![]() |
MOJE marzenia sie spełniły możemy za tydzien w piatek bytc liderem a dzin pozniej byc wiceliderem i miec tyle samo punktow co Legia ale jutro trzeba wygrać
|
Umówmy się, Arka jest teraz bardzo słaba więc nie ma lepszej okazji na przełamanie się na wyjeździe.
Jedyny problem to skuteczność naszych napastników. Może Brożek coś pomoże, choć jego forma to wielka niewiadoma. W każdym razie po tym meczu wiele się wyjaśni. Jeśli się nie wykorzystuje takich prezentów od rywali, to nie ma szans na MP. |
Dokładnie. Trochę boję się o Pawła, nie grał, może mieć problemy ze skutecznością...
Za tydzień możemy być liderem(zrównać się z Legią konkretnie), wystarczy dziś zwycięstwo oraz remis Lecha i Legii (co wg jest bardzo możliwe). I mamy przecież ich jeszcze u siebie. Do boju Wiślacy! |
Trzeba pamiętać, że Arka to najbardziej skorumpowany klub ostatnich lat. Opłacane od lat sympatie i układy sędziowskie zostały. Tam są przyzwyczajeni, ze sędziowie im sprzyjają. Nie wiem czy pamiętacie obrazek sprzed lat Baszcza szarpanego przez ich tzw. ochronę w czarnych chełmach ? To oczywiście otoczka spotkania, które trzeba wygrać bez dwóch zdań.
|
jak dla mnie jest to dla nas mecz o mistrzostwo czas wreszcie wykorzystac kolejny prezent od Lecha
|
Nie chciałbym remisu, bo Legia już by dociułała do majstra.
Polonia i Lech zrobiły prezent, trzeba bez dwóch zdań wykorzystać. Lech będzie miał już ciężko, Polonia podrażniona i Legia - Legia, Wisła - te dwie drużyny będą walczyć |
Musimy pokonać śledzi! Niech Wisła zrobi to dla siebie ale i też dla Lechii. ...My wierzymy...
|
Mocniejszego kopa niż dzisiejsze wyniki nasz zespół dostać nie mógł.Gigant w innym temacie napisał bardzo ważną rzecz - jeśli jutro nie wygramy to znaczy że na mistrza nie zasłużyliśmy a ja dodam od siebie że w takim przypadku mistrza raczej nie zdobędziemy.Paweł wraca - reszta zdrowa, Arka ma bardzo przeciętny zespół.
Wygrać- pozostać w grze - wywrzeć presje na konkurencji ,pognębić Arke, pomóc Lechii... |
Nie chciał bym krakać tfu tfu ale ostatnio jeżeli rywale gubią punkty to Wisła znając ich wyniki też często lubi zremisować :/ No ale los się musi odmienić !! Trzeba zmniejszyć straty. Arka ostatnio gra piach więc musimy ich pokonać
|
Cytat:
W 93. Znowu mecz jak tydzień temu przedłużony o 4 minuty nie wiadomo dlaczego... |
Jutro mam nadzieję, że skończy się zabawa a zacznie prawdziwa gra. Trzeba pokazać Śledziom gdzie ich miejsce. Ważne też, że nasza wygrana pomoże Lechii w utrzymaniu!
Typuję 2:0 dla Wisełki po bramkach Zieńczuka i Pawła ;) |
Cytat:
|
Sytuacja ułożyła się przedziwnie.
Zakładając zwycięstwo Wisły jutro z Arką i w następnej kolejce remis w meczu Legia-Lech jest szansa na dogonienie lidera. Jest to o tyle ważne, że gramy u siebie ważny mecz z Legią - sytuacja staje się o tyle klarowna, że szanse na mistrzostwo będą mogły wtedy zależeć tylko od Białej Gwiazdy, bez oglądania się na wyniki rywali! Ale warunkiem bezwzględnie koniecznym jest wygrana w Gdyni. Niech ten mecz będzie sprawdzianem, czy tą drużynę naprawdę stać na walkę o mistrzostwo Polski pomimo braku odpowiednich środków. |
Jesli nie wykorzystamy tego prezentu Lecha i kryzysowego momentu Arki to nie ma generalnie o czym rozmawiac. W teorii nadal bedzie wszystko mozliwe, ale pozostanie 6 kolejek, z ktorych np. Legia zgara az 4 mecze u siebie. Jesli teraz cos stracimy dodatkowo to szanse zmaleja
Legia Warszawa - Lech Poznań Legia Warszawa - Łódzki KS Wisła Kraków - Legia Warszawa Legia Warszawa - Polonia Bytom Śląsk Wrocław - Legia Warszawa Legia Warszawa - Ruch Chorzów Legia Warszawa - Lech Poznań Lech Poznań - Ruch Chorzów Śląsk Wrocław - Lech Poznań Lech Poznań - Lechia Gdańsk Polonia Warszawa - Lech Poznań Lech Poznań - Cracovia |
Dodam jeszcze wszystkie nasze mecze.
Arka Gdynia - Wisła Kraków Wisła Kraków - Górnik Zabrze Piast Gliwice - Wisła Kraków Wisła Kraków - Legia Warszawa ŁKS - Wisła Kraków Lechia Gdańsk - Wisła Kraków Wisła Kraków - Śląsk Wrocław Z tych meczy Legii to pewniakami do ich straty punktów są mecze z nami i ze Śląskiem. Lech pewnie w Dyscopolii straci i z WKSem, lecz znając zamiłowanie obu klubów do prezentów dla WISŁY, na pewno stracą więcej... |
Cytat:
hehe tez tak sobie dzis pomyslalem.jaby pieknie smakował Mstrz wywalczony kiedy media niejako namascily na tytuł przekręciaży z pod szyldu kuchenek mikrofalowych. A przy dzisjszych "prezentach" jutro nasi musza maksymalnie sie sprezyc i skonczyc pitolenie "Jakto w tej Gdyni ciezko"....niech sie przełamią w koncu , JJJBG!!! |
Jestescie fazowi.Dziekuje:D
Kuchenki mikrofalowe :lol: |
Jezus, nie spodziewalem sie ze Wislacy zadrżą przed szparkowcami!! Daliscie rade z amica to i ze szparka dacie!! Wisla gra coraz lepsza pilke i wraca Brozek!! WIECEJ WIARY!!!!!!!!!! :foch:
|
Musimy dzisiaj wygrać! MUSIMY!
Według mnie w walce o Mistrza liczy się już tylko Legia i Wisła. Tak wiem, wiem, że nawet jeśli wygramy to mamy punkt straty, ale popaytrzmy obiektywnie na grę Lecha. Aż z 5(!) meczów w tej rundzie wywozili punkty tylko dzięki golom w końcówkach. Ten fart MUSI się już skończyć. A termianarza nie mają wesołego. 3 wyjazdy - Legia, Polonia Warszawa i Śląsk. W tych meczach na pewno stracą punkty. A pamiętacie zimą? Jak ci "eksperci" mówili jaki Lech to wspaniała drużyna, jak to "poznańska lokomotywa" będzie zmiatać kolejnych rywali... A co mówili o Wiśle? Że wypaleni zawodnicy(zwłaszcza widać to po Baszczynskim), że brak młodej krwi(to mnie śmieszy najbardziej- Marcelo, Małecki, Ćwielong- to przecież 1 skład). Dzisiaj z Arką ja wystawiłbym następujący skład: Pawełek Baszczyński Głowacki Marcelo Diaz Łobodziński Jirsak Sobolewski Zieńczuk Boguski(Paweł Brożek- zależy od dyspozycji) Ćwielong Dziwi was zapewne obecność Łobo. Otóz przyznać trzeba, że powiniśmy raczej się gościa pozbyć, ale jego dośrodkowania w dziosiejszym meczu mogą być bardzo pomocne. A Małecki? Póki co, oprócz niezłej szybkości, odwagi i walki, ten gośc pokazuje bardzo mało. Niewiele dobrych dośrodkowań, udanych dryblingów. Ale powinno coś z Małego być. |
Cytat:
Wracając do meczu to najwyższy czas wygrać na wyjeździe, bo ile można , wynik 1-0 biorę w ciemno zapewne będzie taka kopanina że dramat, ale najważniejsze są teraz w każdym meczu 3 punkty!! A o stylu nikt nie będzie pamiętał. |
Nie no bez jaj żebyśmy się bali jechać na Arkę która jest dodatkowo w fatalnej formie...:-P
Ludzie , MY o Mistrzostwo walczymy!Dobrze powiedział Paweł Brożek - TYLKO ZWYCIĘSTWO! Amica pewnie dostanie baty za tydzień na Legii i wtedy będzie trzeba na R22 wygrać z legionistami! |
W meczu Legia - Lech najlepiej dla nas gdyby padł remis. Wtedy w przypadku naszego zwycięstwa w następnej kolejce (z Górnikiem Zabrze) mamy tyle samo punktów co Legia i wyprzedzamy Lecha o 1 punkt. Zakładając, że dzisiaj również wygramy :)
|
Dziś mecz musimy wygrać i zdobyć 3 pkt, każdy inny wynik będzie porażką jak wiecie. Musimy pokazać że mistrza zdobywa się walką i determinacją, a nie fartem w doliczonym czasie gry.
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Co by nie mówić, o bramce Lecha z ŁKS nie można mówić, że to nie był fart. Rzut rożny, zamieszanie i ktoś wepchnął piłkę do bramki. Gdyby to była jakaś piękna akcja, albo strzał z dystansu to tak.
Co do naszego meczu - na szczeblu 1 ligi nie wygraliśmy tam od 28 lat, ale znowu tak często nie graliśmy. Trzeba tą passę przerwać, tak jak to zrobiliśmy w Wodzisławiu. Jeżeli wygramy, to na prawdę, droga do mistrzostwa staje przed nami otworem |
Przestańcie już kalkulować, że jeśli w meczu Legia - Lech będzie remis to Wisła musi wygrać i będzie kontakt z czołówką ble ble ble. Wisła nie może patrzeć na wyniki innych meczy. W każdy, ale to w każdym meczu powinna wygrywać, albo przynajmniej grać od pierwszej do ostatniej minuty. Gadacie że Wisła jeszcze nigdy nie wygrała w Gdyni i że źle im tam się gra. A w Wodzisławiu to co? Ponoć też tam się słabo im gra a jakoś dali radę wygrać. A Lech W Krakowie? Nie wygrał z Wisła od parunastu lat, a wszyscy wiedzą jak to się skończyło... Także nie ma co gdybać, tylko grać na całego, walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć.
|
Cytat:
Co do dzisiejszego meczu to jesli Wisla wygra to dla mnie bedzie faworytem do zdobycia mistrzostwa Polski ze wzgledu na korzystny kalendarz (potrzebne jest zwyciestwo z Legia). |
Jak Wisła ma nie patrzeć się na innych. Jestem pewien, że nasi piłkarze oglądają każdy mecz rywala na żywo i emocjonują się nimi nie mniej niż my. Musimy się patrzeć na innych, piłkarze muszą się patrzeć...
Jedno jest pewne. Za tydzień w meczu Legia - Lech, co najmniej jedna z drużyn straci punkty... jakoś trudno jest mi nie brać tego pod uwagę. Wisełko, gramy swoje ! |
Tylko żeby Pawłowi nic się nie stało. Tak się pali do gry że to może się źle skończyć a niewiadomo co z tym kolanem dokładnie jest.
|
Na moje oko Brozek wejdzie w drugiej polowie do gry gdyby wynik byl niekorzystny.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl