![]() |
Cytat:
|
Mariusz Pudzianowski ostro trenuje przed elektryzującym pojedynkiem w formule MMA z Marcinem Najmanem. W jednym ze sparingów "Pudzian" zmiażdżył żebra swojemu rywalowi.
Najmanem, "Pudzian" do reszty jest pochłonięty treningami. Jak wygląda dzień siłacza? - Treningi zaczynam już od 8 rano od biegania. Potem dwie godziny szlifuję technikę - pady, chwyty, uderzenia itd. Później 45 minut zasuwania na rowerze stacjonarnym. Następnie siłownia, a wieczorem sparingi z zapaśnikami albo bokserami - tłumaczy "Super Expressowi" Pudzianowski. W sparingach nie ma taryfy ulgowej. "Pudzian" twierdzi jednak, że momentami musi uważać, aby nie skrzywdzić swoich sparingpartnerów. - Dobrze, tylko muszę bardzo uważać, żeby nikomu nie stała się krzywda. Raz w czasie zapasów tak ścisnąłem gościa, że aż mu żebro wgniotłem w płuca. Biedny nie mógł oddechu złapać - mówi Pudzianowski. Pojedynek pomiędzy Pudzianowskim i Najmanem odbędzie 11 grudnia podczas gali KSW na warszawskim Torwarze. "Super Express"/WP.PL 11 grudnia podczas 12. edycji gali mieszanych sztuk walki z cyklu „KSW” Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Marcinem Najmanem. Ostatni pogromca Najmana z ringów bokserskich Andrzej Wawrzyk większe szanse na zwycięstwo w grudniowej potyczce daje strongmanowi. Wydaje mi się, że powinien wygrać Mariusz.- typuje w rozmowie z serwisem bokser.org młodzieżowy mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC - Nie widzę w ogóle Najmana w parterze z Mariuszem. Według mnie jedyna jego szansa leży w tym, że od razu w pierwszej rundzie rzuci się do tego swojego cepowania i któryś z jego cepów dojdzie do szczęki Mariusza. Ciężko mi jednak powiedzieć cokolwiek o wytrzymałości Pudzianowskiego na ciosy , bo nie można go było nigdzie zobaczyć w jakiejkolwiek walce. - Z drugiej trudno powiedzieć, czy jeśli walka potrwa więcej niż trzy minuty, to Mariusz poradzi sobie kondycyjnie ze swoją masą mięśniową- kontynuuje pięściarz grupy Bullit KnockOut Promotions.- Wydaje mi się, że, by wyprowadzać uderzenia przy jego masie, trzeba mieć naprawdę bardzo dużą wydolność. Zapytany o siłę ciosu Marcina Najmana Wawrzyk odpowiada: - Z tego co zauważyłem z walki z Marcinem, to on nie ma czym uderzyć, bije raczej delikatnie. To bardziej jest macanie niż boksowanie. Jeśli Najman chciałby przewrócić Mariusza, musiałby trafić idealnie czysto na brodę, bo do prawdziwego ciosu z wagi ciężkiej to mu bardzo daleko. - Co mógłbym poradzić Mariuszowi? Zadać prawidłowy lewy-prawy i dziękuję.- kończy z uśmiechem popularny „Guliwer” Andrzej Wawrzyk i Marcin Najman spotkali się w ringu w kwietniu 2008 roku- przez techniczny nokaut w 2. rundzie zwyciężył wówczas Wawrzyk. bokser.org |
Cytat:
|
|
ktoś ma jakieś info o transmisji ??
|
Ma być w polsacie :)
|
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,...a_Najmana.html
Cytat:
|
Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Marcinem Najmanem pozostało już tylko 8 dni. Walka, która 11 grudnia odbędzie się na warszawskim Torwarze wzbudza olbrzymie emocje. "Pudzian" nie chce zawieść swoich kibiców dlatego ostro trenuje. Tak ostro, że w dwa miesiące stracił aż 17 kg.
Jeszcze na początku października, w trakcie mistrzostw świata strongmanów Pudzianowski ważył 144 kg. Teraz, gdy "Pudzian" wchodzi na wagę, ta wskazuje 127 kg. Odbiło się to na muskulaturze jednego z najsilniejszych ludzi na świecie. Jego mięśnie się skurczyły, ale jak zapewnia Pudzianowski właśnie o to mu chodziło. Dzięki zrzuceniu wagi strongman ma lepszą kondycją. - Teraz trwające 5 minut sparingi wytrzymuję bez problemu, a walka potrwa pewnie krócej - zdradza w rozmowie z "Super Expressem". - Obwód bicepsa zmalał przez 2 miesiące z 56 do 53 centymetrów, klatka piersiowa ze 148 do 140 cm, udo z 81 do 74 cm, pas z 96 do 90 cm - dodaje "Pudzian". 32-letni strongman ma teraz mniejszą masą mięśniową, ale dzięki temu jak sam mówi jest "lekki, świeży i naładowany energią". - Mam tylko jedno zmartwienie: jestem tak naładowany energią, że mogę zrobić Najmanowi straszną krzywdę - mówi "Pudzian". Najman naprawdę ma powody do zmartwień. Niedawno na treningach Pudzianowski łamał żebra i nogi swoim sparingpartnerom a zarazem trenerom: Radosławowi Roszkiewczowi i Mirosławowi Oknińskiemu. To były tylko treningi, a jak zapowiada "Pudzian" "z Najmanem pójdę na całość". |
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/0,1248893,20899...wiadomosc.html
Wg buków Pudzian faworytem - 1,25 kurs na niego, a na Najmana ponad 3. Zresztą nie ma się czemu dziwic. |
Najman to taki drugi Saleta, bokser z Bravo, ale Pudzianowskiemu wleje.
Zreszta co to za walka. Mis Uszatek vs Reksio." Gwiazdy" z programow dla idiotow. |
a ja jestem bardzo ciekawy jak Pudzian będzie walczył, a ten nNajman to powiem szczerze ż enie wiem kto to :)
|
Cytat:
Cytat:
Bardziej do Radzia pasuje niż do Pudziana |
Cytat:
Pierwszy przykład z brzegu, bodaj najświeższy, zobacz co z nim zrobił Wawrzyk: http://www.youtube.com/watch?v=Tmjjm...eature=related Poniżej można sprawdzić z jakimi "tuzami wagi ciężkiej" miał okazje walczyć, zwróć uwagę na "muskulaturę" tego pierwszego i umiejętności drugiego: http://www.youtube.com/watch?v=LnYxl...eature=related http://www.youtube.com/watch?v=c2X0F...om=PL&index=29 Na koniec polecam początek innej walki, ale jeśli masz słabe nerwy to ostrożnie. Presja psychiczna jaką storpedował swego rywala jest przerażająca, dzięki Bogu, ze ja go nigdy w ciemnej ulicy nie spotkałem, bo pewnie resztkę swego życia spędził bym u psychoanalityka, o ile wcześniej nie popełniłbym samobójstwa... ;) http://www.youtube.com/watch?v=WRAQj1BAVZo Najman dla mnie to taki wsiowy fifarafa, których pełno na remizowych dyskotekach. Jedno natomiast mnie bardzo dziwi, dlaczego tego pseudo bokserzynę promuje ktoś taki jak Kulej...?! Jeśli znacie odpowiedź to mnie oświećcie, bo to jest poza granicami mojego umysłu. |
Cytat:
Chodzi o to, że tak długo wytrzymał? :D A co do walki z Wawrzykiem - pierwszy raz widziałem, żeby jeden bokser śmiał się z drugiego na ringu:) |
Ja bym jeszcze dodał- "terror" jaki wprowadził w Big Brother VIP :lol:
A żeby było ciekawiej to jedyne, osoby które mu się wtedy "na swój sposób" postawiły to Jola Rutowicz i ten typ z Boysów... :D |
Cytat:
To trochę tak jakby porównać 'suchara' z ulicy który szału nie robi ale przeżył nie jedną napierdalankę, z kolesiem z siłowni który wszystko ma oprócz praktyki.Wynik może być różny. Ogólnie rzecz biorąc, w walce steryda z wiejskim lanserem, będę kibicował temu pierwszemu;) |
Cytat:
czy mi sie wydaje, czy on naprawde znokautował tego goscia trafiając go w żebra? hahah, coprawda duzo boksu nie ogladam, ale takiego nokautu to dawno nie widzialem :D Najman to mi sie wydaje, ze jest znany bo jest znany, i nic pozatym. Wole nawet nie myslec co Pudzianowski powinien z nim zrobic |
Cytat:
Więc nie jest tak, że on dostanie w ryja i powie : "ooo, boooli" i zejdzie z ringu. Cytat:
|
Występowali w programach dla idiotów tylko za te programy dla idiotów dostali sporą kase wiec nie ma sie cos dziwic a pudzianowski zawsze powtarza ze lubi wyzwania itp chlopak potanczyl idioty z siebie nie zrobil przy tym raczej...co innego ten smieszny czlowiek z Czestochowy ...wielu ludzi mysli ze jak najman w boksie walczy to wygra ale sama nazwa tego sportu mowi ze kazda dyscyplina tu wchodzi...a Pudzianowski dostał juz zaproszenie do Anglii USA i gdzieś jeszcze ma podpisany na 4 walki kontrakt zobaczymy co pokaże ...może w Anglii bedzie Walka z Popkiem::rotfl:
|
Cytat:
:lol: |
Pudzian ostro trenował, widać że się do tego przyłożył. Nie ośmiesza się i mam do niego szacunek za te wygrane w mistrzostwach w strong-manie. Mam nadzieje, że najmana rozłoży :)
|
Ja mam nadzieje, ze nie stanie sie zadna tragedia w ringu, bo jesli Pudzianowski chwyci dobrze Najmana, to moze byc kiepsko. To w koncu najsilniejszy czlowiek swiata...oby Marcinowi kregoslup nie gruchnal, jak zapalka.
|
Jedynym minusem Pudzianowskiego jest jego kondycja widzac zdj z treningów i nagrania bardzo szybko sie męczy ale to może byĆ tez jakas forma taktyki...ogolnie w polsce mamy uzdolnionych ludzi w tej dziedzinie...ale co tu dużo mówic ta walka to kasa kasa i jeszcze raz kasa:)
|
tez mysle że to taktyka ,nie wieże żeby gość (PUDZIAN) nie mial kondycji ,panowie i panie niezależnie od wyniku ja uważam ze to bedzie ciekawy dla kibiców pojedynek ...no chyba że NAJMAN dostanie okres i sie wycofa he he tak pisza na forum sztuk walki
|
Nazywanie Marcina Najmana bokserem to grube nadużycie. Chłopak jest mocny w gębie i tyle. Swego czasu dostawał po ryju nawet od "ochroniarzy" na wiejskich dyskotekach w remizach byłego województwa częstochowskiego. Niby tam jakieś sukcesy sportowe miał (wicemistrz Polski w kick-boxingu 1998 juniorów czy coś takiego) ale to było wieki temu. Teraz to jest bardziej taki celebryta , bawidamek , podrywacz gustujący w starszych niewyżytych mężatkach, bardzo rozgadany i egocentryczny,ostatnio chyba po udziale w programie Wielkiego Brata mu zaczęło odbijać zupełnie. Już sam fakt ,że bierze udział w jakiś festynach z udziałem Pudziana daje nam pełnie możliwości bokserskich tego pana. Przypuszczam ,że jakby wszedł do ringu z Adamkiem to by Tomek nawet nie musiał go lać bo by go śmiechem zabił. Taaaa... cały Najman. Moim zdaniem Pudzian go załatwi. Szczerze mówiąc nawet gdyby w szranki z Najmanem stanęła jakaś schorowana emerytka to i tak nie byłaby bez szans.
PS. Ciekawe czy jakaś stacja TV wykupi prawa transmisyjne. Pewnie Polsat się wykpi i ten badziew kupi. Hehehe Borek znowu będzie miał okazję ,żeby wręczyć pas polsatu. |
Polsat wykupił a kto inny mogł by takie wielkie show zrobiĆ poza sylwestrem w polsacie to bedzie najbardziej ogladana gala mysle ze nawet wiecej osob ogladnie to niz Walke Tomka Adamka z Andriem....kolega przedemną bardzo ładnie streścił sylwetke "El Testosteron" Przytocze tu tekst pewnej znanej krakowskiej grupy śpiewającej...pręży sie szmata kawał cwaniaka...
bez odbioru |
Cytat:
Jedyna szansa Najmana to czas i szybkość, bo mimo wszystko będzie szybszy od pudziana. Osobiście uważam że to dużo jednak nie da, bo nawet przez garde czy w tułów uderzenia takiego tura natychmiast odczuje. |
Wiesz to są nasze tylko Domniemania prognozy itp co za kulisami jest oni tylko wiedza...a Szybkosc Pudzianowskiego to jest inna kwestia bo on w swoich zawodach tez nie robi na drutach tylko niektore konkurecje wymagaja szybkosci ...co do Pudzianowskiego w innej kwestii ,nie potrzebnie sie też tak napina powinien wyjśĆ na ring zrobic swoje i sie dopiero smiac...ale wiadomo wszystko pod publike
|
No kiedy jego bawi że musi z taką panienką się bić ;) Czy słusznie, prawda, zobaczymy. Podziwiam Najmana że taki pewny siebie, dostaje w....... od byle Wawrzyka a potem kozaczy do Pudziana. Mowie, Pudzian nie musi mieć wybitnej taktyki ani umiejętności, on nawet jak będzie dostawał oklep to wystarczy jego jeden sierp celny i jest po walce.
Ach, nie mogę się doczekać tej walki :> A raczej tego co pokaże Pudzian :> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl