Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [17 kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, piątek 11 grudnia godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6755)

Peroslaw88 11.12.2009 19:39

w sumie z tej jedenastki na pierwszy skład zasługują tylko: Marcelo, Piotr Brożek, Kirm, Małecki i Boguski (w formie)

Kluvi 11.12.2009 19:43

element przeczytaj kto tam grał a nie pisz pierdół gdzie tam wymieniony jest Leszczak???!!!

Peroslaw88 11.12.2009 19:44

tam są tylko wymienione "jelonki"

Marszałek 11.12.2009 19:45

Albo sztab medyczny jest tragiczny albo Ci chłopcy do wyczynowego uprawiania sportu się nie nadają. Innej opcji nie ma. Za duzo coś tego.

Syn Kangura z 1984 11.12.2009 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 828662)
w sumie z tej jedenastki na pierwszy skład zasługują tylko: Marcelo, Piotr Brożek, Kirm, Małecki i Boguski (w formie)


Plus ta ósemka, to wbrew pozorom mamy mocny skład i mocną jak na polskie warunki ławkę... niestety poza tym nie mamy nic, a kontuzje były są i będą... :-/

AS82 11.12.2009 19:51

Masakra jesli chodzi o sklad byle wygrali chociaz 1-0

brylant17 11.12.2009 19:52

Noto tak poważny sprawdzian dla Cebanu,zobaczymy co pokaże Burliga już bym wolał Charpka niż Jopa

WislakP 11.12.2009 19:52

U nich nie ma Traore...

buczo1985 11.12.2009 19:55

Jak zobaczyłem skład to pomyślałem sobie, że to jakiś błąd w druku:) Oj może być ciekawie...

el Nuero 11.12.2009 20:00

Skład taki, że "strach się bać". Np.
- czy Boguski ma dość sił przynajmniej na godzinę dobrej, ofensywnej gry?
- czy Jop znowu czegoś nie zawali w obronie (Micanski to nienajgorszy rywal)?
- czy Cantoro z Jirsakiem nie pozwolą się zdominować w środku?
- czy Burliga poradzi sobie na skrzydle obrony?

Dodając do tego zdziesiątkowaną ławkę rezerwowych... brr! Dobrze, że to już ostatni mecz w tym roku. Ja zadowoliłbym się nawet skromnym 1:0, aby tylko odskoczyć Legii i reszcie grupy pościgowej. Mam nadzieję, że moje obawy się nie sprawdzą.

szprotson 11.12.2009 20:01

no ale jak to żeby 4 na ławce.
Mógł ją chociaz zapełnić jakos Skorża.

skeba 11.12.2009 20:03

Ulala, Burliga w pierwszym składzie, Cebanu równiez - szaleństwo.
Szkoda, że sędziuje Małek.

FraMat 11.12.2009 20:03

wiadomo jakie ustawienie Lubina:
pięciu pomocnikow - zagęszczanie środka, liczenie na kontrę, a nasi będą musieli walić w mur...
Oby go zburzyli

brylant17 11.12.2009 20:04

A może piłkarze wzięli sobie do serca "Jedźcie na narty sezon h... warty" w większość sobie pojechała :)

vaazon 11.12.2009 20:07

Kirm w swoim stylu zmarnował setę w 2 minucie.

klubus 11.12.2009 20:07

ajj początek fajny zobaczymy co dalej

For_FuN_ 11.12.2009 20:08

Kirm pierwsza minuta i juz zmarnowana setka ;).

Galileo 11.12.2009 20:08

Początek optymistyczny :)

do tego dwa "najazdy" na nasze "maskotki wyjazdowe" bliźniaczki :)
gustownie ubrane, szaliczki Wisełki i czapeczki Lechii :)

skeba 11.12.2009 20:09

Powinno być dobrze, Kirm - taka seta, Małecki - kapitalne podanie.
Zaglebie wyglada na zaskoczonych przebiegiem spotkania

szprotson 11.12.2009 20:10

Burliga wygląda z daleka jak Nikola.
Jop ma start do piłki 2 na 20

Sensej 11.12.2009 20:12

2 seta ;//////

brylant17 11.12.2009 20:13

Kirm i Małecki 2 seta ja pi.... panowie weźcie poćwiczcie strzały celne....

eMTe 11.12.2009 20:19

Małecki ukarany żółtą kartką i w następnym meczu nie zagra...

AS82 11.12.2009 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eMTe (Post 828699)
Małecki ukarany żółtą kartką : /

kur*a nie wiem za co ?? przeciez on nie symulowal karnego , Małek to p*dalek

kucharz_77 11.12.2009 20:22

Łobo po 10 min wygląda na zbliżeniach jak po 90 mni biegania:lol:

For_FuN_ 11.12.2009 20:23

Malecki powinien przestac pajacowac, bo to bylo bezczelne...nie bylo zadnego kontaktu. Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski. A Boguski to mozg druzyny...bardzo, bardzo brakoiwalo mi tego pilkarza...na wiosne Pawel Brozek i Boguski z przodu i kolejne Mistrzostwo pewne :).

Sedzia do odsuniecia...prawidlowo zdobyta kapitalna bramka.

brylant17 11.12.2009 20:23

zaraz kur... dostane 3 seta i Brozio.....


Malek ty $#%$#%$%$#

KRIS22 11.12.2009 20:24

K...Y nie uznały nam bramki prawidłowo zdobytej !!!!!!

gromaders 11.12.2009 20:24

kur........... pajacu w żółtej koszulce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bramka jak nic!!!!!!!!!

vaazon 11.12.2009 20:24

SĘDZIA ***** taki gol o.O
Nie było spalonego Boguski co najmniej 1 metr przed obrońcą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl