![]() |
a co maja robic jak dali dupy w LM, ile nas a ile Lecha ? spiewali juz cos meczu Wisly w LM ?
|
czemu nie mogą wystawić kogoś zamiast ćwielonga czy tylko kibice widzą że on jest żadki strasznie
|
Czemu nie podają do Andraża Kirma???!!!
|
Ćwielong chyba wzoruje sie na karierze Brozka. Wiec za 2-3 sezony powinnismy miec supersnajpera
|
Rober gwiazda Lewandowski gdbyśmy strzeli na 2:0 to Wisła bye nie strzeliła akurat hahaha
|
jak wam sie ten alvarez podoba?
|
Brozek - jak nie ochlonie to bedzie czerwona
Cwielong - jakos zawsze musi znalesc sie na ziemi kiedy ma okazje Malecki - bez zmian, lubie go ja wiekszosc ale powinien poogladac swoja gre bo nie wierze ze nie stac go na nie robienie tak prostych bledow. Podaje do nikogo, wybiega z pilka za pole, centruje za poprzeczke. Lewandowski - pipka jak zawsze, od dzisiaj gole po stalym fragmencie gry, to gole z przypadku, on wogole chyba myslal ze tam pilka weszla bezposrednio Obrona - zawalili przy bramce Lech tez gowno gra ale w obronie sie trzymaja. Nasi za bardzo kombinuja zamiast korzystac z najproszych rozwiazan. |
Komentator troszeczkę wkurza, o wiele bardziej wolałbym Szpaka, przynajmniej byłby bezstronny
A co do meczu, to Wisła pokazała, że mecze z levadia to wypadek przy pracy, gramy na dobrym poziomie, tylko pierwsze 20 minut słabsze, nasza obrona wydaję się być najgorszą formacja. Ćwielong trochę irytuje, miał 2 setki. Pawełek duży plus za sam na sam i kilka wybić, Alvarez trochę taki niepewny, w ogóle nie angażuje się w ofensywę. Kirmem w ogóle nie gramy :) A co do Brożka, to na miejscu Skorży powiedziałbym mu żeby ochłonął, bo czerwona wisiała w powietrzu. I bramka dla Wisły była strzelona prawidłowo. |
gają h.jnie straszna ale trzeba przyznać ,że walczą.
Niedokładność, nieskuteczność ,proste błędy czyli to przez co odpadliśmy.Nic nowego. Brożek powinien się skupić na grze a nie odstawiać szopki bo na razie nic nie pokazał |
jakby za Cwielonga był Boguski to myslelismy by juz o Debrecynie a po pierwszej połowie z Amica mielism by Superpuchar
|
ooooooooooooo Brozio.... popreczka ufffffffff
|
Ja pierduuuuuu, nieprawdopodobne jak jesteśmy nieskuteczni...
|
normalnie znowu siedliśmy kurde dziwnie to wygląda z jednej strony dobrze z drugiej defensywnie jesteśmy dość ciency
|
jeszcze jedno jakbyśmy sie rozgladali za napastnikiem to ważne żeby był skuteczny i umiał bić wolne to by się nam bardzo przydało
|
ja .......e co mały robi masakra
|
Niech ktos da Maleckiemu jakies okulary.
|
znowu Malecki... ja pierdziele, co on robi
|
Nie no Małecki...
|
Brawo Mariusz!!!!!!!!!!!
|
Pawelek ;o CO on dzisiaj wyprawia :D
|
Dosyć ciekawy mecz psuje beznadziejny komentarz. Wisła nie gra źle, ale skuteczność (a raczej jej brak) razi... ;/ Szkoda tych dwóch strzałów Pepe z pierwszej połowy i strzału Brożka z początku drugiej połowy.
|
No właśnie Pawełek taki jest :D raz zajebiście raz masakrycznie...i tak go lubie :D
|
na polskim podworku to oni umieja ladnie grac ale w europie wymiekaja
|
Przystopujcież z natężeniem wpierdalania tutaj różnych postów dziwnej treści. To nie chat, ani relacja Live.
Każdy, kto chce czytać relację/oglądać mecz, ma ku temu odpowiednie adresy internetowe/stacje telewizyjne. |
Pawełek nic wielkiego nie pokazał , broni to co powinien wybronić
|
Jirsak za Diaza...zobaczymy jak to będzie.
|
Pawełek to ma dzisiaj zajebisty mecz
a na trybunach ponoć 8 tys widowni ps jednak zupelnie inaczej sie mecz oglada (i pewnie gra) na takim nowoczesnym stadionie) juz si enie moge doczekac naszego stadionu im Reymana |
Malecki podejmuje kiepskie decyzje, albo sie spieszy albo gra zbyt wolno.
|
Nie mogę zdzierżyc jak przy każdym starciu Rengifo czy Arboleda ze swoją wycwiczoną płaczliwą miną żebrają u tego "miękiego geja" Gila o kartki dla zawodników Wisły .
|
No naprawdę nieźle dzisiaj. Tylko to wykończenie eh..............
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl