![]() |
uy67y6u7rtfg5tyik
|
yhgr4yukjio;l;klhgfdesasgfkj;kl;l
klawiaturą w głowę łatwiej :P |
fgvttttttttttttttttt
Ostro nawaliłem w t xd Nieźle poryty temat ;s |
uyjhn7rtfgvuyjh
:-) |
kjk,m
Troche boli :) |
nmhj
Myslalem ze to łatwe :D |
vhyhybn m,k dobra faza:D
|
ygt5h6b7j :)
|
y67yrtg5f :P
|
n bh
Za 3 razem... Za pierwszym wyszła mi "n" <lol> potem spacja... Trudne zadanie jak na wieczór... Może jeszcze kiedyś spróbuje. Pozdrawiam wszystkich Je..czy |
Cytat:
Żeby nie było offtopica to: l.o |
Cytat:
Innymi słowy - liczy się technika! |
ghnbgvfgffc jnhc vc v
|
7uy6h
Cokolwiek to znaczy :D:D |
m, ki m, m, m , m,,
PS: Miałem zajebisty problem żeby jakiekolwiek wystukać gdyż mam bardzo miękkie włosy. Dlatego waliłem bokiem czoła;p |
gyhgtr5f
moja technika uderzenia jest chujowa i musialem pare razy walnac ;) |
y67u
10znaków |
jkkikiyuht
:D:D:D |
jb bj j jhydbv dg <-- 4 mocne ciosy ^^
|
7hyu
Cytat:
|
walę, walę i nic nie wyskakuje:lol:
|
rtfgv 6trtfg5 (trzy konkretne uderzenia)
Tak się bawi, tak się bawi - WISEŁKA !!! :D |
duhjkuijkgytfrdfrdty6u7898i -----> Po 5 razach :D
|
ruy7jttytg
5 uderzen :D Co za temat :P |
uyhj
Dopiero za trzecim razem się udało :-/ |
uyjhn
Opornie, ale w końcu coś wyszło :D Rozjeb (klawiature) temat :D |
ncngh 10 znaków
|
gft
P.S. to wciąga ;> |
g bvv b
Jak wszyscy to wszyscy - presja grupy. :-) Trzykrotnie! |
bvgftr
z poślizgiem :P |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl