Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Mistrz 2009/wielka Feta (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5879)

aadrian321 30.05.2009 22:48

Nie płaczcie teraz na forum tylko sie cieszcie mistrzem!!! zajebisty sezon WISLA mistrz cracovia 1 liga arka baraze napinacze z zabrza tak samo 1 liga!!!hahaha i na dodatek amica spuscila cracovie hahahah

Saviour 30.05.2009 22:50

JESTEŚMY MISTRZEM! Szkoda tylko, że tak krótko trwała zabawa z piłkarzami, w tamtym roku było znacznie dłużej, ale mimo to było MEGA.
Hahah Baaszczuuuuuuuuuu Dziękujemyyyyyyyyyyyyy....


Szczególne pozdrowienia dla gościa, który na Reymonta namalował odwrócone Cracovia podczas marszu na rynek, oraz dla całego busa wracającego po fecie do Skawiny ;)

Wie ktoś może co się działo ok. 60 minuty meczu pod bramą na D? Widziałem tylko, że białe kaski zaatakowały naszych, potem poleciały butelki.

Plastman 30.05.2009 22:51

Podczas fety siedzimy z kumplami w ogródku na rynku a nagle... przechodzi Bodgan Zając wcinając kebaba, pozdrawiamy go głośno a on sie uśmiecha. I tak sobie pomyślałem, że piekne czasy nastały! Od 1999 to już siódmy raz, gdy na Rynku możemy się cieszyć (1978 nie pamiętaam, bo byłem zbyt mały). A to symboliczne spotkanie spina najnowszy okres Wiślackiej historii! Niech za kilka lat kibice spotkają Baszcza, Zienia i innych w trakcie fetowania kolejnych tytułów mistrzowskich!

MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!

... i ma rację Arek Głowacki, to się nie moze znudzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!


MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!!!

.
.
.

rafiABG 30.05.2009 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 738099)
P.S. A dym z rac nie zepsuł wam fety na Rynku? Bo mnie strasznie dusił coś. To jest szczyt chamstwa, buractwo żeby zapalac racę jak jest tyle wokół osób. Dobrze że na meczach zakazane są, bo inaczej to bym nie chodził.

Arkas,może ci jeszcze krzyk ludzi przeszkadzał i nie mogłeś zebrać myśli ?

Saviour 30.05.2009 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Plastman (Post 738106)
Niech za kilka lat kibice spotkają Baszcza, Zienia i innych w trakcie fetowania nastepnego mistrzostwa!

.


Następne mistrzostwo będzie za rok! Za kilka lat może spotkamy ich, ale podczas fetowania kolejnego już tytułu naszej ukochanej Wisełki ;)))

Plastman 30.05.2009 22:55

Acha, dodam jeszcze, że uważam, że Wisła powiwnna mieć 13 tytułow mistrzowskich a nie 12, a co.... ten 1951 to jakieś chamstwo było...

MISTRZ, MISTRZ, NASZ TS!!!!!!!!!!!

felipe 30.05.2009 22:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 738109)
Arkas,może ci jeszcze krzyk ludzi przeszkadzał i nie mogłeś zebrać myśli ?

Wydaje mi się,żeś kolego ironii nie złapał ;)

Plastman 30.05.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Saviour (Post 738110)
Następne mistrzostwo będzie za rok! Za kilka lat może spotkamy ich, ale podczas fetowania kolejnego już tytułu naszej ukochanej Wisełki ;)))

Ach, źle się wyraziłem, powinno być: KOLEJNYCH MISTRZOSTW ! :)

rafiABG 30.05.2009 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 738112)
Wydaje mi się,żeś kolego ironii nie złapał ;)

oj sory przeczytałem tylko PS. i mnie to oburzyło,zwracam honor :)

DAVE 30.05.2009 22:57

Feta niesamowita..
Jak zwykle .. ;>

masterlag 30.05.2009 23:18

W tym roku na fecie nie mogłam być, ale w zeszłym roku byłam. Z tego co poczytałam ten temacik to powiem wam tak...:
1. dym z rac komuś przeszkadza?! Prosze was! Kurde, mi może dym z petów przeszkadzać [m.in. podczas śpiewania na meczach] ale co z tego? W zeszłym roku byłam blisko rac i bardzo fajnie, że zostały odpalone tak w 2008r. jak i dzisiaj :D Zawsze to fajnie wygląda, dodaje kolorytu. A jak komuś dym przeszkadza, to Rynek dużym placem jest, można było sie przemieścić. :]
2. Ja tam lubie przyśpiewke "gdzie twoje berło.." bo jest skoczna, żywa- fajnie sie przy niej bawi, fetuje mistrzostwo. Owszem mamy wspaniałe pieśni, ale przecież gro osób ich nie zna i się ich nie przywołuje do zycia :/ (trzeba przywrócić Rote ^^). I jezeli było 50% czasu spędzonych na "berle" to nie dobrze, bo grunt to MISTRZ MISTRZ NASZ TS, ale jakis czas trzeba i temu poświęcić, gdyż doping [śpiewy] to nie tylko kulturalne odśpiewanie hymnu czy JJJ BG na dwie strony.
Skoro nie przywołujemy tych starszych piosenek, to chyba nie znaczy, że mamy cały czas powtarzać te nużące, które mają po 2 słowa na krzyż i "wyrzekac" się tych anty... Jakąś regułą jest, że trzeba "pozdrowić" wrogie drużyny i mi się to podoba (my na szczęście nie przeginamy tak jak Cracovia).
3. a na Lecha coś anty śpiewaliście? ;> Bo w tym sezonie to bardziej im sie powinno oberwać [że tak powiem] :P a o tym nic nie piszecie.. :]

zidanemarcin 30.05.2009 23:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Saviour (Post 738104)
JESTEŚMY MISTRZEM! Szkoda tylko, że tak krótko trwała zabawa z piłkarzami, w tamtym roku było znacznie dłużej, ale mimo to było MEGA.
Hahah Baaszczuuuuuuuuuu Dziękujemyyyyyyyyyyyyy....


Szczególne pozdrowienia dla gościa, który na Reymonta namalował odwrócone Cracovia podczas marszu na rynek, oraz dla całego busa wracającego po fecie do Skawiny ;)

Wie ktoś może co się działo ok. 60 minuty meczu pod bramą na D? Widziałem tylko, że białe kaski zaatakowały naszych, potem poleciały butelki.


W tym roku krocej, Canal + wymyslil jakas gale z pilkarzami bodajze w Warszawie i Ci musza wstawac z samego rana . . .

dj_ibutti 30.05.2009 23:22

No wymyślili.... wręczenie medali. Pomysłowe chłopaki :rotfl:

nowak_g 30.05.2009 23:22

Apropo fety i rynku , tak to wygladalo :D
http://img193.imageshack.us/img193/2391/20090530151.jpg


Wielki respekt dla goscia na pomniku!!!

rzep 30.05.2009 23:23

na Lecha nic nie słyszałem, troszke za dużo o Berle, nawet sąsiadce nie poświęciliśmy dużo czasu -na szczęście

Dubi 30.05.2009 23:23

nie znam słów co mają jakiś większy sens ... byc tam,zawsze tam,gdzie Ty !\


MISTRZ,MISTRZ NASZ TS !!!

zidanemarcin 30.05.2009 23:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nowak_g (Post 738132)
Apropo fety i rynku , tak to wygladalo :D
http://img193.imageshack.us/img193/2391/20090530151.jpg


Wielki respekt dla goscia na pomniku!!!

:D

Szacun dla niego !!

Krzyma 30.05.2009 23:30

Nie wem jak wam, ale mi się łezka w oku zakręciła..
Mistrz Mistrz Nasz TS !!

Ma ktoś jakieś zdjecia z fety ??

Kamson 30.05.2009 23:36

Przeoczyłem moment jak koleś opuszczał głowe Mickiewicza :D Udało mu sie normalnie zejść, czy wybrał jakiś hardkorowy sposób? :D

Feta i marsz na rynek jak zwykle zajebiście wyszły

Zbyychu 30.05.2009 23:36

pozwolę sobie zarzucić dwoma:
http://img269.imageshack.us/img269/438/dscf3280.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/3941/dscf3292.jpg

a kolega zszedł normalnie, chociaż z problemami ;)

Dubi 30.05.2009 23:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krzyma (Post 738139)
Nie wem jak wam, ale mi się łezka w oku zakręciła..
Mistrz Mistrz Nasz TS !!

Ma ktoś jakieś zdjecia z fety ??

prosze bardzo :
http://img132.imageshack.us/img132/1125/50393136.th.jpg

dla wtajemniczonych ;) rocznik o8 :)

Radosny88 30.05.2009 23:44

Wszystko pięknie ładnie jest tak jak być powinno Wisełka mistrzem gratulacje i owacje na stojąco przyjmijcie ode mnie a tak z drugiej strony Lechii to kto tu z was pogratulował że się utrzymała i będzie czynnie wspierać w następnym sezonie hm słucham :):) pozdro

sayek89 30.05.2009 23:49

Nie wiecie o której jutro będzie ta cała gala na której będą wręczane medale etc. ? I czy może będzie gdzieś transmisja ?

Zbyychu 30.05.2009 23:52

http://www.youtube.com/watch?v=AtGLbLmqfgs# - feta w szatni, to co na canalu było.

IndykTSW 30.05.2009 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 738141)
Przeoczyłem moment jak koleś opuszczał głowe Mickiewicza :D Udało mu sie normalnie zejść, czy wybrał jakiś hardkorowy sposób? :D

Feta i marsz na rynek jak zwykle zajebiście wyszły

Pomógł mu jeden gość i zszedł. Feta piękna, na rynku wspaniale, nawet Japończycy z aparatami krzyczeli WISŁA :)

sayek89 30.05.2009 23:56

Pierwsze fotki !!!

http://wisla.krakow.pl/pl/galeria/wi..._bawi_Wiselka/

M.C (nowy kleparz) 31.05.2009 08:00

A dla mnie żenuła było to,że bezkarnie pozwalano na to by dzieciaki po góra 15 lat bez problemu raczyli się alkoholem. Efekty tego potem było widać,jak spali na ławkach...
Feta bardzo udana,fajny pomysł z ubraniem "Adasia" w koszulke Wisełki.
Specjalne podziękowanie dla Pana z empiku,który wpuścił nas to tamtejszego WC,kiedy już zamykali!!
pozdro

WisłaRuczaj 31.05.2009 08:16

Miałem okazję przeżyć wszystkie przemarsze i fety ostatniego dziesięciolecia. Patrząc wstecz była bardzo spokojnie (przemarsz Al. 3 Maja był chyba nawet za spokojny) i na szczęście nie było jakiegoś totalnego upadku obyczajów. Oczywiście, że nie którzy przesadzili z alkoholem (dotyczy o zwłaszcza młodszych), pewnie że może zaśpiewano kilka piosenek o Legii za dużo ale mimo wszystko było ok.
Pamiętajmy z tej fety chłopaka machającego flagą na Adasiu niż kogoś zapijaczonego śpiącego gdzieś na plantach.

KOMINEK 31.05.2009 08:32

bedzie transmisja z wreczenia medali ??

dynek.pl 31.05.2009 08:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hypocrite (Post 738071)
Kibice antylegii zepsuli mi fete :/ i wcześniej zawinąłem do domu... - żenada widać gro ludzi ma jakieś kompleksy bo szczerze mówiąc co to jest legia ?? Zamiast cieszyć się z ciężko wywalczonego mistrza oni o berłach śpiewają...swoją droga widać że wielu mistrzostwo spowszedniało...

dokladnie, o berle i koronie to chyba najczesciej, nalglosniej spiewana piosenka
kompleksy, a przeziez wczoraj o tytul walczylismy przeciez z Lechem


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl