Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

żuraw_9 15.11.2009 14:11

Jedno jest pewne. Szykuje sie bardzo ciezki mecz, Cracovia pewnie zamuruje bramke, nasi nie wykorzystaja ze 4 setek, bedzie nerwowka i pozniej Malecki powie, ze musi zostawac po treningu bo nie wie co sie z nim dzieje. Nie mowiac juz o Broziu.. Ciekawe czy chociaz powalcza bo ostatnio nie bylo tego widac. Nie wierze w Lobodzinskiego i mam nadzieje,ze lawka juz na dlugo dla niego, choc przeciez za zawodnika kupionego za niemala kase plac do gry sie nalezy - takie pewnie myslenie jest w klubie ale coz. Ja sie godze z realiami panujacymi obecnie i nawet wtopa z Cracovia mnie nie zdziwi.
Smutne acz prawdziwe

diablo885 15.11.2009 14:22

Mi sie wydaje ze najlepiej będzie zawitać na treningu u naszych grajków i przypomnieć im ile ten mecz dla nas znaczy..

JohnyTS 15.11.2009 15:23

diablo885 , moim zdaniem to całkiem dobry pomysł ! Pójść na trening i cos pokrzyczec !!

Cetnik 15.11.2009 20:49

Co do tematu..derby o 20.00 czy o 17-stej w niedziele są hm?.

A co do samego meczu..za pewne nie będzie to piękny mecz i zakończy sie skromnym,niewysokim wynikiem 1-0 dla Nas..bo w takim meczu najważniejsza jest wygrana-nieważne w jakim stylu wywalczona i w jakim rozmiarze.

Robek 15.11.2009 20:54

czyli jak w każdym ostanim meczu:))

Pan Jotka 15.11.2009 20:56

Ale dla kogo 1 a dla kogo 0???? :D

Cetnik 15.11.2009 21:09

Na pewno raczej oby daj Boże tym razem 1 będzie dla Nas w Sosnowcu. :D

Robek 15.11.2009 21:16

a beda kibice cracovi czy jest to mecz wielkiego ryzyka dla miasta sosnowiec?

kosaTS 15.11.2009 21:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 817169)
Co do tematu..derby o 20.00 czy o 17-stej w niedziele są hm?.

A co do samego meczu..za pewne nie będzie to piękny mecz i zakończy sie skromnym,niewysokim wynikiem 1-0 dla Nas..bo w takim meczu najważniejsza jest wygrana-nieważne w jakim stylu wywalczona i w jakim rozmiarze.

17
10 znaków

PhantomRanger 15.11.2009 21:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 817169)
Co do tematu..derby o 20.00 czy o 17-stej w niedziele są hm?.

A co do samego meczu..za pewne nie będzie to piękny mecz i zakończy sie skromnym,niewysokim wynikiem 1-0 dla Nas..bo w takim meczu najważniejsza jest wygrana-nieważne w jakim stylu wywalczona i w jakim rozmiarze.

A w jakim meczu był jakikolwiek styl?Od Levadii nic się nie zmieniło. Grajki ciągle powtarzają, że od kolejnego meczu muszą się wziąć ostro do roboty a i tak nic dalej nie robią. Dlatego przestałem słuchać ich żenujących wymówek i usprawiedliwień.

Cetnik 15.11.2009 21:56

A jakaś drużyna w lidze naszej prezentuje jakikolwiek styl?. Wszyscy grają piach i kazdy tylko chce jak najmniejszym kosztem i najlepiej bez wysiłku zdobywac 3 punkty..na razie naszym grajkom najlepiej to wychodzi w sumie. :)

Wojtas 15.11.2009 23:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 817191)
A w jakim meczu był jakikolwiek styl?Od Levadii nic się nie zmieniło. Grajki ciągle powtarzają, że od kolejnego meczu muszą się wziąć ostro do roboty a i tak nic dalej nie robią. Dlatego przestałem słuchać ich żenujących wymówek i usprawiedliwień.




Jedyny mecz ktory wygladal "milo dla oka" to chyba ze Slaskiem we Wroclawiu.

Troche to beda dziwne derby Krakowa w Sosnowcu ,ale wygrana ma byc.Cracovia jest slaba jak nigdy ,oszalamiajcego stylu sie nie spodziewam ale musza wygrysc 3 pkt.

funkykoval 16.11.2009 13:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 817249)
Jedyny mecz ktory wygladal "milo dla oka" to chyba ze Slaskiem we Wroclawiu.

Troche to beda dziwne derby Krakowa w Sosnowcu ,ale wygrana ma byc.Cracovia jest slaba jak nigdy ,oszalamiajcego stylu sie nie spodziewam ale musza wygrysc 3 pkt.

Akurat byłem na tym meczu - z racji miejsca zamieszkania - fakt faktem Śląsk nie miał nic do przeciwstawienia Wiśle, a karny - z widowni - od strony krytej wydawało się, ż Alvarez zahaczył Spahicia. W gruncie rzeczy zagraliśmy naprawdę nieźle. ale Śląsk zagrał poniżej normy, więc może z tego wynikała też miła dla oka gra Wisły
pzodrawiam

JohnyTS 16.11.2009 14:17

Szczególne względy bezpieczeństwa


Dziś rozpoczęła się sprzedaż biletów na niedzielny mecz derbowy z Cracovią. Jednocześnie klub dziś przypomniał o wprowadzonych przed sezonem obostrzeniach związanych z bezpieczeństwem na meczu, co oznacza, że pewne przepisy będą w niedzielę szczególnie rygorystycznie stosowane.

Przed wejściem na mecz należy upewnić się, że jest on czytelnie podpisany imieniem, nazwiskiem i numerem PESEL. Podczas wejścia na stadion należy okazać zarówno bilet jak i dokument potwierdzający tożsamość.

Przepis ten dotyczy zarówno osób wybierających się na trybunę odkrytą jak i krytą. Brak biletu imiennego i dokumentu tożsamości spowoduje, że osoba taka nie zostanie wpuszczona na stadion - przypomina dyrektor ds. bezpieczeństwa Wisły Kraków S.A. Kazimierz Antkowiak.

wislakrakow.com
(redakcja)

Peroslaw88 17.11.2009 06:11

Wystarczy przypomnieć sobie niedawny mecze derbowy na Reymonta. Wisła grała pierwszą połowę na stojąco i było 0:1, a po przerwie się im chciało i padły cztery gole dla nas. Tylko w tamtym meczu grał Sobolewski, który dał sygnał do ataku (nie mówię tyko o golu na 1:1). Przy kontuzji Sobolewskiego i Głowackiego nie widzę w drużynie charakternego chłopaka na maxa. Brożek się do tego nie nadaje. Jedynie Marcelo ma takie cechy przywódcze, ale czy nasi polscy kopacze będą się słuchać gracza z Brazylii. Małecki dalej będzie machał łapami, Łobodziński będzie bał się włożyć nogi, gdzie inni bez wahania wkładają głowę. Zobaczymy jak to będzie...

farben 18.11.2009 11:40

Bardzo fajny wywiad z Lucjanem Franczakiem - byłym trenerem Wisły i Cracovii.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tml#material_1

Fragment: Na pewno Cracovia nie powinna przypisywać sobie kombatanckich zasług. O ile bowiem Wisła była oparta na funkcjonariuszach milicji, o tyle Cracovia na działaczach partyjnych. Takie były czasy. Choć wiadomą rzeczą jest, że Wisła wspierana przez ważny urząd represji, była w nieco lepszej sytuacji, niż stojąca z boku Cracovia. Na dodatek w "Pasach" zawsze był jakiś problem z zarządzaniem. Jeden z nieżyjących już starych działaczy Cracovii, mając ponad dziewięćdziesiąt lat, powiedział mi: "Panie Lucjanie, Cracovią przed wojną rządziło dwóch Żydów i był porządek, a po wojnie dwudziestu Polaków i nie mogli sobie z Cracovią poradzić".
He, he.

cpc 18.11.2009 13:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 817925)
Bardzo fajny wywiad z Lucjanem Franczakiem - byłym trenerem Wisły i Cracovii.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tml#material_1

Co do Franczaka to pamietam jak we Wroclawiu podczas meczu ze Sleza chcial wlasnymi rekoma rozjebac kasierskiego, trzymali go chyba w 3ch.
Gdy przychodzil do Wisly, nasza druzyna byla w dolku w pierwszej rundzie II ligowej banicji. Juz pod koniec rundy druzyna grala z polotem i kasowala rywali jak lecialo. Korupcja wowczas tylko przeszkodzila w awansie druzyny Franczaka do I ligi. Awansowala Amica, ktora obecnia stala sie Lechem.
Franczak sie nie patyczkowl z pilkarzami, kawal chlopa, ktory wiedzial czego chce, zdaje sie ze niezly fachowiec, szkoda ze nie ma go obecnie przy pierwszej druzynie.

kolumb 18.11.2009 17:13

Franczak fajny chłop
 
Przeczytałem ten artykuł od deski do deski. Muszę powiedzieć, że mile mnie zaskoczył. Facet prawił tak mądre rzeczy, że aż miło posłuchać. Dawno nie przeczytałem takiego świadectwa kibica krakowskiej piłki!

bebeto 18.11.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 817925)
Bardzo fajny wywiad z Lucjanem Franczakiem - byłym trenerem Wisły i Cracovii.

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...tml#material_1

Szacunek dla Lucjana.Dobrze prawi.

SlawekS 19.11.2009 09:33

Czapki z głów przed Franczakiem

AS82 19.11.2009 18:00

Drużynowo jestesmy duzo lepsi od pejsow ,ale boje sie ze moga zadecydowac bledy indywidualne np. Jopa lub Pawelka

Romy S. 20.11.2009 00:35

W pokoju piłka nożna rozmawiać o aktorze ?
Jest od tego temat "Wisła w mediach"

fantom chicago 20.11.2009 01:12

Tez przeczytalem wywiad z Lenczykiem-szacuneczek.Zas odnosnie derbow , to nie mozemy pozwolic sobie na strate punktow po ostatniej porazce.Nawet jesli styl pozostawi wiele do zyczenia wezme trzy punkty w ciemno.Tym bardziej , ze zespoly , ktore walcza w czubie straca jakies punkty.

kolumb 20.11.2009 21:11

http://krak.tv/kategoria-9,film-979.html
wspólna konfa z sąsiadami

Marszałek 21.11.2009 19:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez żuraw_9 (Post 817033)
Jedno jest pewne. Szykuje sie bardzo ciezki mecz

Zapewne tak,ciężko to będzie oglądać.


Pozwolę sobie powtórzyć to co napisałem na stornie głównej w kontekście rehabilitacji. Nie wiem już której.

Najlepszą rehabilitacją tych marnych nawet jak na kopaczy gości, będzie to jak wykupią swoje kontrakty i wreszcie, uwolnią się od tej"złej" Wisły, która im blokuje szanse wyjazdu do WHU czy Manchesterów:).I która co tydzień zmusza ich do biegania co tydzień. Za kasę, którą im płacimy spokojnie można podpisać pełnowartościowych piłkarzy a nie kopaczo podobnych. Tyle ode mnie w kontekście jutrzejszego meczu. Franczak bardzo dobrze mówi. Co to za Derby skoro grają tu w zasadzie jacyś goście z różnych zakątków kraju i świata. Co ich obchodzi jakiś tam kolejny mecz? Wezmą kasę za kolejne dreptanie w miejscu i cześć. I żebyście się nie zdziwili jak nam spluną w twarz remisem.

FraMat 21.11.2009 20:54

Ruch przegrał z Amiką, a więc nasi nie będą spięci, że Chorzowianie ich gonią. Boje się,że wystarczy im remis.
Chciałbym sie mylic

wilis 21.11.2009 21:16

wiecie ktora to bedzie Swieta Wojna ?
180 ?

Żmijka 21.11.2009 21:23

Tak, to będzie 180.

mhl_pl 21.11.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 819224)
Zapewne tak,ciężko to będzie oglądać.


Pozwolę sobie powtórzyć to co napisałem na stornie głównej w kontekście rehabilitacji. Nie wiem już której.

Najlepszą rehabilitacją tych marnych nawet jak na kopaczy gości, będzie to jak wykupią swoje kontrakty i wreszcie, uwolnią się od tej"złej" Wisły, która im blokuje szanse wyjazdu do WHU czy Manchesterów:).I która co tydzień zmusza ich do biegania co tydzień. Za kasę, którą im płacimy spokojnie można podpisać pełnowartościowych piłkarzy a nie kopaczo podobnych. Tyle ode mnie w kontekście jutrzejszego meczu. Franczak bardzo dobrze mówi. Co to za Derby skoro grają tu w zasadzie jacyś goście z różnych zakątków kraju i świata. Co ich obchodzi jakiś tam kolejny mecz? Wezmą kasę za kolejne dreptanie w miejscu i cześć. I żebyście się nie zdziwili jak nam spluną w twarz remisem.

Zgadzam sie w stu procentach z Twoją wypowiedzią. Sama prawda. Dla mnie najważniejsza jest ''Wisła Kraków'' kibice atmosfera miasto to co sie w klubie dzieje jak jest postrzegany jak się rozwija.. piłkarzynami już dawno przestałem zawracac sobie głowę bo szkoda nerwów. gdybym ja zarabiał po pilkaset tysięcy euro w tej biednej polskiej lidze to zasówałbym na 1906 procent!!

Wisslak 21.11.2009 22:12

Na meczu z Cracovią będzie można oddać konfetti ?? Jak tam prosze i info gdzie, kiedy i do kogo na priv! Pozdrwiam


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl