![]() |
fajna fajna:>
idzi ktois zagrac? |
da rade jeszcze zapisać albo coś? ;p
|
Dziś drużyna Legends i Olympiakos grają zaległy mecz. Przypominam !!
|
co do zapisow, jezeli procz Was dwoch, dolaczy jeszcze kolejnych dwoch, wtedy dolozymy do ligi dwa zespoly
|
Zakończyła się pierwsza kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: http://img256.imageshack.us/img256/477/63991266.jpg Następna kolejka: http://img410.imageshack.us/img410/1023/30054968.jpg tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście |
juz nie da sie zapisac? opisałbys tą gre jakieś porady? bo jestem na tej mapie i nic wiecej nie wiem:P
|
dwa posty wyzej napisalem kiedy przyjme kolejnych do ligi
a co do gry, na poczatku trenuj na hali osrodka klubowego, aby do niej wejsc porozmawiaj z postacią stojącą w rogu boiska |
Genio ja dziś nie dam rady zagrać tego meczy z tobą możemy przełożyć go na inna godzinę albo na inny termin np jutro albo o 20:30 jakoś tak ?? Sprawa Rodzina dziś i dlatego nie mogę
|
rozmawialem z drugim graczem naszego zespolu i zgodzil sie na rozegranie dzisiejszego meczu o 20:30, jezeli i Wy oboje mozecie wtedy zagrac, potwierdz termin :]
|
Osobiście się dostosuję :D
|
A na jakich serwerach gracie? Bo mi do Pele pisz, że jakiś błąd :|
|
gramy na Pele, a dokladniej o jakim bledzie piszesz?
|
Olympiakos- West Ham dzisiaj o 21 jak zostalo ustalone z Bebeto ja zakladam serwer nazwa standardowa, ale Genio haslo to samo czy inne??
|
to samo haslo, nie mielismy ostatnio nieproszonych gosci wiec hasla zmieniac nie trzeba
|
Zakończyła się druga kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: http://img24.imageshack.us/img24/6127/17138538.jpg Następna kolejka: http://img23.imageshack.us/img23/332/29216710.jpg tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście |
Chyba nazwę Legends zmienimy na Górnik Zabrze :D
|
jutro wieczorem ostatnia kolejka rundy zimowej
oba mecze o duzej randze, jeden pokazujacy kto bezapelacyjnie goruje w lidze, a drugi pozwalajacy na ucieczke z miejsca zamykajacego stawke zmobilizujcie sie jutro, bo jest o co powalczyc :] |
Dziś raczej nie dam rady zagrać o 19. Jeśli można proszę o przełożenie o godzinkę (na 20) . Dzięki
|
w porzadku Legol, mecz Olympiakos - FC Dethrone rozegramy o 20:00
hasło do pokojów tak jak poprzednio |
Antek jednak się wyrobie także możemy zagrać o 19.
Sry za zamieszanie... |
Za to my mamy prośbę o przeniesienie naszego meczu na godzinę 20.
|
Zakończyła się trzecia kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: http://img125.imageshack.us/img125/2254/kol03.jpg Następna kolejka: http://img218.imageshack.us/img218/3680/kol04.jpg tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście |
no to jeśli by była możliwość to ja też chętnie bym dołączył.
|
na chwile obecną to juz nie ma wiekszego sensu, sezon konczy sie za tydzien, wiec proponuje wszystkim nowym, aby trenowali tą gre indywidualnie, a po sezonie zglosili swoje kandydatury na nowy, nadchodzący sezon [rozpocznie sie zaraz po zakonczeniu obecnego]
|
Haha Górnik wygrał :D
|
mecz 4 kolejki Olympiakos - Legends przelozony na poniedzialek godzina 20:30 ze względu na konflikt ze spotkaniem lech- Wisła :D
|
pierwszy mecz 4 kolejki juz sie odbyl, czekam na relacje z Waszych poczynań :]
|
Zakończyła się czwarta kolejka Ligi Wiślaków
Wyniki: http://img79.imageshack.us/img79/3680/kol04.jpg Następna kolejka: http://img147.imageshack.us/img147/4028/kol05.jpg tabela ligi i król strzelców uaktualnione w pierwszym poście |
przypominam ze na koniec gramy mecz 4v4 :] [1z4 vs 2z3]
oraz licze ze w drugim sezonie bedzie duzo wiecej osob chetnych do gry |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl