![]() |
Cytat:
A co do marszu/parady czy jak to się zwie....nie wiem po cholere to |
Niech sobie tam zyja ze soba,ale niech nie ukazuja tego na ulicach.Jak chca to niech sie licza z tym,ze nikt ich tu nie powita z otwartymi ramionami,a predzej dostana kopa w ryja i tak to sie skonczy.
Co do adopcji to jest juz chora sprawa i nie mieści mi się coś takiego w głowie,rodzina to mama i tata...Wytłumaczysz dziecku,że jeden tata to tata a drugi to mama ? Jak sie nie podoba to wypierd.alac do innego kraju,w Polsce takie coś nie przejdzie i bardzo mnie to cieszy. |
Panowie nie pozwolcie na to co sie dzieje w Stanach.
Tu to dopiero jest parodia.... Oni juz maja prawie wszystkie prawa. Najbardziej mnie dobija opcja adopcji dzieci...... |
Mam nadzieję, że nie tylko się o tym rozgadaliście, ale też wybieracie się jutro pod katedrę o 13.00 :)
|
|
Nie ma niczego lepszego niż radość kiedy pedał dostanie jajkiem w łeb. Bezcenna.
|
Jak lecial ten kawal...
Jutro Jasiu przyjdziesz za kare do szkoly z tatą-wykrzyczała pani nauczycielka. Ale z ktorym?? z Tatą Mackiem czy Tatą Wojtkiem??--zapytal niesmialo Jasio.... Nie mozna o tego dopuscic .......... |
Cytat:
Mam kumpla geja ,ktory jest z rodziny hetersexualnej wiec moze z "rodziców dwoch gejów" może dałoby sie wychować heteryka ? :lol: Z tego co mi mowil kumpel on nie chce miec i nigdy nie bedzie mial dzieci ,wiec spokojna wasza rozczochrana(albo i łysa)... |
Cytat:
Co do samego marszu pederastów to wedle Kroniki mają zarejestrowany marsz od bramy Floriańskiej do placu św.Idziego. Sami bez policji raczej nie zdecydują się na szturm. Tak czy inaczej do zobaczenia jutro 13 przy katedrze na Wawelu! |
Cytat:
|
Niech się za przeproszeniem ruchają, nie przeszkadza mi to ani trochę. Ale jak ma dojść do małżeństw homoseksualnych (a zaraz potem adopcji dzieci) to ja się wyprowadzam z tego kraju. Póki co- jajka (kurze ;p) w dłoń i zatrzymajmy ich.
|
Cytat:
A tak na serio. Zaprzeczysz, że znajomy ma/miał partenera/ów z którymi uprawiał "seks"? Zapewne nie. Druga część wątku o nagrodzie jest prawdziwa i była podana raczej humorystycznie. Zapewne masz inne poczucie humoru i bawią Cie dowcipy o księżach. Ja współczuje Twojemu koledze i Tobie, że nie potrafisz mu pomóc. pozdrawiam |
Ludzie , żal w ogóle komentować te śmieszne wywody , zwłaszcza kolegi z Falangi , lepiej pobiegać po rynku z ręka w geście cezara i hucznie świętować zwycięstwo Piłsudskiego nad bolszewikami który niezaprzeczalnie był socjalistą i zwolennikiem federacji środkowo-europejskiej lub rocznice Powstania Warszawskiego gdzie większy wkład miały siły anarchistów bądź socjalistów z PPS niż nazioli , już wole parady gejów co tydzień których istnienie nie przeszkadza mi i nie zaprzątam sobie nimi głowy , niż żeby paru chłystków z Falangi i innych dennych organizacji beształo Polską flagę.
|
Tak długiego zdania jeszcze nie widziałem... ;)
Zasadniczo chyba do końca nie wiesz o co Ci chodzi. Nie znasz ani mnie, ani moich znajomych. Nie wiesz jakie mamy poglądy ale mimo tego występujesz z pozycji wszechwiedzącego autorytetu. Gdybyś przeczytał moje wpisy to byś się dowiedział, że kontra przeciw pederastom nie jest organizowana pod konkretnymi szyldami, więc Twoje wycieczki w strone Falangi tylko dlatego, że mam ją w avatarze są śmieszne. Co do anarchistów w powstaniu, to za dużo propagandy rodem z CIA. Jak bardzo Ci się nudzi i chcesz się powymieniać spostrzeżeniażenia na temat "nazistów" to zapraszam na priva, bo ten temat nie ma temu służyć. pozdrawiam |
Cytat:
|
Szczerze nie wiem, więc wole źle nie mówić.
Oni siedzą po wszystkich forach/stronach więc pewnie wiedzą, że pedały chcą składać kwiaty w katedrze i mogli profilaktycznie o taką zgode wystąpić. Co do naszych kroków, wszystko będzie elastycznie ustalane na zbiórce. Będziemy wiedzieli o każdym ruchu tęczowego zbiegowiska i w zależności od potrzeby będziemy podejmowali odpowiednie działania. |
no i jak???
|
Spokojnie :) ilu gejów? z tego co słyszałem to 6, bo nawet ich nie widziałem tylko tą ich flagę.
|
Pedałów całych 9... Zapewne większość liczyła na większe atrakcje... ;)
Serdecznie wszystkim dziękuje za przybycie. Pokazaliśmy, że jest nas kilkakrotnie więcej i pederaści w Krakowie jak i Polsce nie mają czego szukać. Dodam, że plan pedałów ze złożeniem kwiatów przy sarkofagu warneńczyka w katedrze nie doszedł do skutku. Kilka zdjęć: http://i34.tinypic.com/313k8s9.jpg http://i38.tinypic.com/2elvz2r.jpg http://i34.tinypic.com/2ec0rw7.jpg http://i34.tinypic.com/2r794xu.jpg http://i36.tinypic.com/1zf7v69.jpg http://i38.tinypic.com/2801cgl.jpg http://i37.tinypic.com/2lb0tuw.jpg http://i34.tinypic.com/1orcrk.jpg http://i33.tinypic.com/j8jn83.jpg http://i34.tinypic.com/5dmkvq.jpg http://i33.tinypic.com/oaw683.jpg Godziną prosze się nie sugerować... ;) |
kolega na szóstym zdjęciu zamawia pięć piw?
|
hehe... propaganda niech trwa:
http://ww6.tvp.pl/8979,939857,1.view Brawo dla "obiektywnych" mer(d)iów. |
heh swiadczy to dobitnie o tym, ze wieksza czesc homoseksualistów po prostu nie akceptuje metod i polityki stosowanej przez tzn organizacje gejowskie i zgadza sie z zasada, ze lepiej zyc sobie normalnie w swoim srodowisku tj knajp gejowskich lub w domu niz domagac sie diabli wiedza jakich praw
|
"co Was tak mało pedały co was tak mało?! " Hamas nie masz więcej zdjęć? bo na każdym jest ktos znajomy a mnie jakoś obiektyw nie złapał :D a chce sie dziewczynie pochwalić :D
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl