Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Je***ij głową w klawiature. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6572)

piter116 11.11.2009 22:49

uy67y6u7rtfg5tyik

Kocur 11.11.2009 22:56

yhgr4yukjio;l;klhgfdesasgfkj;kl;l


klawiaturą w głowę łatwiej :P

W.Star 11.11.2009 22:58

fgvttttttttttttttttt

Ostro nawaliłem w t xd
Nieźle poryty temat ;s

!!IRIVER!! 11.11.2009 22:58

uyjhn7rtfgvuyjh

:-)

HazikKrK 11.11.2009 23:00

kjk,m

Troche boli :)

Pajdo88 11.11.2009 23:06

nmhj


Myslalem ze to łatwe :D

famul 11.11.2009 23:07

vhyhybn m,k dobra faza:D

kONwalia 11.11.2009 23:14

ygt5h6b7j :)

zuraw9 11.11.2009 23:17

y67yrtg5f :P

PatriX 11.11.2009 23:19

n bh

Za 3 razem... Za pierwszym wyszła mi "n" <lol> potem spacja...


Trudne zadanie jak na wieczór... Może jeszcze kiedyś spróbuje.

Pozdrawiam wszystkich Je..czy

Pablo84 11.11.2009 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 815621)
j, l78788iokklu mhjytuhjl-0[p;mhujnyikl-0[p;-[p;ikhyujb[p;-',ik'p;\nhuj-0=p0[hyuj-0[pp;9l-0[p;;0i

Spróbujcie tyłem głowy, to dopiero jest twardyrdzeń, prawie jak własna masażystka.

Ja wole nie, bo jeszcze echo mi zęby wybije.
Żeby nie było offtopica to:

l.o

wolfy 11.11.2009 23:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mcovalski (Post 815618)
Z głupia się zapytam ale czy jebnięcie z dyńki nie powoduję, że nie pokazuję się żaden napis ponieważ klawisze naciśnięte równocześnie blokują możliwość pisania ?

Zależy, ile naraz wciśniesz. Jak kolega ma dużą głowę, to się bufor klawiatury zapełni:D
Innymi słowy - liczy się technika!

IndykTSW 11.11.2009 23:28

ghnbgvfgffc jnhc vc v

buldus 11.11.2009 23:32

7uy6h

Cokolwiek to znaczy :D:D

kubawislak 11.11.2009 23:34

m, ki m, m, m , m,,
PS: Miałem zajebisty problem żeby jakiekolwiek wystukać gdyż mam bardzo miękkie włosy. Dlatego waliłem bokiem czoła;p

tomo 11.11.2009 23:34

gyhgtr5f

moja technika uderzenia jest chujowa i musialem pare razy walnac ;)

Kamil91 11.11.2009 23:36

y67u

10znaków

Wichar87 11.11.2009 23:37

jkkikiyuht
:D:D:D

maciekTSW 11.11.2009 23:38

jb bj j jhydbv dg <-- 4 mocne ciosy ^^

pio 11.11.2009 23:39

7hyu

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kobieta_Wislak (Post 815314)
lkl;

kobieta żyje i działa w podziemiu :), a "el ka el średnik" mówią jedno: Legia z małej litery siedzi jej w głowie :)

ToTylkoJa 11.11.2009 23:45

walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:

Arturo Qr2nów 11.11.2009 23:56

rtfgv 6trtfg5 (trzy konkretne uderzenia)

Tak się bawi, tak się bawi - WISEŁKA !!! :D

ziooom 12.11.2009 00:01

duhjkuijkgytfrdfrdty6u7898i -----> Po 5 razach :D

zidanemarcin 12.11.2009 00:03

ruy7jttytg

5 uderzen :D Co za temat :P

Ar222 12.11.2009 00:04

uyhj


Dopiero za trzecim razem się udało :-/

simone 12.11.2009 00:07

uyjhn

Opornie, ale w końcu coś wyszło :D Rozjeb (klawiature) temat :D

>>OLSZA I<< 12.11.2009 00:22

ncngh 10 znaków

KamAr 12.11.2009 00:29

gft

P.S. to wciąga ;>

leyzer87 12.11.2009 00:34

g bvv b

Jak wszyscy to wszyscy - presja grupy. :-) Trzykrotnie!

MarecqiTSW 12.11.2009 00:57

bvgftr

z poślizgiem :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl