![]() |
Legia Warszawa:
Bramkarze: Konstantyn Makhnovskyy, Maciej Gostomski Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Marcin Komorowski Pomocnicy: Tomasz Jarzębowski, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Marcin Smoliński, Michał Żyro, Sebastian Szałachowski Napastnicy: Jakub Kosecki Górnik Zabrze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski - Michał Pazdan, Adam Danch, Przemysław Kulig, Mariusz Magiera, Mariusz Gancarczyk, Damian Furczyk, Grzegorz Bonin, Robert Szczot, Mariusz Przybylski, Dawid Jarka, Robert Trznadel, Marcin Wodecki. Arka Gdynia: Norbert Witowski, Andrzej Bledzewski - Tomasz Sokołowski, Filip Burkhardt, Paweł Czoska, Łukasz Kowalski, Joseph Desire Mawaye, Dariusz Ulanowski, Bartosz Ława, Marcin Budziński, Lubomir Lubenov, Stoiko Sakaliev. |
|
Rozgrywki <-Tu jest rozpiska, kto z kim i o której gra.
Cytat:
|
Lipny skład trochę. Szkoda, myślałem, że trochę techniki ujrzymy np Alvarez Marcelo Kirm.
\ Ciekawymi zawodnikami na pewno będą Mączyński, Kozieł no i testowany Ba. |
Mam wielka prośbe .. niestety nie będe mogł obejrzec dzisiejszego turnieju..
Czy ktoś może nagrac mecze Wisły z tego turnieju? był bym wdzięczny. |
Restauracja "U Wiślaków" i Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków serdecznie zapraszają wszystkich kibiców Wisły Kraków na transmisje turnieju Remes Cup.
W czasie spotkań będzie obowiązywać niższa cena za piwo lane i butelkowe (odpowiednio 4 zł i 5 zł). Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do restauracji "u Wiślaków" do wspólnego oglądania meczów Białej Gwiazdy. Przypominamy, że turniej Remes Cup transmitowany będzie tylko w TVP Sport. za SKWK |
A czy będzie prowadzona relacja tekstowa, np. na oficjalnej stronie, lub gdzie indziej w internecie? Lub jakby ktoś miał może linka to transmisji przez internet?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Relacja Live:
http://www.naszaliga.pl/info/live,.html?id_live=56 |
Wie ktoś jak usunąć limity na justinie? ;/
|
Komentarz już widzę, że będzie na wysokim poziomie:
"każdy zespół będzie miał kibiców, którzy będą ich...eee...dopingować" :rotfl: |
ten na http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/wide...ra-w-tvp-sport
jakoś nie chce mi wejść, cały czas grane jest intro |
Ale porażka skład nasz, myślałem ze troche bardziej poważnie to będzie potraktowane
Wasiu masz linka wyżej Kamson wkleił |
już w 1 minucie Szczot nam włożył.
Lepiej tego poważnie nie traktować :) ten Senegalczyk IsssJkak mu tam całkiem niezły, już 2-0 w plecy |
Zabrze 1-0
|
Śmiesznie to wygląda..rownie dobrze mogliby zagrać z u-14 pod trzepakiem.. przecież my gola nawet nie zdobędziemy..
|
2-0 . Cudownie..
|
Jak to było Łobo dobrze na hali gra ???:]
|
Czego się spodziewać po składzie, w którym pierwsze skrzypce grają Łobo z Ćwielongiem :)
|
niezły rozrzut chłopcy mają
|
Górnik to traktuje jak by to mecz o mistrzostwo Polski...
|
Lobo najwiekszy technik w druzynie w pierwszym skladzie ...
ale poyebany kanal ten TVP Sport daja transmieje na zywo, a wpierdzielaja zapowiedzi jakis innych programow typu biathlon - szkoda, ze na srodku ekranu tego nie walneli ale bylo blisko - zenada |
i po oszalamiajacym meczu
|
ale sie spinacie to tylko zabawa jest. nic poważnego ;)
|
to niby interesujące jest?
kopia się po nogach 12 minut i po meczu.. po kiego Wisła tam pojechała.. |
**** z takim turniejem ,dobrze ze nie gramy pierwszym skladem bo pewnie jakies kontuzje by tylko z tego byly
|
No to teraz czekamy na kolejny ekscytujący mecz z Arką..a potem o 5 miejsce za pewne i koniec tej zabawy na hali.
|
Szczerze to nie rozumiem sensu wyjazdu na taki turniej przy naszych 'zasobach ludzkich'. Robimy reklamę turniejowi na którym jesteśmy obrażani, a nie przynosi on żadnych korzyści ani dla drużyny ani dla zawodników.
Swoją drogą to widać wspaniałe wyszkolenie techniczne naszych graczy ;p |
Na razie to tylko kibice Górnika zaimponowali mi koszulkami okazyjnymi
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl