![]() |
Pawełek dzisiaj w końcówce nas uratował, no i jego wypowiedź zawierała więcej optymizmu. Jeśli w sobotę nie będzie dryblował to powinno być dobrze.
|
Co tak podupada wiara? Na R22 nikt nigdy po 180minutach nie zwieszal glowy. Jest cienko, druzyna lezy na lopatkach po dwoch nokdaunach, ale za dwie doby podejmujemy walke! Jak bedzie 8-10pkt straty, ok mozna bedzie powiedziec, ze jest po tytule. Na ten moment nie odpadlismy nawet z PP, a tu juz szlochy slychac. Teraz dopiero zaczyna sie jazda!! Wiecej wiary WISLACY. Nic straconego na razie.
|
Ja powiem tylko tyle teraz trzeba żyć z meczu na mecz co będzie . Rzeczywiście wszystko się wali ostatnio 2 mecze na wiosnę bilans 0-1-1 bramki 1-2.... do tego odejście Clebera na początku rundy ...rozumem na koniec sezonu ale teraz polityka marketu....poprostu.......
Ogólnie jak mówie szans większych na poprawę nie widać i jest do d... ale trzeba wesprzeć drużyne .Najbardziej martwi mnie przyszłość Klubu :będzie stadion, są kibice ,ale nie ma żadnego kierunku w przebudowę składu. Czy z taką grą,jestęsmy w stanie ograć Polonie nie wiem....może zadziała magia stadionu bo niestety takiej drużyny jak nasza nikt się w lidze już nie boi...... |
Moim zdaniem wszyscy popadamy w paranoje... zremisujemy jeden mecz ligowy przegramy (nie zasłużenie w PP) i wszyscy zaczynaja lamentowac Przed nami bardzo wzny mecz w sobote jesli przegram to tak naprawde odpadniemy z walki o tytul Polonia odjedzie nam na 5pkt i jest po zabawie ale Pamietajmy ze jestesmy drozyna ktora od ponad 10lat niezmiennie walczy o najwyzsze cele w lidze i z tego trzeba sie ciszyc i to doceniac i nawet jesli nie zawsze uda sie zdobyc mistrzostwo to nie ma takiej drugiej druzyny w polsce!!!!! :) aha i jeszcze jedno dziwie sie zachwytom trenera Skorży nad Beto moim zdaniem nic dzis nie pokazal nie ma przegladu gry nie potrafi sie zastawic z pilka ograc rywala itp jak narazie kiepsko....
|
Skorża nie wyciąga wniosków, przez pół roku graliśmy kaszane i jedyne co Skorża zmienił to Łoba na Małeckiego. Jeszcze bym zrozumiał gdyby na Polonii chciał się ostatecznie przekonać czy może jednak zadziała preferowany przez nas system gry tj dwójka def pomocników (czyli Sobol + nikt, bo ani Jirsak, ani Cantoro, ani Diaz nie wnoszą do gry zupełnie niczego) + Zieńczuk (gwarantujący absolutną przeciętność) + Małecki + Boguski i najjaśniejszy punkt naszej drużyny czyli Brożek. I mimo że tam nie 'zatrybiło' to i tak na decydującą fazę meczu z Lechem wróciliśmy właśnie do tego ustawienia... Ile jeszcze meczów potrzebuje Skorża żeby zobaczyć że trzeba spróbować czegoś innego? Ja bym na jego miejscu nie czekał, spróbowałbym zagrać jednym def pomocnikiem (po co więcej?) + na skrzydłach Małecki i Ćwielong a w ataku Beto i Brożek, oraz podwieszony Boguski. Myślę że tak zestawiona drużyna na pewno nie będzie grała gorzej niż to co ciągle próbujemy grać i co ciągle nam nie wychodzi.
|
Boje sie tego meczu bo w tej chwili to chyba Polonia ma bardziej kreatywna pomoc od naszej w dodatku dość młodą której sie chce. Trzeba jednoczesnie pamietać że do Lecha nie tracimy 5 punktów ale tak naprawde 6 bo chyba nikt nie wierzy że ich pojedziemy w Poznaniu 4-0 (tyle trzeba by przy równej liczbie punktów ich wyprzedzić). Jakakolwiek strata punktów to koniec marzen o mistrzostwie. Jeśli chodzi o skład to bym wyszedł
Małecki-Sobol-Diaz-Boguski Brozek-Beto Tu nie ma sie co zastanawiac tylko od początku zaatakować. |
Najlepsze jest to, ze Polonia ma najlepsza obecnie obrone w lidze, a atak Wisly przezywa kryzys. Czuje, ze bramek w tym meczu bedzie niewiele o ile w ogle beda....
|
Haha :D
Błagam was.. Z całym szacunkiem dla Polonii, ale Wisła nie może się nikogo bać. Nawet jeśli mamy lekki ( po dwóch meczach nie da się całkiem ocenić więc na razie lekki) kryzys. Przecież to drużyna, która przyjeżdża na R22 powinna się bać, a na pewno mieć respekt i to spory. I na pewno nie będzie tak, że się na nas rzucą z tą swoją "siłą ofensywną". Wyłączy się Majewskiego i Latę i nie ma gry z ich strony. Bo może mamy się obawiać, że nam coś szanowny Pan Krzysztof "Potykający się o nogi" Gajtkowski coś zrobi. Trzeba im zrobić taką atmosferę, żeby na boisko bali się wyjść, bo to będzie jeden z ostatnich momentów na przełamanie wszystkich naszych niemocy. |
Cytat:
|
Zdecydowanie powinniśmy postawić na 3 ofensywną BBB. Może coś zdziałają.
Zagrałbym tak: Brożek Beto Boguski Diaz Sobolewski Jirsak Pi.Brożek Marcelo Głowacki Małecki Pawełek Jak iść na całość to na całość.:) Trzeba coś zaryzykować a ja bym właśnie zaryzykował Małeckiego w miejsce prawego obrońcy bo i Singlar i Baszczynski nas osłabiają w stosunku do LLP. 3 def. pomocników czyli po lewej Diaz po prawej Jirsak. No ale oczywiście takie ustawienie trzeba Ćwiczyć. Moim zdaniem to by było optymalne wykożystanie obecnego potencjału Wisły. Mamy zmienników zarówno za Diaza(Zieńczuk) jak i za Jirsaka(Łobodziński) którzy przecież umieliby zagrać nieco dalej od linii w obronie. SKORŻA jak chce przetrwać musi zmienić toporny system 442 którym gra na system 43-1-2 wzmacniając ofensywę. Sami Boguski z Brożkiem nie mają siły przebicia. |
Dokładnie !!
My nie mamy się czego bać :P |
Cytat:
|
Jak z biletami nie wiecie może? Sprzedają się? :D
|
PAWELEK
BASZCZU - GLOWACKI - MARCELO - BROZEK BOGUSKI - CANTORO(!!!) - SOBOL - DIAZ/ZIENIU BETO (!!!) - BROZEK POST SCRIPTUM: Nie wierze w przywrocenie do lask Cantoro, ale jego umiejetnosci czysto pilkarskie to jest cos czego drugiej linii brakuje. Brakuje goscia, ktory umie przytrzymac pilke, rozgladnac sie, zastawic, a nie wykopywac bez konceptu w pospiechu. Nie wiem jak Mauro teraz pracuje na treningach, ale jest potrzebny Wisle. Zawodnik grajacy ostro, lokcie, kopniaki, przeciwko niemu kazdemu gra sie ciezko. Chcialbym, zeby Skorza i Maurycy znalezli wspolny jezyk jak najszybciej dla dobra druzyny. Beto to dla mnie w tym meczu mus. Polonia tworzy mur w obronie, potrzeba silnego fizycznie napastnika. Jesli Beto jest gotowy na 60min , niech gra 60. Wykonuje sensowna robote dla zespolu. Brozek na szpicy to pewna porazka, poniewaz rywale go kryja przewaznie dwoma obroncami (vide Lech) i jest odciety od pilek kompletnie. Na skrzydlach nastawilbym sie na zmiany (Boguski/Malecki/Lobo - Zieniu/Diaz), ale skrzydlowi powinni szarpac maksymalnie jesli bedzie miejsce. Tak naprawde od tych zawodnikow zalezy dynamika ataku i gry calego zespolu!!! Skorza powinien narzucic przymus podejmowania ryzyka i probowania dryblingow. Skrzydlowy musi tracic pilki, ale nie moze nie probowac. Dlatego ostatni wystep Lobo wbrew obiegowym opiniom i zmianie w 45min, dla mnie byl calkiem OK. Podjal wyzwanie. Podwajali go, potrajali, ale mimo wszystko ryzykowal. Niewazne, ze tracil pilki, innej drogi do stworzenia sytuacji nie ma. Wiekszosc woli nie probowac i odegrac do tylu, ale efekty tej metody zawsze beda takie jak w drugiej polowie z Lechem. I mankament, ktory musi byc poprawiony, to pokazywanie sie do gry WSZYSTKICH zawodnikow. Jesli nie bedziemy sie pokazywac, nie bedzie zadnej szansy na grozne akcje. Jesli pilke ma Baszczu, od razu powinni sie pokazywac OBOWIAZKOWO prawy pomocnik, srodkowy pomocnik (najblizszy Baszcza), srodkowy obronca. Plus ruch napastnika po jego stronie z przodu... |
http://soccerlive.i-fora.net/viewtopic.php?t=917
PISAĆ W TYM TEMACIE ABY PUŚCILI WISŁE, BO INACZEJ NIE BĘDZIE MECZU NA SOPCAST A ZAMIAST TEGO BĘDZIE PIAST-BEŁCHATÓW !!!!! REJESTRUJEMY SIĘ I POPIERAMY MECZ WISŁA-POLONIA :( BO INACZEJ LIPA ! |
No niestety trzeba sie przyzwyczic ze skonczyly sie juz czasy dominacjii Wisly ...Liga sie wyrownala,niedlugo dolaczy do niej np Zaglebie czy Korona,walka o tytul bedzie jeszce bardziej zacieta.
Pisze to dlatego ze np czytajac dzis wywaid z Zielinskim czy ogladajac fragment wywiadu z Mierzejewskim obydwoje jasno stwierdzili ze jada do Krakowa po 3 pkt... Sa wiec pewni swego bo za nami ciagle włóczy sie smrod po meczu z Bytomiem,a raczej anty meczu. Ale Polonia tez jak my gra o 6 pkt,wiec w sobote bedzie naprawde ciekaiwe. |
A mi sie zdaje ze ta ich pewnośc siebie to nasza najwieksza szansa na zwycięstwo w tym meczu. I to pewne zwycięstwo.
|
Jak znowu będę musiał oglądać popisy Piotrusia Brożka, to mnie trafi. Jego chyba faktycznie ta trema zjada, ba! pożera wręcz! I na boisku zostaje jakiś junior, bez dryblingu, bez celności podań i bez zaangażowania.
Ciągle tylko gra na pałę do brata, przy wolnych celuje w bramkarza (albo nie celuje wcale, musiałbym to głębiej przeanalizować ;) ). Aha i jeszcze jedno nasz wspaniały sposób rozgrywania rzutów rożnych sprawdza się chyba tylko u nas na treningach.... Porażka z tym odegraniem. |
Cytat:
|
Cytat:
Pozdro zza lini wroga ;) |
Ja bym postawił na taką 11:
Pawełek Baszczu-Głowa-Marcelo-Diaz Boguski-Sobol-Cantoro-Ćwielong Brozek-Beto Trzeba moim zdaniem zobaczyć jak się Cantoro prezentuje po długim siedzeniu na ławie(może wziął sie do roboty:-)Po drugie dac szanse Diazowi na jego nominalnej pozycji...po trzecie ułożyc grę w ataku pod Beto bo przy silnej i solidnej i tracącej najmniej bramek w lidze obronie przytrzymanie piłki w ataku jak to umie zrobić właśnie Beto może okazać się kluczowe...No i oczywiście zaangażowanie na 200% bo bez tego mecz wygrać NAM trudno... |
Cytat:
Ale w sercu zawsze Wisełka :) http://soccerlive.i-fora.net/viewtop...253c6b497ca96f popierać mecz WISŁY ! :) bo inaczej sobie nie obejrzymy |
Cytat:
Boję się tego meczu. Obawiam się, że będzie remis, a po wygranej Lecha będzie już dla nas pozamiatane. Więc ten bój musimy wygrać, jeśli mamy się liczyć w walce o MP. Martwię się, że nasi piłkarze nie wytrzymają presji. Pozdrawiam. |
Wierzę w nas...
Jesteśmy w stanie im nawet trójkę puknąć...liczę na to... |
Nic więcej niż wiara nam nie zostało... Gorący doping, zaangażowanie naszych grajków i zwycięstwo nasze :-D
|
Kolega pyta, a ja nie potrafię mu odpowiedzieć, czy jutro może kupić bilet około 11, czy tak tylko 2h przed rozpoczęciem meczu ??
PS: JAZDA JAZDA JAZDA !!! |
Zeby im sie tylko chcialo grac,bo jak nie to powtorka z osmego miejsca w lidze realna .Stawiam 1-0 po meczarniach dla Nas.
|
Ja mam przeczucie, że będzie wysoko dla nas...
Zawsze jak tu przyjeżdżamy (R22) potrafimy się odbudować... Nie takie kluby tu padały...nie takie cuda się tu działy... |
Cytat:
|
Cytat:
Na miejscu Skorzy wystawilbym w jego miejsce Diaza, bo moze ofensywnie grajacy obroncy to jest sposob na rozruszanie naszej marnej ostatnio gry w ataku. Razem z zawsze ambitnym Baszczem po drugiej stronie, mogliby troche namieszac i wesprzec przednie formacje. Mam tez nadzieje, ze Skorza nie zdezaktywuje naszego prawego skrzydla przy pomocy Lobodzinskiego. Nie w takim meczu. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl