![]() |
Nie płaczcie teraz na forum tylko sie cieszcie mistrzem!!! zajebisty sezon WISLA mistrz cracovia 1 liga arka baraze napinacze z zabrza tak samo 1 liga!!!hahaha i na dodatek amica spuscila cracovie hahahah
|
JESTEŚMY MISTRZEM! Szkoda tylko, że tak krótko trwała zabawa z piłkarzami, w tamtym roku było znacznie dłużej, ale mimo to było MEGA.
Hahah Baaszczuuuuuuuuuu Dziękujemyyyyyyyyyyyyy.... Szczególne pozdrowienia dla gościa, który na Reymonta namalował odwrócone Cracovia podczas marszu na rynek, oraz dla całego busa wracającego po fecie do Skawiny ;) Wie ktoś może co się działo ok. 60 minuty meczu pod bramą na D? Widziałem tylko, że białe kaski zaatakowały naszych, potem poleciały butelki. |
Podczas fety siedzimy z kumplami w ogródku na rynku a nagle... przechodzi Bodgan Zając wcinając kebaba, pozdrawiamy go głośno a on sie uśmiecha. I tak sobie pomyślałem, że piekne czasy nastały! Od 1999 to już siódmy raz, gdy na Rynku możemy się cieszyć (1978 nie pamiętaam, bo byłem zbyt mały). A to symboliczne spotkanie spina najnowszy okres Wiślackiej historii! Niech za kilka lat kibice spotkają Baszcza, Zienia i innych w trakcie fetowania kolejnych tytułów mistrzowskich!
MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS! ... i ma rację Arek Głowacki, to się nie moze znudzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!! . . . |
Cytat:
|
Cytat:
Następne mistrzostwo będzie za rok! Za kilka lat może spotkamy ich, ale podczas fetowania kolejnego już tytułu naszej ukochanej Wisełki ;))) |
Acha, dodam jeszcze, że uważam, że Wisła powiwnna mieć 13 tytułow mistrzowskich a nie 12, a co.... ten 1951 to jakieś chamstwo było...
MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Feta niesamowita..
Jak zwykle .. ;> |
W tym roku na fecie nie mogłam być, ale w zeszłym roku byłam. Z tego co poczytałam ten temacik to powiem wam tak...:
1. dym z rac komuś przeszkadza?! Prosze was! Kurde, mi może dym z petów przeszkadzać [m.in. podczas śpiewania na meczach] ale co z tego? W zeszłym roku byłam blisko rac i bardzo fajnie, że zostały odpalone tak w 2008r. jak i dzisiaj :D Zawsze to fajnie wygląda, dodaje kolorytu. A jak komuś dym przeszkadza, to Rynek dużym placem jest, można było sie przemieścić. :] 2. Ja tam lubie przyśpiewke "gdzie twoje berło.." bo jest skoczna, żywa- fajnie sie przy niej bawi, fetuje mistrzostwo. Owszem mamy wspaniałe pieśni, ale przecież gro osób ich nie zna i się ich nie przywołuje do zycia :/ (trzeba przywrócić Rote ^^). I jezeli było 50% czasu spędzonych na "berle" to nie dobrze, bo grunt to MISTRZ MISTRZ NASZ TS, ale jakis czas trzeba i temu poświęcić, gdyż doping [śpiewy] to nie tylko kulturalne odśpiewanie hymnu czy JJJ BG na dwie strony. Skoro nie przywołujemy tych starszych piosenek, to chyba nie znaczy, że mamy cały czas powtarzać te nużące, które mają po 2 słowa na krzyż i "wyrzekac" się tych anty... Jakąś regułą jest, że trzeba "pozdrowić" wrogie drużyny i mi się to podoba (my na szczęście nie przeginamy tak jak Cracovia). 3. a na Lecha coś anty śpiewaliście? ;> Bo w tym sezonie to bardziej im sie powinno oberwać [że tak powiem] :P a o tym nic nie piszecie.. :] |
Cytat:
W tym roku krocej, Canal + wymyslil jakas gale z pilkarzami bodajze w Warszawie i Ci musza wstawac z samego rana . . . |
No wymyślili.... wręczenie medali. Pomysłowe chłopaki :rotfl:
|
Apropo fety i rynku , tak to wygladalo :D
http://img193.imageshack.us/img193/2391/20090530151.jpg Wielki respekt dla goscia na pomniku!!! |
na Lecha nic nie słyszałem, troszke za dużo o Berle, nawet sąsiadce nie poświęciliśmy dużo czasu -na szczęście
|
nie znam słów co mają jakiś większy sens ... byc tam,zawsze tam,gdzie Ty !\
MISTRZ,MISTRZ NASZ TS !!! |
Cytat:
Szacun dla niego !! |
Nie wem jak wam, ale mi się łezka w oku zakręciła..
Mistrz Mistrz Nasz TS !! Ma ktoś jakieś zdjecia z fety ?? |
Przeoczyłem moment jak koleś opuszczał głowe Mickiewicza :D Udało mu sie normalnie zejść, czy wybrał jakiś hardkorowy sposób? :D
Feta i marsz na rynek jak zwykle zajebiście wyszły |
pozwolę sobie zarzucić dwoma:
http://img269.imageshack.us/img269/438/dscf3280.jpg http://img269.imageshack.us/img269/3941/dscf3292.jpg a kolega zszedł normalnie, chociaż z problemami ;) |
Cytat:
http://img132.imageshack.us/img132/1125/50393136.th.jpg dla wtajemniczonych ;) rocznik o8 :) |
Wszystko pięknie ładnie jest tak jak być powinno Wisełka mistrzem gratulacje i owacje na stojąco przyjmijcie ode mnie a tak z drugiej strony Lechii to kto tu z was pogratulował że się utrzymała i będzie czynnie wspierać w następnym sezonie hm słucham :):) pozdro
|
Nie wiecie o której jutro będzie ta cała gala na której będą wręczane medale etc. ? I czy może będzie gdzieś transmisja ?
|
http://www.youtube.com/watch?v=AtGLbLmqfgs# - feta w szatni, to co na canalu było.
|
Cytat:
|
|
A dla mnie żenuła było to,że bezkarnie pozwalano na to by dzieciaki po góra 15 lat bez problemu raczyli się alkoholem. Efekty tego potem było widać,jak spali na ławkach...
Feta bardzo udana,fajny pomysł z ubraniem "Adasia" w koszulke Wisełki. Specjalne podziękowanie dla Pana z empiku,który wpuścił nas to tamtejszego WC,kiedy już zamykali!! pozdro |
Miałem okazję przeżyć wszystkie przemarsze i fety ostatniego dziesięciolecia. Patrząc wstecz była bardzo spokojnie (przemarsz Al. 3 Maja był chyba nawet za spokojny) i na szczęście nie było jakiegoś totalnego upadku obyczajów. Oczywiście, że nie którzy przesadzili z alkoholem (dotyczy o zwłaszcza młodszych), pewnie że może zaśpiewano kilka piosenek o Legii za dużo ale mimo wszystko było ok.
Pamiętajmy z tej fety chłopaka machającego flagą na Adasiu niż kogoś zapijaczonego śpiącego gdzieś na plantach. |
bedzie transmisja z wreczenia medali ??
|
Cytat:
kompleksy, a przeziez wczoraj o tytul walczylismy przeciez z Lechem |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl