![]() |
Ma ktoś link do 14 odcinka? Albo czy wogóle jest? ;)
|
w tym tygodniu była przerwa.. 05x14 w przyszły czwartek z samego rana ;)
|
Ale za to w tym tygodniu wyszedl specjalny odcinek: The Story of the Oceanic Six
linki na peb.pl lub darkwarez.pl/forum/index.php |
Może ktoś podać linki do rapida z napisami?
|
|
ma ktos linka do ostatnich tych nowych odcinkow Prisona, które wyszły po przerwie?
Dzieki Gucio! |
Kolumbus - http://www.wislakrakow.com/forum/sho...?t=972&page=97
dzisiejszy odcinek Losta absolutnie rozjebał system.. :) |
moze ktos podac skad pobrac 14 odcinek losta? szukam szukam i jeszcze nie znalazlem
|
Cytat:
|
No to po finale :D miazdzy :D
Kiedy sezon 6 ? :> |
Cytat:
|
Wam też obraz się przycina jak oglądacie LOST w RMVB?
Poprosiłbym o PEWNE (nie zacinające się Wam) odcinki 12 (bez 13) do końca w formacie RMVB bo ściągnąłem 3 razy ten sam odcinek z innych źródeł i się przycinał... Jeśli ktoś by wiedział skąd ściągnąć to niech napisze.Z góry dzięki. |
wszystkie odcinki znajdziesz na www.darkwarez.pl
|
Lost 05x01 Because You Left Lektor PL
Kod:
Kod:
http://rapidshare.com/files/214326557/Lost_05x02_The_Lie_PL.part1.rarKod:
http://rapidshare.com/files/214336991/Lost_05x03_Jughead_PL.part1.rarKod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
Kod:
http://rapidshare.com/files/222604928/Lost.S05E10.HDTV.XVID.LektorPl.part1.rarLost Sezon 5 Odcinek 11 Lektor Pl AVI Kod:
http://rapidshare.com/files/222567178/Lost.S05E11.HDTV.XVID.LektorPl.part1.rarKod:
http://rapidshare.com/files/223313909/lost.s05e12.lektorPL.xvid.part1.rarKod:
http://rapidshare.com/files/224882108/Lost_S5E13_Lektor_PL_VOD_z_N.part1.rarLOST SEZON 5X14 LEKTOR PL VOD telewizja N Kod:
http://rapidshare.com/files/233417822/Lost_S5E14_Lektor_PL_VOD_z_N.part1.rar |
Mam pytanie kim jest Christian ktorego spotakla Sun z Frankiem w opuszczonej osadzie DI ??
|
Christian to ojciec Jack'a. Nie wiadomo czy powrócił do życia jak Lock, czy coś w tym stylu, bo Jack przewoził jego zwłoki z Sydney do Los Angeles, no ale jak wiadomo rozbili się na wyspie.
|
Cytat:
|
mnie ten finał sezonu jakoś specjalnie nie zachwycił...znów parę miesięcy trzeba czekać na następne odcinki.. trochę długawo.
|
jak mógł nie zachwycić, kapitalny finał, jak to twórcy mówili, zasady gry się zmienią i już mamy zapowiedź tych zmian - białe tło i czarny napis LOST kapitalne wrażenie robią. :)
ZA DŁUGO! ps. jedno tylko mnie wkurza, jak można było postać najważniejszą w całym serialu, o której trąbiono chyba ze 3 sezony, tak odjebać w jednym odcinku? pokazali go, coś tam popodawał batoniki, poskładał życzenia i umarł.. oby było jeszcze coś z nim w 6 sezonie, w którym ma być tak wiele odpowiedzi. |
http://www.youtube.com/watch?v=8TmCiC7QJiU
będzie to ktoś oglądał jeszcze? :) ja chyba tak, bo jak już coś zaczynam to muszę skończyć, mam nadzieje że to ostatni sezon.:) będzie jakiś odcinek podsumowując ostatnie wydarzenia bo mi się już zapomniało troszkę :D? |
Sorry za post pod postem ale chciałem odświeżyć.
Wyszedł odcinek 6x00 Beggining of the End przypominający co się działo ostatnio. http://peb.pl/seriale/733540-rapidsh...sezon-6-a.html jak ktoś znajdzie na jakiś innych serwerach to niech da nać :) |
http://darlton.pl/
zobaczcie "Najnowszy trailer od ABC", ale nie rozwijajcie newsa, bo dodali jakieś screeny ze spoilerami, bo podczas zapowiedzi są jakieś klatki z czymś nowym. jeśli tylko zobaczycie film, to nic nie wyłapiecie, a ujrzycie tylko kapitalną zapowiedź, warto. ps. ustalenie, że nie pokażą żadnych nowych scen przed nowym sezonem jest bardzo trafne. nie czytam spoilerów, nie oglądam zdjęć z planu, niech ten sezon zaskoczy mnie od samego początku. :) i polecam wam to samo.. |
Nowe odcinki 6 sezonu LOST juz do zassania :)
peb.pl darwarez.pl |
na isohunt rowniez:)
|
Nie bardzo kapuje tego peba.pl. Wchodze zeby sciagnac pierwszy odcinek a tam 15!!!!!! stron i 146!!!!! postow z linkami. Po cholere tyle?! Jak ja mam szybko znalezc odpowiedni odcinek z polskimi napisami?
|
http://www.zagubieni24.pl/viewpage.php?page_id=68
linki wymiennie można sotsować - godzina i masz zassany odcinek napisy będą popołudniu |
A te napisy to takie z translatora czy ktos sie przylozy do tlumaczenia?
|
http://hatak.pl/napisy/27/Lost/#06x01-02 napisy ;)
|
|
Ogladnalem 3 odcinki i mam nadzieje ze to bedzie ostatnia seria, serial pomalu schodzi na psy.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl