Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [Superpuchar Ekstraklasy] WISŁA Kraków - Lech Poznań, sobota 25.07.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6077)

DominoForza 25.07.2009 16:45

a co maja robic jak dali dupy w LM, ile nas a ile Lecha ? spiewali juz cos meczu Wisly w LM ?

pawelwislak 25.07.2009 16:45

czemu nie mogą wystawić kogoś zamiast ćwielonga czy tylko kibice widzą że on jest żadki strasznie

Blaszczu16 25.07.2009 16:46

Czemu nie podają do Andraża Kirma???!!!

tommiyacht 25.07.2009 16:47

Ćwielong chyba wzoruje sie na karierze Brozka. Wiec za 2-3 sezony powinnismy miec supersnajpera

brylant17 25.07.2009 16:49

Rober gwiazda Lewandowski gdbyśmy strzeli na 2:0 to Wisła bye nie strzeliła akurat hahaha

wielka.wisla 25.07.2009 17:01

jak wam sie ten alvarez podoba?

sqallpl 25.07.2009 17:02

Brozek - jak nie ochlonie to bedzie czerwona

Cwielong - jakos zawsze musi znalesc sie na ziemi kiedy ma okazje

Malecki - bez zmian, lubie go ja wiekszosc ale powinien poogladac swoja gre bo nie wierze ze nie stac go na nie robienie tak prostych bledow. Podaje do nikogo, wybiega z pilka za pole, centruje za poprzeczke.

Lewandowski - pipka jak zawsze, od dzisiaj gole po stalym fragmencie gry, to gole z przypadku, on wogole chyba myslal ze tam pilka weszla bezposrednio

Obrona - zawalili przy bramce

Lech tez gowno gra ale w obronie sie trzymaja. Nasi za bardzo kombinuja zamiast korzystac z najproszych rozwiazan.

grogoriogreg 25.07.2009 17:03

Komentator troszeczkę wkurza, o wiele bardziej wolałbym Szpaka, przynajmniej byłby bezstronny

A co do meczu, to Wisła pokazała, że mecze z levadia to wypadek przy pracy, gramy na dobrym poziomie, tylko pierwsze 20 minut słabsze, nasza obrona wydaję się być najgorszą formacja. Ćwielong trochę irytuje, miał 2 setki. Pawełek duży plus za sam na sam i kilka wybić, Alvarez trochę taki niepewny, w ogóle nie angażuje się w ofensywę. Kirmem w ogóle nie gramy :)

A co do Brożka, to na miejscu Skorży powiedziałbym mu żeby ochłonął, bo czerwona wisiała w powietrzu.

I bramka dla Wisły była strzelona prawidłowo.

MaG* 25.07.2009 17:03

gają h.jnie straszna ale trzeba przyznać ,że walczą.
Niedokładność, nieskuteczność ,proste błędy czyli to przez co odpadliśmy.Nic nowego.

Brożek powinien się skupić na grze a nie odstawiać szopki bo na razie nic nie pokazał

xdarek 25.07.2009 17:04

jakby za Cwielonga był Boguski to myslelismy by juz o Debrecynie a po pierwszej połowie z Amica mielism by Superpuchar

wielka.wisla 25.07.2009 17:06

ooooooooooooo Brozio.... popreczka ufffffffff

iiYama 25.07.2009 17:07

Ja pierduuuuuu, nieprawdopodobne jak jesteśmy nieskuteczni...

pawelwislak 25.07.2009 17:12

normalnie znowu siedliśmy kurde dziwnie to wygląda z jednej strony dobrze z drugiej defensywnie jesteśmy dość ciency

pawelwislak 25.07.2009 17:14

jeszcze jedno jakbyśmy sie rozgladali za napastnikiem to ważne żeby był skuteczny i umiał bić wolne to by się nam bardzo przydało

pawelwislak 25.07.2009 17:18

ja .......e co mały robi masakra

Nerve-ana 25.07.2009 17:18

Niech ktos da Maleckiemu jakies okulary.

sqallpl 25.07.2009 17:18

znowu Malecki... ja pierdziele, co on robi

pikey 25.07.2009 17:19

Nie no Małecki...

wielka.wisla 25.07.2009 17:19

Brawo Mariusz!!!!!!!!!!!

Evil_ 25.07.2009 17:20

Pawelek ;o CO on dzisiaj wyprawia :D

Partition 25.07.2009 17:20

Dosyć ciekawy mecz psuje beznadziejny komentarz. Wisła nie gra źle, ale skuteczność (a raczej jej brak) razi... ;/ Szkoda tych dwóch strzałów Pepe z pierwszej połowy i strzału Brożka z początku drugiej połowy.

piotrek1325 25.07.2009 17:21

No właśnie Pawełek taki jest :D raz zajebiście raz masakrycznie...i tak go lubie :D

wielka.wisla 25.07.2009 17:22

na polskim podworku to oni umieja ladnie grac ale w europie wymiekaja

!!IRIVER!! 25.07.2009 17:24

Przystopujcież z natężeniem wpierdalania tutaj różnych postów dziwnej treści. To nie chat, ani relacja Live.
Każdy, kto chce czytać relację/oglądać mecz, ma ku temu odpowiednie adresy internetowe/stacje telewizyjne.

MaG* 25.07.2009 17:25

Pawełek nic wielkiego nie pokazał , broni to co powinien wybronić

piotrek1325 25.07.2009 17:26

Jirsak za Diaza...zobaczymy jak to będzie.

wielka.wisla 25.07.2009 17:27

Pawełek to ma dzisiaj zajebisty mecz

a na trybunach ponoć 8 tys widowni

ps jednak zupelnie inaczej sie mecz oglada (i pewnie gra) na takim nowoczesnym stadionie) juz si enie moge doczekac naszego stadionu im Reymana

For_FuN_ 25.07.2009 17:32

Malecki podejmuje kiepskie decyzje, albo sie spieszy albo gra zbyt wolno.

kohprzem'68 25.07.2009 17:33

Nie mogę zdzierżyc jak przy każdym starciu Rengifo czy Arboleda ze swoją wycwiczoną płaczliwą miną żebrają u tego "miękiego geja" Gila o kartki dla zawodników Wisły .

Joshua TS 25.07.2009 17:35

No naprawdę nieźle dzisiaj. Tylko to wykończenie eh..............


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl