Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

Blacha92 31.12.2008 13:32

Nitrox zobacz czy moj zespol widzisz - Mazovia Mińsk Maz]
Zimka bedziesz prowadziła tabele strzelcow?:D

ja_ka_ 31.12.2008 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650062)
Nitrox zobacz czy moj zespol widzisz - Mazovia Mińsk Maz

Ja "widzę" Twój klub.

<Crasch> 31.12.2008 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 650048)
Nadal większosc zespołów nie moge znalezc, zróbcie tak jak ja zrobiłem ze radą ja_ka_ :

Kliknij na ikonę KLUB potem MÓJ KLUB u góry jest taki ołówek tam trzeba kliknąć że niby zmieniasz nazwę swojej drużyny. Wpisz ta samą i będzie sie pokazywała. Ja tak zrobiłem i jest ok.

tak ale za to płacisz 25 tysiecy

Blacha92 31.12.2008 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 650140)
tak ale za to płacisz 25 tysiecy

Jeśli nie podało się nazwy lub nazwa była z jakimś błędem to wtedy silnik gry zostawial na nazwe puste miejsce i można teraz zmienić.

To co zauwazyłem:
1.Po pierwsze jeśli gramy lige taką na forum ''nieoficjalną'' to należy z 5 dni wczesniej proponować sparingi .
Dzisiaj dostalem od jakiegos turka zaproszenie i silnik wyznaczyl nam termin na 8 stycznia.

zimka 31.12.2008 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650155)
Jeśli nie podało się nazwy lub nazwa była z jakimś błędem to wtedy silnik gry zostawial na nazwe puste miejsce i można teraz zmienić.

To co zauwazyłem:
1.Po pierwsze jeśli gramy lige taką na forum ''nieoficjalną'' to należy z 5 dni wczesniej proponować sparingi .
Dzisiaj dostalem od jakiegos turka zaproszenie i silnik wyznaczyl nam termin na 8 stycznia.

Może dlatego ze w sobote masz mecz ligowy:P i dzisiaj zapewne tez miałeś sparing zaplanowany:D mi rzucono wczoraj i gram teraz:P

Blacha92 31.12.2008 17:56

dzisiaj nic nie miałem
Dużo piłkarzy sprowadziliście?

ja_ka_ 31.12.2008 18:10

Ja tylko 2 sprowadziłem. Właśnie rozgrywam sparing z Nancatsu (0:1). A za ta "zmianę" opisana wyżej nic nie płaci się.

Blacha92 31.12.2008 18:14

A ja dostałem zespół w 9 lidze , na ostatnim miejscu z 5 punktami .
Druzyna wyżej ma ich 12
Praktycznie już jestem w 10 lidze.
Jeszcze ostatnią kolejke gram z wiceliderem:D

zimka 31.12.2008 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650169)
A ja dostałem zespół w 9 lidze , na ostatnim miejscu z 5 punktami .
Druzyna wyżej ma ich 12
Praktycznie już jestem w 10 lidze.
Jeszcze ostatnią kolejke gram z wiceliderem:D

Nie ma 10 ligii :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 650165)
ja jednego, środkowy pomocnik, Szwajcar, 2,0 umiejętności z jakimś tam talentem za 300,000.
na początku chyba najlepiej sprzedać kilku najsłabszych, ja mam teraz 15 graczy w zespole.
gram z ..::Elite::.. 1:1 58 minuta
jestem w 9 lidze na ostatnim miejscu z 7 pkt. i mam 13 punktów straty do niezagrożonej drużyny. czyli już jestem w 10 lidze (skoro nie ma 10 to nawet lepiej ;])

Już przegrywasz:P hihi:D

Blacha92 31.12.2008 18:40

A wiecie kiedy rusza nowy sezon? Po jakim czasie od zakonczenia starego?

zimka 31.12.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 650176)
i co z tego zaraz moi hoolsi wejdą na boisko i przerwą mecz ;p


Hahaha:D tym bardziej że ich jest 1979:P i 3:1:P


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650178)
A wiecie kiedy rusza nowy sezon? Po jakim czasie od zakonczenia starego?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Goal United
Jak długo trwa przerwa miedzy sezonem 6 a 7?
Ostatni dzień meczowy sezonu 6 jest 3/4 stycznia. Pierwszy dzień meczowy nadchodzącego 7 sezonu jest 17/18 stycznia. Tak więc przerwa między ostatnim meczem 6 sezonu a pierwszym 8 sezonu wynosi dokładnie 2 tygodnie.


konrad1991tsw 31.12.2008 19:21

Czy sparingi są rozgrywane raz na tydzień (tak jak w hattricku) czy kiedy jest wolny termin ?

Blacha92 31.12.2008 19:34

Panowie , moze strzeli ktoś jutro sparing noworoczny? Tak jak Craxa co roku:D

zimka 31.12.2008 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650190)
Panowie , moze strzeli ktoś jutro sparing noworoczny? Tak jak Craxa co roku:D

mecze przypadaja srednio co 3 lub4 dni więc jesli rzucicie dzisiaj wyzwanie to to bedzie następna środa lub czwartek bo w sobote jest liga. Teraz można zacząć wyzwania rzucać, ale juz w lidze naszej:P gospodarz niech rzuca.

Nitrox 31.12.2008 19:50

Pierwszy sparin rozegrany i wygrany z WISŁAA KRRAKÓW 2:1.
No to zaczynamy pierwsza kolejke, Ninjownia Squad juz otrzymał wyzwanie :)

Blacha92 31.12.2008 20:16

Wiecie co , 3 stycznia mam lige , a 8 mnie zaprosił jakiś turek , więc nie mogę nikogo zaprosić na sparing. Jak sie odwoluje?

Nitrox 31.12.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650205)
Wiecie co , 3 stycznia mam lige , a 8 mnie zaprosił jakiś turek , więc nie mogę nikogo zaprosić na sparing. Jak sie odwoluje?


Wchodzisz w wyzwania, i tam obok tego sparingu masz ikone kosza na śmieci ,klikasz na niego i sparing odwołany.

Blacha92 31.12.2008 20:27

Dzięki , ale ja zadnej takiej ikonki nie mam , może to jest na koncie premium?
Btw mozna odwolywac zlozone oferty?

Nitrox 31.12.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650207)
Dzięki , ale ja zadnej takiej ikonki nie mam , może to jest na koncie premium?


To może napisz do tego kolesia o odwolanie sparingu....

konrad1991tsw 31.12.2008 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 650195)
Pierwszy sparin rozegrany i wygrany z WISŁAA KRRAKÓW 2:1.
No to zaczynamy pierwsza kolejke, Ninjownia Squad juz otrzymał wyzwanie :)

Ninjownia gotowa do walki, wyzwanie zaakceptowane.

<Crasch> 01.01.2009 12:18

zagra ktos sparing?

Nitrox 01.01.2009 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 650300)
zagra ktos sparing?

Juz nie dasz rady zagrac sparingu, teraz tylko grasz lige i nasz lige.

<Crasch> 01.01.2009 12:36

juz wysłałem ..::ELITE::.. zaroszenie

zimka 01.01.2009 13:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 650306)
juz wysłałem ..::ELITE::.. zaroszenie


Przyjęte gramy w środe o 17:D

Które mecze są już 'dograne' oprócz tych dwóch

Nancatsu - Ninjownia Squad
TS Slask Wrocław - ..::ELITE::..

Blacha92 01.01.2009 13:35

Panowie bardzo proszę o wyrozumiałość. Czy możemy przełożyć nasz pierwszo kolejkowy mecz? Nie da sie odwolac sparingu a , ten Turek nie odpowiada .

zimka 01.01.2009 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650324)
Panowie bardzo proszę o wyrozumiałość. Czy możemy przełożyć nasz pierwszo kolejkowy mecz? Nie da sie odwolac sparingu a , ten Turek nie odpowiada .


Że to jest 1 kjolejka nie beziemy tego uznawać za walkowera zagracie w innym ustalonym przez siebie terminie:D

Blacha92 01.01.2009 13:39

Ok , dzięki wielkie:D

ja_ka_ 01.01.2009 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 650195)
Pierwszy sparin rozegrany i wygrany z WISŁAA KRRAKÓW 2:1.
No to zaczynamy pierwsza kolejke, Ninjownia Squad juz otrzymał wyzwanie :)

Pierwsze "koty za płoty"... Spotykamy się już w II kolejce na moim stadionie więc rewanż będzie myślę bardziej udany. Nie zapominaj, że bramki na wyjeździe liczą się podwójnie :)

ByQ 01.01.2009 18:57

Zaangażowanie ustaw na 50% i nic piłkarza świeżości nie zabierze. Sparingi opłaca sie grac bo zawodnicy zyskują doświadczenie czyli może im sie podnieść Q.
Sparingi odbywają sie co środę chyba ze akurat w środę jest liga ( chyba 2 razy podczas sezonu tak jest ze 2 mecze w tygodniu ligowe sa). Nie można zapraszać zawodników którzy grają w Pucharze Polski, bo mecze wtedy też odbywają sie w środę. Jak ktoś coś będzie potrzebować to niech pisze na GU, postaram sie pomóc.

ja_ka_ 02.01.2009 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 650324)
Panowie bardzo proszę o wyrozumiałość. Czy możemy przełożyć nasz pierwszo kolejkowy mecz? Nie da sie odwolac sparingu a , ten Turek nie odpowiada .

Jestem cholera w identycznej sytuacji. Najpierw zatwierdziłem sparing a teraz nie można go odwołać więc pierwszą kolejkę zagram chyba później. Po za tym i tak gram na wyjeździe a jeszcze zaproszenia nie otrzymałem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl