Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1. KOLEJKA] WISŁA Kraków - RUCH Chorzów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6080)

el Nuero 01.08.2009 14:22

Patrząc po kadrze, to Skorża wystawia najsilniejszy możliwy skład, więc można być optymistą co do dzisiejszego wyniku. Jednak ławka rezerwowych przeraża (Janik, Cantoro, Czekaj, Ćwielong). Nie chcę być źle zrozumiany, nie krytykuję naszych piłkarzy jeszcze przed meczem, tylko że... w razie kłopotów, kogo miałby Skorża wpuścić na ofensywę? Cantoro do szybkościowców nie należy, Ćwielong musi poprawić skuteczność, młodzi nie mają doświadczenia. Oby Gargamel i Boguś jak najszybciej się wyleczyli!

marek1989 01.08.2009 14:43

Zapraszam wszystkich fanów klubu Wisly Kraków na forum www.all-sports.pl są tam umieszczone linki (dział ekstraklasa tv online) które przeniosą bezspośrednio na strone gdzie będzie pokazywany mecz Wisła Kraków-Ruch Chorzów.Zapraszam również do zarejestrowania sie na wyżej wymienionym forum.Rejestracja umożliwi do skorzystania z naszego czatu gdzie będzię fachowa pomoc.Zachęcam również do pisania postów i surfowania bo forum dla prawdziwych kibiców.Znajdziecie tam wszystko czego pragniecie.Pozdrawiam

http://www.atdhe.net/8268/watch-wisl...s-ruch-chorzow
http://yourtv.com.pl/viewpage.php?page_id=16
http://www.justin.tv/lukkaszewski27/old
http://www.justin.tv/sportlive24h

martinius028 01.08.2009 14:56

Jest prowadzenie dobrze sie zaczyna...

sqallpl 01.08.2009 14:58

Łobodziński sobie dobrze radzi na prawej, takie rozwiazanie jest o wiele lepsze. Gdyby tak to wygladalo z Levadia, ze Maly gralby z przodu zamiast Cwiielonga a Lobo na prawej...

Kirmowi sie chce bardzo grac ale nie dostaje dobrych pilek.

ŁOBO, ŁOBO, ŁOBO !

Wniosek, dzis pilkarze graja na swoich pozycjach. Przydalby sie tylko Gargula zamiast Diaza no i Boguski na zmiane dla ktoregos z napastnikow w razie przejscia na 4 5 1.

martinius028 01.08.2009 14:59

2-0 Łobo...

skeba 01.08.2009 14:59

Jaka cisza na forum :), widać, że porażka w pucharach swoje zrobila.
Ładnie jest 2-0, gramy dalej

For_FuN_ 01.08.2009 15:00

Juz po meczu, mozna dopisac 3 pkt :). Widac, ze zespol juz jest w rytmie meczowym, zupelnie inna gra niz z Levadia.

Zwitter 01.08.2009 15:01

Miałem napisać przy okazji pierwszej bramki bo się pomylili w relacji live i napisali, że Łobo strzelił na 1:0, okazało się, że Głowa. Teraz napisze, że może wreszcie Wojtek zamknie usta krytykom. Bo post w stylu "mam nadzieje, że Łobo nie zagra" to przegięcie.

2:0, pięknie jest.

vaazon 01.08.2009 15:02

Po prostu mecz o wczesnej godzinie, więc nie wszyscy są w domu. Oby strzelili co najmniej jeszcze jedną i nie stracili żadnej :-P

sqallpl 01.08.2009 15:02

Zawsze pisalem ze Lobo nawet w slabszej formie jest lepszy na prawej stronie, niz Malecki w normalnej. Patryk gra tam slabo. Jego miejsce jest z przodu. Natomiast Lobo w formie wysokiej, jest wielkim wzmocnieniem.

devios 01.08.2009 15:03

Bardzo ładne obie bramki. Już nie trzeba więcej, byle nie stracić żadnej :)

skeba 01.08.2009 15:13

Brożkowi coś nie wychodzi, i to od paru ładnych spotkań

harthausen 01.08.2009 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 772097)
Jaka cisza na forum :), widać, że porażka w pucharach swoje zrobila.
Ładnie jest 2-0, gramy dalej


eh, jeszcze parę kolejek będzie nas taka smutna myśl nękać: co z tego, że u nas tłuczemy wszystkich, jak w w Europie wszyscy tłuką nas .

Jak najgroźniejsi rywale w lidze będą będą się wykładać, to trochę dobrego humoru wróci :D

IncognitoTSW 01.08.2009 15:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snoopek1906 (Post 771994)
mam nadzieje ze Lobo nie bedzie gral ;)

Prorok? ;]

Ja za to mam nadzieję, że w drugiej połowie więcej razy przy piłce będzie Sobolewski, bo niestety jest niewidoczny.
Ale co do samej połowy - jest całkiem nieźle, twardo w obronie. Małecki jest takim motorem napędowym drużyny, świetny pomysł z wyrzuceniem Ćwielonga a z Łobo od 1 minuty. Oby tak dalej w drugiej połowie. Mogliby też więcej grać z Kirmem, bo tak się chłopakowi nudzi

JrQ- 01.08.2009 15:22

Mam nadzieję, że Skorża dziś pogra ławką :]
Zwycięstwo chyba pewne.

aNouc 01.08.2009 15:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 772104)
eh, jeszcze parę kolejek będzie nas taka smutna myśl nękać: co z tego, że u nas tłuczemy wszystkich, jak w w Europie wszyscy tłuką nas .


Wszyscy ! nie inaczej.


Co do tematu fajna gra Wisły, miła dla oka. 2 do jaja to najmniejszy wymiar kary.
Troszkę podreperować skuteczność i precyzję a będzie więcej.
I uważać na jakiegoś fartola ze strony Ruchu. Dlatego żadnych ławek... zresztą Maciej wie co robi.

Brawa dla Łobo, Głowy i Małego!

igortsw 01.08.2009 15:25

Heh, nigdy bym się nie spodziwał że bramki strzeli Głowacki i Łobo, Brożek jeszcze lekko nie w sosie, Ruch gra jak na sparingu...

Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale Kirm dostaje strasznie mało piłek,właściwie sytuacja przypomina gre Bednarza w Legii(jego też często olewali).

eMTe 01.08.2009 15:27

A ja przeoczyłem pierwsze 30 minut i ze zdziwieniem patrzę 2:0. Ale radość! ; D

I odrodzenie Łobodzińskiego, kolejna asysta Małeckiego? Miodzio! Paweł powinien już odejść skoro on tego chce, tak będzie lepiej dla niego i dla nas. Tylko czekać aż Boguś i Guła wrócą do gry!!! Napawa mnie optymizmem nasza gra : )

pirat.z.karaibow 01.08.2009 15:27

Macie swojego kulawego Łobo :lol:

skeba 01.08.2009 15:28

Skorża jest fanem Janasa i zawodników wpuści w 75+
Móglby wpuścić Mączynskiego, Leszczaka, jeśli będzie 3-0

tofik 01.08.2009 15:29

Wg mnie gramy przeciętnie. Mało ruchu do piłki. Chorzowianie na szczeście nie stawiają wygórowanych warunków.
Co do nowych zawodników, to Kirm jeszcze nie za bardzo rozumie się z partnerami. A Alvarez wygląda jakby nie był do końca fizycznie gotowy. On chyba prosto z wakacji gra, bez okresu przygotowawczego.

bebeto 01.08.2009 15:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 772109)
Heh, nigdy bym się nie spodziwał że bramki strzeli Głowacki i Łobo, Brożek jeszcze lekko nie w sosie, Ruch gra jak na sparingu...

Nie wiem czy tylko ja to widzę, ale Kirm dostaje strasznie mało piłek,właściwie sytuacja przypomina gre Bednarza w Legii(jego też często olewali).

Może Paweł już myślami w Fulham...:-/

Kamson 01.08.2009 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 772114)
Może Paweł już myślami w Fulham...:-/

Zwłaszcza, że nie ma ofert :lol:
Puknijcie sie w łeb z tym teoriami spiskowymi, każdy może mieć słabszą forme a dzis Brozio jak narazie zaliczył asyste...

Nerve-ana 01.08.2009 15:45

Kto jest tym spikierem na tym stadionie? Wkurza mnie.

skeba 01.08.2009 15:45

Pawełek to klasę pokazał teraz, nawet jeśli mu przeszkadzał, to później załozył mu taką siatkę.
Parodia, że musimy mieć takiego bramkarza. To nie jest przypadek, że on takie kiksy popełnia.

bebeto 01.08.2009 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 772117)
Zwłaszcza, że nie ma ofert :lol:
Puknijcie sie w łeb z tym teoriami spiskowymi, każdy może mieć słabszą forme a dzis Brozio jak narazie zaliczył asyste...

Czy ja napisałem że ma ofertę???:shock: (sam się puknij w web:D)

vaazon 01.08.2009 15:48

Piłka się ledwo toczyła, ale i tak ją przepiścił między nogami xD Mieliśmy szczęscie, że anulował bramkę, bo nie każdy sędzia by postąpił w ten sam sposób.

aNouc 01.08.2009 15:51

Bez podniety płaczki bo to był zwyczajny faul piłkarza Ruchu który podłozył nogę podczas wybijania piłki przez Pawełka.

bebeto 01.08.2009 15:53

A po faulu był strzał, i "obrona" Pawełka...

tommiyacht 01.08.2009 15:56

Szarańcza, krótkie wybicie, cokolwiek - panie Macku, czy my mamy jakis inny wariant rzutów roznych niz tylko pół godzinny balon do Marcelo ??

Jesli Pawełek nie odpuścił tego strzału co bramka nie zostałą uznana to mamy fajnego bramkarza

Diaz bardzo obniżył loty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl