Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [28. kolejka] ŁKS Łódź - WISŁA Kraków, niedziela 17.05.2009 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5752)

bojantsw 14.05.2009 13:24

łks juz raczej pewny utrzymania, no ale..........mogą zostac "zmotywowani" przez kuchenki lub ległą,a tam bieda straszna to wiecie..........

westersyl 14.05.2009 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 727226)
Jirsak jest ebz formy dla tego nie gra. Diaz nie gra efektownie ale efektywnie. Taki malontent jak ty tego nie widzi. i przestanmy wierzyc ze Jirsak wkoncu zacznie grac. 2 lata prawie nic nie gra, poza drobnymi wyskokami. odlmy sie lepiej zeby ktos chcial go kupic chociarz za pol banki euro.

O czym ty piszesz teraz ? Z każdym razem jak Tomas wchodzi na boisko to wnosi coś do gry. A z Piastem był absolutnym numerem jeden, lepszy nawet od Sobola.

AS82 14.05.2009 15:46

Z racji tego ze nei zagra Boguski,Jirsak powinien wejsc za niego ,ale pewnie Skorza wstawi Cwielonga.

szprotson 14.05.2009 16:00

0-4 dla nas będzie
i mit o Rycerzach Wiosny upadnie

Galonek 14.05.2009 16:07

Moim zdaniem Ćwielong zaprezentował się bardzo korzystnie po wejściu na boisko w meczu z Legią. Myślę, że jego gra z Łks-em od początku to rozsądne rozwiązanie.

Angmir 14.05.2009 16:28

Myśląc logicznie nikt nie jest wstanie wytypowac kto zostanie mistrzem w tym seznoie. Jeśli Wisła wygra te 2 mecze wyjazdowe to wtedy powiem ze ma na 90% mistrza.

Co mnie siekami to kiedy rusza przyszły sezon dokładnie bo gdzieś słyszałem że bardzo szybko w tym roku. Wie ktoś ?

Ogryzek 14.05.2009 18:00

Myślę że będzie to cięższy mecz niż w Gliwicach, może przesądzić 1 bramka. Liczę na 1-0 dla Nas:)

Wojtas 14.05.2009 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 727418)
Myślę że będzie to cięższy mecz niż w Gliwicach, może przesądzić 1 bramka. Liczę na 1-0 dla Nas:)



W Gliwicach wcale by tak cienko nie bylo,tylko niewykorzystywalismy tego co mielismy

I w taki sposb tracilsmy punkty gl na wyjazdach

W Lodzi MUSIMY byc bardziej skuteczni ,bo teraz juz zande straty punktowe niewchodzą w gre jesli chcemy byc MP.

prober 14.05.2009 19:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez omen69 (Post 725393)
jeżeli wyjazd do Łodzi i Gdańska ma być trudny to jak nazwiecie wyjazdowy mecz w LM czy UEFA, który prawdopodobnie niedługo nas czeka???

Co innego kiedy grasz z ŁKSem ze świadomością, że strata punktów może kosztować mistrzostwo, a co innego, kiedy grasz np. z AC Milan i możesz sobie pozwolić na ryzyko, bo możesz zyskać praktycznie nic nie ryzykując...

1q2 14.05.2009 20:00

Różne cuda się dzieją.Rangersi którzy od kilku lat nieudolnie próbują przełamać hegemonie Celticu też juz witali się z gąską - Tak jak my Legie, w poprzedni weekend pokonali Celtic i wydawało się że w końcu się uda.3 kolejki do końca, punkt przewagi i pierwszy mecz na wyjeździe z drużyna która miała prawie 40 punktów mniej i o nic już nie grała...I co? ,i klops.

Dalego jasne że ŁKS to nie jest żaden klub, też praktycznie nie gra o nic bo 32 powinny dać utrzymanie ale liczyć że się położą na murawie nie ma co a nerwy będą zżerać nas a nie ich.

Grisza1 14.05.2009 21:20

A sędziuje nam pan Piasecki. Posłuchajcie za co ten człowiek daje żólta kartki. Po meczu Odra Cracovia gdy wyrzucił trzech zawodników Pasów:
http://www.terazpasy.pl/index.php/cr..._tym_meczu_mp3

AS82 14.05.2009 22:00

Boje sie tego meczu (i pozniej w Gdansku ) bo w tym sezonie wygralismy tylko 4 mecze na wyjezdzie( z Polonia W , Jaga, Odra w 90 minucie i Arka) . To juz naprawde ostry finisz rozgrywek i jak nas po, nie daj Boze stracie punktow w Lodzi, wyprzedzi i Lech i Legia to bedzie bardzo ciezlo .Musimy to jakos wygrac

kubanczyk 15.05.2009 11:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 727268)
O czym ty piszesz teraz ? Z każdym razem jak Tomas wchodzi na boisko to wnosi coś do gry. A z Piastem był absolutnym numerem jeden, lepszy nawet od Sobola.

nie za kazdym razem tylko od czasu do czasu mu cos wyjdzie. a to stanowczo za malo jak za zawodnika kupionego za kupe kasy. raz na jakis czas to moze wyjsc Mączynskiemu. co innego jakbysmy go sprowadzili za jakies 100-200 tys euro. za takie pieniadze przyszedl Diaz, i moze jakas super gwiazda nie jest ale przynajmniej tym solidnym zawodnikiem ktory cos wnosi do zespolu.

caly zcas bronilem Tomasa, ze sie przelamie, ze jak dostanie szanse...no ale coz wkoncu przejrzalem na oczy.

co do meczu to za Boguskiego Cwielong albo Jirsak, sam nie wiem ktory lepszy ktory efektywniejszy. mimo wszystko chyba Tomas powinien wejsc bo Cwielong nie jest konkretny w swoich zagraniach tak jak Jirsak. wiec lepiej zeby Tomas zagral 3 konkretne pilki niz Cwielong 10 mniej konkretnych.

AYALA 15.05.2009 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 727793)

co do meczu to za Boguskiego Cwielong albo Jirsak, sam nie wiem ktory lepszy ktory efektywniejszy. mimo wszystko chyba Tomas powinien wejsc bo Cwielong nie jest konkretny w swoich zagraniach tak jak Jirsak. wiec lepiej zeby Tomas zagral 3 konkretne pilki niz Cwielong 10 mniej konkretnych.

Cwielong jest znacznie bardziej aktywniejszy niż Jirsak który czesto kompletnie znika z pola widzenia, jakby go wogóle nie było.Pepe jak poprawi skutecznośc to może byc bardzo groźny dla rywali.7-8 lat temu Cwielong i Jirsak mieliby problemy z załapaniem sie do 22 osobowej kadry a co dopiero do pierwszej jedenastki

Galonek 15.05.2009 13:02

Mimo wszystko myślę, że Ćwielong byłby lepszym rozwiązaniem. Przy nienajszybszych obrońcach łodzian jego szybkość i zwinność może być kluczowa. Nawet jak nie strzeli bramki, co jest bardzo prawdopodobne, to trochę porozrywa szyki obronne.

1q2 15.05.2009 13:24

Poza tym Ćwielong potrafi zagrac na prawdę fajne piłki - widać że czuje grę - u niego szwankuje przyjęcie i wykończenie akcji - jak już przyjmie tą piłkę i będzie miał dobrze ustawionego partnera ,to powinien być z niego pożytek.

Angmir 15.05.2009 13:25

Zieniu dopiero wraca po kontuzji wiec skłąd może wyglądać tak.

Pawełęk
Singlar - Marcelo - Głowa - Pieta
Małecki - Jirsak - Sobolewski - Diaz
Ćwielong - Brożek

Zmiany: Łobo, Cantoro, Niedzielan

krak78 15.05.2009 13:32

mamy duze szanse na wygrana,nie zagra swir i czekas taki silny napastnik.jak bodzio w .bedzie mial dzien konia to lipa jak nie to spokojnie 2=0 dla Wisly.JIRSAK jest ok tylko ze za drogi.

KCW 15.05.2009 13:40

Ja teź się boje tego meczu ale wierze że wygramy z 3:0. Zostały 3 kolejki do końca sezonu, Brożek ma jedengo gola straty do Chinyamy i da tego nie będzie grał z Polonią i będzie go chciał wyprzedziź dlatego myślę że coś wbije :) Ćwielong jak widać powoli wravca do formy i teź będzie się chciał przełamać i teź coś powinien wbić. Małecki nieobliczalny, zrobi dużo dla drużyny, i też umie szczelać bramki ! Marcelo nie dość że jest nie złym obrońcom to jeszcze jak szczela ! Sobol prawdziwy walczak ! No i tyle ! A to składzik jaki bym dał ;]


Pawełek
Singlar Głowa Marcelo Pa.Brożek
Mały(Łobo) Sobol(Cantoro) Diaz(Jirsak) Zieniu
Pepe Brozinho

Gole dla Nas : Brożek Paweł, Pepe, Sobol

4fan_player 15.05.2009 13:45

Ale z Was optymiści, chyba za bardzo. Żeby płaczu nie było później...

Galonek 15.05.2009 13:45

Zmiany: Łobo, Cantoro, Niedzielan[/quote] Tego pana w środku nie chcę widzieć na boisku. Przy całym szacunku dla niego, jego wejście na boisko w meczu z Legią nadało słowu chaos "nową jakość". Parę strat wołało o pomste do nieba i gdyby nie koślawe nogi Chinyamy to mogłoby nie być nawet punktu. Nie mowiąc już o jakimkolwiek pomyśle na rozprowadzenie piłki, bo takowego poprostu nie miał.

buters87 15.05.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KCW (Post 727882)
... szczelać .. ...że jest nie złym obrońcom... .... szczela ...l

z całym szacunkiem do ciebie KCW, proszę cię zastanów się nad polepszeniem swojej ortografii ...:-p

co do meczu to jestem pewny, że wygramy.. dlaczego? bowiem jak nie zdobędziemy mistrza odpuszczając te trzy ostatnie mecze to nasi piłkarze powinni iść na kolanach do Częstochowy.. widać u nich ambicje i wole walki, wraz z doświadczeniem jestem przekonany, że nie pękną i rozjadą ŁKS.. tylko ten Bodzio W. hmmm... :-)

PotiWisla 15.05.2009 13:51

A ja mam przeczucie że Zieniu dostanie żółta kartka,żeby nie grać z Lechia bo nie będzie się chciał przyczynić do ewentualnego spadku naszych przyjaciół.

saklak1906 15.05.2009 13:55

Ja sie martwie tylko o dwie zeczy zeby znowu dramka LKSu nie byla zaczarowana a Bodzio nie mial meczu zycia.
Jak tak nie bedzie to sie o nic nie martwie bo pilkarsko to LKS jest za nami o lata swietlne.
Bedzie szczescie, bedza 3pkt dla nas

KCW 15.05.2009 13:55

Cytat:

z całym szacunkiem do ciebie KCW, proszę cię zastanów się nad polepszeniem swojej ortografii ...:-p
Dobra dobra spieszyłem się :]

Mike+ 15.05.2009 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 727870)
(...)
Zmiany: Łobo, Cantoro, Niedzielan

Cantoro do Łodzi prawdopodobnie nie pojedzie:
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=20979

KCW 15.05.2009 14:00

No to jak to prawda to nie za dobrze ;///

KCW 15.05.2009 14:01

Ale miejmy nadzieje że tak ;)

MCX 15.05.2009 14:30

Niedzielan? O nim to chyba Skorża zapomniał już na zawsze.
Nie wystawiał go całą rundę to czemu ma mu dawać szansę na samym finiszu?
Nie wierzę, że go "oszczędzał" :lol:
Pożegnamy się z nim po sezonie.
A co do meczu to w ŁKS nie będzie Świerczewskiego i Czerkasa.
Mam nadzieję, że nasi piłkarze bardzo poważnie potraktują ten mecz i zagrają skoncentrowani tak samo jak w meczu z Lechem czy Legią. Teraz już nie mamy możliwości straty punktów.

Angmir 15.05.2009 15:06

brak KAntorowskiego oznacza wieksze szanse na wejście Niedzielana :) Chyba że wolicie Beto ;p


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl