamy awans do następnej gryupy.Chciałbym doczekać czasów gdy Nasi piłkarze bedą się tak liczyć w Europie i na świecie jak w tej chwili szczypiorniści.

John1906 20.01.2010 21:59

Pięknie 2 zwycięstwo :)

TSW Fanatyk 20.01.2010 22:00

I jest wygrana ale nie zachwyciliśmy dziś... jest sporo do poprawy.Awans cieszy ale możne być ciężko z lepszymi rywalami.

teraz jakieś grupy znów będą czy ćwierćfinały?


ITI spier****j też obecne na meczu, wisiało na fladze legii :)

Silvestro 20.01.2010 22:00

:hura: :hura: Byle tak dalej!

igortsw 20.01.2010 22:01

Wygrana jest i w sumie tylko to się liczy, ale musimy poprawić grę w ofensywie w kolejnych meczach, bo nie oszukujmy się i Szwedzi i Niemcy to solidne drużyny, ale są też mocniejsi, na których dzisiejsza skuteczność nie wystarczy.

dynek.pl 20.01.2010 22:06

Bez rewelacji ale pewna wygrana. W pierwszych meczach nie trzeba grac rewelacyjnie - rozkrecimy sie.
Trzeba poprawic skutecznosci i gre w przewadze w obronie - dzisiaj zamiast odjechac Szewdom gdy lapali kary to doszlo do remisu po 22, ale wtedy jak klasowy druzyna wrzuclismy drugi bieg i do widzenia.

Szmal jest genialny i ciagle zaskakuje choc wydaje sie, ze juz lepiej bronic nie mozna. To co dzisiaj wyprawial w sytuacjach sam na sam. Rewelacyjnie ROsinski - duzo lepiej od Jazski i M.Jurecki wazne i trudne gole w koncowce.

w pitake mecz o 1 miejsce

qchar90 20.01.2010 22:20

Kolejny świetny mecz Sławka Szmala. Co on wyprawia w tej bramce ;D to ludzkie pojęcie przechodzi.
Lubię tą drużynę. Bo oni mają jaja. Zawsze grają do końca.
Bardzo fajnie dziś zagrał Rosinski, nie boi sie podejmować ryzyka. Jaszka przewidywalny.
Mam nadzieje że w drugiej rundzie rozkreci się Józek z Marcin Lijewskim.
Jest dobrze. Ale jeszcze są rzeczy do popraw. Do przodu panowie!

mcovalski 20.01.2010 23:05

Jaszka bardziej rozgrywa i z tego co widać robi to naprawdę bardzo dobrze, Rosiński robi to gorzej lecz ma inne warunki fizyczne od Jaszki (lepsze) i dlatego może rzucać więcej. W meczu Szwedów z Niemcami trzymam mocno kciuki za Skandynawów :D

Wojtas 20.01.2010 23:27

heh no to zapowiada sie ze Szwdzi albo Germance zaraz wylecą z turnieju :D

U nas jest poprawnie,ale sam nie jestem tak wtajemniczony w ręczną jak w noge :)

CelticusABG 20.01.2010 23:28

Patrząc na wyniki z innych grup to można powiedzieć że wykrystalizowały się takie 2 drużyny - faworyci: Polska, Hiszpania. Te ekipy grają najbardziej przekonująco jak dla mnie. In minus postawa mistrza świata - Francji (dziś męczyła się ze średnimi Czechami, ostatecznie wygrywając 20-21)

WISŁAZWE 20.01.2010 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW Fanatyk (Post 844437)
teraz jakieś grupy znów będą czy ćwierćfinały?


Teraz rozpocznie się faza zasadnicza czyli:
podział na dwie grupy
GRUPA I
1A 2A 3A 1B 2B 3B

GRUPA II
1C 2C 3C 1D 2D 3D

Awans po 3 najlepsze ekipy a potem
3 miejsce gr I - 3 miejsce gr II - mecz o 5 miejsce. Itd.

LuKaS TSW 21.01.2010 10:34

I w dalszej fazie turnieju zostają zaliczone punkty z rywalami w grupie,którzy też przeszli dalej.Czyli np gdyby Polska wygrała teraz ze Słowenią to ma na starcie 4 pkt za wygrane ze Słowenią i Szwecją lub Niemcami zależy która z tych drużyn wejdzie

Krissu 21.01.2010 16:03

Tych mistrzostw w ogóle nie powinno się w TV pokazywać.

Na parkiecie widnieje reklama parszywej firmy trudniącej się hazardem.

Dlaczego płemieł z tym nic nie zrobi?!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:03.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl