Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Boks na świecie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5159)

Pansław 21.06.2009 19:06

Czy taka ciekawa ta walka Kliczki?? Chyba jednak nie. Bo młodszy z braci zrobił to co prawie każdy przewidywał przed walką, że zrobi. Łatwo pokonał rywala, który był po prostu taki jaki Kliczce pasuje najbardziej. Niski, niezbyt szybki, bez jakiegoś strasznego ciosu. Do tego po przerwie z powodu kontuzji. Systematyczne obijanie z bezpiecznej odległości lewym prostym i od czasu do czasu uderzanie potężnym prawym prostym zupełnie wystarczyło na Rusłana Szagajewa. Potwierdziło to że waga ciężka to przede wszystkim bracia Kliczko, a potem długo, długo nikt.

JAR0 11.07.2009 21:08

W nocy walka Adamka. Nie wiecie o której walczy Tomasz ? Gala zaczyn a się chyba ok 3 w nocy.

sqallpl 12.07.2009 01:30

Około 5 ma wyjsc z tego co czytalem. Wczesniej Maternak i Wilczewski, wiec warto cala gale ogladnac. Transmisja w Polsacie od 3:00.

killzone 12.07.2009 04:36

Raczej walka bez historii, szkoda tylko ze sedzia nie puscil chlopa jeszcze na 2 rundy, moze bylby "normalny" nokaut, a nie jakies tak TKO :D

northrop 12.07.2009 04:45

mysle, ze jakby go puscil na 5 runde, to do 6 moglo by juz nie dojsc. co nie zmienia faktu, ze lipnie sie to wszystko skonczylo. walka bez echa.

Jaroo1 12.07.2009 10:30

Walka bez echa bo i przeciwnik byl do dupy ;/ Chlop z nikad, nie wiem czemu Adamkowi nie załatwia jakiegos rywala z prawdziwego zdarzenia a nie ciagle jakies ogorki mu daja :(
W ogole teraz boks to sie zrobiło wielkie gowno, sa 4 liczace sie federacje i ci wielcy mistrzowie unikaja walk z innymi mistrzami bo sie ich boja. Tak to jakis tam leszcz trzyma sobie pas powiedzmy WBO i z Adamkiem nie zawalczy bo wie ze by przegrał to lepiej se dobierac slabych rywali niz zunifikowac 2 pasy bo mozna jeszcze przegrac i stracic "mistrzostwo"
Powinna byc jedna mocna federacja i juz. A nie to jest zrobione tak jakby Wisła grała w Polsce w Ekstraklasie, w Ekstraklasie1, Ekstr.2, Ekstrk.3. Napewno w ktorejs by sie udąło wygrac co sezon i co bylibysmy mistrzem? ;/ O albo jeszcze inaczej :P Do Eks by poszła Wisła i jakies Polonie Bytom, do Eks.1 Legia i Piasty Gliwice, do Eks2 Lech i ŁKSy, do Eks.3 Polonia i wtedy co roku kazdy by miał swoje mistrzostwo hahahah załosne

!!IRIVER!! 12.07.2009 11:34

Wy tu o nic nieznaczącej walce Adamka z jakimś leszczem prawicie, a Arturo Gatti nie żyje :(

wisl@k_TS 12.07.2009 12:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 760577)
Walka bez echa bo i przeciwnik byl do dupy ;/ Chlop z nikad, nie wiem czemu Adamkowi nie załatwia jakiegos rywala z prawdziwego zdarzenia a nie ciagle jakies ogorki mu daja :(

W ostatniej "Polityce" masz ciekawy artykuł dlaczego jest tak a nie inaczej z walkami Adamka.

For_FuN_ 12.07.2009 13:47

Nikt nie chce ryzykowac utraty pasa, bo to sa wielkie pieniadze. Nie wiem, czy ten "mistrz" WBC - Fragomeni, wytrzymalby z Adamkiem 3 rundy...szczerze w to watpie.
Gunn patrzac na bilans to nie ogorek(w porownaniu z polskimi bokserami, to napewno nie). Po drugie, Tomek to wielka klasa i dzisiaj w tej kategorii wagowej mozna by znalezc jednego godnego przeciwnika.

AYALA 28.07.2009 06:53

szykuje sie walka Adamek-Gołota.Ciekawe w jakiej dyspozycji jest Andrew ?Jest zdecydowanie większy niż Adamek.
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Do...wiadomosc.html

QBAS 25.08.2009 20:06

Panowie mam pytanie dotyczące walki Gołota - Adamek. Wiem, że to jeszcze nie czas na kupno biletów, ale mam w tej sprawie pytanie właśnie. Ktoś kto był już na podobnych walkach na pewno będzie mógł mi pomóc.
Chodzi mi o dwie sprawy:
- gdzie będzie można nabywać bilety na tę walkę (na podstawie wcześniejszych gali bokserskich), gdzieś przez internet?
- w jakich granicach mogą być bilety bo szczerze mówiąc nie byłem jeszcze na boksie na żywo i chciałbym poznać "zarys" cenowy

For_FuN_ 26.08.2009 12:22

Ja sie naprawde sie dziwie Adamkowi...niewiele do zyskania, a wiele do stracenia. Poza tym juz przeskoczyl jedna kategorie wagowa, a Andrzej ma dosyc mocny cios, w koncu ta glowa Tomka moze nie wytrzymac. Wynik jest dla mnie wielka niewiadoma.

1q2 26.08.2009 13:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 784772)
Ja sie naprawde sie dziwie Adamkowi...niewiele do zyskania, a wiele do stracenia. Poza tym juz przeskoczyl jedna kategorie wagowa, a Andrzej ma dosyc mocny cios, w koncu ta glowa Tomka moze nie wytrzymac. Wynik jest dla mnie wielka niewiadoma.

Widocznie niezłe pieniądze muszą za tym iść.Bardziej dziwi mnie Gołota bo przypuszczam że dostanie grubo i zakończy karierę najgorzej jak by mógł ,no ale to jego sprawa.

Cichy 26.08.2009 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 784772)
Ja sie naprawde sie dziwie Adamkowi...niewiele do zyskania, a wiele do stracenia.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2
Bardziej dziwi mnie Gołota bo przypuszczam że dostanie grubo i zakończy karierę najgorzej jak by mógł ,no ale to jego sprawa.

I tu jest sedno sprawy bo obaj macie rację. Wg mnie jeden i drugi mają więcej do stracenia niż zyskania. Zyskać poza pieniędzmi mogą tylko rozgłos. Andrzej może udowodnić, że jednak potrafi jeszcze walczyć, a Tomek, że rzeczywiście może z powodzeniem próbować sił w wyższej kategorii.
Natomiast porażka dla Gołoty oznaczała będzie definitywny koniec kariery i kolejną serię drwin ze strony onetowskich znawców boksu, a dla Adamka mocne hamowanie na drodze do wagi ciężkiej.

Jak na mój gust walka zupełnie niepotrzebna, szkoda mi będzie przegranego, niezależnie kto nim będzie. Tymbardziej, ze wynik rzeczywiście ciężki do przewidzenia.

WiślakNH 26.08.2009 15:08

Chciałbym zobaczyć filmiik pokazujący tą siłe Gołoty.Ogólnie mimo,że trenowałem troche boks można powiedzieć,że nie jestem jakoś bardziej w temacie ale pamiętam ostatnie walki Andrzeja (chociażby oglądam na youtube) i nie prezentuje on nic po prostu nic- wielkie 0 zaangażowania,woli walki itd , jego ciosy wydają sie,że są z zatrważającą prędkością 5 km/h
Natomiast Adamek walczy całym sercem i nie raz dostając bomby na morde walczył dalej i śmiem nawet stwierdzić,że po tych samych uderzeniach Gołota padłby jak zabity.
Prawda jest taka,że nie ma sie co sprzeczać kto kogo pośle na deski po prostu wszystko zweryfikuje ring aczkolwiek Gołota zawsze był mocny w gębie a na ringu chyba sami widzieliśmy co pokazywał.
Dodam od razu,że chodzi mi o walki Gołoty sprzed ostatnich kilku lat i nie nawiązuje do jego wcześniejszych walk.

Aha no i ponowie pytanie do osób siedzących bardziej w temacie : orientuje sie ktoś od keidy mniej więcej będzie można nabywać bilety na walkę na jakiej stronce i jakie orientacyjnie ceny mogą być?

Zarko42 15.09.2009 12:16

http://sports.yahoo.com/box
Zagłosuj na Adamka!

QBAS 15.09.2009 13:35

Czytałem rano artykuł na temat tego głosowania na strone yahoo, z kim ma wg kibiców boksować Hopkins. Wtedy Adamek miał niecałe 10%. Sam zagłosowałem na Adamka, teraz patrzę znowu na stronkę i Adamek ma już 35%! To się nazywa siła internetu, no i (nie)stety onetu.

Generalnie jestem przeciw takim akcjom "klikania". Ale w tym wypadku zrobiłem wyjątek. Niech chłop z Polski ma i będzie na czele ;) Jakby tez ktoś się chciał pobawić to tutaj link http://sports.yahoo.com/box

!!IRIVER!! 14.10.2009 12:33

Super sprawa, tylko szkoda, że tak drogo :(

AYALA 07.11.2009 18:48

dzisiaj walczy Wałujew z Hayem.Jak oglądałem większośc walk Rosjanina to uważam że z nim trzeba walczyc w zwarciach bo on tymi długimi rękoma nie może sie dobrze zamachnąc i wtedy można zadac mu serie ciosów.Jak Wałujew weźmie pacjenta na dystans to już jest pozamiatane.Osobiście kibicuje Rosjaninowi.
http://sport.interia.pl/boks/news/wa...a,1393438,2338

http://img.photobucket.com/albums/v4...eMalowanie.jpg

kosaTS 07.11.2009 18:56

Można obejrzeć gdzieś tę walkę w Cyfrze+ , bądź gdziekolwiek ??

fialo 07.11.2009 18:59

Na cyfrze walkę powinna pokazać ARD.

SONNE 07.11.2009 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kosaTS (Post 813828)
Można obejrzeć gdzieś tę walkę w Cyfrze+ , bądź gdziekolwiek ??

Chyba na Polsacie Sport będzie.

brylant17 07.11.2009 19:56

o której walczą? miało być o 19.20 a tu inne walki lecą ;/

wisłaWieczysta 07.11.2009 19:59

walczą około 22

UniaTarnówZKS1928 07.11.2009 20:04

Kolega wyżej który się dziwi o której walczą chyba zaczyna swoja przygodę z boksem:-D

Taki urok gali że się do nocy czeka na walkę która czasem jest najsłabsza:rotfl:

brylant17 07.11.2009 23:12

Boks od czasu do czasu ale Adamka,Czagajew,Wałujew lubię zobaczyć.W Sumie tych dwóch a Haye vs Wałujew zapowiada się ciekawie :P a tak to tylko Piłka nożna.


Edit

Runda 5 a oni się pieszczą :P

UniaTarnówZKS1928 07.11.2009 23:34

Tradycyjnie walka wieczoru to kpina;/

bondTSW 08.11.2009 00:06

Do dupy ta walka, Haye może i wygrał z Valujevem ale on ten pas to szybko odda.

E: Faktycznie się rozpędziłem z tym że Haye wygrał bo jednak, tak jak ktoś pisze dalej... kiedyś pretendent musiał posłać mistrza na deski żeby mu pas przyznali a angol nie pokazał nic...Valujev zresztą jeszcze mniej a kto jest mistrzem teraz tomitolotto.
Kocur, ja nie widziałem aż tylu tych ciosów które by dosięgły Haye'a.

Kocur 08.11.2009 00:08

W co wygrał ? Chyba wygrał w tańcu towarzyskim - dostał 10x więcej niż Valujew - sędziowie to chyba z naszej ligi wzięci ... kpina

Mam nadzieje że szybko czarnemu ktoś nos przestawi :[

mb_1906 08.11.2009 00:11

Ja tam widzialem zwyciestwo Walujewa. Haye nic mu nie zrobil, a jako pretendent powinien wyraznie byc lepszym od dotychczasowego mistrza.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl