![]() |
Czy taka ciekawa ta walka Kliczki?? Chyba jednak nie. Bo młodszy z braci zrobił to co prawie każdy przewidywał przed walką, że zrobi. Łatwo pokonał rywala, który był po prostu taki jaki Kliczce pasuje najbardziej. Niski, niezbyt szybki, bez jakiegoś strasznego ciosu. Do tego po przerwie z powodu kontuzji. Systematyczne obijanie z bezpiecznej odległości lewym prostym i od czasu do czasu uderzanie potężnym prawym prostym zupełnie wystarczyło na Rusłana Szagajewa. Potwierdziło to że waga ciężka to przede wszystkim bracia Kliczko, a potem długo, długo nikt.
|
W nocy walka Adamka. Nie wiecie o której walczy Tomasz ? Gala zaczyn a się chyba ok 3 w nocy.
|
Około 5 ma wyjsc z tego co czytalem. Wczesniej Maternak i Wilczewski, wiec warto cala gale ogladnac. Transmisja w Polsacie od 3:00.
|
Raczej walka bez historii, szkoda tylko ze sedzia nie puscil chlopa jeszcze na 2 rundy, moze bylby "normalny" nokaut, a nie jakies tak TKO :D
|
mysle, ze jakby go puscil na 5 runde, to do 6 moglo by juz nie dojsc. co nie zmienia faktu, ze lipnie sie to wszystko skonczylo. walka bez echa.
|
Walka bez echa bo i przeciwnik byl do dupy ;/ Chlop z nikad, nie wiem czemu Adamkowi nie załatwia jakiegos rywala z prawdziwego zdarzenia a nie ciagle jakies ogorki mu daja :(
W ogole teraz boks to sie zrobiło wielkie gowno, sa 4 liczace sie federacje i ci wielcy mistrzowie unikaja walk z innymi mistrzami bo sie ich boja. Tak to jakis tam leszcz trzyma sobie pas powiedzmy WBO i z Adamkiem nie zawalczy bo wie ze by przegrał to lepiej se dobierac slabych rywali niz zunifikowac 2 pasy bo mozna jeszcze przegrac i stracic "mistrzostwo" Powinna byc jedna mocna federacja i juz. A nie to jest zrobione tak jakby Wisła grała w Polsce w Ekstraklasie, w Ekstraklasie1, Ekstr.2, Ekstrk.3. Napewno w ktorejs by sie udąło wygrac co sezon i co bylibysmy mistrzem? ;/ O albo jeszcze inaczej :P Do Eks by poszła Wisła i jakies Polonie Bytom, do Eks.1 Legia i Piasty Gliwice, do Eks2 Lech i ŁKSy, do Eks.3 Polonia i wtedy co roku kazdy by miał swoje mistrzostwo hahahah załosne |
Wy tu o nic nieznaczącej walce Adamka z jakimś leszczem prawicie, a Arturo Gatti nie żyje :(
|
Cytat:
|
Nikt nie chce ryzykowac utraty pasa, bo to sa wielkie pieniadze. Nie wiem, czy ten "mistrz" WBC - Fragomeni, wytrzymalby z Adamkiem 3 rundy...szczerze w to watpie.
Gunn patrzac na bilans to nie ogorek(w porownaniu z polskimi bokserami, to napewno nie). Po drugie, Tomek to wielka klasa i dzisiaj w tej kategorii wagowej mozna by znalezc jednego godnego przeciwnika. |
szykuje sie walka Adamek-Gołota.Ciekawe w jakiej dyspozycji jest Andrew ?Jest zdecydowanie większy niż Adamek.
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Do...wiadomosc.html |
Panowie mam pytanie dotyczące walki Gołota - Adamek. Wiem, że to jeszcze nie czas na kupno biletów, ale mam w tej sprawie pytanie właśnie. Ktoś kto był już na podobnych walkach na pewno będzie mógł mi pomóc.
Chodzi mi o dwie sprawy: - gdzie będzie można nabywać bilety na tę walkę (na podstawie wcześniejszych gali bokserskich), gdzieś przez internet? - w jakich granicach mogą być bilety bo szczerze mówiąc nie byłem jeszcze na boksie na żywo i chciałbym poznać "zarys" cenowy |
Ja sie naprawde sie dziwie Adamkowi...niewiele do zyskania, a wiele do stracenia. Poza tym juz przeskoczyl jedna kategorie wagowa, a Andrzej ma dosyc mocny cios, w koncu ta glowa Tomka moze nie wytrzymac. Wynik jest dla mnie wielka niewiadoma.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Natomiast porażka dla Gołoty oznaczała będzie definitywny koniec kariery i kolejną serię drwin ze strony onetowskich znawców boksu, a dla Adamka mocne hamowanie na drodze do wagi ciężkiej. Jak na mój gust walka zupełnie niepotrzebna, szkoda mi będzie przegranego, niezależnie kto nim będzie. Tymbardziej, ze wynik rzeczywiście ciężki do przewidzenia. |
Chciałbym zobaczyć filmiik pokazujący tą siłe Gołoty.Ogólnie mimo,że trenowałem troche boks można powiedzieć,że nie jestem jakoś bardziej w temacie ale pamiętam ostatnie walki Andrzeja (chociażby oglądam na youtube) i nie prezentuje on nic po prostu nic- wielkie 0 zaangażowania,woli walki itd , jego ciosy wydają sie,że są z zatrważającą prędkością 5 km/h
Natomiast Adamek walczy całym sercem i nie raz dostając bomby na morde walczył dalej i śmiem nawet stwierdzić,że po tych samych uderzeniach Gołota padłby jak zabity. Prawda jest taka,że nie ma sie co sprzeczać kto kogo pośle na deski po prostu wszystko zweryfikuje ring aczkolwiek Gołota zawsze był mocny w gębie a na ringu chyba sami widzieliśmy co pokazywał. Dodam od razu,że chodzi mi o walki Gołoty sprzed ostatnich kilku lat i nie nawiązuje do jego wcześniejszych walk. Aha no i ponowie pytanie do osób siedzących bardziej w temacie : orientuje sie ktoś od keidy mniej więcej będzie można nabywać bilety na walkę na jakiej stronce i jakie orientacyjnie ceny mogą być? |
http://sports.yahoo.com/box
Zagłosuj na Adamka! |
Czytałem rano artykuł na temat tego głosowania na strone yahoo, z kim ma wg kibiców boksować Hopkins. Wtedy Adamek miał niecałe 10%. Sam zagłosowałem na Adamka, teraz patrzę znowu na stronkę i Adamek ma już 35%! To się nazywa siła internetu, no i (nie)stety onetu.
Generalnie jestem przeciw takim akcjom "klikania". Ale w tym wypadku zrobiłem wyjątek. Niech chłop z Polski ma i będzie na czele ;) Jakby tez ktoś się chciał pobawić to tutaj link http://sports.yahoo.com/box |
Super sprawa, tylko szkoda, że tak drogo :(
|
dzisiaj walczy Wałujew z Hayem.Jak oglądałem większośc walk Rosjanina to uważam że z nim trzeba walczyc w zwarciach bo on tymi długimi rękoma nie może sie dobrze zamachnąc i wtedy można zadac mu serie ciosów.Jak Wałujew weźmie pacjenta na dystans to już jest pozamiatane.Osobiście kibicuje Rosjaninowi.
http://sport.interia.pl/boks/news/wa...a,1393438,2338 http://img.photobucket.com/albums/v4...eMalowanie.jpg |
Można obejrzeć gdzieś tę walkę w Cyfrze+ , bądź gdziekolwiek ??
|
Na cyfrze walkę powinna pokazać ARD.
|
Cytat:
|
o której walczą? miało być o 19.20 a tu inne walki lecą ;/
|
walczą około 22
|
Kolega wyżej który się dziwi o której walczą chyba zaczyna swoja przygodę z boksem:-D
Taki urok gali że się do nocy czeka na walkę która czasem jest najsłabsza:rotfl: |
Boks od czasu do czasu ale Adamka,Czagajew,Wałujew lubię zobaczyć.W Sumie tych dwóch a Haye vs Wałujew zapowiada się ciekawie :P a tak to tylko Piłka nożna.
Edit Runda 5 a oni się pieszczą :P |
Tradycyjnie walka wieczoru to kpina;/
|
Do dupy ta walka, Haye może i wygrał z Valujevem ale on ten pas to szybko odda.
E: Faktycznie się rozpędziłem z tym że Haye wygrał bo jednak, tak jak ktoś pisze dalej... kiedyś pretendent musiał posłać mistrza na deski żeby mu pas przyznali a angol nie pokazał nic...Valujev zresztą jeszcze mniej a kto jest mistrzem teraz tomitolotto. Kocur, ja nie widziałem aż tylu tych ciosów które by dosięgły Haye'a. |
W co wygrał ? Chyba wygrał w tańcu towarzyskim - dostał 10x więcej niż Valujew - sędziowie to chyba z naszej ligi wzięci ... kpina
Mam nadzieje że szybko czarnemu ktoś nos przestawi :[ |
Ja tam widzialem zwyciestwo Walujewa. Haye nic mu nie zrobil, a jako pretendent powinien wyraznie byc lepszym od dotychczasowego mistrza.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl