![]() |
Nitrox zobacz czy moj zespol widzisz - Mazovia Mińsk Maz]
Zimka bedziesz prowadziła tabele strzelcow?:D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To co zauwazyłem: 1.Po pierwsze jeśli gramy lige taką na forum ''nieoficjalną'' to należy z 5 dni wczesniej proponować sparingi . Dzisiaj dostalem od jakiegos turka zaproszenie i silnik wyznaczyl nam termin na 8 stycznia. |
Cytat:
|
dzisiaj nic nie miałem
Dużo piłkarzy sprowadziliście? |
Ja tylko 2 sprowadziłem. Właśnie rozgrywam sparing z Nancatsu (0:1). A za ta "zmianę" opisana wyżej nic nie płaci się.
|
A ja dostałem zespół w 9 lidze , na ostatnim miejscu z 5 punktami .
Druzyna wyżej ma ich 12 Praktycznie już jestem w 10 lidze. Jeszcze ostatnią kolejke gram z wiceliderem:D |
Cytat:
Cytat:
|
A wiecie kiedy rusza nowy sezon? Po jakim czasie od zakonczenia starego?
|
Cytat:
Hahaha:D tym bardziej że ich jest 1979:P i 3:1:P Cytat:
Cytat:
|
Czy sparingi są rozgrywane raz na tydzień (tak jak w hattricku) czy kiedy jest wolny termin ?
|
Panowie , moze strzeli ktoś jutro sparing noworoczny? Tak jak Craxa co roku:D
|
Cytat:
|
Pierwszy sparin rozegrany i wygrany z WISŁAA KRRAKÓW 2:1.
No to zaczynamy pierwsza kolejke, Ninjownia Squad juz otrzymał wyzwanie :) |
Wiecie co , 3 stycznia mam lige , a 8 mnie zaprosił jakiś turek , więc nie mogę nikogo zaprosić na sparing. Jak sie odwoluje?
|
Cytat:
Wchodzisz w wyzwania, i tam obok tego sparingu masz ikone kosza na śmieci ,klikasz na niego i sparing odwołany. |
Dzięki , ale ja zadnej takiej ikonki nie mam , może to jest na koncie premium?
Btw mozna odwolywac zlozone oferty? |
Cytat:
To może napisz do tego kolesia o odwolanie sparingu.... |
Cytat:
|
zagra ktos sparing?
|
Cytat:
|
juz wysłałem ..::ELITE::.. zaroszenie
|
Cytat:
Przyjęte gramy w środe o 17:D Które mecze są już 'dograne' oprócz tych dwóch Nancatsu - Ninjownia Squad TS Slask Wrocław - ..::ELITE::.. |
Panowie bardzo proszę o wyrozumiałość. Czy możemy przełożyć nasz pierwszo kolejkowy mecz? Nie da sie odwolac sparingu a , ten Turek nie odpowiada .
|
Cytat:
Że to jest 1 kjolejka nie beziemy tego uznawać za walkowera zagracie w innym ustalonym przez siebie terminie:D |
Ok , dzięki wielkie:D
|
Cytat:
|
Zaangażowanie ustaw na 50% i nic piłkarza świeżości nie zabierze. Sparingi opłaca sie grac bo zawodnicy zyskują doświadczenie czyli może im sie podnieść Q.
Sparingi odbywają sie co środę chyba ze akurat w środę jest liga ( chyba 2 razy podczas sezonu tak jest ze 2 mecze w tygodniu ligowe sa). Nie można zapraszać zawodników którzy grają w Pucharze Polski, bo mecze wtedy też odbywają sie w środę. Jak ktoś coś będzie potrzebować to niech pisze na GU, postaram sie pomóc. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl