![]() |
Odbiegając od tematu to wypadało by nie pokazać buractwa i wpuścić kibiców Jagi na którys z naszych sektorów......(i tak bedą wolne miejsca)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pewnie bilety na E dostali bo na D to wątpie...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale Marszałku,piszesz jakby LKS to byl jakis klubik dla ktorego złozyc 11 graczy zdolnych do gry to juz sukces. Ja majac Orange obserwuje teraz nasze polskie boskie teamy,bo ogladajac zespol 90 minut mozna wyciagnac jakies wnioski. Nie ogladajac skroty w Lidze na Canale ,czy w smiesznej "Szybkiej Pilce",tylko wlasnie zobaczyc zespol z perspektywy calego meczu. I naprawde taki LKS czy Jaga maja zawodnikow dla ktorych taktyka nie ogranicza sie do długiej piły do napadziora tylko mozna z nimi cos rozegrac ,czy sklepac jakas akcje. Dlatego Bruno,Grosicki,Stano,Frankowski czy Hermes to zawodnicy na których Skorza musi zwrocic uwage,bo Grosicki z Frankiem potrafia naprawde przejsc niejedną obrone . Podchodze do meczu z optymizmem ,ale musimy uwazac. |
Będzie trudno, ale wygramy oczywiście. Trzeba uważać na Frankowskiego, bo jest na fali.
|
Bez jaj.
Sam Franek to może będzie dobry na takie gnioty jak ŁKS, Arka itp, ale z dobrymi zespołami nie powinien błyszczeć. Odciąć od piłek i koniec zabawy. |
Ale myślę, że na mecz z Wisłą szczególnie się zmobilizuje... Co nie zmienia faktu, że z nimi wygramy ;)
|
Cytat:
|
Szkoda, że Diaza straciliśmy w meczu z Lechem... Lubię jego sposób gry... W ostatnim meczu wszędzie go było pełno.
|
Cytat:
Aniby czemu ma byc trudno? a coz takiego gra ta Jagiellonia zeby przed nimi srac w pory. Przypilnowac Franka i Grosickiego i po meczu dla Jagielloni. |
Cytat:
|
Wszyscy zawsze wiedzieli zeby go odciac od podan i bedzie po zabawie ;) Mimo to strzelił tyle goli ile strzelił wiec takie pieprzenie to sobie mozna :) Obyśmy tylko nie żałowali potem ze Franek sie zemscil ;)
Lech ma trudniejszy terminarz do konca niz Wisła i teoretycznie nam powinno byc latwiej i trzeba gryzc trawe! Naprzod pilkarze, amibicja Wam kaze, grac na calego i walczyc do upadlego!! |
Cytat:
|
Kurde, niektórzy z Was olewają Frankowskiego. Możemy o nim pisać różne rzeczy, ale na pewno nie można twierdzić, że jest w kiepskiej formie. Najgorsze co może być to olewanie przeciwnika.
|
Cytat:
Z drugiej strony, Jagiellonia na wyjazdach gra słabo. Na pewno to Wisła jest faworytem, aczkolwiek należy pamiętać, że Jagiellonia ostatnio prezentuje się naprawdę korzystnie. Najważniejsze są 3 punkty i to, żeby w końcu zacząć regularnie zdobywać komplet punktów. Nie tylko na Reymonta, ale także na wyjazdach. |
Z Lechem nam mecz nie wyszedł, trudno. Ale czy ma nie wyjść z Wisłą? Ostatnie mecze mogą uskrzydlić naszych piłkarzy i dać wiary w siebie, że można wygrać na Reymonta. Mam nadzieje, że wygramy :)
|
Raczej nie wygracie;) Ale trzeba przyznać, że jesteście czarnym koniem rundy.
|
Wisełka wygra.. kolejny krok po mistrzostwo :)
|
Mam nadzieje, że Franek jako 'prawdziwy wiślak" i "legenda klubu" rozchoruje się przed samym meczem i z nami nie zagra...:):):)
|
Kucharz, zaczynasz temat który jest już zakończony.
|
A Paweł Brożek wróci na następną kolejkę, wie ktoś dokładnie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie może grać.
|
Cytat:
|
Wasza kompetencja, a raczej jej brak mnie poraża. DIAZ MOŻE GRAĆ w meczu z Jagiellonią! Dostał 2 żółte a nie czerwoną kartke, a to jest kolosalna różnica. Poczytajcie przepisy a pozniej wprowadzajcie ludzi w błąd
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:11. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl