Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co Ci przyniósł Mikołaj? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6739)

miba 07.12.2009 15:33

Kanye West- Late orchestration DVD
+
koszulkę z jakimś kosmicznym logo
+
$

7 kotów 07.12.2009 15:42

Zapalenie ucha. Zdycham z bolu.

Grzegorz z Sanoka 07.12.2009 16:03

na mikołajki w szkole z racji "świetnych" ocen z chemii zestaw małego chemika :D

i 50 zł....

Kandzior 07.12.2009 16:18

Ja dostałem same słodycze. A w sql od koleżanki zestaw Playboy Vegas ze słodyczami :lol:

WiselkaMLP 09.12.2009 09:38

Dresy i doplate do alufel :wink:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:23.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl