Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6853)

Żmijka 14.01.2010 17:14

Legia Warszawa:
Bramkarze: Konstantyn Makhnovskyy, Maciej Gostomski
Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Marcin Komorowski
Pomocnicy: Tomasz Jarzębowski, Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Marcin Smoliński, Michał Żyro, Sebastian Szałachowski
Napastnicy: Jakub Kosecki

Górnik Zabrze: Sebastian Nowak, Łukasz Skorupski - Michał Pazdan, Adam Danch, Przemysław Kulig, Mariusz Magiera, Mariusz Gancarczyk, Damian Furczyk, Grzegorz Bonin, Robert Szczot, Mariusz Przybylski, Dawid Jarka, Robert Trznadel, Marcin Wodecki.

Arka Gdynia: Norbert Witowski, Andrzej Bledzewski - Tomasz Sokołowski, Filip Burkhardt, Paweł Czoska, Łukasz Kowalski, Joseph Desire Mawaye, Dariusz Ulanowski, Bartosz Ława, Marcin Budziński, Lubomir Lubenov, Stoiko Sakaliev.

grzesiek632 14.01.2010 17:40

http://www.90minut.pl/news/112/news1...oje-kadry.html

a tu jest też i Jagi.

chimpanze 14.01.2010 22:32

Rozgrywki <-Tu jest rozpiska, kto z kim i o której gra.
Cytat:

19.15 Górnik Zabrze - Wisła Kraków
20.15 Wisła Kraków - Arka Gdynia

tofik 15.01.2010 14:48

Lipny skład trochę. Szkoda, myślałem, że trochę techniki ujrzymy np Alvarez Marcelo Kirm.
\
Ciekawymi zawodnikami na pewno będą Mączyński, Kozieł no i testowany Ba.

grzesiek632 15.01.2010 17:42

Mam wielka prośbe .. niestety nie będe mogł obejrzec dzisiejszego turnieju..
Czy ktoś może nagrac mecze Wisły z tego turnieju?
był bym wdzięczny.

SpoXsteR 15.01.2010 17:48

Restauracja "U Wiślaków" i Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków serdecznie zapraszają wszystkich kibiców Wisły Kraków na transmisje turnieju Remes Cup.

W czasie spotkań będzie obowiązywać niższa cena za piwo lane i butelkowe (odpowiednio 4 zł i 5 zł). Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do restauracji "u Wiślaków" do wspólnego oglądania meczów Białej Gwiazdy.

Przypominamy, że turniej Remes Cup transmitowany będzie tylko w TVP Sport.





za SKWK

rafalek 15.01.2010 18:00

A czy będzie prowadzona relacja tekstowa, np. na oficjalnej stronie, lub gdzie indziej w internecie? Lub jakby ktoś miał może linka to transmisji przez internet?

Proud 15.01.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 841653)
Restauracja "U Wiślaków" i Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków serdecznie zapraszają wszystkich kibiców Wisły Kraków na transmisje turnieju Remes Cup.

W czasie spotkań będzie obowiązywać niższa cena za piwo lane i butelkowe (odpowiednio 4 zł i 5 zł). Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do restauracji "u Wiślaków" do wspólnego oglądania meczów Białej Gwiazdy.

Przypominamy, że turniej Remes Cup transmitowany będzie tylko w TVP Sport.





za SKWK

dobre info, bo miałem się pytać czy będzie można obejrzeć turniej u Wiślaków.:)

Kamson 15.01.2010 18:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafalek (Post 841657)
A czy będzie prowadzona relacja tekstowa, np. na oficjalnej stronie, lub gdzie indziej w internecie? Lub jakby ktoś miał może linka to transmisji przez internet?

http://soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Naszaliga 15.01.2010 18:37

Relacja Live:
http://www.naszaliga.pl/info/live,.html?id_live=56

royalmichael 15.01.2010 19:13

Wie ktoś jak usunąć limity na justinie? ;/

spirit 15.01.2010 19:15

Komentarz już widzę, że będzie na wysokim poziomie:

"każdy zespół będzie miał kibiców, którzy będą ich...eee...dopingować"

:rotfl:

massoud 15.01.2010 19:18

ten na http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/wide...ra-w-tvp-sport

jakoś nie chce mi wejść, cały czas grane jest intro

Kolumbus 15.01.2010 19:20

Ale porażka skład nasz, myślałem ze troche bardziej poważnie to będzie potraktowane

Wasiu masz linka wyżej Kamson wkleił

harthausen 15.01.2010 19:23

już w 1 minucie Szczot nam włożył.
Lepiej tego poważnie nie traktować :)

ten Senegalczyk IsssJkak mu tam całkiem niezły, już 2-0 w plecy

massoud 15.01.2010 19:24

Zabrze 1-0

SpoXsteR 15.01.2010 19:24

Śmiesznie to wygląda..rownie dobrze mogliby zagrać z u-14 pod trzepakiem.. przecież my gola nawet nie zdobędziemy..

AdiWiślak. 15.01.2010 19:27

2-0 . Cudownie..

kadziolek1906 15.01.2010 19:30

Jak to było Łobo dobrze na hali gra ???:]

martin_6 15.01.2010 19:30

Czego się spodziewać po składzie, w którym pierwsze skrzypce grają Łobo z Ćwielongiem :)

Kolumbus 15.01.2010 19:31

niezły rozrzut chłopcy mają

DJ Hazel 15.01.2010 19:32

Górnik to traktuje jak by to mecz o mistrzostwo Polski...

dynek.pl 15.01.2010 19:33

Lobo najwiekszy technik w druzynie w pierwszym skladzie ...

ale poyebany kanal ten TVP Sport daja transmieje na zywo, a wpierdzielaja zapowiedzi jakis innych programow typu biathlon - szkoda, ze na srodku ekranu tego nie walneli ale bylo blisko - zenada

piotrek chicago 15.01.2010 19:33

i po oszalamiajacym meczu

mlody_ale_wierny 15.01.2010 19:34

ale sie spinacie to tylko zabawa jest. nic poważnego ;)

SpoXsteR 15.01.2010 19:35

to niby interesujące jest?
kopia się po nogach 12 minut i po meczu..

po kiego Wisła tam pojechała..

AS82 15.01.2010 19:35

**** z takim turniejem ,dobrze ze nie gramy pierwszym skladem bo pewnie jakies kontuzje by tylko z tego byly

Cetnik 15.01.2010 19:35

No to teraz czekamy na kolejny ekscytujący mecz z Arką..a potem o 5 miejsce za pewne i koniec tej zabawy na hali.

legol 15.01.2010 19:36

Szczerze to nie rozumiem sensu wyjazdu na taki turniej przy naszych 'zasobach ludzkich'. Robimy reklamę turniejowi na którym jesteśmy obrażani, a nie przynosi on żadnych korzyści ani dla drużyny ani dla zawodników.

Swoją drogą to widać wspaniałe wyszkolenie techniczne naszych graczy ;p

donecki 15.01.2010 19:36

Na razie to tylko kibice Górnika zaimponowali mi koszulkami okazyjnymi


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl