Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [11.koleka] WISŁA KRAKÓW - PIAST GLIWICE..24.x.2009 GODZINA17 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6475)

masterlag 24.10.2009 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 807286)
Małecki żegna się po każdej zjebanej akcji... Irytujące.

jak dla mnie to irytujące jest .. zachowanie Pawła Brożka. Drze sie na każdego [szczególnie na Małego- w 98%], a sam je*ie nie raz nie dwa sytuacje. Rozumiem, że wolałby grac z Boguskim, ale skoro ten jest kontuzjowany, to jego cholernym zadaniem jest zgrać sie z Patrykiem. Skoro nie udało mu się przejść do Fulham to niech sie kurde weźmie i zbierze do roboty w Wiśle.
Jeżeli Wisła Kraków, to dla niego już nie jest tak wiele, to ja [przepraszam bardzo] mam go gdzies. Dopóki sam nie będzie wykorzystywał ok 90% swoich okazji, to niech się nie ma cały czas pretensji do innych i niech przestanie "rzucać" cały czas fochami...
Tyle ode mnie po pierwszej połowie. Bo to mi się tak najbardziej w oczy rzuciło.

Mimo wszystko pamiętajmy też, że nasi wygrywają do przerwy 1:0 i z tego sie musimy wspólnie cieszyć! :-D

qchar90 24.10.2009 17:04

znowu nie graja z Kirmem. Więcej akcji idzie prawym skrzydlem.

Brozek zawsze darl sie na innych, wymachiwał rekami.
Z takim zachowaniem to sobie zagranica nie pogra.

AYALA 24.10.2009 17:09

nie żartujcie sobie pisząc że Jirsak gra dobrze.Totalnie przeciętny,bezbarwny wystep w jego wykonaniu.Jak 95% jakie w Wiśle zaliczył

Grzadq 24.10.2009 17:11

Żałosny mecz. Ciężko go oglądać, serio. Piast- żal. Oni powinni grać w jakiejś lidze okręgowej. Stoją i czekają co też zrobi Wisła. Żal dupe ściska. A te błędy w obronie? No przecież ... ach, szkoda słów.
Dla mnie jedynymi "normalnymi" meczami w tej naszej ekstraklasie są mecze Wisła z Lechem i ew. Legią (to się jeszcze zobaczy). Tydzień temu był pressing, zagrania z 1 piłki, gra na małym kawałku boiska, celne podania, no po prostu był to mecz europejski. Dzisiaj? Mówie, Piast stoi i patrzy co zrobimy. I są tak wysoko w tabeli ... masakra.

Co do Wisły, ten mecz po raz kolejny idealnie pokazuje to, że Wisła nie ma linii pomocy.
Linia obrony super, nie można mieć pretensji czy to do Marcelo, czy Głowackiego że Wisła traci gole. Każda drużyna traci. Jeśli mogę mieć jakieś pretensje do bloku defensywnego, to do P. Brożka. Facet ma takie papiery na granie, a siedzi schowany na swojej połowie. Gdyby grał choć w połowie tak ofensywnie jak Alvarez, byłoby super.

Napastnicy - super. Małecki się skurczybyk tak rozwinął, pamiętam jaki był wolny 2 lata temu, jak parowóz. Teraz przyspieszenie ma takie jak hardcorowe kolejki w parkach rozrywki. Brożek - klasa. Marnuje sytuacje? Owszem, każdy napastnik marnuje sytuacje, prostsze lub bardziej skomplikowane.

Naszą bolączką jest linia pomocy. Diaz aka kółeczko aka faul to jakaś śmieszna pomyłka. Co ten typ robi w Wiśle? No idea.
Jirsak - tak, ten facet ma papiery na granie i mógłby grać super, gdyby miał dobrego partnera w środku pola. A tak? Zostanie z przodu, piłkę rozgrywają stoperzy (Głowacki i Marcelo) i słabo to wygląda. Zostanie bardziej z tyłu, to taka gra "pierdu pierdu" - ja do Ciebie, Ty do mnie. Jego miejsce jest zaraz za napastnikami, widać było ewidentnie przy kilku jego zagraniach jak się znalazł z przodu. A tak, z Diazem, to jest zupełnie bezużyteczny. Pamiętam jak grali razem z Sobolem - wtedy to fajnie wyglądało.
Jeśli chodzi o bocznych pomocników:
Kirm - tęsknię za Zieniem. Tamten to przynajmniej miał wrzutki super, czy z wolnego umiał strzelić. Kirm jest bez wyrazu.
Łobo - bez komentarza. Na stojącego Piasta starczy, na agresywnego i grającego pressingiem Lecha już nie. Oby Ćwielong się rozwinął, bo inaczej cienko to widze.
2 połowa, oby Wisła lepiej zagrała.

klubus 24.10.2009 17:17

KUR... jaki PEDRO ALVAREZ komentator zajebisty :D

Jazon 24.10.2009 17:18

Ja pier....
Jak tego nie wygramy to będzie masakra...

IncognitoTSW 24.10.2009 17:18

No i Piast nas zaskoczył

wisl@k_TS 24.10.2009 17:19

Czułem, to granie na 1 do przodu musiało się zemścić.

Kiedyś była gra na 2-0 i spokój, teraz naszym kopaczom wystarczy tylko jedna. Brawo, oby tak dalej.

Mam nadzieje, że teraz się zepną i unikniemy kompromitacji.

klubus 24.10.2009 17:19

1:1 no i będa nerwy

iiYama 24.10.2009 17:19

Piast jest na trybunach? Było ich słychać choćby na początku II połowy?

P.S. Grają jak cip...ki to się doczekali :/

P.S." Oki, już ich było widać :). Gościnnie?

Stavanger 24.10.2009 17:19

Brawo, brawo, brawo. My wygrywamy 4:0 czy 1:0 ( wygrywaliśmy)? Teraz Wisła musi zaskoczyć!

skeba 24.10.2009 17:19

Legia z 0;1 wyskoczyła na 5-0, my nie możemy. Tak to jest jak się ma 10 sytuacji, jedną wykorzystujemy. Piast miał 1 - to samo.
Małecki niech się więcej modli.

RAPH 24.10.2009 17:20

no i minimalizm sie odplacil

wolfy 24.10.2009 17:21

No to już nie można grać w dziesiątkę, "Łobo" out.

tofik 24.10.2009 17:22

No, wreszcie może zaczną zapierdalać pipy. Tak wyrachowanie grali, że aż się prosili o bramkę.

Syn Kangura z 1984 24.10.2009 17:23

Kur... co oni robia? Juz coraz bardziej irytuje mnie to co robia nasi kopacze, chca byc zabawni czy co?!

mr_kwolf 24.10.2009 17:27

Dramat co my gramy. Jak oglądam ten mecz to nie wiem jak można narzekać na styl jaki mieliśmy za Petrescu. Ciekawe kiedy nasi zauważą że my mamy strzelić więcej bramek a nie mieć więcej posiadania piłki.

legol 24.10.2009 17:27

ŻENADA... Piast przeszedł 2 razy na naszą połowę....
Cantoro???? Podania do tyłu i kółeczka...

IncognitoTSW 24.10.2009 17:29

Czy ktoś oprócz Głowackiego, Marcelo, Cebanu i Cantoro pokazuje się do piłek?... żenada

Hives4 24.10.2009 17:31

Małecki... oby Boguski wrócił.

skeba 24.10.2009 17:32

Tak to jest jak zmienników nie mamy. Małecki może psuć sytuacje, ale tak ma zagwarantowane miejsce w pierwszej 11

Kluvi 24.10.2009 17:32

jak zawsze z przodu mamy gwiazdeczki 100 sytuacji 1 gol ;/;/
0 zaciętości nawet nie przycisnęliśmy..


i znów Małecki żenada.... a mówiliście o Pepe ;]

ps.
naszym się w ogóle nie chce grac!! kwa obciąć im pensje o połowę do końca sezonu!!

tofik 24.10.2009 17:32

A ja bym wpuścił Leszczaka za Brożka. :) W ogóle się Paweł nie stara.

vaazon 24.10.2009 17:33

Mały....może pokrzyczysz sobie na kogoś z zespołu..

For_FuN_ 24.10.2009 17:33

Piast gra tragicznie, a jest remis :D... Poraz kolejny Malecki marnuje 3 sytuacje, malo gry bez pilki, znowu bezproduktywny Kirm...

4fan_player 24.10.2009 17:34

Czarno to widzę. Jeśli nie wygramy tego mecze to dwa następne mogą być dla nas tragiczne w skutkach.

qchar90 24.10.2009 17:34

zas Patryczek ma pretensje...

skeba 24.10.2009 17:36

Brożka nie zmieni, kogo ma wpuścic ?
17 letniego zawodnika, który ani minuty nie spędził w ekstraklasie.
Nie mamy szerokiej ławki.

masterlag 24.10.2009 17:36

Małecki ostatnio się z tymi strzalami zablokował :| wku*wia mnie to....
Leszczaka za Brożka! . . .

znów Marcelo nam ratuje tyłki :) I <3 Marcelo! x) (*przynajmniej jak narazie*)

vaazon 24.10.2009 17:37

skeba takim tokiem myslenia, Leszczak nigdy nie zagra.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl