Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 6 grudnia godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6684)

Wojtas 01.12.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 824532)
Taaaak, nie ma obaw, oni już coś wymyślą, to wszak w sprawach dotyczących karania Wisły niezwykle prężni i kreatywni ludzie. :evil: Nawet rzekłbym, że wybitni w parafrazowaniu dawnego powiedzenia: "dajcie nam klub, a paragraf się znajdzie". A tu nawet szukać już nie muszą... :evil:




Alez ty masz cisnienie na tą cała komisje ligi :D


Swoją drogą ciekawe jaka decyzje podejmą bo do tej pory my jako Wisla mamy na nich ostre cisnienie za te absurdalne kary jakie nam nałozyli a teraz moga sie choc troche sie oczysćić

jestem bardzo ciekawy ich decyzji

Markus 02.12.2009 14:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 824583)
Alez ty masz cisnienie na tą cała komisje ligi :D
i

Bo mam ciśnienie na wszystkie złodziejstwa, układy, zakulisowe gierki, nieuczciwość i niesprawiedliwość. Zwłaszcza tak bezczelną, jak ta propagowana przez obecne komisje dyscyplinarne Ekstraklasy.

Choto neigdyś anulowano rzekomo niesłuszną żóltą kartkę. Ale oczywiście Marcelo ewidentnie niesłusznej nie cofną. Choto może rzucać nawet rywalami o ziemię bez piłki i nic, wszyscy 3 sędziowie nagle ślepną.

Dziś dowiedzieliśmy sie, że zatrzymano kolejną ważną figurę - byłego SZEFA sędziów piłkarskich, za korupcję.

Jestem na 200% przekonany, że i obecny trafi z czasem do Wrocławia, za ustawianie ligi, czego dowodem były choćby tylko 2 ostatnie mecze LEgii, ewidentnie reżyserowane przez arbitrów i gwizdane pod L-kę. Małek, Szulc i Borski drukują bezczelnie nie dlatego, że boją się szefów. Wszyscy jak siedzieli w jednym g....nie, tak dalej siedzą.

ciacho 02.12.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 824831)
Bo mam ciśnienie na wszystkie złodziejstwa, układy, zakulisowe gierki, nieuczciwość i niesprawiedliwość. Zwłaszcza tak bezczelną, jak ta propagowana przez obecne komisje dyscyplinarne Ekstraklasy.

Choto neigdyś anulowano rzekomo niesłuszną żóltą kartkę. Ale oczywiście Marcelo ewidentnie niesłusznej nie cofną. Choto może rzucać nawet rywalami o ziemię bez piłki i nic, wszyscy 3 sędziowie nagle ślepną.

Dziś dowiedzieliśmy sie, że zatrzymano kolejną ważną figurę - byłego SZEFA sędziów piłkarskich, za korupcję.

Jestem na 200% przekonany, że i obecny trafi z czasem do Wrocławia, za ustawianie ligi, czego dowodem były choćby tylko 2 ostatnie mecze LEgii, ewidentnie reżyserowane przez arbitrów i gwizdane pod L-kę. Małek, Szulc i Borski drukują bezczelnie nie dlatego, że boją się szefów. Wszyscy jak siedzieli w jednym g....nie, tak dalej siedzą.

To u Ciebie to nie jest ciśnienie na ogólnie pojętą niesprawiedliwość tylko paranoja.

Pan Jotka 02.12.2009 15:52

Troche racji Markus ma. Bo skoro isteniej zapis wideo to widać na nim jak Marcelo wyskakuje i jest spychany na bramkarza przez obronce Odry.Wiec co najzywej to MArcelo byl faulowany, a nie on faulował bramkarza. Zatem kartka winna być anulowana.Co od teorii o spisku prolegijnym to niestety nie posiadam żadych wiadomości w tym temacie.

Markus 02.12.2009 16:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 824853)
To u Ciebie to nie jest ciśnienie na ogólnie pojętą niesprawiedliwość tylko paranoja.

Nazywasz świadomość FAKTU postawienia zarzutów korupcyjnych kilkuset osobom we Wrocławiu paranoją?

Paranoją jest przekonanie, że były szef sędziów został zatrzymany za pracę tychże, a nie za niewinność? Albo, że legioniści nie są tak samo kartkowani jak inni ligowcy, choćby piłkarze Bełchatowa ( o Wiśle nic teraz już nie piszę)? Paranoją jest dostrzeganie, że nasz klub otrzymuje wyższe kary od innych od komisji dyscyplinarnej?

Ja uważam, że nasza liga była i jest nadal pełna korupcji i układów. Czym się Twoim zdaniem mają przejawiać, jak nie "majstrowaniem" przy wynikach, nieuzasadnionymi karami, niezrozumiałymi ułaskawieniami, dziwnymi "błędami"? Kolędowaniem?

Wojtas 02.12.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 824831)
Jestem na 200% przekonany, że i obecny trafi z czasem do Wrocławia, za ustawianie ligi, czego dowodem były choćby tylko 2 ostatnie mecze LEgii, ewidentnie reżyserowane przez arbitrów i gwizdane pod L-kę. Małek, Szulc i Borski drukują bezczelnie nie dlatego, że boją się szefów. Wszyscy jak siedzieli w jednym g....nie, tak dalej siedzą.





Ja tez przyznam sie ze "upatrzylem" sobie sedziego Szulca i dodatkowo Broskiego i tez jak ty sadze ze w niedlugim czasie beda musieli chcac nie chcac udac sie nie przejażdzke do Wroclawia.

O Małku pedałku nic nie pisze ,bo on sam jakby na czole ma wypisane ze niedlugo do Wronek wyjezdza

generalnie korpucja kwitnie ,lesne dziadki do Euro maja jeszcze czas pocharcować

Proud 02.12.2009 21:37

mój typ to sędzia Siejewicz :)

Gwiaździsty 02.12.2009 21:47

Wogóle ta cała sędziowska afera korupcyjna to jedna wielka teoria spiskowa, a Wdowczyk Wielkim Trenerem Legii był :)

geryl1906 02.12.2009 21:58

a do afery korupcyjnej to robert małek bo to menda

Wisslak 02.12.2009 22:22

Markus w 100% się z Tobą zgadzam. Komisja (L)igi to jedno wielkie oszustwo ( nie chcę tu uzyć niecenzuralnych słów )

Joshua TS 02.12.2009 22:28

Dajcie już spokój z tą komisją (L)igi:) Trzeba wygrać, nie ma innej opcji

AYALA 02.12.2009 23:29

Ruch już nie jest taki mocny jak miesiąc temu, ale to i tak silniejsza ekipa niż Odra.Obstawiam spokojne 2-0 dla Wisełki no może 2-1.Inny wynik niż zwycięstwo uznam za klęske.

funkykoval 03.12.2009 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 824922)
Ja tez przyznam sie ze "upatrzylem" sobie sedziego Szulca i dodatkowo Broskiego i tez jak ty sadze ze w niedlugim czasie beda musieli chcac nie chcac udac sie nie przejażdzke do Wroclawia.

O Małku pedałku nic nie pisze ,bo on sam jakby na czole ma wypisane ze niedlugo do Wronek wyjezdza

generalnie korpucja kwitnie ,lesne dziadki do Euro maja jeszcze czas pocharcować

Sorry za OT, ale może warto pociągnąć temat:

We wczorajszej "Piłce Nożnej" komentator J. Szostek zjechał sędziego Borskiego za reprezentowaną przez niego cieniznę - w tym:
1) niepodyktowanie dla Wisły rzutu karnego w meczu z Lechem za faul na Małeckim (Wojtkowiak)
2) niepodyktowanie dla Wisły rzutu karnego w meczu z Legią za faul na Diazie (chyba Choto)
i inne grzeszki w międzyczasie

Mr. Borski to pupil naszego środowiska sędziowskiego - arbiter międzynarodowy pełną gębą.

W dzisiejszym PS w artykule o aresztowaniu byłego szefa Kolegium Sędziów, jest napisane, że utracił on to stanowisko, w związku z "błędnym przeliczeniem średnich not" (poziom 3 może 4 klasy podstawówki - ułamki dziesiętne) w wyniku czego z ligi zleciał sędzia M. z Piły, a wśród sędziów I ligowych w 2004 roku utrzymał się nie kto inny jak ......... Mr Borski...............

Jeden i dwa daj trzy, a trzy oznacza tajemnicę ....... Być może hasło Skorży rzucone w twarz Borskiemu, nie było rzucone na wiatr ??? Może Zarząd Wisły powinien wystąpić z odsunięciem mr Borskiego od sędziowania mecżów Wisły ????

Kao 03.12.2009 13:28

Bez przesady. "przyjaźniejszy" nam sędzia Siejewicz skroił nas w tym sezonie na bramkę. Poziom sędziowania to dno.

Ponadto Wisła ma sobie radzić bez karnych.

Peroslaw88 03.12.2009 16:33

W sprawie anulowania kartki Iwańskiego przez Komisję Ligi, znalazłem takie coś:
Cytat:

Komisja Ligi uznała, że kartka jaką ukarany został Maciej Iwański jest niezasłużona i anulowała karę. Rozgrywający Legii Warszawa został ukarany żółtym kartonikiem w meczu z Lechem Poznań.


- Sprawa była oczywista. Nawet jeśli Iwański zagrałby ręką, nie chciał nikogo oszukać. Przyjął piłkę w biegu. Wściekłem się. Będziemy reklamowali tę decyzję, bo każda kartka w końcówce ligi jest ważna - powiedział dziennikowi "Polska The Times" Jan Urban.
Po tym tekście dla mnie sprawa Marcelo jest oczywista. Jeśli Iwańskiemu anulowali za rękę, którą rzekomo nie chciał zagrać, to Marcelo powinni zrobić to samo. Przecież Marcelo nawet nie sfaulował bramkarza, a jeśli być upierdliwym (tacy są z Komisji Ligi) to po rzekomym faulu Marcelo doszło do przepychanki z graczami Odry, ale EWIDENTNIE widać na powtórkach, że to gracze Odry mieli jakieś agresywne zagranie w stronę Brazylijczyka, a on nawet nie drgnął i nie wykonał żadnego gestu. KARTKA MUSI BYĆ ANULOWANA, jeśli sprawa będzie rozpatrzona merytorycznie. :)

Wojtas 03.12.2009 18:57

Oczywsicie .tez obejrzalem sobie pare razy sytuacje Marcelo i nic brutalnego czy ZAMIERZONEGO ataku tam nie widze.
Poprostu twarda walka i tyle.W Angli nikt by sie nad tym wogole nie rozczulał.Karta Marcelo powinna zostac anulowana.


Ciekawe ze tyle sie mowi o slabej lidze, slabych pilkarzach ,slabych trenerach ,ale jakos nie o słabych sedziach.

A ich poziom to ponizej dna .,ale jakos dziwnie sie ten temat przemilcza.

Ich "mentor" Wit Zelazko wielki ekspert i komenator kiedys w C+ do dzis chyba schyla sie po mydlo we Wronkach ,a 7 na 10 rowniez Wroclaw odwiedzilo.Ale poziom jest ok.

Żmijka 03.12.2009 18:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 825231)
Oczywsicie .tez obejrzalem sobie pare razy sytuacje Marcelo i nic brutalnego czy ZAMIERZONEGO ataku tam nie widze.
Poprostu twarda walka i tyle.W Angli nikt by sie nad tym wogole nie rozczulał.Karta Marcelo powinna zostac anulowana.

I została :-) O dziwo :shock:

(inf. SKWK)

derr 03.12.2009 19:01

ufffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff fffff

Peroslaw88 03.12.2009 19:03

nie chce się chwalić, ale to mój post na tym forum miał decydującą opinie. Na komisji ligi był laptop i komisja czytała to:D

Proud 03.12.2009 19:09

no to całe szczęście...

it 03.12.2009 19:10

Jeden, za to duży, kamień z serca :)))
Ciekawe czy obok Marcelo Skorża wystawi Jopa czy postawi jednak na Diaza?

Grisza1 03.12.2009 19:11

O kuuuu...rcze pieczone.... Własnym oczom i uszom nie wierzę... Chyba św. Mikołaj rozpatrywał to odwolanie:):):)

Peroslaw88 03.12.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 825242)
Ciekawe czy obok Marcelo Skorża wystawi Jopa czy postawi jednak na Diaza?

Pewnie wystawi Jopa, ale Diaz jest lepszy na stoperze. Na pewno jest szybszy od Jopa

Konrad. 03.12.2009 19:35

Komisja Ligi anulowała kartkę Marcelo

Komisja Ligi Ekstraklasy żółtą kartkę, jaką obrońca Wisły Kraków Marcelo dostał w spotkaniu z Odrą Wodzisław Śląski - poinformowała oficjalna strona mistrzów Polski Wisla.Krakow.pl. Dzięki temu Brazylijczyk zagra przeciwko Ruchowi Chorzów.
Marcelo został ukarany czwartym żółtym kartonikiem w tym sezonie przez sędziego Tomasza Mikulskiego w meczu Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków.

Klub między innymi po analizie zapisu telewizyjnego całego zdarzenia zdecydował się wystosować wniosek do Komisji Ligi o anulowanie kartki. Obradująca dzisiaj Komisja rozpatrzyła pozytywnie wniosek klubu, co oznacza, że Brazylijczyk zagra w niedzielę w Chorzowie przeciwko Ruchowi.

1q2 03.12.2009 19:50

hehe i przynajmniej jedna teoria spiskowa poszła się j:>

Markus 03.12.2009 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grisza1 (Post 825244)
O kuuuu...rcze pieczone.... Własnym oczom i uszom nie wierzę... Chyba św. Mikołaj rozpatrywał to odwolanie:):):)

Z merytorycznych powodów - nie mieli innego wyjścia, zwłaszcza, że kiedyś anulowano jeszcze "wyraźniejsze" kartki Choto i Iwańskiego.

Dziwi to jednak o tyle, że do tej pory "merytoryczne" sprawy im nie przeszkadzały we wdrażaniu swojej własnej "sprawiedliwości".

PS. Anulowanie kartki dla Marcelo nie sprawia, że zmieniam zdanie na temat Małka, Borskiego, Szulca i paru innych "gagatków", którzy sędziowali dokładnie tak samo jak Ci, co już trafili do Wrocławia.

Szarny 03.12.2009 20:16

Dokładnie. Wcześniej Komisja Ligi walneła sobie samobója anulując kartki Iwańskiemu i Choto. Musiała więc anulować kartke Marcelo. Gdyby tego nie zrobiła, ktoś z prasy napewno by to podchwycił i byłby skandal. W innej sytuacji, w niedziele musielibyśmy oglądać Jopa z Diazem na środku obrony.

A tak wogóle, to jakieś konsekwencjie poniesie Mikulski? Odsunięcie od kilku spotkań, czy coś w tym stylu?... A nie, zaraz.. co ja mówie. Kto miałby go karać...

jacek67 03.12.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 824436)
Nie mamy dziś 1 kwietnia.

Realnie patrząc nie mamy obrony, gramy na wyjeździe gdzie kilkunastu tysięcy fanów zrobi wszystko żeby grajki z Krakowa jeszcze przed pierwszym gwizdkiem siedli psychicznie.
Remis sukcesem.

jakby niebyło dziś nie 1 kwietnia::foch:

palikot 03.12.2009 22:15

ja bym sie nie podniecał... liżą dupsko, zeby sie nie mówiło, ze chcą strasznie Wisłe udupić... Fakt faktem, ze argumenty kielecko-derbowe są zenujace...

Marszałek 03.12.2009 22:35

Jakieś szanse z Marcelo są. Co nie zmienia faktu,że Mikulski powinien odpocząć na bardzo długo.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl