![]() |
Zdaje sie, ze wiernosc dotyczy milosci do barw, herbu, klubu, a nie jego pracownikow. Zreszta tlumaczylem nie raz, ze u nas inaczej traktuje sie pilkarzy, niz np. w Krakowie.
|
Cytat:
|
Cytat:
I czar o wielkim Lechu prysl jak banka mydlana. |
Cytat:
http://www.dieta.twoja.org/ |
Cytat:
|
Ale co sie dziwicie
Amika chciala zbudowac zespol ktory wybil by sie z polskiego bagienka ,do tego majacy aspiracje na gre w LM.Liczyła ze blokujac transfery najlepszych bez odpowienich "motywatorow" w postaci podwyzek ,bedzie powtorka z zeszlego sezonu i tym razem zdobeda Majstra. Nie udalo sie ,dzis chodza z podkulonym ogonem,nauczka dla innych."Lokomotywa " Poznanska chciala dojechac na Manchesteru czy Barcelony a zdechała w Stalowej Woli. Na dzis dzien kazdy klub by tak skonczyl.nie stac nas zwyczjnie na budowe klubu tak zeby finansowo i organizacjnie byl gotowy na gre w LM. |
Cytat:
Kamikaze chciałeś czymś zabłysnąć a sam mylisz pojęcia. |
Cytat:
Miłość, honor, walka vs kuchenka, lodówka, pralka. |
Losowanie 1/8 finału Remes Pucharu Polski w TVP Sport:
http://satkurier.pl/news/49800/losow...ru-polski.html |
Czy w tej fazie są jeszcze jakieś rozstawienia czy możemy trafić np. na Legie?
|
Z tego co pamiętam to na 2 grupy drużyny są podzielone, rozstawionych i nie.
|
Cytat:
w meczu PP gdy deszcz był i błoto, to Rengifo nawet spodenek sobie nie ubrudził |
W 1/8 pucharu obowiązuje już system mecz i rewanż czy dopiero od 1/4 on wchodzi?.
|
Cytat:
|
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin/Polonia Warszawa
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok Start Otwock – Ruch Chorzów Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola Korona Kielce – Dolcan Ząbki Lechia Gdańsk – Odra Wodzisław Śląski Bytovia II Bytów – Wisła Kraków Legia Warszawa- Cracovia Kraków Tu jest jakiś system że już wiadomo kto na kogo trafi czy potem jest kolejne losowanie ? |
Kolejne losowanie, runda już na wiosnę i mecz + spotkanie rewanżowe. Jak się mylę to poprawcie mnie ;d
|
Ale mamy farta w losowaniu :D Pierwszy raz od dawna.
|
Masz racje tak zawsze wpadamy na jakieś Reale, Barcelony, Levadie a teraz nam w końcu szczęście dopisało :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Trafiamy na Bytovie i mowisz o farcie??? :D A tak mamy egzotyczna eskapade,lesza Bytovia i cos nowego niz 4637352 wyjazd do Wodzislawia :) |
Cytat:
|
Lecha nie ma więc tylko Legia jest taką drużyna która mogła by nam stanąc na drodze o ile nie odpadną wcześniej :lol: . Mysle że w tym roku PP wygramy.
WISŁA KRAKÓW AEO! |
Cytat:
|
Pogoń - Polonia 2:0
|
Tutaj się dzieją piękne jaja:
Dolcan Ząbki - Korona Kielce już 3:3 :) |
The Wisła show must go on
No i o mały figiel, a koroniarze dostaliby w ząbki. :lol:
W ogóle to - sądząc po relacji - mógł być bardzo wyczerpujący mecz dla "złocisto-krwistych". Pierwsi tracą gola, przegrywają po pierwszej połowie, pod koniec 2. połowy marnują karnego, przez co dochodzi do dogrywki. Na dodatek dwa spalone, no i 30 minut gry więcej, no może mieć znaczenie (większe zmęczenie graczy) w kontekście naszego meczu w najbliższej kolejce... Inna sprawa, że zawodnikom z niższych lig często bardziej się chce biegać i grać z większym zaangażowaniem, niż tym z ekstraklasy. No i potem mamy małe "sensacje" jak te z wyeliminowaniem drużyn z Poznania czy z Wrocławia. Oby nasi wiślacy mieli tyle chęci w każdym meczu. |
Czyli Korona odpadla czy nie?
|
Cytat:
|
Szkoda bo liczyłem na wizyte Wisełki na Mazowszu :>
|
Na szczęście jest jeszcze kilka "śmiesznych" drużyn - Start Otwock/Stal Stalowa Wola/Zagłębie Sosnowiec/Cracovia ( :lol: )... Co więcej, jedna co najmniej zagra dalej, bo Stal rywalizuje z Sosnowcem :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:54. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl