![]() |
w sumie z tej jedenastki na pierwszy skład zasługują tylko: Marcelo, Piotr Brożek, Kirm, Małecki i Boguski (w formie)
|
element przeczytaj kto tam grał a nie pisz pierdół gdzie tam wymieniony jest Leszczak???!!!
|
tam są tylko wymienione "jelonki"
|
Albo sztab medyczny jest tragiczny albo Ci chłopcy do wyczynowego uprawiania sportu się nie nadają. Innej opcji nie ma. Za duzo coś tego.
|
Cytat:
Plus ta ósemka, to wbrew pozorom mamy mocny skład i mocną jak na polskie warunki ławkę... niestety poza tym nie mamy nic, a kontuzje były są i będą... :-/ |
Masakra jesli chodzi o sklad byle wygrali chociaz 1-0
|
Noto tak poważny sprawdzian dla Cebanu,zobaczymy co pokaże Burliga już bym wolał Charpka niż Jopa
|
U nich nie ma Traore...
|
Jak zobaczyłem skład to pomyślałem sobie, że to jakiś błąd w druku:) Oj może być ciekawie...
|
Skład taki, że "strach się bać". Np.
- czy Boguski ma dość sił przynajmniej na godzinę dobrej, ofensywnej gry? - czy Jop znowu czegoś nie zawali w obronie (Micanski to nienajgorszy rywal)? - czy Cantoro z Jirsakiem nie pozwolą się zdominować w środku? - czy Burliga poradzi sobie na skrzydle obrony? Dodając do tego zdziesiątkowaną ławkę rezerwowych... brr! Dobrze, że to już ostatni mecz w tym roku. Ja zadowoliłbym się nawet skromnym 1:0, aby tylko odskoczyć Legii i reszcie grupy pościgowej. Mam nadzieję, że moje obawy się nie sprawdzą. |
no ale jak to żeby 4 na ławce.
Mógł ją chociaz zapełnić jakos Skorża. |
Ulala, Burliga w pierwszym składzie, Cebanu równiez - szaleństwo.
Szkoda, że sędziuje Małek. |
wiadomo jakie ustawienie Lubina:
pięciu pomocnikow - zagęszczanie środka, liczenie na kontrę, a nasi będą musieli walić w mur... Oby go zburzyli |
A może piłkarze wzięli sobie do serca "Jedźcie na narty sezon h... warty" w większość sobie pojechała :)
|
Kirm w swoim stylu zmarnował setę w 2 minucie.
|
ajj początek fajny zobaczymy co dalej
|
Kirm pierwsza minuta i juz zmarnowana setka ;).
|
Początek optymistyczny :)
do tego dwa "najazdy" na nasze "maskotki wyjazdowe" bliźniaczki :) gustownie ubrane, szaliczki Wisełki i czapeczki Lechii :) |
Powinno być dobrze, Kirm - taka seta, Małecki - kapitalne podanie.
Zaglebie wyglada na zaskoczonych przebiegiem spotkania |
Burliga wygląda z daleka jak Nikola.
Jop ma start do piłki 2 na 20 |
2 seta ;//////
|
Kirm i Małecki 2 seta ja pi.... panowie weźcie poćwiczcie strzały celne....
|
Małecki ukarany żółtą kartką i w następnym meczu nie zagra...
|
Cytat:
|
Łobo po 10 min wygląda na zbliżeniach jak po 90 mni biegania:lol:
|
Malecki powinien przestac pajacowac, bo to bylo bezczelne...nie bylo zadnego kontaktu. Burliga natomiast potwierdza poraz kolejny, ze to pilkarz moze na I-sza lige, a nie na ekstraklase, a tym bardziej nie na Mistrza Polski. A Boguski to mozg druzyny...bardzo, bardzo brakoiwalo mi tego pilkarza...na wiosne Pawel Brozek i Boguski z przodu i kolejne Mistrzostwo pewne :).
Sedzia do odsuniecia...prawidlowo zdobyta kapitalna bramka. |
zaraz kur... dostane 3 seta i Brozio.....
Malek ty $#%$#%$%$# |
K...Y nie uznały nam bramki prawidłowo zdobytej !!!!!!
|
kur........... pajacu w żółtej koszulce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bramka jak nic!!!!!!!!!
|
SĘDZIA ***** taki gol o.O
Nie było spalonego Boguski co najmniej 1 metr przed obrońcą. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl