Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Parada gejów w październiku? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6495)

1q2 30.10.2009 01:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 809778)

A jeśli chodzi o dzieci w tego typu związkach, to moim zdaniem jest to straszne s****ysyńst*o. Dziecko musi mieć tatę i mamę, aby się prawidłowo rozwijać. Czasami są sytuacje że ma tylko jednego rodzica, i to jest naturalne. Ale opcja tata-tata albo mama - mama jest niedopuszczalna.

Mi tez to się nie podoba, tyle że jednak w większości takich przypadków to jest opcja - dom dziecka - mama-mama/tata-tata

A co do marszu/parady czy jak to się zwie....nie wiem po cholere to

maciek777 30.10.2009 02:28

Niech sobie tam zyja ze soba,ale niech nie ukazuja tego na ulicach.Jak chca to niech sie licza z tym,ze nikt ich tu nie powita z otwartymi ramionami,a predzej dostana kopa w ryja i tak to sie skonczy.
Co do adopcji to jest juz chora sprawa i nie mieści mi się coś takiego w głowie,rodzina to mama i tata...Wytłumaczysz dziecku,że jeden tata to tata a drugi to mama ?
Jak sie nie podoba to wypierd.alac do innego kraju,w Polsce takie coś nie przejdzie i bardzo mnie to cieszy.

BIEZANOWIAK_CHICAGO 30.10.2009 08:07

Panowie nie pozwolcie na to co sie dzieje w Stanach.
Tu to dopiero jest parodia.... Oni juz maja prawie wszystkie
prawa. Najbardziej mnie dobija opcja adopcji dzieci......

Warrior 30.10.2009 09:12

Mam nadzieję, że nie tylko się o tym rozgadaliście, ale też wybieracie się jutro pod katedrę o 13.00 :)

konrad 30.10.2009 12:32

http://www.youtube.com/watch?v=_qf0puHJ-KM
"i have two fathers"
zgroza.

o_O

fialo 30.10.2009 13:42

Nie ma niczego lepszego niż radość kiedy pedał dostanie jajkiem w łeb. Bezcenna.

Wojtas 30.10.2009 16:27

Jak lecial ten kawal...


Jutro Jasiu przyjdziesz za kare do szkoly z tatą-wykrzyczała pani nauczycielka.

Ale z ktorym?? z Tatą Mackiem czy Tatą Wojtkiem??--zapytal niesmialo Jasio....


Nie mozna o tego dopuscic ..........

AS82 30.10.2009 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 809972)
Jak lecial ten kawal...


Jutro Jasiu przyjdziesz za kare do szkoly z tatą-wykrzyczała pani nauczycielka.

Ale z ktorym?? z Tatą Mackiem czy Tatą Wojtkiem??--zapytal niesmialo Jasio....


Nie mozna o tego dopuscic ..........

łe he he he ale smieszne...

Mam kumpla geja ,ktory jest z rodziny hetersexualnej wiec moze z "rodziców dwoch gejów" może dałoby sie wychować heteryka ? :lol: Z tego co mi mowil kumpel on nie chce miec i nigdy nie bedzie mial dzieci ,wiec spokojna wasza rozczochrana(albo i łysa)...

Hamas_kr 30.10.2009 17:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 809979)
Z tego co mi mowil kumpel on nie chce miec i nigdy nie bedzie mial dzieci

Niech próbuje z partnerem/partnerami. Jak im się uda to królowa brytyjska wypłaci im 1.000.000Ł przewidziane na nagrode dla pierwszego "mężczyzny", który zajdzie w ciąże...


Co do samego marszu pederastów to wedle Kroniki mają zarejestrowany marsz od bramy Floriańskiej do placu św.Idziego. Sami bez policji raczej nie zdecydują się na szturm.

Tak czy inaczej do zobaczenia jutro 13 przy katedrze na Wawelu!

AS82 30.10.2009 19:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 810014)
Niech próbuje z partnerem/partnerami. Jak im się uda to królowa brytyjska wypłaci im 1.000.000Ł przewidziane na nagrode dla pierwszego "mężczyzny", który zajdzie w ciąże...

Ta zawiść to chyba wrodzona rzecz u Ciebie ,wspolczuje

elomike 30.10.2009 19:44

Niech się za przeproszeniem ruchają, nie przeszkadza mi to ani trochę. Ale jak ma dojść do małżeństw homoseksualnych (a zaraz potem adopcji dzieci) to ja się wyprowadzam z tego kraju. Póki co- jajka (kurze ;p) w dłoń i zatrzymajmy ich.

Hamas_kr 30.10.2009 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 810046)
Ta zawiść to chyba wrodzona rzecz u Ciebie ,wspolczuje

Jaka zawiść? O milion funtów?

A tak na serio. Zaprzeczysz, że znajomy ma/miał partenera/ów z którymi uprawiał "seks"? Zapewne nie. Druga część wątku o nagrodzie jest prawdziwa i była podana raczej humorystycznie. Zapewne masz inne poczucie humoru i bawią Cie dowcipy o księżach.

Ja współczuje Twojemu koledze i Tobie, że nie potrafisz mu pomóc.

pozdrawiam

ciastek11 30.10.2009 22:29

Ludzie , żal w ogóle komentować te śmieszne wywody , zwłaszcza kolegi z Falangi , lepiej pobiegać po rynku z ręka w geście cezara i hucznie świętować zwycięstwo Piłsudskiego nad bolszewikami który niezaprzeczalnie był socjalistą i zwolennikiem federacji środkowo-europejskiej lub rocznice Powstania Warszawskiego gdzie większy wkład miały siły anarchistów bądź socjalistów z PPS niż nazioli , już wole parady gejów co tydzień których istnienie nie przeszkadza mi i nie zaprzątam sobie nimi głowy , niż żeby paru chłystków z Falangi i innych dennych organizacji beształo Polską flagę.

Hamas_kr 30.10.2009 22:42

Tak długiego zdania jeszcze nie widziałem... ;)

Zasadniczo chyba do końca nie wiesz o co Ci chodzi. Nie znasz ani mnie, ani moich znajomych. Nie wiesz jakie mamy poglądy ale mimo tego występujesz z pozycji wszechwiedzącego autorytetu.

Gdybyś przeczytał moje wpisy to byś się dowiedział, że kontra przeciw pederastom nie jest organizowana pod konkretnymi szyldami, więc Twoje wycieczki w strone Falangi tylko dlatego, że mam ją w avatarze są śmieszne.

Co do anarchistów w powstaniu, to za dużo propagandy rodem z CIA.

Jak bardzo Ci się nudzi i chcesz się powymieniać spostrzeżeniażenia na temat "nazistów" to zapraszam na priva, bo ten temat nie ma temu służyć.

pozdrawiam

Warrior 31.10.2009 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 810014)

Co do samego marszu pederastów to wedle Kroniki mają zarejestrowany marsz od bramy Floriańskiej do placu św.Idziego. Sami bez policji raczej nie zdecydują się na szturm.

Czy to znaczy że psy nie mają tej zgody na wejście na Wawel?

Hamas_kr 31.10.2009 10:17

Szczerze nie wiem, więc wole źle nie mówić.

Oni siedzą po wszystkich forach/stronach więc pewnie wiedzą, że pedały chcą składać kwiaty w katedrze i mogli profilaktycznie o taką zgode wystąpić.

Co do naszych kroków, wszystko będzie elastycznie ustalane na zbiórce. Będziemy wiedzieli o każdym ruchu tęczowego zbiegowiska i w zależności od potrzeby będziemy podejmowali odpowiednie działania.

pawulon-82 31.10.2009 17:52

no i jak???

piotrek1325 31.10.2009 18:06

Spokojnie :) ilu gejów? z tego co słyszałem to 6, bo nawet ich nie widziałem tylko tą ich flagę.

Hamas_kr 31.10.2009 19:11

Pedałów całych 9... Zapewne większość liczyła na większe atrakcje... ;)

Serdecznie wszystkim dziękuje za przybycie. Pokazaliśmy, że jest nas kilkakrotnie więcej i pederaści w Krakowie jak i Polsce nie mają czego szukać.

Dodam, że plan pedałów ze złożeniem kwiatów przy sarkofagu warneńczyka w katedrze nie doszedł do skutku.

Kilka zdjęć:

http://i34.tinypic.com/313k8s9.jpg
http://i38.tinypic.com/2elvz2r.jpg
http://i34.tinypic.com/2ec0rw7.jpg
http://i34.tinypic.com/2r794xu.jpg
http://i36.tinypic.com/1zf7v69.jpg
http://i38.tinypic.com/2801cgl.jpg
http://i37.tinypic.com/2lb0tuw.jpg
http://i34.tinypic.com/1orcrk.jpg
http://i33.tinypic.com/j8jn83.jpg
http://i34.tinypic.com/5dmkvq.jpg
http://i33.tinypic.com/oaw683.jpg

Godziną prosze się nie sugerować... ;)

zimiok 31.10.2009 19:26

kolega na szóstym zdjęciu zamawia pięć piw?

Hamas_kr 31.10.2009 19:38

hehe... propaganda niech trwa:

http://ww6.tvp.pl/8979,939857,1.view

Brawo dla "obiektywnych" mer(d)iów.

Kuba 31.10.2009 19:45

heh swiadczy to dobitnie o tym, ze wieksza czesc homoseksualistów po prostu nie akceptuje metod i polityki stosowanej przez tzn organizacje gejowskie i zgadza sie z zasada, ze lepiej zyc sobie normalnie w swoim srodowisku tj knajp gejowskich lub w domu niz domagac sie diabli wiedza jakich praw

dawidTS 31.10.2009 19:47

"co Was tak mało pedały co was tak mało?! " Hamas nie masz więcej zdjęć? bo na każdym jest ktos znajomy a mnie jakoś obiektyw nie złapał :D a chce sie dziewczynie pochwalić :D

kamikaze 31.10.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hamas_kr (Post 810663)
hehe... propaganda niech trwa:

http://ww6.tvp.pl/8979,939857,1.view

Brawo dla "obiektywnych" mer(d)iów.

Na to wygląda, że większość tych pedałów co przyjeżdża na te parady to nie są tutejsi tylko z jakichś dziur przyjeżdżają, żeby pokazać się w wielkim mieście jacy są fajni, może nawet poznać dzięki temu nowych kolegów, pewnie za takie coś dostają +10 do respectu w stadzie :lol:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl