![]() |
Gra wkrótce będzie już dostępna, możliwe że już od piątku, choć gwarancji nie daję.
Pewnie zainteresuje Was to: http://www.wislakrakow.com/www/pictu...c19f865de4.jpg http://www.wislakrakow.com/www/pictu...c63be20b40.jpg http://www.wislakrakow.com/www/pictu...61902a6496.jpg http://www.wislakrakow.com/www/pictu...eb4b95a288.jpg |
Fryzurka Boguskiego już na wstępie może powalic na kolana
|
witam wiadomo coś o cenie i edycji wiślaka
|
Zaczes Rafala wrecz klasyczny :) LOL
|
rav Coś jeszcze oprócz okładki wiadomo co będzie w tej Wiślackiej edycji? i czy jest ograniczona ilościowo Wiślacka edycja? Narazie nie mam funduszy i nie bardzo kupic moge... :/ :(
|
Kozacka ta okładka. Ciekawe czym będzie się różnić ta wersja od zwykłej (od środka) i czy nie będzie żadnych komplikacji w graniu przez neta w obie wersje...
|
co Boguski ma zdjecie, to każda okładka wymięka
|
Ha i co mowilem ze bedzie Bogus Głowa i Mały ;)
|
apropo Rafała to zgadnijcie jak Szpakowski wymawia jego nazwisko
|
Oczywiście, że "Bogucki".
|
Zaraz wymyśla cenę 250zł za wersje na xboxa ps3 i się skończy zajebistość tej gry...
|
Cytat:
|
śmieszne jest to że pracujący w WŚ ani me ani be, nic nie wiedzą a do premiery dwa dni.
Logicznie myśląc prócz okładki nie będzie żadnego bonusu, w przeciwnym razie byłoby jakieś info. |
Cytat:
|
Jak na moje oko to sporo zawyżyli umiejętności naszym grajkom :-)
|
Cytat:
|
Pewnie widział, ale nie w Wiślackiej tylko "normalnej" wersji, która dostępna jest z "lewych" źródeł już od 26.09, tylko oficjalnej premiery brak:>
|
Dżizas, ostatnio Boguski miał normalną fryzurę, a tu na okładce jakiś hełm.
|
http://www.allegro.pl/item757425504_...owa_folia.html
z tego linka wynika, że cena detaliczna na PC będzie w granicach 140 zł, więc nasza Wiślacka wersja pewnie podobnie... |
W "Metro" (:P) pisze, że na PC gra będzie kosztowac 119 złotych. Więc tragedii nie ma.
Ciekawe tylko, czy Wiślacka będzie droższa... |
Wystarczy Rafałowi namalować niewielki wąsik i będzie podobny do pewnego złego pana który kiedyś żył na zachodzi.
|
A Jaka Jest Cena Na Ps3 ?
|
|
Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku :) Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.
|
Cytat:
Edit: MatMario ceny podaję z gazety, więc może byc tak że są inne w rzeczywistości... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej? :D |
Cytat:
Zobaczymy jak będzie szło on line, jak narazei to mam nadzieje że z rogów nie będzie łatwo gola strzelić bo jak gram w demo to ta piłka tak się wwkręca że może być mały bug z tym. |
Nie wiecie czy trzeba się zapisać wcześniej na ten turniej? Czy wpisuje się na listę na miejscu w Galerii ?
Mam chrapkę na Bravie :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl