![]() |
Sprostujmy: Golota po ucieczce z ringu nie jest juz bokserem. Mozna pasc na dechy, ale nie uciec jak baba na oczach wielomilionowej publiki. Naprawde chlop jak dab, a jaj zero. Ratuje go o 30kg (!) wieksza masa od Gorala, inaczej musialby juz przed walka obmyslac droge ucieczki. Respekt dla Adamka, ze walczy z ciezszymi od siebie o 30kg i licze, ze opuka mu facjate pokazujac jak zwykle ciekawy boks. Ciezka walka dla obu.
Gołota waga: 120 kg wzrost: 193 cm zasięg: 201 cm Adamek waga: 90,5 kg wzrost: 187 cm zasięg: 205 cm |
Teraz Tomek waży więcej niż 90,5 kg bo to jest prawie limit wagi junior ciężkiej teraz podejrzewam, że z 95 będzie lekko może i więcej.W wywiadach mówili z Gmitrukiem, że cięższy jest o ile sie nie myle nawet.
Jedno jest pewne - bedzie ciekawie:D |
Bardzo ciekawa walka się zapowiada. Gołoto co zrobił to zrobił. Jak walczył tak walczył. Podobnie jak wielu sądzę, że przez samego siebie nie był nigdy chamiponem. Ale z drugiej strony nazywanie kogoś kto boksował z najlepszymi pięściarzami świata tchórzem to lekka przesada Panowie..
Nie wiem kto wygra ale liczę na dobry boks. Z jednej strony lepiej żeby Adamek wygrał, jest młodszy i ma więcej czasu żeby walczyć o najwyższe cele. Z drugiej jednak czy on się nadaje do najcięższej kategorii? A Gołota? Nawet jak wygra to czy jest REALNA szansa na jego kolejną już walkę o mistrzostwo? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć.. |
Gołota przyjmie 20 ciosów i nawet nie poczuje.
Aż w końcu porządnie przy.......i i Adamek leży. btw - dlaczego większość osób woli żeby wygrał Adamek? Nie wiem jak jest z osobami na forum bo mi sie nie chce czytać całego tematu ale jak rozmawiam ze znajomymi to większość twierdzi, że Gołota polegnie. Ja tam wole, żeby większy wygrał :D |
Jeżeli Andrew przetrzyma początkowy atak Adamka (który na pewno zastosuje taktyke Lewisa lub Brewstera) i będzie w dobrej kondycji przez całą walke to może byc ciekawie i zdarzy się może hm niespodzianka. W każdym razie przez sentyment do Andrew będe mu kibicował w tej walce..by mu w końcu coś się udało..przynajmniej na koniec tej 'kariery'.
|
Cytat:
|
Cytat:
Adamek sie wypowiadał,że jego waga w granicach 97-98 kg i taką będzie chciał do walki podtrzymać. Jak to?Zasięg ma Adamek większy? |
Właśnie że Andrew to emeryt to niech ma od życia trochę radości na starość ;)
A poza tym - prawdziwy Polak i nigdy się z tym nie krył poza tym potrafi jak prawdziwy Polak nie tylko w ringu przyp...lić - vide Włocławek i Sopot :D |
Miałem ****a 11 lat wtedy, tyle godzin oglądałem te chujowe walki, żeby potem oglądnąć to...
http://www.youtube.com/watch?v=iHb-OuNFL5c Ja wiem, że to sport, boks i w ogóle... Ale jak można było tak po prostu zejść z ringu? I to dwa razy! Dlatego jutro kibicuje Adamkowi... Chodź bez entuzjazmu... |
Cytat:
Jak widać skuteczny. Mamy już dwa obozy - zwolenników wielkiego (niech to każdy interpretuje jak chce:)) boksera, który kilkukrotnie otarł się o mistrzostwo świata najcięższej kategorii oraz boksera, który nigdy tego zaszczytu nie dostąpi. Pod względem sportowym to jest lipa, ale przynajmniej chłopakom udało się trochę podgrzać atmosferę. Pojedynek Gołota z czasów walki z Bowem kontra dzisiejszy Adamek - to by miało sens. Dałbym Adamkowi jakieś trzydzieści sekund w pionie. Czterdzieści, gdyby uwiesił się na linach. |
Zobaczymy...sport i boks nie takie historie widzial(mam tu na mysli glownie Golote), ze wydawaloby sie sportowiec skonczony osiaga wielki sukces(i nie mowie tutaj o zwyciestwie nad Adamkiem, ale o tytule). Kibicowalem zawsze obu i jestem w patowej sytuacji. Licze na dobry boks i niech wygra lepszy.
|
Cytat:
ps. Ja tam jestem z obozu pt. niech wygra lepszy i niech nie będzie cyrku a konkretna napierdalanka - natomiast w sumie rozumiem obydwu bokserów - Adamek jest w cugu ale ogólnie boks przeżywa wielki kryzys a jemu nie chce się bić za 'grosze'.Gołota to emeryt więc każda walka gdzie ma gwarancje konkretnej kasy mu będzie pasowała. Więc pytanie 'why' ma tylko jedną odpowiedź:> Moim zdaniem Adamek wygra ale jak tego nie wiem;) |
Gołota trenuje z Lepperem.
http://www.dziennik.pl/zycienaluzie/...Lepperem_.html |
Cytat:
|
jutro kibicuje Gołocie - za lata 90 !
|
Ja myślę, że walkę wygra Gołota.
|
na ktora godzinie jest przewidywana ta walka?
|
Aaaaaandreeeeew Come On!!!!!
Z sentymentu za Gołotą. A Adamka lubie ale jego miejsce jest w półcięzkiej raczej. Do cięzkiej poszedł chyba tylko dla kasy... |
http://www.tvn24.pl/-1,1625352,0,1,o...wiadomosc.html - troche, jak mniejszy brat przy Golocie ;).
|
Prawie 20 kilogramów różnicy po oficjalnym ważeniu. Wygra Andrew
|
Cytat:
ok. 22:30-23:00 polskiego czasu. |
Cytat:
Sportowo z jednej strony Gołota jest większy, silniejszy, masywniejszy i to napewno daje mu to przewagę. Z drugiej stronu Adamek jest sprytniejszy, szybszy, lepszy kondycyjnie raczej. Jeśli Adamek "przeżyje" jakieś 5-6 rund to potem może być już różnie :) Kibicowała będę Adamkowi, bo poprostu go lubię :-) Gołoty nigdy nie lubiłam, nawet za najlepszych czasów - niestety jest dla mnie marną osobą. |
Gołota Gołota Gołota! :D Niestety coś przeczuwam, że wygra na punkty Adamek, a Gołota będzie miał dobrą okazję do zakończenia kariery... Takie walki to jest biznes, obaj zarobią, a Adamkowi otworzy się droga do kariery w wadze ciężkiej. Niemniej jednak uważam, że Gołota to jeden z lepszych pięściarzy w historii, co by o nim nie mówić, a Adamek... No cóż takich jak on jeszcze będzie wielu.
|
Ładneee jaja się dzieja...Szpilka w Areszcie...eh szkoda chłopaka:/ Mam nadzieje ze go wyciagnam do jutra....
|
A szczerze już liczyłem, że Bartnik nauczy młodego pokory... ;]
|
Cytat:
|
A nie wiecie za co go aresztowali ?
EDIT: Spoko już wiem, bójka w Pubie. |
taki mały offtop, czy wie ktoś którego krakowskiego klubu "fanem" jest szpilka?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl