Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Puchar Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6368)

bbbnba 30.09.2009 15:27

Zdaje sie, ze wiernosc dotyczy milosci do barw, herbu, klubu, a nie jego pracownikow. Zreszta tlumaczylem nie raz, ze u nas inaczej traktuje sie pilkarzy, niz np. w Krakowie.

Krissu 30.09.2009 15:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 798906)
Zdaje sie, ze wiernosc dotyczy milosci do barw, herbu, klubu, a nie jego pracownikow. Zreszta tlumaczylem nie raz, ze u nas inaczej traktuje sie pilkarzy, niz np. w Krakowie.

Którego klubu?

saklak1906 30.09.2009 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 798906)
Zdaje sie, ze wiernosc dotyczy milosci do barw, herbu, klubu, a nie jego pracownikow. Zreszta tlumaczylem nie raz, ze u nas inaczej traktuje sie pilkarzy, niz np. w Krakowie.

Ta u was wszystko jest inaczej, honor zreszta tez. Troche mi was szkoda ludzie propagandy z Lecha wmowili wam wasza wielkosc a Wy kibice z Wielkopolski w to uwierzyliscie. A tu taki klops jeszcze sie wrzesien nie skonczyl a wam zostala tylko liga i to byc moze tylko o puchary, ale jak tak dalej pojdzie to do konca rundy bedzie po wszystkim .

I czar o wielkim Lechu prysl jak banka mydlana.

bbbnba 30.09.2009 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 798907)
Którego klubu?

Klubu Anonimowych Grubasów
http://www.dieta.twoja.org/

Krissu 30.09.2009 15:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bbbnba (Post 798913)
Klubu Anonimowych Grubasów
http://www.dieta.twoja.org/

: ))))))))))))))

Wojtas 30.09.2009 15:41

Ale co sie dziwicie

Amika chciala zbudowac zespol ktory wybil by sie z polskiego bagienka ,do tego majacy aspiracje na gre w LM.Liczyła ze blokujac transfery najlepszych bez odpowienich "motywatorow" w postaci podwyzek ,bedzie powtorka z zeszlego sezonu i tym razem zdobeda Majstra.

Nie udalo sie ,dzis chodza z podkulonym ogonem,nauczka dla innych."Lokomotywa " Poznanska chciala dojechac na Manchesteru czy Barcelony a zdechała w Stalowej Woli.

Na dzis dzien kazdy klub by tak skonczyl.nie stac nas zwyczjnie na budowe klubu tak zeby finansowo i organizacjnie byl gotowy na gre w LM.

studio2 01.10.2009 08:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 798901)
Dno jeszcze przed wami,

Rzeczywiście pseudotrener Zieliński może nas w porządne gówno wrzucić.

Kamikaze chciałeś czymś zabłysnąć a sam mylisz pojęcia.

Maćko 01.10.2009 08:49

Cytat:

"Która z polskich drużyn będzie grała w najdłużej w europejskich pucharach w sezonie 2009/2010?" a gdzie jest Wisła w tej sondzie?
"Która z polskich drużyn będzie grała w najdłużej w Pucharze Polski w sezonie 2009/2010?" a gdzie jest Lech w tej sondzie? MUHAHAH.

Miłość, honor, walka vs kuchenka, lodówka, pralka.

leszekm 04.10.2009 20:25

Losowanie 1/8 finału Remes Pucharu Polski w TVP Sport:

http://satkurier.pl/news/49800/losow...ru-polski.html

barthok 04.10.2009 20:54

Czy w tej fazie są jeszcze jakieś rozstawienia czy możemy trafić np. na Legie?

GemHZR 04.10.2009 23:04

Z tego co pamiętam to na 2 grupy drużyny są podzielone, rozstawionych i nie.

IncognitoTSW 05.10.2009 16:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez studio2 (Post 799131)
Rzeczywiście pseudotrener Zieliński może nas w porządne gówno wrzucić.

Kamikaze chciałeś czymś zabłysnąć a sam mylisz pojęcia.

Niby tak ale nie wiem czy to tylko ja widzę, obiektywnym okiem - Zieliński jakoś się stara, ale piłkarze? Przecież nawet nie biegają, grają na stojąco.
w meczu PP gdy deszcz był i błoto, to Rengifo nawet spodenek sobie nie ubrudził

Cetnik 05.10.2009 17:19

W 1/8 pucharu obowiązuje już system mecz i rewanż czy dopiero od 1/4 on wchodzi?.

barthok 05.10.2009 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 800695)
W 1/8 pucharu obowiązuje już system mecz i rewanż czy dopiero od 1/4 on wchodzi?.

Tylko jeden mecz - gospodarz będzie wylosowany.

Kocur 06.10.2009 19:32

Piast Gliwice – Pogoń Szczecin/Polonia Warszawa
Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok
Start Otwock – Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec - Stal Stalowa Wola
Korona Kielce – Dolcan Ząbki
Lechia Gdańsk – Odra Wodzisław Śląski
Bytovia II Bytów – Wisła Kraków
Legia Warszawa- Cracovia Kraków



Tu jest jakiś system że już wiadomo kto na kogo trafi czy potem jest kolejne losowanie ?

jabadabaryba 06.10.2009 19:36

Kolejne losowanie, runda już na wiosnę i mecz + spotkanie rewanżowe. Jak się mylę to poprawcie mnie ;d

konrad1991tsw 06.10.2009 20:17

Ale mamy farta w losowaniu :D Pierwszy raz od dawna.

Baala 06.10.2009 20:34

Masz racje tak zawsze wpadamy na jakieś Reale, Barcelony, Levadie a teraz nam w końcu szczęście dopisało :D

gooro33 06.10.2009 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jabadabaryba (Post 801104)
Kolejne losowanie, runda już na wiosnę i mecz + spotkanie rewanżowe. Jak się mylę to poprawcie mnie ;d

co do losowania to nie wiem ale nastepne mecze na wiosne , czyli 1/4 rozgrywane sa systemem mecz + rewanz

Wojtas 06.10.2009 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 801129)
Ale mamy farta w losowaniu :D Pierwszy raz od dawna.



Trafiamy na Bytovie i mowisz o farcie??? :D

A tak mamy egzotyczna eskapade,lesza Bytovia i cos nowego niz 4637352 wyjazd do Wodzislawia :)

0 22 06.10.2009 23:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 801129)
Ale mamy farta w losowaniu :D Pierwszy raz od dawna.

Az taki paranoiczny strach stworzył w Tobie Hetman Zamość?

HazikKrK 07.10.2009 03:02

Lecha nie ma więc tylko Legia jest taką drużyna która mogła by nam stanąc na drodze o ile nie odpadną wcześniej :lol: . Mysle że w tym roku PP wygramy.
WISŁA KRAKÓW AEO!

Pan Jotka 07.10.2009 06:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 801186)
Az taki paranoiczny strach stworzył w Tobie Hetman Zamość?

Hetman moze nie, ale baliśmy się Piasta Kobylin :P

GemHZR 07.10.2009 19:27

Pogoń - Polonia 2:0

Kocur 27.10.2009 15:04

Tutaj się dzieją piękne jaja:

Dolcan Ząbki - Korona Kielce już 3:3 :)

el Nuero 27.10.2009 15:49

The Wisła show must go on
 
No i o mały figiel, a koroniarze dostaliby w ząbki. :lol:
W ogóle to - sądząc po relacji - mógł być bardzo wyczerpujący mecz dla "złocisto-krwistych". Pierwsi tracą gola, przegrywają po pierwszej połowie, pod koniec 2. połowy marnują karnego, przez co dochodzi do dogrywki. Na dodatek dwa spalone, no i 30 minut gry więcej, no może mieć znaczenie (większe zmęczenie graczy) w kontekście naszego meczu w najbliższej kolejce...

Inna sprawa, że zawodnikom z niższych lig często bardziej się chce biegać i grać z większym zaangażowaniem, niż tym z ekstraklasy. No i potem mamy małe "sensacje" jak te z wyeliminowaniem drużyn z Poznania czy z Wrocławia. Oby nasi wiślacy mieli tyle chęci w każdym meczu.

Wojtator 27.10.2009 15:54

Czyli Korona odpadla czy nie?

Ala1955 27.10.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtator (Post 808749)
Czyli Korona odpadla czy nie?

Nie - po dogrywce 4:3 dla Korony

Kordel 27.10.2009 16:12

Szkoda bo liczyłem na wizyte Wisełki na Mazowszu :>

!!IRIVER!! 27.10.2009 16:31

Na szczęście jest jeszcze kilka "śmiesznych" drużyn - Start Otwock/Stal Stalowa Wola/Zagłębie Sosnowiec/Cracovia ( :lol: )... Co więcej, jedna co najmniej zagra dalej, bo Stal rywalizuje z Sosnowcem :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:54.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl