Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wspólpraca Wisły z EA Sports (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6227)

rav 30.09.2009 09:24

Gra wkrótce będzie już dostępna, możliwe że już od piątku, choć gwarancji nie daję.

Pewnie zainteresuje Was to:

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...c19f865de4.jpg http://www.wislakrakow.com/www/pictu...c63be20b40.jpg

http://www.wislakrakow.com/www/pictu...61902a6496.jpg http://www.wislakrakow.com/www/pictu...eb4b95a288.jpg

Kolumbus 30.09.2009 09:30

Fryzurka Boguskiego już na wstępie może powalic na kolana

mks1957zniczjarosław 30.09.2009 09:43

witam wiadomo coś o cenie i edycji wiślaka

DysoN 30.09.2009 10:01

Zaczes Rafala wrecz klasyczny :) LOL

brylant17 30.09.2009 10:11

rav Coś jeszcze oprócz okładki wiadomo co będzie w tej Wiślackiej edycji? i czy jest ograniczona ilościowo Wiślacka edycja? Narazie nie mam funduszy i nie bardzo kupic moge... :/ :(

JrQ- 30.09.2009 11:11

Kozacka ta okładka. Ciekawe czym będzie się różnić ta wersja od zwykłej (od środka) i czy nie będzie żadnych komplikacji w graniu przez neta w obie wersje...

szprotson 30.09.2009 13:38

co Boguski ma zdjecie, to każda okładka wymięka

JackDaniels 30.09.2009 13:41

Ha i co mowilem ze bedzie Bogus Głowa i Mały ;)

tommiyacht 30.09.2009 16:00

apropo Rafała to zgadnijcie jak Szpakowski wymawia jego nazwisko

MCX 30.09.2009 16:06

Oczywiście, że "Bogucki".

MatMario 30.09.2009 16:10

Zaraz wymyśla cenę 250zł za wersje na xboxa ps3 i się skończy zajebistość tej gry...

kamikaze 30.09.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 798929)
Zaraz wymyśla cenę 250zł za wersje na xboxa ps3 i się skończy zajebistość tej gry...

Obyś się mylił :-/ Niektóre sklepy internetowe już powysyłały wczoraj grę więc powinna być w terminie.

lucekj 30.09.2009 22:05

śmieszne jest to że pracujący w WŚ ani me ani be, nic nie wiedzą a do premiery dwa dni.

Logicznie myśląc prócz okładki nie będzie żadnego bonusu, w przeciwnym razie byłoby jakieś info.

MatMario 30.09.2009 22:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 799023)
Obyś się mylił :-/ Niektóre sklepy internetowe już powysyłały wczoraj grę więc powinna być w terminie.

No sporu osób już ma. Dla mnie zależy od ceny, jeśli będzie konkurencyjna to kupię u nich.

Mario Nh 01.10.2009 06:54

Jak na moje oko to sporo zawyżyli umiejętności naszym grajkom :-)

kamikaze 01.10.2009 07:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 799115)
Jak na moje oko to sporo zawyżyli umiejętności naszym grajkom :-)

Skąd wiesz grałeś już, czy może to tylko taka rozkminka?:>

GJ1906 01.10.2009 10:22

Pewnie widział, ale nie w Wiślackiej tylko "normalnej" wersji, która dostępna jest z "lewych" źródeł już od 26.09, tylko oficjalnej premiery brak:>

tofik 01.10.2009 11:54

Dżizas, ostatnio Boguski miał normalną fryzurę, a tu na okładce jakiś hełm.

Wichar87 01.10.2009 12:00

http://www.allegro.pl/item757425504_...owa_folia.html
z tego linka wynika, że cena detaliczna na PC będzie w granicach 140 zł, więc nasza Wiślacka wersja pewnie podobnie...

Arkas 01.10.2009 13:07

W "Metro" (:P) pisze, że na PC gra będzie kosztowac 119 złotych. Więc tragedii nie ma.
Ciekawe tylko, czy Wiślacka będzie droższa...

arth_ur 01.10.2009 13:33

Wystarczy Rafałowi namalować niewielki wąsik i będzie podobny do pewnego złego pana który kiedyś żył na zachodzi.

Mike Hart 01.10.2009 13:35

A Jaka Jest Cena Na Ps3 ?

element 01.10.2009 14:11

Premiera już w ten piątek (szczegóły)

PhantomRanger 01.10.2009 14:18

Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku :) Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.

Arkas 01.10.2009 16:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mike Hart (Post 799232)
A Jaka Jest Cena Na Ps3 ?

Znacznie więcej bo aż 229 zł...

Edit: MatMario ceny podaję z gazety, więc może byc tak że są inne w rzeczywistości...

medyk 01.10.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 799247)

pisze ze ma być Szpakowski z tej okazji jak ktoś bedzie niech zada temu pseudo komentatorowi pytanie dlaczego BoguCki ?? idiota..

MatMario 01.10.2009 16:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 799298)
Znacznie więcej bo aż 229 zł...

emipk saturn 149

Kamson 01.10.2009 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PhantomRanger (Post 799256)
Najzabawniejsze jest to, że dziś będą w Galerii Krakowskiej w Empiku widziałem Fife 10 za 69,90. tylko nie mam pewności czy z płytą w środku :) Więc te 70-80zł mógłbym dać za edycje wiślacką. W przeciwnym razie lepiej kupić normalną.

A nie była to przypadkiem FIFA 09 (albo i jeszcze wcześniejsza)? :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 799308)
emipk saturn 149

Na pewno po tyle na konsole? :shock:


Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej? :D

MatMario 01.10.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 799319)

Na pewno po tyle na konsole? :shock:

Wybiera sie ktoś na mistrzostwa w FIFE do Galerii Krakowskiej? :D

Takie info z xboxonline więc raczej pewne. A na mistrzostwa z chęcia się wybiorę.

Zobaczymy jak będzie szło on line, jak narazei to mam nadzieje że z rogów nie będzie łatwo gola strzelić bo jak gram w demo to ta piłka tak się wwkręca że może być mały bug z tym.

damianos 01.10.2009 18:17

Nie wiecie czy trzeba się zapisać wcześniej na ten turniej? Czy wpisuje się na listę na miejscu w Galerii ?
Mam chrapkę na Bravie :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl