Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [23. kolejka] WISŁA Kraków - JAGIELLONIA Białystok, sobota 11.04.2009 17:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5614)

TSNH 07.04.2009 09:35

Odbiegając od tematu to wypadało by nie pokazać buractwa i wpuścić kibiców Jagi na którys z naszych sektorów......(i tak bedą wolne miejsca)

iiYama 07.04.2009 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSNH (Post 704696)
Odbiegając od tematu to wypadało by nie pokazać buractwa i wpuścić kibiców Jagi na którys z naszych sektorów......(i tak bedą wolne miejsca)

http://www.jagiellonia.cp2.win.pl/fo...pic.php?t=6506

ciacho 07.04.2009 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 704693)
Bez Bodzia Wu wyjechali by z nowym numerem kierunkowym do Lodzi.
Jakies 09.

Gdyby babcia miała wąsy.. Gdyby nasi potrafili strzelać w inną część bramki niż tam gdzie stał Bodzio W to może i by wyjechali. Ale nie potrafili.

ReymontBoy 07.04.2009 09:54

Pewnie bilety na E dostali bo na D to wątpie...

zim zum 07.04.2009 09:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 704701)
Gdyby babcia miała wąsy.. Gdyby nasi potrafili strzelać w inną część bramki niż tam gdzie stał Bodzio W to może i by wyjechali. Ale nie potrafili.

dokładnie. ciągle tylko gdyby :)

TSNH 07.04.2009 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mozdzierz (Post 704700)

dzięki za info....:)

Wojtas 07.04.2009 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 704645)
Ja Cie proszę. Na tle ŁKS-u to każdy kto potrafi piłkę kopnąć i się przy tym nie wywrócić to dobrze wygląda. Rzemieślnicy przyjeżdżają, nikt więcej. Jedynie obawiam się piłkarza Frankowskiego, bo łon ****a z niczego jedną na pewno ukłuje. Biorąc pod uwagę naszego mocarza Pawełka, to wpaść może jakiś podstępny strzał i niepotrzebne nerwy mogą się wkraść w nasze szeregi. Nawet jak dobrze odejdziemy mentalnie do tego meczu,jak z Amicą to mimo wszystko na Frankowskiego trzeba uważać.





Ale Marszałku,piszesz jakby LKS to byl jakis klubik dla ktorego złozyc 11 graczy zdolnych do gry to juz sukces.

Ja majac Orange obserwuje teraz nasze polskie boskie teamy,bo ogladajac zespol 90 minut mozna wyciagnac jakies wnioski.
Nie ogladajac skroty w Lidze na Canale ,czy w smiesznej "Szybkiej Pilce",tylko wlasnie zobaczyc zespol z perspektywy calego meczu.

I naprawde taki LKS czy Jaga maja zawodnikow dla ktorych taktyka nie ogranicza sie do długiej piły do napadziora tylko mozna z nimi cos rozegrac ,czy sklepac jakas akcje.

Dlatego Bruno,Grosicki,Stano,Frankowski czy Hermes to zawodnicy na których Skorza musi zwrocic uwage,bo Grosicki z Frankiem potrafia naprawde przejsc niejedną obrone .


Podchodze do meczu z optymizmem ,ale musimy uwazac.

kaśka16 07.04.2009 16:28

Będzie trudno, ale wygramy oczywiście. Trzeba uważać na Frankowskiego, bo jest na fali.

JrQ- 07.04.2009 16:32

Bez jaj.
Sam Franek to może będzie dobry na takie gnioty jak ŁKS, Arka itp, ale z dobrymi zespołami nie powinien błyszczeć. Odciąć od piłek i koniec zabawy.

kaśka16 07.04.2009 16:41

Ale myślę, że na mecz z Wisłą szczególnie się zmobilizuje... Co nie zmienia faktu, że z nimi wygramy ;)

radekogi 07.04.2009 16:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 704896)
Bez jaj.
Sam Franek to może będzie dobry na takie gnioty jak ŁKS, Arka itp, ale z dobrymi zespołami nie powinien błyszczeć. Odciąć od piłek i koniec zabawy.

Zgadzam sie w 100%. Gramy u siebie, Jaga na wyjazdach gra słabiutko, najlepszy przykład co pokazali w Poznaniu. Zero woli walki, Franek chyba 2 razy dotknął piłki i nie oddał strzału przez cały mecz. Odciąć go tak jak inne zespoły odcinały Brożka i bedzie dobrze

kaśka16 07.04.2009 16:45

Szkoda, że Diaza straciliśmy w meczu z Lechem... Lubię jego sposób gry... W ostatnim meczu wszędzie go było pełno.

saklak1906 07.04.2009 16:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 704893)
Będzie trudno, ale wygramy oczywiście. Trzeba uważać na Frankowskiego, bo jest na fali.


Aniby czemu ma byc trudno? a coz takiego gra ta Jagiellonia zeby przed nimi srac w pory. Przypilnowac Franka i Grosickiego i po meczu dla Jagielloni.

Waldus88 07.04.2009 16:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 704904)
Szkoda, że Diaza straciliśmy w meczu z Lechem... Lubię jego sposób gry... W ostatnim meczu wszędzie go było pełno.

Junior zagra w sobote, gdyż są to jego pierwsza i druga żółta kartka dopiero :)

Fan Wisełki 07.04.2009 17:56

Wszyscy zawsze wiedzieli zeby go odciac od podan i bedzie po zabawie ;) Mimo to strzelił tyle goli ile strzelił wiec takie pieprzenie to sobie mozna :) Obyśmy tylko nie żałowali potem ze Franek sie zemscil ;)

Lech ma trudniejszy terminarz do konca niz Wisła i teoretycznie nam powinno byc latwiej i trzeba gryzc trawe!

Naprzod pilkarze, amibicja Wam kaze, grac na calego i walczyc do upadlego!!

Zieniu17 07.04.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 704205)
Mecz o 3 pkt, Jestem ciekaw jak zostanie przyjęty Frankowski. Co do samego meczu to trzeba go wygrać.

Z tym, że mecz o 3 punkty to ja bym sie zastanowił...:rotfl: bo pzpn planuje przyznawac tyle punktow ile bramek strzeli zwycięska drużyna:-D

kaśka16 07.04.2009 18:07

Kurde, niektórzy z Was olewają Frankowskiego. Możemy o nim pisać różne rzeczy, ale na pewno nie można twierdzić, że jest w kiepskiej formie. Najgorsze co może być to olewanie przeciwnika.

nazgulTSWot 07.04.2009 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 704896)
Bez jaj.
Sam Franek to może będzie dobry na takie gnioty jak ŁKS, Arka itp, ale z dobrymi zespołami nie powinien błyszczeć. Odciąć od piłek i koniec zabawy.

Z Legią jednak błysnął konkretnie. Przypominam również, że Jagiellonia zdobyła najwięcej punktów w meczach rozegranych w 2009 roku.

Z drugiej strony, Jagiellonia na wyjazdach gra słabo. Na pewno to Wisła jest faworytem, aczkolwiek należy pamiętać, że Jagiellonia ostatnio prezentuje się naprawdę korzystnie. Najważniejsze są 3 punkty i to, żeby w końcu zacząć regularnie zdobywać komplet punktów. Nie tylko na Reymonta, ale także na wyjazdach.

Aleks 07.04.2009 20:13

Z Lechem nam mecz nie wyszedł, trudno. Ale czy ma nie wyjść z Wisłą? Ostatnie mecze mogą uskrzydlić naszych piłkarzy i dać wiary w siebie, że można wygrać na Reymonta. Mam nadzieje, że wygramy :)

kaśka16 07.04.2009 20:50

Raczej nie wygracie;) Ale trzeba przyznać, że jesteście czarnym koniem rundy.

blackhand 07.04.2009 20:52

Wisełka wygra.. kolejny krok po mistrzostwo :)

kucharz_77 07.04.2009 20:54

Mam nadzieje, że Franek jako 'prawdziwy wiślak" i "legenda klubu" rozchoruje się przed samym meczem i z nami nie zagra...:):):)

IncognitoTSW 07.04.2009 21:04

Kucharz, zaczynasz temat który jest już zakończony.

kaśka16 07.04.2009 21:09

A Paweł Brożek wróci na następną kolejkę, wie ktoś dokładnie?

Robert_wislak 07.04.2009 21:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Waldus88 (Post 704911)
Junior zagra w sobote, gdyż są to jego pierwsza i druga żółta kartka dopiero :)

Przecież jeśli ma czerwoną to chyba musi pauzować jeden mecz tak? Niech mnie ktoś oświeci jak sie mylę.

Tylko_Wisła! 07.04.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Robert_wislak (Post 705045)
Przecież jeśli ma czerwoną to chyba musi pauzować jeden mecz tak? Niech mnie ktoś oświeci jak sie mylę.

Jeżeli ma czerwoną kartke za 2 złóte to może grać w następnym meczu.

kaśka16 07.04.2009 21:28

Nie może grać.

63.5 Kg 07.04.2009 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 705048)
Nie może grać.

A zalozymy sie??

radekogi 07.04.2009 22:05

Wasza kompetencja, a raczej jej brak mnie poraża. DIAZ MOŻE GRAĆ w meczu z Jagiellonią! Dostał 2 żółte a nie czerwoną kartke, a to jest kolosalna różnica. Poczytajcie przepisy a pozniej wprowadzajcie ludzi w błąd

mic 07.04.2009 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kaśka16 (Post 705048)
Nie może grać.

Kasiu, nie moze grac wg Ciebie bo ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl