Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5548)

janko04 30.03.2009 14:19

fajna fajna:>
idzi ktois zagrac?

KacpiTSW 30.03.2009 14:24

da rade jeszcze zapisać albo coś? ;p

maksinho 30.03.2009 17:40

Dziś drużyna Legends i Olympiakos grają zaległy mecz. Przypominam !!

Genio 30.03.2009 18:24

co do zapisow, jezeli procz Was dwoch, dolaczy jeszcze kolejnych dwoch, wtedy dolozymy do ligi dwa zespoly

Genio 30.03.2009 19:08

Zakończyła się pierwsza kolejka Ligi Wiślaków

Wyniki:
http://img256.imageshack.us/img256/477/63991266.jpg

Następna kolejka:
http://img410.imageshack.us/img410/1023/30054968.jpg

tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście

BęczarkaTS 30.03.2009 20:47

juz nie da sie zapisac? opisałbys tą gre jakieś porady? bo jestem na tej mapie i nic wiecej nie wiem:P

Genio 30.03.2009 21:11

dwa posty wyzej napisalem kiedy przyjme kolejnych do ligi

a co do gry, na poczatku trenuj na hali osrodka klubowego, aby do niej wejsc porozmawiaj z postacią stojącą w rogu boiska

MaciOlsza1 31.03.2009 14:08

Genio ja dziś nie dam rady zagrać tego meczy z tobą możemy przełożyć go na inna godzinę albo na inny termin np jutro albo o 20:30 jakoś tak ?? Sprawa Rodzina dziś i dlatego nie mogę

Genio 31.03.2009 14:48

rozmawialem z drugim graczem naszego zespolu i zgodzil sie na rozegranie dzisiejszego meczu o 20:30, jezeli i Wy oboje mozecie wtedy zagrac, potwierdz termin :]

maksinho 31.03.2009 14:57

Osobiście się dostosuję :D

KacpiTSW 31.03.2009 15:49

A na jakich serwerach gracie? Bo mi do Pele pisz, że jakiś błąd :|

Genio 31.03.2009 15:52

gramy na Pele, a dokladniej o jakim bledzie piszesz?

kamilll1906 31.03.2009 16:33

Olympiakos- West Ham dzisiaj o 21 jak zostalo ustalone z Bebeto ja zakladam serwer nazwa standardowa, ale Genio haslo to samo czy inne??

Genio 31.03.2009 16:43

to samo haslo, nie mielismy ostatnio nieproszonych gosci wiec hasla zmieniac nie trzeba

Genio 31.03.2009 20:49

Zakończyła się druga kolejka Ligi Wiślaków

Wyniki:
http://img24.imageshack.us/img24/6127/17138538.jpg

Następna kolejka:
http://img23.imageshack.us/img23/332/29216710.jpg

tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście

maksinho 01.04.2009 07:07

Chyba nazwę Legends zmienimy na Górnik Zabrze :D

Genio 01.04.2009 10:24

jutro wieczorem ostatnia kolejka rundy zimowej
oba mecze o duzej randze, jeden pokazujacy kto bezapelacyjnie goruje w lidze, a drugi pozwalajacy na ucieczke z miejsca zamykajacego stawke
zmobilizujcie sie jutro, bo jest o co powalczyc :]

legol 02.04.2009 11:59

Dziś raczej nie dam rady zagrać o 19. Jeśli można proszę o przełożenie o godzinkę (na 20) . Dzięki

Genio 02.04.2009 17:02

w porzadku Legol, mecz Olympiakos - FC Dethrone rozegramy o 20:00

hasło do pokojów tak jak poprzednio

legol 02.04.2009 17:03

Antek jednak się wyrobie także możemy zagrać o 19.

Sry za zamieszanie...

maksinho 02.04.2009 17:18

Za to my mamy prośbę o przeniesienie naszego meczu na godzinę 20.

Genio 02.04.2009 19:54

Zakończyła się trzecia kolejka Ligi Wiślaków

Wyniki:
http://img125.imageshack.us/img125/2254/kol03.jpg

Następna kolejka:
http://img218.imageshack.us/img218/3680/kol04.jpg

tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście

trial 02.04.2009 20:03

no to jeśli by była możliwość to ja też chętnie bym dołączył.

Genio 02.04.2009 20:07

na chwile obecną to juz nie ma wiekszego sensu, sezon konczy sie za tydzien, wiec proponuje wszystkim nowym, aby trenowali tą gre indywidualnie, a po sezonie zglosili swoje kandydatury na nowy, nadchodzący sezon [rozpocznie sie zaraz po zakonczeniu obecnego]

maksinho 02.04.2009 20:15

Haha Górnik wygrał :D

kamilll1906 05.04.2009 11:31

mecz 4 kolejki Olympiakos - Legends przelozony na poniedzialek godzina 20:30 ze względu na konflikt ze spotkaniem lech- Wisła :D

Genio 05.04.2009 23:28

pierwszy mecz 4 kolejki juz sie odbyl, czekam na relacje z Waszych poczynań :]

Genio 06.04.2009 20:13

Zakończyła się czwarta kolejka Ligi Wiślaków

Wyniki:
http://img79.imageshack.us/img79/3680/kol04.jpg

Następna kolejka:
http://img147.imageshack.us/img147/4028/kol05.jpg

tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście

Genio 06.04.2009 21:10

przypominam ze na koniec gramy mecz 4v4 :] [1z4 vs 2z3]

oraz licze ze w drugim sezonie bedzie duzo wiecej osob chetnych do gry

kamilll1906 06.04.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 704616)
przypominam ze na koniec gramy mecz 4v4 :] [1z4 vs 2z3]

oraz licze ze w drugim sezonie bedzie duzo wiecej osob chetnych do gry

widze zo moja propozycja znalazła uznanie :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl