![]() |
Cytat:
W sumie dobrze zaprezentowal sie w mlodej, ale z juniorami to nawet Janusz Dino Swierad moglby cos ukąsić. |
Cytat:
|
Nitrox - Beto tylko dlatego zaliczyłem sparingi bo w lidze to on niewiele zagrał - kilka minut w pierwszym, kilkanaście w drugim , kilkadziesiąt w trzecim ,więc nie moża wymagac jakiś cudów, natomiast grał w każdym z 8 sparinach w pierwszym składzie - gdzie powiedzmy sobie szczerze - gola jest o wiele łatwiej strzelić ,niż w meczu o stawke i nic z tego nie wynikło.
Gdzie ja nic do niego nie mam - widać że bardzo się stara, tyle że ja za bardzo nie wiem do czego on tak na prawdę jest nam potrzebny.Bo oprócz wzrostu to on jest przeciwieństwem tego, co chciał Skorża. A na Ćwielonga licze |
Ja się nie zgodzę co do Beto, bo uważam, że jest w nim duży potencjał. Po pierwsze gra tyłem do bramki na najwyższym światowym poziomie i ma dobrą technikę. Na razie to jedyne jego plusy, bo jest wolny, nie gra za dobrze głową i nie wiadomo jak u niego jest ze strzałem. Szybszy już raczej nie będzie, no ale gdyby był to grałby, gdzie indziej aniżeli w Wiśle. Natomiast techniki gry głową, umiejętnego ustawiania się i precyzji strzału może się jeszcze nauczyć, bo ma dopiero 21 lat. Nie chcę przypominać, co prezentował Paweł Brożek w jego wieku. Poza tym sparingi nie są wyznacznikiem czegokolwiek, bo Beto miał zaległości treningowe, a poza tym nasz najlepszy strzelec też nigdy w sparingach nie błyszczał. Będzie jeszcze z Beto duża pociecha, tylko Skorżą musi go odpowiednio ułożyć piłkarsko, tak jak to zrobił z Diazem.
|
Cytat:
|
To pokaż mi zawodnika, w polskiej lidze, który tak dobrze gra tyłem do bramki i jeszcze potrafi umiejętnie utrzymać się przy piłce i celnie odegrać. Na pewno koleś lepiej rokuje od Branko Radovanovicia czy Marcina Robaka, za którego trrzeba byłoby zapłacić ok. 0,4 - 05 mln E. Nie ma co skreślać chłopaka, bo jeszcze nie miał szansy w pełni się pokazać. Tak samo było mnóstwo lamentów na forum odnośnie MArcelo po błędzie w Wrocławiu, a jak się okazuje gra naprawdę dobrze.
|
Cytat:
|
Dajmy jeszcze troche czasu dla Beto , temperatura w Polsce rusza wysoko w górę to i może w Beto obudzi się ten piłkarski klimat Brazylii ;) a tak na poważnie to przypomina Branko Radovanovic'a...czyli jest Paweł Brożek a potem długo długo nic , no zapomniałem o Ćwielongu...w niedziele wygramy będzie dobrze...pozdrawiam
|
A podaj prosze, co wynika z takiego zastawiania sie i trzymania krotko pilki.
Bo to podobnie jak z Kielbowiczem - cudownie sie rozpedzal lewa strona i potrafil ulozyc noge do dosrodkowania na 32tys sposobow. Tyle ze w 99% przypadkow gówno z tego wynikalo. Pokoi co, to Beto jest slabszy od Kmiecika. Wymienil stryjek siekierke na kijek. |
Cytat:
|
Łobo kilka lat temu ( w Płocku) grywał jako napadzior , dopiero w Lubinie przekwalifikowali go na prawe skrzydło.No ale to zależy od Skorży jaki skład wystawi.
Co do Beto to od samego początku pisałem ze z ligi stanowej nie ściagnie sie drugiego Pato czy Robinho, prędzej zawodnika (w najlepszym razie) klasy Brasili lub takiego słabszego Pauliste a w najgorszym tych co grali w Pogoni Szczecin. |
Cytat:
wiec nie wynośmy chłopa na piedestały bo strzelił 3 gole. Ciekawe czy podobna by była opinia jakby nie wrócił do Polski. Nie sadze, bo wszyscy o nim zapomnieli My na tym forum potrafimy tylko narzekac Beto słaby, ten słaby, a jakoś nikt nie mowi ze waszka G.. yy Marcelo G gra na razie baaardzo poprawnie. Mieliśmy w Bełchatowie 20 sytuacji, owszem nie strzeliliśmy nic, jesteśmy nieskuteczni, ale mieliśmy okazje. ****a Rok czy 2 lata temu, to w meczu po 3 starzły oddawaliśmy. Niestety,ale z braku laku... |
Cytat:
|
Cytat:
na pewno tak zadziorny i przebojowy piłkarz zastąpi Brożka :) |
Cytat:
|
Na tym forum jest mnóstwo żenujących płaczków - kibiców sukcesu, którzy tylko potrafią krytykować. Jakby poziom frustracji i narzekań przełożył się na głośność dopingu, to byłoby zajebiście. Beto powinien wyjść w pierwszym składzie, bo te klocki grające na obronie cracovi mogą stłamsić delikatnego Boguskiego czy Ćwielonga. Poza tym drużyna powinna grać piłki do Beto na wykończenie akcji, a nie tylko po to aby on ją rozegrał.
|
BTW.. Ciekawostka:
Co roku, odkad Ice awansowaly, mecze rewanzowe wygladaja tak, ze ZAWSZE - my jestesmy w lekkim dolku/zadyszce/gorsze formie, a parchy wrecz eksploduja mistrzowska forma. I ZAWSZE konczy sie to ich zmiecieniemz powierzchni ziemi. Tak bedzie i tym razem, gdy jako zespol w kryzysie wygramy tradycyjnie 3:0. A z dziadostwa zamiedzowego nie zostanie nawet pyl. |
Dokładnie, ja też jestem przekonany że ich zmieciemy. :)
Zastanawia mnie jednak inna sprawa a mianowicie zestawienie obrony. Skorża ma nie mały orzech do zgryzienia. Głowa i Marcelo mają zagrożenie żółtych kartek, więc jeśli jakąś dostaną w tym meczu (a na derbach o to nie trudno) to nie mamy stoperów na Lecha. Chyba najlepiej by było jakby na derbach jeden z nich usiadł na ławie (wg. mnie Głowa) bo chłopaki i tak w tym meczu będą gryźć trawę a na Lechu bez Głowy nasza obrona posypie się jak domek z kart. |
Cytat:
|
Takie fakty, że wszyscy wieszają psy na Beto, a jakby piłka po jednym z kornerów (co Beto takim pół szczupakiem uderzał, ale trafił nieczysto) wpadła do siatki to wszyscy by się roztkliwiali nad tym jaki to świetny grajek i jak potrafi się zastawić. Dajcie mu trochę czasu zanim zaczniecie gościa równać z błotem. Podejrzewam, że jeśli Skorża postawi na niego to będą jeszcze z niego ludzie. Tylko najważniejsze, żeby czasem po prostu szybciej odegrał zamiast się zastawiać, bo często to jest aż za bardzo przewidywalne. A jak będzie stosował też inne rozwiązania, to będzie jeszcze groźniejszy. No i musi się trochę wyzbyć egoizmu i myślę, że będzie bardzo dobrze. Widzę w nim potencjał. Mam nadzieje, że przeciwko Cracovii wybiegnie od początku.
|
Cytat:
Jedna jaskółka wiosny nie czyni !! !! Ile tego czasu?? ?? Beto to mialbyć napastnik, który odrazu wniesie duzo do Naszej gry, zacznie strzelać. Został sprowadzony z myślą o odciązeniu Pawła Brożka. I teraz mamy taki finał, że Broziu jest kontuzjowany, a bramki w wykonaniu Beto jak nie było tak nie ma. |
z ickami wygramy na 100% stawiam 3-0 :)
Kurst w Totku 1.55 . 3,50 5,50 ja mam prośbę do gniazdowego zeby nie zapodawał juz piosenki "Kraków jest nasz..." bo jak powrzechnie wiadomo to jest zydowska piosenka a my nie powinnismy sie znizac do ich poziomu i tego spiewac bo i tak wiadomo ze Krk jest nasz ;] |
No, fakt. Beto nie strzelił bramki przez łącznie 90 minut gry w lidze. Toż to niespotykana na skalę europejską niemoc strzelecka. Jak mówiłem - potrzeba więcej czasu, żeby ocenić gracza, a nie skreślać go za 3 ogony.
|
Tradycyjnie 3-0 i NA KOLANA
|
Widze, ze znowu niezla napinka idzie i pewnosc siebie....
zebym nei musial pomeczu cytowac na wyrost pewnego 7 kotow z jego postem i zmieceniem z powierzchni ziemi pejsow... ogłady ludzie!! |
Cytat:
A napastnik, który z miejsca seryjnie zacznie strzelać bramki(a przynajmniej daje takie nadzieje)kosztuje od półtora miliona euro wzwyż. |
Cytat:
2. Lechia śpiewa o Trójmieście i chyba oni nie "zniżają się " jak to ująłeś. 2-1 Dla nas : Boguś i Beto |
Plancu - a ja na Wtorku juz dałem krzyżyk i nic Wisła z niego nie ebdzie miała
Chciałbym się mylić za np 3 miesiace jak bedzie miał na koncie np 8-10 bramek i publicznie na forum zwrócic mu honor - ale niestety........... marne szane........ jak powiadają żabojady |
http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=5447
Nieźle sie niedzielan urwał obrońcom w ME ciekawe czy dałby rade w jej ważniejszym odpowiedniku. |
Piotrka B. wysłać do ataku a nasi rywale beda myśleli ze to Paweł i beda go kryli we trzech
to sie zrobi miejsce dla wolnego Beto albo drobnych Bogusia i Małego |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl