Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [2. kolejka] ZAGŁĘBIE Lubin - WISŁA Kraków, piątek 07.08.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6115)

GKS_Zaglebie 07.08.2009 07:56

Wiadomo moze ilu mniej wiecej kibicow wiselki jedzie do lubina?

For_FuN_ 07.08.2009 12:06

Obstawiam nasze gladkie zwyciestwo 3 : 1. Patrzac na sklad Zaglebia(1 sensowny pilkarz i poprostu fatalni stoperzy) i na mecz z Legia raczej nie mam obaw.

kubryc 07.08.2009 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez GKS_Zaglebie (Post 775024)
Wiadomo moze ilu mniej wiecej kibicow wiselki jedzie do lubina?

Tysionc pińcet sto dziwińcet. To nie temat na tego typu posty. Co do meczu: też obstawiam gładkie zwycięstwo 3:1 i bramkę Marcelo.

napój 07.08.2009 12:28

Już spokojnie do 10 minuty powinniśmy prowadzić 1:0. A potem tylko kontrolować mecz i najwyżej dołożyć jedną lub dwie bramki ;)

Zwitter 07.08.2009 12:30

To widzę, że Wy to optymiści jesteście nieumiarkowani. Z drugiej strony, nie wyobrażam sobie żeby mogło być coś innego od zwycięstwa Wisełki, choć myślę, że tak łatwo nie będzie.

Jak dla mnie może być skromne 0:1, ważne żeby 3 punkty były.

jova 07.08.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolumb (Post 774968)
Od 60 minuty Zagłębie nie istnieje? oby oby

Posłuchaj tego wywiadu jeszcze raz.

vodzu91 07.08.2009 12:53

Widzę, że mamy typowy i powszedni problem...

Jedna strona mówi, że pojedziemy ich jak walec, inni zaś twierdzą, że będzie męczarnia, przypominają Levadie itd.

Uwielbiam takie przebijanie piłeczki... Naprawdę te przedmeczowe tematy tracą powoli sens. Szkoda, że 80% komentujących to 15 letnie dzieci albo napinacze...

Może lepiej pogadać o taktyce, składzie, formie niektórych zawodników, moralach zespołu?

A, że przykład idzie z góry no to może ja zacznę.

Chcemy dobrej widowiskowej gry? No to czekajmy na Gargułę i Boguskiego. Bez tych zawodników tracimy wg. mnie conajmniej 25% siły ofensywnej.

Jeżeli moglibyśmy dziś wyjść składem takim jaki mamy nie licząc kontuzji czyli: Pawełek-Alvarez,Głowacki,Marcelo,Pi. Brożek-Małecki,Garługa,Sobolewski,Kirm-Boguski-Brożek no to byłoby coś, ale, że niestety mamy kontuzje w drużynie no to nie ma tego luksusu i jest jak jest.

Typowanie wyniku myślę, że nie ma sensu. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Możecie się zgodzić ze mną lub nie ale w przypadku Wisły funkcjonuje zazwyczaj stały schemat. Albo szybko strzelony gol ustawia nam mecz i dowozimy 1-0 do końca lub coś jeszcze wbijamy. Albo nie strzelamy gola do 60 minuty i wtedy zaczyna się męczarnia, piłkarze biją głową w mur i robi się problem.

Jak będzie dziś? Obecny skład spokojnie wystarcza aby "miedziowym" pokazać i dać do zapamiętania, iż grali z Mistrzem Polski.

Wyszkolenie techniczne, taktyka, doświadczenie, przygotowanie kondycyjne, trener, indywidualności- tym wszystkim bijemy ich na głowę.

10 000 publiki, chęć pokazania, że nie są chłopcami do bicia po blamażu z Legią, jeden Pawłowski?- to ich atuty.

Pozwoliłem sobie poczytać co o dzisiejszym meczu z Nami piszą kibice Zagłębia na swoim forum.
Doceniają naszą dobrą postawę w meczu z Lechem. Ba, nawet niektórzy twierdzą, iż byliśmy lepszą drużyną, a więc strach niewątpliwie przed nami jest. Wiedzą z kim grają i dlatego nie możemy ich "zawieść", a więc DO BOJU O 3 PKT i PEWNE ZWYCIĘSTWO PANOWIE!!!

SĘDZIA ZGRED 07.08.2009 14:03

Jedno jest pewne jedziemy po 3 pkt do Lubina, Legia z nimi zdobyła komplet więc i my musimy. Zadanie nie będzie łatwe bo grają u siebie i będa miec pewnie komplet widzów na stadionie. To naszych powinno zmobilizować jednak . Musimy wygrać ale nie będzie łatwo jak już mówiłem

Grzadq 07.08.2009 14:10

3 punkty, nie ma innego wyjścia. A wiecie co wam powiem? Po tym co Skorża powiedział mam pewne nadzieje ... pamiętam jak 2 lata temu zaczynaliśmy sezon w Lubinie. Narodziła się niejako nowa drużyna, ze stylem, agresją, chęcią zdobywania jak największej ilości bramek, mentalnością zwycięzców. Na jesień nie mieliśmy sobie równych. Może za dużo oczekuje, ale wydaje mi się, że nasi piłkarze mają coś do udowodnienia, nam, kibicom Wisły jak i całej Polsce. A nagłówki gazet po Levadii powinni powiesić sobie w szatni.

Może jest to złudna nadzieja, że obejrzę wreszcie Wisłę na miarę Wisły, ale co robić?

Marszałek 07.08.2009 15:58

A ja z przyjemności oglądnę to spotkanie ze względu na stadion:). Przynajmniej nie będzie w oczy razić byle jakoś bijąca z murawy. Wiem,że trener chce fajnie i miło, ale czy najemnym kopaczom będzie się chciało?
Tak naprawdę powinien sunąć atak za atakiem. Czy tak będzie? śmiem wątpić.

STARY WIŚLAK 07.08.2009 17:02

Grzadq napisał:Może jest to złudna nadzieja, że obejrzę wreszcie Wisłę na miarę Wisły, ale co robić?[/QUOTE]

Wierzyć, kochać i mocno dopingować!!!

Wojtas 07.08.2009 17:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Grzadq (Post 775223)
3 punkty, nie ma innego wyjścia. A wiecie co wam powiem? Po tym co Skorża powiedział mam pewne nadzieje ... pamiętam jak 2 lata temu zaczynaliśmy sezon w Lubinie. Narodziła się niejako nowa drużyna, ze stylem, agresją, chęcią zdobywania jak największej ilości bramek, mentalnością zwycięzców. Na jesień nie mieliśmy sobie równych. Może za dużo oczekuje, ale wydaje mi się, że nasi piłkarze mają coś do udowodnienia, nam, kibicom Wisły jak i całej Polsce. A nagłówki gazet po Levadii powinni powiesić sobie w szatni.

Może jest to złudna nadzieja, że obejrzę wreszcie Wisłę na miarę Wisły, ale co robić?




Doladnie ,tez chce zobaczyc tą prawdziwą Wisle

walcząca,biagajaca ,wrecz wsciekle atakującą

Skorza nawet po minach na tej konferencjii roznil sie od tego Skorzy jakiego zawsze pamiatam
Moze to zwiastun jakichs zmian ,koniec cackania ,czas zap***** nia.

Oby

skeba 07.08.2009 17:27

Lechia do polowy 3;1 z Cracovia, coś niesamowitego. Cracovia wreszcie spadnie :)
Wystarczy mi 1-0 i będę happy

Kordel_Walker 07.08.2009 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 775299)
Moze to zwiastun jakichs zmian ,koniec cackania ,czas zap***** nia.

Oby

Zapierdalanie było za Petrescu i skończyo się wiadomo jak. Nasi z płaczem chodzili do Cupiała, że Dan to tyran...Polscy piłkarze mają mentalność nierobów. Jak poczują cięższą pracę to będzie bunt i gra przeciw Skorży. A bez ciężkich treningów do niczego nie dojdą. I tak błedne koło....Jedyne wyjście to nie kupować Polaków. Żal patrzeć na naszych w pucharach.

airborne4009 07.08.2009 17:47

Dzisiaj meczyk elegancko sobie czlowiek ogladnie, zadnych patroli, szesciopak budwaisera i jedziemy! Wiselka dzisiaj wygra, niewazne ile. Pozdro dla wszystkich Wislakow z Four Corners!

Wojtas 07.08.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel_Walker (Post 775315)
Zapierdalanie było za Petrescu i skończyo się wiadomo jak. Nasi z płaczem chodzili do Cupiała, że Dan to tyran...Polscy piłkarze mają mentalność nierobów. Jak poczują cięższą pracę to będzie bunt i gra przeciw Skorży. A bez ciężkich treningów do niczego nie dojdą. I tak błedne koło....Jedyne wyjście to nie kupować Polaków. Żal patrzeć na naszych w pucharach.




I czas to zmienic.

Pilkarze powinniw wiedziec od Levadii ze jesli beda sie opierdlac to predziej poleci ktorys z nich niz trener


W glowie mi sie nie miesci historyjka jak to pilkarze "chodzili do Cupiala ",na skarge.

no jak to brzmi

Przeciez beda na miejscu powaznego czlowieka a za takiego uchodzi chyba Cupial ,wyp**** bym takiego dellikwenta i płaczka za drzwi ,tak ze drugi raz wstydzilby sie wogole pokazac.


Dlatego cos mi tu smierdzi jakąś machlojlą ,ale polskie dziennkarstwo dobiło juz takiego dna,mniej wiecej jak poziom gry Polskich zespolow w Pucharach.

skeba 07.08.2009 18:19

Mam nadzieję, że Zaglebie zaprezentuje się tak jak w Warszawie.

Ktoś mówił, że Cabaj jest dobrym bramkarzem :P
Klops za klopsem: Lechia wygrywa 6;2 juz, elegancko. Cudownie Lechia gra

el Nuero 07.08.2009 18:29

Cracovio, oby tak dalej...! 2:6 Ładnie wygląda.
Jeszcze niech tylko dziś wygra Wisełka, jutro Jaga, a w niedzielę Śląsk - i będzie komplet radości. Oby tylko chłopakom nie zabrakło "powera".

PS. Mam pytanie, sorry jeśli trochę dziwne. Czy na JAKIMKOLWIEK justinie.tv czy podobnym ustrojstwie da się obejrzeć dzisiejszy meczyk lub chociaż jego fragment? Bo z Rzymu Lubina nie widać, nawet gdybym wlazł na najwyższą wieżę telewizyjną na EUR-ze...

sqallpl 07.08.2009 19:08

Nie Wierze!

Ktos jeszcze bedzie narzekal na pomyslowosc naszych stalych fragmentow?

Styk83 07.08.2009 19:08

No i pieknie zaczynamy

zenobiusz27 07.08.2009 19:09

JEEEEEEESSSSTTTT!!!!!!!!! Marcelo!!

skeba 07.08.2009 19:09

Początek marzenie haha, ale gol ze spalonego, ale co nas to obchodzi haha

sessegnon 07.08.2009 19:10

Sprytnie zagrali tego wolnego.Szkoda, ze byl minimalny spalony, ale wazne, ze bramka zaliczona.

AS82 07.08.2009 19:10

Hahahahah Skorża Jest Bogiem

iiYama 07.08.2009 19:11

Fajnie że prowadzimy, szkoda że w takich okolicznościach.

zidanemarcin 07.08.2009 19:11

Trzeba przyznac, ze przez TV atmosfera wydaje sie byc swietna !

Piekny poczatek dla nas, choc ze spalonego.

pirat.z.karaibow 07.08.2009 19:12

To jest WISŁA!

LAB 07.08.2009 19:12

gol ze spalonego,ale ten komentator zlapal takiego bulwersa ze myslalem ze wbiegnie na murawe Oo

airborne4009 07.08.2009 19:14

Piekna brameczka, jedziemy!!

sqallpl 07.08.2009 19:14

Nie szkodzi ze byl spalony, wazne jest to, ze rozegranie bylo przygotowane.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:10.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl