Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Weźcie się do roboty (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=527)

kaelowiec 30.07.2008 00:37

http://www.youtube.com/watch?v=TIcAxXt41pc

PenQ 12.08.2008 09:43

Poleci ktoś dobrą szkołe jiu-jitsu (dobry klimat, profesjonalizm) gdzieś w rejonach Azorów,NK,R22 czy Opolskiej i najlepiej treningi wtorek, czwartek ? Dziękówka. :)

PenQ 20.08.2008 15:36

ponawiam pytanie bo wrzesień sie zbliża i trzeba byłoby sie gdzieś zapisać, co z tym jiu-jitsu w krk? jezeli chodzi o kicka polecam http://smok.otwarty.pl/ spoko trenerzy, miła atmosfera itp. pozdro.

AYALA 21.08.2008 02:55

czy picie kawy ( 3 filiżanki dziennie ) wpływa pozytwnie czy negatywnie na organizm osoby uprawiającej sport (siłownia , troszke boksuje) ? Wiem że kofeina podnosi kortyzol. Byłbym wdzieczny za odpowiedzi.

Bojar 21.08.2008 11:28

http://www.sfd.pl/Czy_kawa_szkodzi__-t90733.html
PS. W ogóle polecam zanim zada się tu pytanie poszukać najpierw na sfd.pl , to naprawdę kopalnia wiedzy na takie tematy. :-)

Piotrek1991 21.08.2008 12:50

Czy bóle głowy (tylnej części) są normalne przy dużym wysiłku fizycznym? Bo wczoraj po treningu nie mogłem się praktycznie ruszać przez ten ból...

pietras1234 21.08.2008 18:46

Radze rowniez poszperac po sfd.pl

Ogolnie bol jest od tego zeby alarmowac ze cos jest nie tak. Idz z tym do lekarza

mb_1906 21.08.2008 18:56

Penq - polecam klub Promień na Salwatorze. Wuefista robił nam tam treningi zamiast WF-u i treningi były naprawdę super. Po 6 tygodniach walczylismy już w stójce i parterze. Polecam, bo warto!

>>OLSZA I<< 22.08.2008 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bojar (Post 589092)
http://www.sfd.pl/Czy_kawa_szkodzi__-t90733.html
PS. W ogóle polecam zanim zada się tu pytanie poszukać najpierw na sfd.pl , to naprawdę kopalnia wiedzy na takie tematy. :-)

Zrobmy tak aby kopalnia iwedzy stało sie to forum !! Mam dosyć wynoszenia sfd Tam jest burdel i wcale nie tak kolorowo jak sie o nim mowi . Ja sam osobiscie zraziłem sie do tego portalu. I gęsto ludzie tam piszą bery chodz zdażaja sie ciekawe felietony

kaelowiec 29.08.2008 00:35

popieram !!!

i do powyższych :

kawa - pozytywny wpływ !!! (wyjątek to suchary - pamietajmy ze kawa zwieksza termogeneze u osob ktore są strasznie chude bedzie to kolejne utrudnienie w zdobywaniu masy)

ból głowy po treningu - absolutnie nienormalna sytaucja może to być uraz kręgosłupa szyjnego mogą być problemy z ciśnieniem , BARDZO NIEBEZPIECZNA SPRAWA

zrob sobie zdjecie RTG kregoslupa piersiwego i szyjnego , zbadaj ciśnienie z wynikami tych dwoch badan idź do NEUROLOGA


btw. wrzesien sie zbliża czas na odbudowanie formy po wakacjach , zapraszam po odżywki :)

Arkas 06.09.2008 14:49

http://www.allegro.pl/item425168677_..._24m_gwar.html - co o tym myślicie?? Opłaca się w to zainwestowac?
I mam pytanie w sprawie ławek - gdzie mozna w dobrej cenie kupic w Krakowie, albo jaka na allegro byście polecili?? Tak do 250 złotych.

Jachcik 06.09.2008 15:07

Co poradzicie na spalenie tkanki tłuszczowej z miesni brzucha? Chodzi mi o jakies tzw. "domowe" sposoby bez sprzętu ponieważ na siłownie przyjdzie czas...
Powiem odrazu ze aktywność fizyczną mam dosyć dobrą!!

WiślakNH 06.09.2008 15:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkas (Post 599264)
http://www.allegro.pl/item425168677_..._24m_gwar.html - co o tym myślicie?? Opłaca się w to zainwestowac?
I mam pytanie w sprawie ławek - gdzie mozna w dobrej cenie kupic w Krakowie, albo jaka na allegro byście polecili?? Tak do 250 złotych.

Według mnie sie nie opłaca w to inwestować.
Co do ławki...hmmm w wiekszości hipermarketów , np M1

qqbaa 06.09.2008 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 599280)
Co poradzicie na spalenie tkanki tłuszczowej z miesni brzucha? Chodzi mi o jakies tzw. "domowe" sposoby bez sprzętu ponieważ na siłownie przyjdzie czas...
Powiem odrazu ze aktywność fizyczną mam dosyć dobrą!!

http://www.megamuscle.pl/aerobicznas...ra-art,33.html

Jachcik 06.09.2008 15:27

qqba a6w nic nie da na spalenie tkanki;/ ona wzmocni tylko twoje mięsnie!

Bojar 06.09.2008 15:32

Właśnie do spalenia tłuszczyku A6W jest bardzo dobra. :-)

kgwiazdak 06.09.2008 15:34

mam ciezki plan do wykonania, 20 podciagniec na drazku [220cm wysokosci] nachwytem w 4 miesiace, proste lokcie -> broda ... jesli ktos by mial jakies porady albo z wlasnego doswiadczenia cos mogl pomoc to czekam. drazek to moja najwieksza slabosc wiec nie bedzie latwo , RZETELNYM z gory dziekuje za porade

>>OLSZA I<< 06.09.2008 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jachcik (Post 599293)
qqba a6w nic nie da na spalenie tkanki;/ ona wzmocni tylko twoje mięsnie!

Ale .......isz głupoty !! a miesnie sie wzmacniaja bez wysiłku ?? Widac ze nie robiłes A6W :/

Ja polecam tussi z kawa i jazda A6W skanka :]

Lysy 06.09.2008 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez >>OLSZA I<< (Post 599299)

Ja polecam tussi z kawa i jazda A6W skanka :]

Tussi podobno już na recepty :/

Lukasyno 06.09.2008 17:55

na spalanie tłuszczu podstawa to dieta + aeroby..

Serwatkus 06.09.2008 18:19

Dobra panowie. Trzeba trozke popracowac nad soba, dlatego chcialbym na poczatek pare pytan odnosnie silowni zadac. Mianowicie ile trzeba razy w tygodniu chodzic na silke zeby bylo to w miare efektywne i po jakim czasie mozna spodziewac sie pierwszych widocznych rezultatów (pytam zebym mial do czego dazyc i zebym sie nie zniechecil :P). Nigdy na silownie regularnie nie chodzilem, czasem w ramach w-f w szkole/na studiach. Dlatego wszystkie porady milo widziane

pietras1234 06.09.2008 18:24

kgwiazdak, masz tu mój trening: http://www.mocnyblog.pl/2008/09/04/p...jak-wspinacze/

Napisz mi na priv wagę wzrost i w ogóle najlepiej Twoje maksy to zobaczymy co da się zrobić.

Pozdro i częściej zaglądaj na mocnyblog. :D

Edit: Serwatkus, łap: www.mocnyblog.pl - skarbnica wiedzy.

Lysy 06.09.2008 19:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Serwatkus (Post 599364)
Dobra panowie. Trzeba trozke popracowac nad soba, dlatego chcialbym na poczatek pare pytan odnosnie silowni zadac. Mianowicie ile trzeba razy w tygodniu chodzic na silke zeby bylo to w miare efektywne i po jakim czasie mozna spodziewac sie pierwszych widocznych rezultatów (pytam zebym mial do czego dazyc i zebym sie nie zniechecil :P). Nigdy na silownie regularnie nie chodzilem, czasem w ramach w-f w szkole/na studiach. Dlatego wszystkie porady milo widziane

Ja bym Ci proponował na początek 2 razy w tygodniu, w systemie (FBW) http://www.mocnyblog.pl/2008/01/17/trening-fbw/


Gdy będziesz się czuł pewniej, zmieniłbym system na tradycyjny split np.

Poniedziałek - klata, biceps
Środa - barki, plecy
Piątek - nogi, triceps, przedramię


Split uważam za lepszą formę ćwiczeń, wtedy można bez pośpiechu skupić na wybranych partiach mięśniowych. Moim zdaniem to efektywniejsza forma treningu, na którą trzeba jednak poświęcić te minimum 3 dni w tygodniu.

WiślakNH 06.09.2008 19:35

Czyli spokojnie można sobie dorzucić na plecy taki drążek?Lepiej podciągać sie nachwytem?

pietras1234 07.09.2008 12:37

Lepiej nachywtyem bo wtedy angażujesz mięśnie ramion, pleców i barków. Podchwytem robisz ruch bicem i siup już jesteś u góry.

Można dorzucić do pleców, proponuje dać w dzień bez niczego innego bo nie wyrobisz. TO jest jednak morderczy trening. :D
Pozdro.

kaelowiec 08.09.2008 16:55

panowie jesień idzie czas sie wziąść za MASSowanie ;)

http://mocnysklep.pl/gainery,8.html

Bi@ły89 17.09.2008 20:09

Panowie w temacie jakie wspomagacze polecacie jako na drugi raz?

MisIIek 17.09.2008 20:38

a zależy co chcesz osiągnąć ??

Bi@ły89 17.09.2008 20:43

masa:)
Ostatnio miałem kreatyne+dextroze+6kg gainera

Gieerzet 17.09.2008 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bi@ły89 (Post 604421)
masa:)
Ostatnio miałem kreatyne+dextroze+6kg gainera

Ja bym jeszcze raz taki cykl zrobił. Gainera jedz cały czas jako uzupełnienie diety. Możesz spróbować jakiegoś No Bustera, ale nie wiem czy nie za wcześnie. Zależy jaki masz staż treningowy ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl